FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 16:43   

Do fantsy+romans pasuje jeszcze Spice and Wolf .
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lares Płeć:Mężczyzna
Palladyn


Dołączył: 16 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2010, 22:09   

Na pewnej stronce jeden gościu porównał Wonderweissa z bleacha do jakiejś świetlistej postaci z kosmosu z dziurą w brzuchu z serii o emo, tsunadere, albinosce. Nie chce podać tytułu, ale pisze że seria jest dosyć popularna i chyba chodzi o shouen. Wiecie jaką serie chodzi??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8819462
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 19:41   

Ja bym szukał jakiegoś bardziej "dorosłego" romansu. I nie chodzi mi tutaj o jakiś uber dramat, ale zwyczajnie o to, aby bohaterami nie byli licealiści :o Coś, jak Ai Yori Aoshi. Od razu powiem, że wcale nie musi być anime, choć oczywiście takie jest najbardziej mile widziane (inaczej nie pisałbym w tym wątku) :)

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 19:54   

Może White Album 1/2?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-03-2010, 20:12   

Hie hie hie, no to masz:
Ah! My Goddess wszystko oprócz "mini goddes"
Asatte no Houkou, wątek Shouko.
love hina masz w dropach, może i dobrze :]
Mahoraba ~Heartful Days~ (w brew pozorom on jest studentem :P)
Ale Nana przecież :] ikona już chyba doroślejszego romansu.
No i tyle z mojej listy :p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 20:32   

Ja poleciłabym Paradise Kiss, chociaż główna bohaterka jest licealistką, romans nie jest dziecinny. No i oczywiście polecam wspomnianą przez kokodina Nanę, pozycja obowiązkowa, jeżeli chodzi o dojrzały romans.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 20:53   

Ja szukam anime ciekawego z oryginalną kreską. Widziałam Mononoke, Nekojiru-so(cat soup),Abenobashi mahou, Sayonara zetsubou sensei. Nie chodzi mi o nic konkretnego, tylko, żeby była ta ciekawa kreska i fabuła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 08-03-2010, 20:59   

Jeśli oglądasz serie wychodzące na bieżąco, polecam Katanagatari. Kreska odbiega od standardowej, a samo anime na razie jest w miarę interesujące, choć nieco przegadane.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2010, 21:06   

Gucia, jeśli było Sayonara Sensei to może i Bakemonogatari?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2010, 21:30   

viesiu napisał/a:
Ja bym szukał jakiegoś bardziej "dorosłego" romansu. I nie chodzi mi tutaj o jakiś uber dramat, ale zwyczajnie o to, aby bohaterami nie byli licealiści :o Coś, jak Ai Yori Aoshi. Od razu powiem, że wcale nie musi być anime, choć oczywiście takie jest najbardziej mile widziane (inaczej nie pisałbym w tym wątku) :)

Maison Ikkoku, głównymi bohaterami są dorośli ludzie. I choć to komedia (w końcu Rumiko Takahashi) to seria ta pozostaje jednym z sensowniejszych romansów.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-03-2010, 22:15   

Nie mogę się nie zgodzić. Jednak dodam że po trzecim sezonie seria została lekko ocenzurowana :P Ale rzeczywiście pan Godai jest jednym z niewielu bohaterów anime , który z poważnymi zamiarami podchodzi do wdowy. Jest to też jedno z niewielu anime pani Takahaski , które ma w sobie uchwycone, to nieuchronne mijanie czasu.
Co do kemedyjności to co? Nana niema scenek komediowych?

Gucia , skoro głównym walorem ma być kreska to może Tweeny Witches, Hare +guu lub marie & gail. Ewentualnie Di Gi Charat, Mermaid Forest TV, Natsu no Arashi!, Yamato Nadeshiko Shichi Henge aka wallflower.


Ja mam inny wielki problem. Obejrzałem sobie po raz kolejny eureke 7 i o zgrozo mam to ochotę obejrzeć jeszcze raz. Wydaje mi się to bez sensu. Jeżeli ktoś domaga na tyle aby mi coś polecić w tym stylu, będę bardzo wdzięczny. Chodzi o mocny i mocno zakręcony, tytuł gatunku akcji, w którym fabuła się rozwija jak korzeń młodego drzewka. Postacie maja charaktery i przeszłość. Natomiast ogólny zarys nie jest banalny i oklepany. Kompletnie jest mi obojętne czy to będzie mecha, fantazy czy supernatural, sf ... Potrzebuje kawału mięcha i to dobrego. (zaznaczam, że code geass zostawiam sobie na potem, jak się zdubbinguje do końca druga seria)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 13:16   

Może Last Exile (właśnie 5 raz obejrzałem:]), postacie mają charaktery itp.(chociaż czasem przez to denerwują) a fabuła i świat są dość oryginalne. Jedyny problem w tym, że pewnie widziałeś to anime.

PS: Zdradź mi jak wytrzymujesz angielski dubbing w anime ??? Bo ja to niektórych nie obejrzałem, dlatego że były tylko wersje z dubbingiem angielskim.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-03-2010, 15:13   

Last exile widziałem tylko 4 razy z dubbingiem :P z resztą "m-a list" guziczek jest pod postem można to sobie sprawdzić (oczywiście nie ilość obejrzeń).

Co do wytrzymywania... hnm. Ja nie wytrzymuje, ja oglądam. Wole rozumieć ponad 90% dialagów niż czytając napisy (często wątpliwej jakości i też po angielsku przecież) nie widzieć akcji na ekranie. Co prawda są tytuły które mają szlaban na dubbing z mojej strony to jednak niektóre duby wręcz uwielbiam. Szczególnie te od funimation entertaiment. (jak coś wreszcie zarobie to trzeba będzie kilka płytek kupić za oceanem bo taniej niż u nas)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori FMP Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 18:20   

Szukam anime na wzór Full moon wo sagashite lub Full metal panic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2010, 20:41   

Sorki kokodin, ale pod mostem nie masz nic, adresu listy też.
Co do dubbingu, ja nie znam angielskiego, ale na polskim dubbingu też bym nie oglądał. Wolę jak jest po japońsku. Zresztą mi dubbing angielski do anime nie pasuje, czuć że jest coś nie tak. Poza tym dubbingi nieoryginalne są zwykle źle dobrane (tytułów nie wymienię bo nie pamiętam). Ciągle pamiętam jak w którymś anime, łepkowi który miał góra 25 lat i był takim bardziej luzakiem, podkładał głos facet który brzmiał jak stary brytyjski komandos.

A wracając do tematu, Chidori FMP mi się wydaję że code geass jest na swój sposób podobne do FMP (sam nie wiem czemu), ale jest to (jak większość polecanych prze ze mnie anime) pozycja dość oklepana i pewnie widziałaś.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 179 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group