FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 17:10   

Firerod, spróbuj Love Hina (trochę starsze), Asu no Yoichi (jeśli lubisz komedię wyrażaną w nagości), Ouran High School Host Club (w tym przypadku to odwrotny harem; dziewczyna w otoczeniu bizonków, ale naprawdę warte obejrzenia).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2010, 17:50   

Ze starszych ale nie najstarszych zdecydowanie Mahoromatic. Dwa sezony po naście odcinków. Poza tym .. hmm, Hand Maid May choć tylko 10* eoków, Mahoraba ~Heartful Days~ jeśli za harem uznać rozszczepienie jaźni. Nyan Koi!, a jeśli nie przeszkadzają ci "marionetki" to Saber Marionette J, again, j to x lub Steel Angel Kurumi. Natomiast z kompletnie odjechanych w kosmos Vandread, też 2x naście.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2010, 19:09   

Majo-san, Love hina mi się spodobało. kokodin, tytuły znane też fajne ale przepraszam ze dopiero teraz to mówię ale nie wiem czemu ostatnio interesują mnie tylko romanse szkolne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2010, 12:45   

Firerod, może Omamori Himari?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2010, 13:06   

Słyszałem i widziałem recenzje że Omamori Himari wyszło w tym roku więc czy to jest skończona seria?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2010, 13:09   

Wujek google, nie gryzie chętnie pomoże. Ja zajrzysz sobie na tę stronę to zobaczysz, że będą jeszcze odcinki wypuszczane ;/

http://animecalendar.net/

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2010, 00:57   

Zapewne już było ale polecam Byousoku 5 cm chociaż jest to raczej trudny temat dla ludzi o szczęśliwych przeżyciach miłosnych krótkie bo zajmie z godzinkę...
Dramat-Tragedia, chyba każdy wie czym się gatunek charakteryzuje...
I pytanie o to co warto obejrzeć a zarazem co może mnie czegoś nauczyć w sferze życia...
Walcie tytułami bo ten tytuł jest moim pierwszym który nie jest związany z Akcją...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2010, 02:30   

Sądzę że ostatnio nie było, bo i nie było o nic takiego pytania, a tak działa ten temat. Pytanie>odpowiedź. Przynajmniej tak wnioskuję z pierwszego postu. (warto się zapoznać) Czyli anime (forum) nauczyło cię czegoś z życia, trzeba czytać pierwszy post w temacie :].
Co do twojego pytania, to nie wiem dokładnie, co masz na myśli. Bo nauczyć się można dużo, oraz "nauczyć" też się można wiele. Są tytuły świetne takie jak Assate no houkou, Haibane renmei, lub nawet Aishiteruze baby (<= w skrócie poradnik opieki nad dzieckiem) Są natomiast tytuły które uczą w stylu tematu "anime uczą", i tych wymieniać nie będę. Po ogarnięciu całości można nawet do tytułów ambitniejszych zaliczyć Kurenai lub Higurashi.
Sprecyzuj więc czego pragniesz się naoglądać a na pewno pomożemy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
evin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 12:10   

poszukuję czegoś podobnego do Sekirei, dears, Goshuushou-sama Ninomiya-kun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 19:02   

Po raz kolejny proszę o pomoc. Znów poszukuję anime w którym skupiono się na postaciach, ale chcę odpocząć od S-F i mechów. Najlepiej aby klimatem było podobne do Natsume Yuujinchou.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 19:07   

Nie wiem co Ci polecono i co widziałeś w dodatku nie oglądałem Natsume Yuujinchou, ale polecam Wolf's Rain.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-02-2010, 19:52   

Jarmac1, koniecznie spróbuj Mushishi! Przepiękne anime pod każdym względem i ma duże szanse ci się spodobać. Poza tym, Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto oraz Windy Tales :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 20:20   

Bez listy obejrzanych anime ciężko pomagać nawet jak się już spisało ją w tym temacie to zapewne nikt nie sprawdza pięciu(np.) stron wstecz czy ktoś już danej osobie tego nie polecał.

Down:
w tym momencie masz rację, ale wczesniej były i w przyszłości będą takie przypadki, że nie będzie ani MAL'a, ani tanuki : )

_________________


Ostatnio zmieniony przez 0rdi dnia 01-02-2010, 21:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-02-2010, 20:46   

Ordi, zawsze możesz kliknąć w guziczek z jenotem, który znajduje się pod avkiem. Tam wchodzisz w listę ocenionych anime i na jej podstawie polecasz :)

PS Zakładam, że chodzi o Jarmac1'a, który profil na Taunku posiada.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2010, 20:53   

A co powiesz o moon phase? Ni to horror, i to komedia, do tego parodia serialu telewizyjnego. A pod tą całą otoczką opowieść o losach dwojga , ich przeszłość i życie codzienne. No może co nocne. (zaraz chyba przesadziłem) Mimo tego całego absurdalnego zabarwienia rozwój postaci jest dosyć ciekawy. Role dosyć prawdziwe a cebrzyki dość natarczywe. Nie powiedział bym aby to było podobne do natsume... ale jest tam osobnik wręcz odwrotny i wszyscy "źli" chcą go za t zatłuc :].
evin
Chobits, Rizelmine, Girls Bravo, To Love-Ru, Hand Maid May, Yumeria, Midori no hibi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 166 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group