FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 13-03-2010, 17:47   

Może Mononoke?

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 18:21   

Dzięki wielkie, rozejrzę się za tymi seriami. ;) A Higurashi oglądałem... dobre ale raczej nie w moim guście ;)

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 21:36   

Szukam anime ktore laczy romns+komedia i konczy sie HapyEndem .Tak zeby bylo podobne do Nogizaka Haruka no Himitsu,Seto no Hanayome.Z gory dzieki


Ostatnio zmieniony przez harry1234 dnia 14-03-2010, 15:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 00:16   

Może Rosario + Vampire , Toradora! , Zero no Tsukaima, Tayutama -Kiss on my Deity- , To-LOVE-Ru, Ai yori Aoshi . Do harry1234
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DaHaka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 17:23   

Witam wszystkich. Poszukuję anime z gatunku Okruchy Życia przeznaczonego dla bardziej dojrzałego widza. Nie widziałem zbyt wielu więc śmiało proszę o tytuły. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ikki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 17:26   

Witam, poszukuję czegoś w rodzaju Death Note :) Jeśli istnieje coś podobnego prosiłbym o tytuł :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2010, 17:48   

DaHaka, mój ulubiony i niestety rzadki gatunek. Po pierwsze ulubione :P Haibane renmei i nana. Później Aishiteruze Baby, Asatte no Houkou. Troszki bardziej w stronę sf ale nadal bardzo głębokie Figure 17. Poza tym Genshiken-y, Minami-ke, Rec.
Dużo tego niema ale przynajmniej smaczne :]
Nie zdziwię się jeśli większość się powtórzy z już widzianymi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-03-2010, 18:02   

DaHaka, Natsume Yuujinchou, Haibane renmei, Bokurano

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DaHaka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2010, 19:57   

kokodin napisał/a:
DaHaka, mój ulubiony i niestety rzadki gatunek.

Gatunek staje się powoli i moim ulubionym, a przyznaję że zacząłem od mechów:) Z zaproponowanych tytułów widziałem Haibane Renmei i Nanę. Skłonię się tym razem chyba ku Genshiken. Co prawda nie bardzo przepadam za szkolnymi klubami itd. ale chyba nie da się tego uniknąć. Odpowiada mi spokojne prowadzenie fabuły i nacisk raczej na rozwój postaci niż akcję więc jeśli ktoś ma jeszcze jakieś typy to bardzo proszę. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-03-2010, 22:18   

DaHaka napisał/a:
Witam wszystkich. Poszukuję anime z gatunku Okruchy Życia przeznaczonego dla bardziej dojrzałego widza.

Jeśli cie kreska nie odrzuci to mogę ci śmiało polecić: Brother, Dear Brother.
Powrót do góry
Gokusan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 08:38   

Witam wszystkich mam pytanko , czy znacie jakies dobre anime... w stylu DBZ chodzi o to żeby było tam sporo walki , smutnych scen , oraz napięcie ;) czekam na odp. pozdrawiam ....(tak wogóle zastanawiałem się nad Bleach i Naruto co sądzicie?)

_________________
Anata no me ni sumu tenshi ga sasayaku..."Subete ga ima hajimaru to"... ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-03-2010, 11:30   

Gokusan napisał/a:
tak wogóle zastanawiałem się nad Bleach i Naruto co sądzicie?

W tej sprawie jedni ci odpowiedzą żebyś nie tykał pięciometrowym kijem, a inni będą zachęcać. Ja jako człowiek który ogląda wszystko jak leci, mogę powiedzieć jedynie żebyś dał sobie spokój z Naruto. Pasjonujących walk podczas tych 220 odc. uświadczysz może cztery, a postacie będziesz miał ochotę pozabijać już na początku.

Jeśli chodzi zaś o inne tytuły:
Code Geass - krótsze anime, ale masz pełno walk mechami i na szczęście na tym się nie kończy - fabuła też niczego sobie.
Tengen Toppa Gurren Lagann - również krótkie, ja nie wiem co ludzie widzą w tym tytule, do mnie najwyraźniej nie przemówił. Niemniej anime bardzo lubiane więc Tobie też może się spodobać.

A z tych bardziej tasiemcowatych:
Soul Eater - widziałem tylko kilka odcinków, ale walki wyglądają naprawdę dobrze. Co do reszty wymogów niestety nie mam pojęcia.
Legend of the Galactic Heroes - tutaj niestety nie powiem Ci o tytule zupełnie nic. Ale wystarczy rzucić okiem na recenzję oraz oceny, aby stwierdzić że to może być coś czego szukasz.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 11:34   

Cytat:
Soul Eater - widziałem tylko kilka odcinków, ale walki wyglądają naprawdę dobrze. Co do reszty wymogów niestety nie mam pojęcia.


wszystkie wymagane rzeczy przez Gokusan się tam znajdują.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Epik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 21:01   

Ikki polecam Code Geass. Inny klimat, ale bohater i cel jest mniej więcej ten sam ;) Jeden człowiek próbuje zmienić świat, stosując przy tym nie do końca moralne sposoby.

Gokusan polecam ci Bleacha, walk jest mnóstwo, może aż za dużo :) Jest kilka ciekawych, ale to są głównie krótkie walki (1-2 odcinki max), nie tak jak w DBZ, gdzie walki przez 15 odcinków potrafiły się ciągnąć ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2010, 18:51   

Poraz kolejny potrzebuje komedii / romans / sztuki walki / magia . Nie muszą być all kategorie ^^. Największy nacisk kładę na komedie. Jakby ktoś chciał mi jeszcze pomóc w innej sprawie to szukam CIACH ODMODERACYJNY
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 181 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group