FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2010, 17:26   

Iż Fate stay night bardzo mnie zaciekawiło ( najbardziej jak do tej pory xD ) Obadam Shingetsutan Tsukihime i Utawarerumono . :D Zawsze podane przez ciebie tytuły do mnie trafiają ^^

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
zmiennik
Gość
PostWysłany: 02-04-2010, 20:35   Pomocy!

Witam, chciałbym zapytać szanownych kolegów i koleżanki co moglibyście polecić osobie która lubi klimat walk (choć nie tylko), napisze co oglądałem i mi się podobało, a co próbowałem oglądać i jednak mnie nie wciągnęło, dużo tego nie ma także tak:

Dragon Ball - oglądałem wszystkie serie i puki co uważam to za najlepsze anime!

Claymore - super, choć trochę przykrótkie... chciałem się zmusić, żeby pośledzić dalej mangę, ale jakoś nie lubię czytać więc olałem.

Bleach - było naprawdę fajne do pewnego momentu...teraz już nie mogę patrzyć na to co się tam dzieje... z nudów czasem sprawdzam czy wrócili do starego wątku walki o te miasto...

Death Note - super (chociaż nie są to walki)

Naruto - Bardzo dobre, cały czas oglądam, bo jestem dopiero na 190 odcinku...trochę dziecinne, ale naprawdę git

Tsubasa - ( chodzi o tą piłkę nożną - świetna po prostu, numer 1 z dzieciństwa)

Teraz takie co próbowałem oglądać, ale jakoś nie łapię tego klimatu:

Tenjou Tenge - Było nawet niezłe - takie zboczone - lubię zboczone rzeczy hehe, ale nie wiem czemu obejrzałem chyba 10 odcinków i dalej jakoś nie mam zapału...może jeszcze się skuszę bo wiem, że to krótkie jest...

Neon Genesis Evangelion - takie bardzo wychwalane przez zagraniczne fora, dla mnie to taki Generał Daimos w nowszym wydaniu...jakoś, takie walczące roboty nie przyciągają mojej uwagi zbytnio... oberzałem chyba z 20 odcinków... i nie mam ochoty więcej chyba...

One Piece - j.w. - też takie wychwalane, niby super, ale gość z rozciągającymi rękami itd do mnie nie przemawia...chyba zbyt dziecinne jak dla mnie....

Berserk - obejrzałem chyba 1 czy 2 odcinki... i jakoś nie mam ochoty dalej... chyba, że ktoś by przedstawił mi jakieś konkretne "za"...

Avatar - takie jakieś...zbyt wymyślone...nie dla mnie raczej...

Ninja Scroll - nie wciągnęło mnie po paru odcinkach....

Najchętniej ala DB, ala Naruto, ala, Claymore, ala Bleach albo coś w klimacie Shaolin, itd hehe bohaterowie nie muszą mieć super mocy, ale, żeby się ładnie nawalali :)

Na pewno oglądałem więcej anime zarówno z kategorii lubianych, jak również z tych co mnie nie wciągnęły, ale pozapominałem... Na pewno wszystko z polonii1 pamiętam, ale już nie chce mi się wracać do tego co oglądałem, chce coś nowego, a jest tego tyle, że ciężko jest sprawdzać każde anime po kolei hehe...


Gorąco pozdrawiam i proszę doradźcie coś dla mnie, nie muszą być koniecznie walki, ale nie chcę żadnych romansów, ani strzelanek...może być jakiś horror czy bardzo dobra komedia przykładowo, no a najchętniej te uwielbiane przeze mnie klimaty walk...
Powrót do góry
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2010, 20:43   

Zmiennik zobacz History's Strongest Disciple Kenichi , soul eater i fate/stay night

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-04-2010, 21:02   

Zmiennik, dużo walk ma: Inuyasha, GetBackers, Darker than Black, Shaman King, Sengoku Basara, Fullmetal Alchemist: Brotherhood.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2010, 23:55   

Ok Teraz ja prosze o pomoc, bo wprawdzie mam jakies pomysly co ogladac, to ciagle szukam nowych tytulow ;)

oto Myanimelist

PS

Jak dodac przycisk myanimelist?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 00:06   

Shans, przede wszystkim zobacz jeszcze FMP Fumoffu (zwłaszcza to bo to jest komedia) i The second Ride. Z komedii polecam School Rumble i Midori no Hibi. Fullmetal Alchemist i Fullmetal Alchemist 2: Brotherhood (to jest lektura obowiązkowa).

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-04-2010, 00:29   

Shans, wybacz ale bez znajomości jakichkolwiek preferencji jesteś:
A) pod ostrzałem tytułów których i tak nie obejrzysz
B) ignorowany z braku wytycznych
Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak byś podał jakiegoś motywa, gatunka lub fetysza to było by łatwo. (albo nie) :]

Druga sprawa jest łatwiejsza do odpowiedzenia . Logujesz się i plikasz profil/zmień swój profil. Po czym w drugiej tabelce
Cytat:
Informacje Profilu (nieobowiązkowe, można je zmienić później, chyba że są zaznaczone gwiazdką)

wypełniasz pole opisane
Cytat:
Adres listy obejrzanych anime / przeczytanych mang:
. I klikasz wyślij. :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 14:36   

Cześć i Wesołych świat tak najpierw.Mam do was prozbe moglibyście podaj mi tytuł podobny do Spice and wolf tzn. chodzi mi o podroż i romans a i bylo by miło gdyby było jeszcze akcji
albo romans z komedia tylko z heppy endem .Z góry wielkie thx
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 16:38   

Podróż i romans? Do głowy przychodzi mi na razie tylko Fushigi Yuugi, ale grafiką nie zachwyca. Komedii romantycznych z happy endem za to jest dużo, np. Chobits, Kamisama Kazoku, Itazura na Kiss, Lovely Complex, Toradora!, Midori no Hibi, Special A, Onegai Teacher, Shuffle, Zero no Tsukaima, Hatsukoi Limited. Mnóstwo jest tego. :)

Edit. Pewnie, że jak na swój wiek ma dobrą. Ale w porównaniu do dzisiejszych produkcji nie wszystkim może odpowiadać. :)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.


Ostatnio zmieniony przez Sucharek dnia 03-04-2010, 17:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-04-2010, 17:38   

Sucharek, proszę nie przesadzać. Fushigi Yuugi ma świetną kreskę zważywszy na jego wiek.
A z takich podróżo romansów z lakką dozą akcji (tym razem chronologicznie) można polecić również.
3 x 3 Eyes ova 7ep, wspomniane już Fushigi Yugi które jest całkiem niezłe fabularnie, Steel Angel Kurumi czyli kompletny fanservis, Vandread podróż przez koszmosz, InuYasha chyba najlepsza podróż z motywem yukai i wątkiem romansowym, tym razem to facet ma psie uszy. Mermaid Forest TV czyli poważniejsza historia autorki inujasia. Kyo Kara Maoh! romans spowodowany podniesieniem sztućców. Oraz Disgaea , chociaż w grze jest lepsze np Flonezilla.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-04-2010, 18:06   

Witam po dłuższej przerwie, szukam anime w którym poznamy postać od podszewki i która będzie rozwijać przez 20+ odcinków, ale nie szukam jakis tasiemców jak Bleach, Naruto, DB. Raczej coś w stylu History's Strongest Disciple Kenichi, mogą być sztuki walki ale najbardziej mi chodzi o bohatera który z każdym odcinku rozwija swoje zdolności i dzięki czemu poznajemy go lepiej. Prosze o anime z 2001 + roku bo starsze mnie nie interesują z powodu kreski.

A drugi rodzaj anime które szukam to gdzie bohater nie jest łamagą, ma silny charakter i tak samo z jego mocami/zdolnosciami

podaje link do mojej listy obejrzanych anime http://www.anime-planet.com/users/Firerod/anime/watched
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-04-2010, 19:51   

Soul Eater?
Full Metal Alchemist?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 00:00   

Witam. Tym razem poszukuje coś podobnego do Itazura na Kiss , a także inne ciekawe komedie romantyczne.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 18:10   

Ardevil,
Jeśli chodzi ci o przygłupie bohaterki to School Rumble i Fruit Basket, chociaż FB to nie do końca komedia romantyczna. Wątek jest ale nie ma wyznania i przutulanek, trochę bardziaj platoniczne uczucia. Kimikiss pure rouge to komedia dla totalnych fanów tego gatunku i Asu no yoichi, to tyle co mi przyszło do głowy. no i jeszcze Lovely complex- tytuł, który musisz znać jeśli szukasz zwariowanej komedii romantycznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 21:54   

w liscie prawie all mam co napisałaś :D ale zobaczę FB i Kimikiss pure rouge.
Dziś skączyłem oglądać Bokura ga Ita i też coś podobnego szukam i oczywiście innych ciekawych romansów ^^. Tym razem bez komedii xD Będzie trzeba się przesiąść na jakiś inny gatunek :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 189 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group