FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-03-2010, 17:39   

miqziomq napisał/a:
Czekam na odpowiedzi dalej

Obawiam się, że jeśli nie zmienisz podejścia i nie zaczniesz wykazywać kultury, to się nie doczekasz.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-03-2010, 17:43   

Robię się sławny czy co?

Miqziomq, Girls Bravo. Nawet jeśli ci się nie spodoba lub już widziałeś , mógł być podziękować White_Raven-ce za zmarnowany czas , jaki tobie poświęciła. Wnioskuje że jesteś jedynakiem lub najmłodszym dzieckiem w rodzinie :] i wszystko "ci się należy". Niemniej jednak girls bravo powinno ci się spodobać, mimo że dzieje się w mieście (chwilami w wannie). I wiesz co? To jest pierwszy tytuł w "podobnych" do Nagasarete Airantou na mojej liście. (czytać na moim serwerze listującym)

Dodam jeszcze coś. Takie dialogi osobiste powinny być prowadzone na pw. Ciągła wymiana zdań zaśmieca temat i później się ludzie awanturują, że im strona zaszła i nikt im nie odpowiedział. :] Inaczej można to uznać za "trolling" (od słowa troll) lub nabijanie postów.

VioletMeh, co powiesz na moon phase, Shakugan no Shana lub tytuł kompletnie inny figure17?

edit----------------------------------------------------------------------------------------------------
Aż szkoda , że zacząłem pisać ten post przed odpowiedzią Miqziomq. Bo bym się nie męczył. Czekać to sobie możesz na przesyłkę ze sklepu internetowego (jeżeli coś kupisz).
Tutaj możesz tylko czekać w nadziei , że jednak ktoś ci zrobi łaskę i poszuka za ciebie. Nikt niema obowiązku, a takie ciągłe ponawianie prośby (może roszczenia) jest tak wkurzające, jak ktoś kto ciągle włażący ci do pokoju z pytaniem "A odrobiłeś już lekcje?" I tak co chwila, nie że raz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 26-03-2010, 19:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Suza Płeć:Kobieta
Tańcząca na Zgliszczach


Dołączyła: 21 Mar 2010
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2010, 18:06   

miqziomq napisał/a:
[...]Czyli żeby wylądował [...] w wiosce.I jakaś młoda dziewczyna w jego wieku zajmuje się nim a póżniej zostają przyjaciłmi i tak dalej...

Do tego opisu pasuje Higurashi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10858309
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2010, 18:17   

Suza napisał/a:
miqziomq napisał/a:
[...]Czyli żeby wylądował [...] w wiosce.I jakaś młoda dziewczyna w jego wieku zajmuje się nim a póżniej zostają przyjaciłmi i tak dalej...

Do tego opisu pasuje Higurashi.

Można by jeszcze dorzucić Utawarerumono.
Powrót do góry
VioletMeh Płeć:Kobieta
Problematyczne dziecię.


Dołączyła: 25 Mar 2010
Skąd: Otwórz szafę...
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2010, 18:38   

FMA:Brotherhood, Soul Eater, D.Gray-Mana, Shaman King oglądam już, Obana widziałam, Shakugan no Shana mam już na liście do obejrzenia, Eureka Seven i Trigun nie są w moim stylu a Moon Phase i Figure 17 zobaczę.
Meh dziękuje wam <3

_________________
Nazywaj mnie jak chcesz - i tak zareaguję tylko na "Shishuu".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 19:33   

Witam. Poszukuje komedii / szkolne / romans / z magią (super moce ). Nie muszą być zawarte wszystkie kategorie w jednym anime :D . Najbardziej się liczy pierwsza kategoria .

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2010, 20:27   

Proszę o sprecyzowanie. O co chodzi ze szkolnym? Wiek bohaterów, miejsce akcji czy coś innego? Romans i komedia nawet magia lub supermoce masz we wszystkich filtrach w wyszukiwarkach : na tanukach, w listingach i innych stronach informacyjnych (pod nazwą genre/tag)
Doceniam posiadanie listinga :]
Polecam Moon phase, InuYasha, Jubei-chan, Natsu no Arashi! No co mogło odbiegać :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 20:41   

szkolne w sensie uczniowie/studenci :D . A co do konkretów to szukałbym coś w stylu ... hmmm :D History's Strongest Disciple Kenichi ( zapomniałem o tej kategorii xD - sztuki walki ) ,Kannagi , Lovely complex, To love ru , Schuffle, Toradora ,Zero no Tsukaima. Ogólnie dobra komedia z dużą dawką humoru ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cromell Płeć:Mężczyzna
sekai no ichiban spammer


Dołączył: 13 Mar 2010
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 20:52   

Ardevil, School Rumble. Co prawda super mocy tu co kot napłakał, a romanse hmm niby są ale nie tak rozbudowane jak w Toradora lub Zero no Tsukaima, ale wszystko inne by się zgadzało. Polecam.

_________________
Si Deus pro nobis, quis contra nos?
http://l-factor-reborn.forumotion.net/ - Let's get it rollin'!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9293618
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2010, 21:18   

Więc trzy pierwsze pasują :] Może jeszcze Sumomo momomomo (Nie pamiętam ile "mo")
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 22:55   

school rumble mam w planowanych zapisane :D . Sumomo.... oglądałem ale zapomniałem wpisać xD co do podanych przez ciebie anime to zacząłem oglądać Moon phase ^^.
Lecz muszę zrobić trochę większą listę anime aby nie za często wpadać tu i zaśmiecać tego działu tymi samymi pytaniami xD . Nawet może byc komedia z ecchi albo harem ^^. Lecz przełknę każdą dobrą komedie :D . Ponoc Kimi ni todoke dobre ale wole poczekać aż all odcinki będą :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 22:59   

Kokodin. W swoim PLay list przeważnie jakie gatunki masz ?? Masz dużo anime obejrzanych i może mnie jakieś zainteresują xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-03-2010, 22:59   

Komedia + Ecchi + Harem = Magister Negi Magi!

Ma to serię alternatywną i parę OAV-ek, więc nie powinieneś zbyt szybko obejrzeć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2010, 23:22   

Ardevil, przy takim rozmiarze listy nie jestem w stanie podać ulubionego gatunku. Gust się zmienia i to nie z wiekiem lecz z zachcianką. Preferuje anime "na poziome" a gatunek jest mniej istotny. Proponuje ci podobny tryb oglądania. Mianowicie posmakować różnych gatunków, przeplatać komedie dramatami lub horrorami by za chwilę obejrzeć jakiegoś shounena lub jakiś kompletny^2 idiotyzm. Moon phase , który ci poleciłem , jest takim połączeniem sam w sobie. Po części to kino akcji z elementami horroru a miejscami parodia planu filmowego jakiegoś sitcomu , lub po prostu komediowe anime. I uważam , że takie połączenie scen akcji z sielanką jest bardzo przyjemne. Ale jedno ci powiem , nie jestem autorytetem w dziedzinie ecchi zwłaszcza nowszych, natomiast czyste ecchi wprost mnie odrzuca. Jeżeli będziesz chciał coś wiedzieć o jakimś gatunku , przefiltruj moją listę tym tagiem lub pytaj na priva.
Jak zawsze powiem :
Ciągłe oglądanie jednego gatunku wypala mózg, powoduje też że anime przestaje nas interesować jako że dany gatunek się przejadł. Różnorodność jest wskazana, czasem gatunek na przeciwnym biegunie naszych zainteresowań jest tym najciekawszym.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2010, 14:26   

Kokodin ciekawą play listę masz :D Już 20 tytułów jest ^^ Lecz jeszcze trochę potrzeba ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 186 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group