FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2010, 18:59   

Ardevil napisał/a:
Jakby ktoś chciał mi jeszcze pomóc w innej sprawie to szukam CIACH

Może użytkownik Ardevil łaskawie przejdzie się do Regulaminu i znajdzie tam taki punkt
Cytat:
III. Linki zewnętrzne

1. Zabronione jest zamieszczanie linków do stron oferujących ściąganie lub odtwarzanie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych) oraz ściąganie napisów, gier i programów, a także linków do stron z crackami i pirackich serwerów. Z oczywistych względów zabronione są także pytania o takie strony.


Jeszcze jedno takie pytanie i będzie ostrzeżenie.

IKa - Zua Biurokratka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ
Gość
PostWysłany: 20-03-2010, 01:29   

Jakie znacie godne polecenia anime ecchi komedie najlepiej szkolne.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 08:08   

LooQ napisał/a:
Jakie znacie godne polecenia anime ecchi komedie najlepiej szkolne.


A oglądałeś coś już z tego gatunku? Jak tak to może podaj co.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-03-2010, 10:02   

Szczerze to trudno mi wymyślić jakiekolwiek ecchi, które nie było by szkolną(lub chociażby studencką) komedią. Co prawda nie wszystkie są śmieszne, ale klasyfikacji to nie zmienia.

Ale rzeczywiście jakieś naprowadzenie na gusta by się przydało. Gatunek szeroki jak rzeka i nie wiadomo czego tak na prawdę oczekujesz. Każdemu podoba się coś innego. Natomiast Perełki gatunku ecchi raczej nie bywają perełkami ogólno anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 10:42   

LooQ napisał/a:
Jakie znacie godne polecenia anime ecchi komedie najlepiej szkolne.


Spróbuj shuffle , to love ru , rosario + vampire .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ
Gość
PostWysłany: 20-03-2010, 13:15   

Trudno mi tak zawęzić mogę napisać co oglądałem:Shuffle,To love ru, Shakugan No Shana, Zero No Tsukaima, Green Green(prawie hentai) ,Chocotto Sister(jestem na 15 ep).
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-03-2010, 13:27   

Zadam więc inne pytanie. Bardziej zależy ci na śmieszności i jakiejś fabule oraz miłej atmosferze, czy raczej na majtkach w ilości dużo, latających sukienkach i spódniczkach bądź kadrach z poziomu podłogi? A może w ogóle na "boing , boing"?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ
Gość
PostWysłany: 20-03-2010, 19:51   

Śmieszności, fabule i miłej atmosferze.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 20:04   

Hm, LooQ może: Asu no Yoichi, Ichigo 100%, Kampfer, Rosario to Vampire, To-Love-Ru?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ
Gość
PostWysłany: 20-03-2010, 21:34   

Dzięki, sprawdzę Asu no Yoyichi i Kampfera, Ichigo 100% widziałem nie przypadł mi do gustu a Rosario to Vampire jest raczej o wampirach ( tak przynajmniej wynika z nazwy) a ja nie lubię takich anime.
@Offtop
Czym jest gatunek fanserwis O_o.
Powrót do góry
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 21:40   

LooQ napisał/a:

Czym jest gatunek fanserwis O_o.


To nie gatunek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 22:53   

Ten cały wampiryzm jest tam tak przedstawiony, że niektórzy mogą się z tego śmiać. Co prawda jak w każdym odcinku akt picia krwi jest taki sam, to może się znudzić.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-03-2010, 00:18   

Moim zdaniem najlepsze ecchi mają tylko ten gatunek wpleciony w inne. Między innymi Mahoromatic, Midori Days a z trochę starszych bohaterów elfen lied i Hand Maid May. Ewentualnie Dears i Chobits dla fetyszu niewolnictwa. Bez żadnej fabuły czyli czyste ecchi nie są zbytnio interesujące. Każdy taki tytuł wygląda bardzo schematycznie, natomiast kreska była bardzo nienaturalna. Przykłady to kampfer, Rosario to Vampire. I tego szerze nie polecam. Niektórym podobają się też tytuły podobne do Ikkitousen, którego istnienia szczerze nie rozumiem.

A dla fansefwisu powiem, że jest to motyw w anime , najczęściej w gatunku ecchi, którego zadaniem jest połechtanie ego widza (głównie męskiego). Zaliczamy tutaj przede wszystkim goliznę i bieliznę. Niestety fanserwis na tyle spowszedniał, że jest wszędzie. Od kilku lat nie widziałem też dobrej komedii z wyróżnikiem ecchi.
Był co prawda całkiem udany nyan koi, ale na moim listingu nie jest to już ecchi :P(A mahoromatic z mniejsza ilością fanserwisu jest, ponieważ jest starsze)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2010, 00:29   

kokodin, zależy jakie kto lubi ecchi. Za dużo konkretów nie podał nam gość proszący o tytuły, więc ciężko trafić z czymś co może mu pasować : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ
Gość
PostWysłany: 21-03-2010, 06:11   

To nie takie łatwe zadanie podać takie konkrety. 0rdi napisałeś że nie podałem za dużo konkretów. Tak właściwie to nie wiem jak jeszcze bardziej mogę zawęzić rodzaj.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 182 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group