FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2010, 20:45   

Może Evangelion XD?

Bohater zdecydowanie ma problemy, nie może znaleźć miejsca dla siebie, jeden rodzic zmarł, a drugi jest be. Ale okruchami życia bym tego nie nazwała. Patologii w sumie też nie ma.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-03-2010, 21:51   

Clannada oglądałam a na Evangeliona się pewnie pokuszę, jednak gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to była bym wdzięczna:)

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-03-2010, 23:27   

Nie wiem dokładnie czy nie wybiegną trochę poza ramy okruchów życia, ale może jednak trochę podpasuje.
1. Kurenai. Sierota wojownik i dziecko z rodziny traktującej je jak przedmiot. Trochę paranormalnych rzeczy i troszkę akcji.
2. Black lagoon. Jeżeli firmę uznać za rodziców to wszystko się zgadza.
3. Asatte no Houkou. W głębi fabuły.
4. Aishiteruze Baby. Czyli historia o porzuconym dziecku.
5. Kaze no Stigma. Powrót syna marnotrawnego a raczej zemsta syna marnotrawnego. Znowu z magią.
6. Michiko to Hatchin. Zabójczyni z cudzym dzieckiem.
7. Nana. Po części.
8. Toradora! Po stronie przynajmniej 3 rodzin (komedia też dramat :P)
Może akurat coś będzie w sam raz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mick
Gość
PostWysłany: 02-03-2010, 23:41   

seshiro napisał/a:
Poszukuje anime z gatunku dramat, okruchy życia, w którym bohater ma jakieś problemy tzn. pochodzi z patologicznej rodziny, jego rodzice nie żyją i nie może znaleźć miejsca dla siebie lub jeden rodzic zmarł a drugi popadł w alkoholizm, itp.
Czekam na propozycje i z góry dzięki za pomoc :]


Może Myself-Yourself?
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-03-2010, 00:27   

seshiro napisał/a:
Clannada oglądałam a na Evangeliona się pewnie pokuszę, jednak gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to była bym wdzięczna:)

Zdecydowanie Bokurano - przegląd wszystkich możliwych patologii we współczesnym społeczeństwie japońskim.
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2010, 18:58   

Może Hanbun no tsuki ga noboru sora(główni bohaterowi stracili ojców), XXXHolic, Kuroshitsuji, Natsume yuujinchou, Loveless
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-03-2010, 23:55   

Pierwszy post w temacie napisał/a:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.

Tematy dublujące ten temat będą zamykane lub scalane.

Usunięto spam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-03-2010, 00:02   

Ika zamiast tak w kółko kopiować, powiedz któremuś z informatyków zajmujących się forum, żeby dorobił opcję przyklejania pierwszego postu w temacie na początku każdej strony :] Lub wyświetlanie go niezależnie od wybranej strony tematu. Niema sensu wiecznie przeklejać, Bo i tak jak zajdzie strona, znajdzie się kolejny szybki pisarz lub inny trol.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 18:22   

A ja znowu to samo,no może nie całkiem. Chciałbym jakieś anime z ciekawą fabułą, trochę komediową i wątkiem ecchi, chociaż to jest opcjonalne i nie konieczne. Jak najbardziej na miejscu byłby wątek romantyczny, ale chciałbym, żeby oni się ze sobą schodzili. I żeby kawałek anime opowiadał o tym jak bohaterowie już ze sobą są. Nie chcę też żadnych haremów lub trójkątów, po prostu główni bohaterowie mają się zakochać i zejść ze sobą w jak najmniejszym czasie. A fabuła ma opowiadać o czymś więcej niż którą wybrać. Ostatnio oglądałem Toradorę która bardzo mi się spodobała, ale nie jest to dokładne odzwierciedlenie tego czego chce.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-03-2010, 19:06   

Zabieraj się za lovely complex i tyle. Trochę dłuższe i zupełnie alternatywne, może nawet zbyt alternatywne, mimo to pasuje, to eureka 7. I nie wybrzydzać bo to jest genialny tytuł o tym jak związek zmienia ludzi*.
Ai Yori Aoshi - ukrywany związek i monogamia.
Zdarta płyta czyli mahoromatic i vandread :P.
Nogizaka Haruka no Himitsu ta pierwsza.

Dopóki nie założysz listinga więcej nie będzie :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 20:00   

No więc:
Nogizaka Haruka no Himitsu - obejrzę z chęcią bo przypomina Toradora
Lovely Complex - się zobaczy się, czyli raczej tak
Eureka 7 - kiedyś już próbowałem to oglądać, i wiesz czasem jak coś oglądasz to nie wiesz co, ale coś ci w tym nie pasuje i masz ochotę wyłączyć telewizor/komputer.
Co do listinga, jeśli chodzi o listę obejrzanych prze ze mnie anime. To raczej go nie zrobie, gdyż teraz jestem w stanie wyliczyć 2-3 anime które oglądałem ostatnio i 2-3 które zapadły mi w pamięć. Tak więc uzupełnianie trwałoby jakiś rok, dopisując nowe i te których nie pamiętam.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-03-2010, 22:43   

Cytat:
jestem w stanie wyliczyć 2-3 anime które oglądałem ostatnio i 2-3 które zapadły mi w pamięć.

A myślisz że jak ja zaczynałem? Wpisać jeden tytuł a 3 kolejne znajdują się w "podobnych". I to u mnie nawet z obrazkami. Gdy oglądasz tylko jeden gatunek to pewnie nawet będzie gęstsze pokrycie w tych podobnych. A gdy ktoś ci rzuci jakiś tytuł który już widziałeś zwyczajnie go dodajesz. I masz z głowy, nie musisz już nic pamiętać.
Co do eureki to nie wiem co tam mogło nie pasować. Możliwe że miałeś złe suby. (ja mówiłem o serialu tv (50ep) a nie filmie "pocket full of rainbows" , który jest niejadalny) Z resztą ja jestem eng dub freak-iem więc nawet nie wiem jak wyglądają do tego suby. Wole Nirwasz niż Niruwaszu :P. I sam serial jest jednym z najlepszych produktów studia bones.
Skoro nie podoba ci się, że kosmitka adoptuje dzieci ludzi, których właśnie zamordowała , aby za chwilę zwiać całym oddziałem z wojska, zakładając grupę wolnych strzelców pod maską serferów. To nie wiem , może to za długie zdanie :] Ja zakochałem się w tym serialu od szóstym zdania Rentona "My life just sucks".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Naru1290 Płeć:Mężczyzna
Wielki Fan Mangi i Anime


Dołączył: 07 Lut 2010
Skąd: tu i tam
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2010, 23:45   

Ja natomiast szukam anime o gat. Romans+Akcja lub Romans +Fantasy.
Oto mój mal:
http://myanimelist.net/animelist/Naru1290

_________________
,,Najlepszych przyjaciół poznajemy w biedzie"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-03-2010, 03:07   

Cytat:
Romans +Fantasy.

Fushigi Yuugi ma szanse ci się spodobać. Poza tym, "Romeo x Juliet" lub "Shamanic Princess"
Cytat:
Romans+Akcja

Pierwszym, co przyszło mi do głowy, było Sailor Moon. Ale tak serio, może warto spróbować z "Eureka 7" albo "Simoun" opcjonalnie "Kapłanki przeklętych dni" (z czego dwa ostatnie tytuły zawierają elementy yuri). Podobnie nieszczęsny a dość popularny "Kampfer" Poleciłbym Ranmę 1/2 ale tu w grę wchodzi kwestia wieku i długości.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-03-2010, 10:50   

Natsu no Arashi! powinno pasować. Ewentualnie jeszcze Asatte no Houkou. Oraz zdecydowanie inuyasha, już tylko 3 odcinki do końca a najbliższy we wtorek. Co daje ci 2 tygodnie na oglądnięcie wszystkich 192 odcinków (167+22 +3 jeszcze nie emitowane)
Cieszę się też , że nie musiałem się powtarzać jak zdarta płyta odnośnie eureki :]

Tak odnośnie listy. W tanucznym profilu jest miejsce na ten link. Pojawi się wtedy ikonka m-a lista obok ikonek profil , pw, itp.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 178 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group