FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 22:31   

Jest jakieś anime z główną bohaterką podobną do Moko z Rosario To Vampire?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-03-2010, 23:30   

Rozumiem że szukasz postaci podobnej i tyle :P Co dokładniej ma być podobne? Figura, kolor lub długość włosów, wampiryczność, "powiększanie się" , charakter (miła/dominatrix) a może wyraz twarzy? Jest wiele aspektów ale raczej kompletnego klona nigdzie nie znajdziesz. Co prawda Sakura z kampfera jest lekko podobna, ale zupełnie inny typ postaci i paskudna osobowość. Napisz coś więcej , bo nie wiem czego szukać. Na pewno się coś znajdzie , nawet na mojej liście, ale nie gwarantuje trafności bez naprowadzenia. Z reszta ja też obejrzałem Rosario, chyba tylko z powodu wrytego w pamięć "zdjęcia" głównych bohaterek jeszcze sprzed emisji. Później oczekiwana flaczały a irytacja rosła :] . O jeszcze jeden szczegół tej postaci, losowo przyklejane "misie"ale to fragment całego tego anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 23:54   

Jak najbardziej podobna z wyglądu ale szczególnie o charakter chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 06:46   

Ej sorry.Chyba zapomnieliście o moim poście?:P Chyba za szybko przeglądacie te strony...
Otóż szukam anime podobnego do Seiken No Blacksmith.Czyli taki bohater nijaki a ładna bohaterka młoda xD.
Ps:Tylko anime żeby nie było stare i też bohaterka.
PoZdRaWiAm MiQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-03-2010, 14:13   

Miqziomq, nikt o tobie nie zapomniał. Jeżeli do tematu pomocowego nie wszedł nikt, kto by taki tytuł znał, po prostu niema kto ci odpowiedzieć. Z resztą nikt niema obligacji odpowiedzieć na każde zapytanie. Moje najczęściej pozostają już bez odpowiedzi :].
Z reszta na forum jest "zarejestrowanych" 2800 osób, nie oznacza to wcale że ruch na forum jest duży. Połowa tych profili to trole lub puste konta. Przez ostatnie 24 godziny na forum (nie temat pomocowy tylko ogólnie) weszło 108 użytkowników. Ilu z nich przeczytało twój post to nie wiem, załóżmy że były to 3-4 osoby. A ty prawie żądasz odpowiedzi.
Ton twojego posta jest po prostu "niegrzeczny" (żeby nie powiedzieć gorzej) Nie zmienia tego nawet pozdrowienie napisane PoKeMoNaMi. To jest typowy post roszczeniowy, wykazujący lenistwo i brak chęci do własnoręcznego poszukania. (ujdzie użytkownikowi kompletnie nowemu na forum)
Ja osobiście sprawdziłem dwu krotnie moją listę i nie mogę polecić żadnego tytułu w ten deseń, bo takich po prostu nie oglądałem. Z resztą sacred blacksmith pokazało mi dlaczego.
Więc proponuje ruszyć ... głowę i włączyć jakąś wyszukiwarkę lub listing. Poklikać sobie po tytułach podobnych na głębokość 3 linków. Lub wpisać w googlu imię i nazwisko ulubionej bohaterki, często bywaj strony z opisami postaci, tam też bywają bohaterowie podobni.

LooQ, z wyglądem będzie ciężko. Z osobowością jeszcze gorzej. Najbliżej o zgrozo wydaje mi się właśnie Kaede Sakura z kampfera i Nyu/Lucy z elfen lied.
Idąc trochę dalej (no dużo) ale pozostając przy wampirach Hazuki/Luna z moon phase, z tym że to dzieciak. Ewentualnie Arcueid Brunestud z lunar legend tsukihime. Niestety mimo tego, że Rosario to "jeszcze jedno ecchi" jest to dość specyficzny tytuł. Nie wypadł z generatora haremów losowych i ma swój niepowtarzalny charakter. Ja niestety bardziej nie pomogę, ale podobnie jak koledze wyżej, polecam poszukać googlem po profilach postaci. Jeżeli wiesz jakich cech szukasz to sam znajdziesz szybciej podobieństwa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 15:06   

Elfen lieda już widziałem, całkiem ciekawe anime. Jak trudno znaleźć taką postać to może jakieś anime z gatunku ecchi komedia romans pewnie dużo jest takich ale ja właśnie takie lubię. Napisz coś co ci przyjdzie na myśl nie chodzi mi o jakieś Uber-mega-super-duper pro anime ale coś łatwego żeby można było sobie z nudów obejrzeć. Dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 16:26   

LooQ, wystarczyłoby, że w wyszukiwarce na Tanuki zaznaczyłbyś gatunek, którego szukasz i wyskoczyłoby Ci sporo wyników. Proszę, przeglądnij sobie, masz tu wszystkie zrecenzowane komedie romantyczne z wyróżnikiem ecchi. ;)
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?&type=1&geid=1,12,22
Nie przepadam za tym gatunkiem, w całości obejrzałam chyba tylko Shuffle i było dość dobre, dlatego polecam.

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-03-2010, 19:16   

Eire, Paweł dziękuję. Na pewno coś sobie wybiorę.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kamila88 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 22:58   

Witam
Właśnie skończyłam oglądać znakomite anime,Battle Athletes Victory OVA,jestem w połowie serii TV,jak na razie jest równie dobra,co OVA ;-)
Bardzo bym prosiła o pomoc,w znalezieniu anime o podobnej tematyce co Battle Athletes {Sportowe,dziewczyny głównymi bohaterkami...}
Dziękuje z góry za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2010, 23:51   

kamila88
Co powiesz na Princess Nine? Jest to anime o dziewczęcej drużynie baseballowej rywalizującej z chłopakami.
To jedyne co mi przychodzi do głowy jak na razie.

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2010, 06:33   

Kamila88Mi przychodzi tylko do głowy Suzuka.Może ci się spodoba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2010, 13:13   

Hahahaahahaha aż mi łzy lecą.Szkoda ze to już koniec tego anime :(.Chodzi mi o
Nagasarete Airantou zajebiascze haha :D.Bardzo bardzo bardzo bardzo chciałbym coś podobnego do tego anime :).I żeby niebyło stare.Dla mnie to najlepsze anime świata!! Haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2010, 13:56   

kamila88,
Bamboo blade.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2010, 13:57   

miqziomq,
Jak chodzi o haremówki, to polecam tobie Love Hina,Inukami!,Rosario + Vampire, Zero no Tsukaima,Sister Princess.


O coś takiego Ci chodziło?

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2010, 14:25   

Nie o to mi chodzi White Raven.Chodzi mi o takie coś:Że chłopak jest na jakiejś wyspie z dziewczyną tak jak w tym Nagasarete Airantou póżniej że są przyjaciłmi i tak dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 184 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group