FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-03-2010, 09:52   

0rdi, no i właśnie dlatego trzeba było podać drugi biegun ecchi , co by se młody miłośnik miał z czego wybierać. Ale zauważ jedno. Gdy zadałem poprzednie pytanie
Cytat:
Bardziej zależy ci na śmieszności i jakiejś fabule oraz miłej atmosferze, czy raczej na majtkach w ilości dużo, latających sukienkach i spódniczkach bądź kadrach z poziomu podłogi?
Nasz gość wybrał to pierwsze. Natomiast kampfer i rosatio zdecydowanie należy do grupy drugiej. Rosario należy nawet do podgatunku "panty shoot" Ale mimo tego ma głębszą , lub mniej płytką fabułę niż kampfer. A i wampiryzm w tym tytule ogranicza się do jednej w porywach do dwóch wampirzyc, reszta to inne mitologiczne potwory japońskie. No i oczywiście jeden człowiek kontra cała szkoła potworów. Gdyby nie przedawkowanie ecchi to mogło by być nawet dobre.

Jeżeli piszę głupoty to przepraszam, mam gorączkę i nie zawaham się jej użyć. Ktoś chce zapalenie krtani? Sprzedam tanio.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2010, 12:44   

kokodin, dobrze jest ; ) Zdrowiej panie!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2010, 18:21   

Jak byście mogli to dajcie mi jakieś rodzaje do wybrania jak dał kokodin.
Bo naprawdę nie mam pojęcia co mogę jeszcze więcej podać.
@OFFTOP
Kokodin w jakim sensie młody :P?
Właśnie skończyłem oglądać anime Chocotto Sister naprawdę polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2010, 18:58   

<wzdych> Nie mam wyboru, nudzi mi się.
Więc. Mógłby mi ktoś polecić serię w typie K-ON! (owszem, mi się podobało), czyli krótkie i zawierające moe dziewuszki, kjutny humor i ani jednego faceta? No, może pół? I nie chodzi mi o Haruhi Suzumiyę. Moja lista znajduje się w profilu, z góry dziękuję.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-03-2010, 19:43   

Hisayo, Manabi Straight!. To samo tylko inaczej. Oprócz tego nieśmiertelna azumanga i jej cień best student council. Natomiast chodząca kiutność to Binchou-tan. Ewentualnie mała kiutność w postaci krzyżówki kota, człowieka i lodówki - Potemayo. Z tym że Pote-chan ma swojego Su-nyao~! zawsze w zasięgu kadru.

LooQ, na razie zapoznaj się chociaż z urywkami podanych tytułów (rany podałem ci praktycznie same anime z androidami :P) Niestety klimatu nie odczytasz z recenzji. Za to mam prawie pewność że Mahoromatic jest wciągający i godny polecenia. Szczególnie walka Mahoro z panią Sikijo, na polu miłosnego podboju pewnego głównego bohatera.
A co do młodości, no cóż. Po pierwsze jesteś nowym, młodym użytkownikiem togo forum wiec to raz. Co do wieku w sensie ogólnym zgadywałem. Ale możesz sobie kliknąć na mój profil :P Pomyliłem się?
Tak z innej beczki , jeśli jesteś nowy w anime to szerze polecam poszukać czegoś z gatunku shounen. Jesteś jego widownia docelową, wiec może ci się jakieś fullmetal alhemist, sole eater, lub inne takie spodobać.
A o fanserwis się nie martw, bywa często nawet w seriach stricte nie ecchi, często jest tam też dużo wyższych lotów.
Gatunki masz w każdej lepszej wyszukiwarce , np na listingach "tag" lub na samej stronie tanuki anime zakładka szukaj. Niestety opisy są na google>>>wikipedii :P

Jako ze masz już pełnoprawne konto , witamy na forum :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2010, 20:04   

Nowy w anime to raczej nie jestem, ale też nie jestem jakimś znawcą.
Oglądać anime mogę tylko po północy bo mam internet radiowy gdyż moja okolica nie pozwala na posiadanie innego. Więc zobaczę te anime trochę później.
Obejrzałem dość sporo anime Fullmetal'a widziałem całą pierwszą serie db, dbz, dbgt, clannad, chobits, to love ru, toradora, tonagura i wiele innych.
Co do młodości to jesteś starszy ode mnie o 10 lat więc się nie pomyliłeś.
@edit
Znacie jakieś anime podobne do Rosario to Vampire? Już kończe oglądać 2 sezon a strasznie mi się spodobało ;D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 14:19   

Siema to znowu ja.Otóż szukam anime podobnego do Seiken No Blacksmith Bardzo fajne anime spodobało mi się od 1 odcinka,więc jeżeli miał by ktoś coś podobnego do tego anime (oprócz zero no tsukaima) to bym poprosił.Średniowiecze,ładne panienki xD i takie tam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 14:56   

kokodin, dziękuję. Manabi i Azumanga Daioh! wyglądają interesująco, zabiorę się za to.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 17:20   

miqziomq, co prawda wymiary bohaterek mnie odstraszyły, ale może Tobie się spodoba. Queen's Blade: Rurou no Senshi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Betty11
Gość
PostWysłany: 22-03-2010, 18:44   

Widziałam Code Geass. Czy ktoś zna coś podobnego?
Powrót do góry
Xnap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Gru 2009
Skąd: Bolków / Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 19:31   

Podobnego we wszystkim nie znajdziesz. Jeśli chcesz mieć podobnego główneg bohatera to obejrzyj Death Note, ale tam nie ma mechów walki i wielkiej akcji. Musisz dokładniej sprecyzowań, co chesz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5208978
Suza Płeć:Kobieta
Tańcząca na Zgliszczach


Dołączyła: 21 Mar 2010
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 21:47   

Może Darker than Black?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10858309
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-03-2010, 22:14   

Ja też zwracam się z prośbą do Was. Szukam jakiegoś dobrego shoujo. Tak żeby można było się pośmiać i powzdychać do jakiegoś bishounena;). Przy czym wolałabym, aby bohaterka miała swój rozum, a nie była panną, którą trzeba ratować z każdej opresji. Miło by też było gdyby główna akcja działa się w jakimś innym środowisku niż szkolne (np. tak jak w Skip Beat). Z góry dziękuje za wszystkie propozycje.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 22-03-2010, 22:28   

Princess Tutu- szkolne magicla girls, ale bardzo nietypowe (jak dla kogo)
Cutey Honey- gdyby nie było takie stare wzięłabym to za parodię shoujo
Lady Oscar- jeszcze nie obejrzane?
Onnisama e-choć bishów brak
Glass Mask-teatralne klimaty
Tajemniczy Opiekun- bo WMT
Inuyasha-nikt mi nie wmówi, ze to shounen

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 22:30   

Mononoke, co prawda do widowni shoujo nie należę, ale trochę tego widziałem i przyznaję, że naprawdę lubię ten gatunek...

Po pierwsze Princess Tutu - świetne shoujo, naprawdę. Baśniowy świat, niezdarna choć wcale niegłupia bohaterka i przepiękna historia - wszystko w towarzystwie baletu. Zdecydowane must see.

NANA - to właściwie Josei, ale portale do shoujo też serię zaliczają. Bohaterka (jedna z dwóch) może ideałem nie jest, ale dojrzewa - zdecydowanie. Jest to dosyć "dorosła" historia, ale na pewno warto ją obejrzeć. Akcja w świecie show biznesu - dokładniej muzyki, bizony też są.

Fruits Basket: przyjemna historia z niecodziennymi bohaterami.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia 22-03-2010, 22:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 183 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group