FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-02-2009, 20:12   

Radical spike - dokładniej dostałbyś tytułów więcej i to jeszcze z recenzjami i do posegregowania jak Ci wygodniej. O, proszę: link. A jak nie zależy Ci na recenzjach czy opiniach, a na jak największej ilości tytułów, to mogłeś zajrzeć na ANN. Natomiast, jak już zauważył Costly ten temat nie służy do tego. W tym temacie pytamy ludzi co by nam polecili, bo raz: przekopywanie się przez ogromne listy jest ciężkie - klimat nie zawsze jest określony wyróżnikami, a zaglądanie do wszystkich recenzji jest czasochłonne.
Nieprawdą jest też to, że polecano Ci tylko "Kanon, Air i Clannad" - dwa razy polecałem Ci Brother, Dear Brother, za pierwszym razem jeszcze coś innego. Nie mówię, że jestem nieomylny i że musi Ci się to spodobać, bo tak nie jest, ale odnoszę wrażenie, że zostałem zignorowany.

[ontopic]

Zibek, przyłączam się do twierdzenia, że Fullmetal Alchemist powinien spełnić twoje oczekiwania. Mnie do gustu nie przypadł, ale to chyba jeden z popularniejszych shounenów.

Jeśli nie odstrasza Cię stara kreska, to Ranma 1/2 - przednia komedia. Walki oczywiście są, a całość ma 161 odcinków, parę OAVek i kinówek, szybko więc Ci się nie skończy.

Możesz jeszcze zobacyć Triguna. Tyle, że to rzecz dość specyficzna. Nie jest tasiemcowata, walki są, humor również - szczególnie na początku. Potem seria staje się dość poważna, ale humor tak do końca nie ulatuje. Ale specyficzny przede wszystkim jest klimat, który wielu osobom się nie podoba. Mnie się spodobał. Jeśli odpadniesz po paru odcinkach, to nie ruszaj.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2009, 22:51   

Uprzejmie przypominam, że na forum obowiązuje całkowity zakaz podawania linków do nielegalnych materiałów. Dotyczy to także filmów i ich fragmentów na serwisie YouTube.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 00:06   

A ja poszukuję anime, które mnie NAPRAWDE wystraszy, podwyższy ciśnienie i przyśpieszy bicie serca. Preferuje wszystko: flaki, krew, duchy, demony itp.
W podpisie lista co już widziałam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-02-2009, 00:09   

Higurashi no Naku Koro ni.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 01:09   

aneta11111 napisał/a:
A ja poszukuję anime, które mnie NAPRAWDE wystraszy, podwyższy ciśnienie i przyśpieszy bicie serca. Preferuje wszystko: flaki, krew, duchy, demony itp.
W podpisie lista co już widziałam.

Hmm... w sumie większość porządnych rzeczy widziałaś. Zostaje Magnetic Rose ze scenariuszem Satoshiego Kona (nie wiem dlaczego sobie ubzdurałem, że w tą produkcję zaangażowany był Oshi). Ale to jest bardziej niepokojące niż straszne.

btw. podlinkuj sobie listę w profilu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kkopoczno Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2009
Skąd: OPOCZNO/Lipsko
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 01:40   

No cóż ja chyba nie moge polecić ci niczego nowego, ale zgadzam się z Costly,
higurashi-no-naku-koro-ni jest ciekawym anime, to anime rzuciło mi się bardzo na psyche :P
JEdyne co moge polecić to drugą część tego anime czyli Higurashi no Naku Koro ni Kai, możesz oczywiście obejrzeć jeszcze Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou: Tou ale to anime nie jest takie straszne, ale coś tam w sobie ma :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-02-2009, 11:46   

Cytat:
A ja poszukuję anime, które mnie NAPRAWDE wystraszy, podwyższy ciśnienie i przyśpieszy bicie serca. Preferuje wszystko: flaki, krew, duchy, demony itp.
W podpisie lista co już widziałam.

Kikoushi Enma

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kkopoczno Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2009
Skąd: OPOCZNO/Lipsko
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 20:43   

Znacie jakieś anime podobne do Neon Genesis Evangelion
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2009, 20:45   

RahXephon. Właściwie to jest NGE z lepszą grafiką, składniejszą fabułą i fajniejszymi bohaterami... Oprócz tego Bokurano - tam z kolei powtarza się motyw walki z tajemniczymi wielkimi najeźdźcami w wykonaniu nie zawsze pragnących tej walki dzieci, ale przynajmniej niektóre z nich da się polubić.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kkopoczno Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2009
Skąd: OPOCZNO/Lipsko
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 20:49   

Dzięki, zabieram się do oglądania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2009, 16:37   

Ja mam nieco inne pytanie, ogląda ktoś może Sora wo Miageru Shoujo no Hitomi ni Utsuru Sekai? Patrząc na studio, czy obsadę seiyuu mocno się zastanawiam czy nie zacząć.

Jeśli ktoś ogląda to czy mógłby coś o tym tytule napisać? :>

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2009, 16:58   

Ja oglądam - to jest dość dziwne i z wysokim "progiem przyswajalności", ma szanse być dobre, ale mogą to kompletnie schrzanić.

Trzy pierwsze odcinki to jest "retelling" serii OAV zatytułowanej Munto (recenzja jest na Tanuki), przy czym to nie jest remake - wykorzystano ten sam materiał filmowy, rozbudowując go trochę. Fabularnie to było doskonałe posunięcie (fabuła nabrała więcej kształtu i sensu, tam była za bardzo ściśnięta), ale graficznie wygląda dość niewspółcześnie. Przypuszczam, że teraz zostanie "zużyty" materiał z drugiej OAV, a potem... A potem się zobaczy, bardzo jestem ciekawa. W każdym razie rzecz jest bardzo specyficzna i dla dość wąskiej widowni, nie tyle ze względu na samą fabułę, co dość odrealniony, baśniowy sposób jej podania.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2009, 17:42   

Mnie się podoba i to bardzo, doczekać się nie mogę kolejnych odcinków. Co prawda na początku odrzuciła mnie grafika - jak wspomniała Avellana, jest to tylko trochę podrasowany materiał z wczesniejszych Oav, jednak po pierwszym odcinku jest już trochę lepiej. Najbardziej nie podobały mi się postaci, ale też nie wszyscy wyglądają kiepsko, w szczególności Munto wołał o pomstę do nieba, teraz jakoś lepiej się już na niego patrzy, chociaż wygrana w konkursie na najbardziej anorektyczne postaci płci męskiej gwarantowana. Bądź co bądź, Openingi i Endingi pokazują, że animacja może być dobra, jak tylko stary materiał się skończy, bo faktycznie teraz jest niewspółcześnie, mimo to widok odbijającego się w kałużach nieba w pierwszym odcinku po prostu mnie urzekł.

Na razie wyemitowano dopiero cztery odcinki, Oavek nie widziałem, więc bazując na widzianych trzech odcinkach stwierdzam, że jest pozytywnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morfik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2009, 20:43   

Szukam jakiejkolwiek serii anime, która mówi o mafii. Widziałem już Baccano! i Hitman Reborna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2009, 20:51   

Morfik, obejrzyj Gungrave.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group