FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-04-2010, 18:15   

moshi_moshi napisał/a:
PS I "Droga Tren"! :)


Ty to lepiej z tym swoim komplecikiem nie poprawiaj nikogo w kwestiach płci, Moshi mój przyjacielu.


Karuszkaa, wspomniane Death Note i Code Geass spełniają Twoje wymagania chyba najpełniej... Możesz też sprawdzić Get Backers!, główny bohater (Ban) chyba pasuje a seria jest w sumie lepsza niż się można spodziewać.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
karuszkaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 14 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2010, 19:34   

Dzięki za tytuły i sorry za zmianę płci , następnym razem przyjrze się bardziej profilowi .\
Moshi _Moshi wiesz może... Puff!

Nie, ale za to wiem, że pytania o nielegalne źródła są na forum zakazane. Gdybyś zapoznała się z regulaminem, też byś to wiedziała. Dlatego ŁYP i proszę nie grzeszyć więcej.

moshi_moshi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2010, 22:54   

Witam po raz kolejny poszukuje jakieś dobre komedii . Może być z romansem , fantasy/magia , sztuki walki . Ogólnie aby się nie nudzić przy oglądaniu , ciekawa fabuła mile widziana . Preferuje też romans bez komedii ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2010, 23:31   

Ardevil spróbuj Futakoi Alternative, jedna z tych serii które nie pozwalają się nudzić. Jest to mix prawie wszystkiego co można zobaczyć w anime. Jeśli chodzi o komedie z romansem to Onegai Teacher.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-04-2010, 02:21   

Ardevil, ty powoli zaczynasz być potencjalnym pytanym, po ponad 100 tytułach :]
Ja bym ci wcisną Vandread-a bo jeszcze nie masz na liście. Bo to jest i śmieszne i nie jest pozbawione fabuły lub sensu. Jednocześnie posiada dość ciekawy wątek miłosny od wroga do no właśnie :] Już pierwsze słowa za czołówką pierwszego odcinka są świetne. "Women are monsters" wrogiem ludzkości itd. Dodam ,że mimo nie spełniania gatunku i stosunkowo odstraszających recenzji , jest to jeden z tych dobrze się oglądających. I mówi to zdecydowany przeciwnik mecha :] Polecę ci też Disgaea , gra jest lepsza ale anime tez jest całkiem udane. Szczególnie Capitan Gordon " the defender of earth". Aniołki diabełki i całkiem fajne piekło :] Gdyby jeszcze pokazali "Flonezille" lub "nin nin nin" :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 15:52   

Ardevil, może spróbuj Pandora Hearts?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 16:08   

thx zobaczę all xD

Ps. Jeszcze tu wrócę xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hmental Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 23:17   Anime o muzyce, fotografii

Witam ;]

Ot pewnego czasu szukam anime związanych z tematyką muzyczną, i względnie nie wiem czy przypadkiem nie zobaczyłem już co większy "dzieł" tych klimatów - BECK, Nana.
Istnieją jednak zapewne jeszcze jakieś sensowne pozycje, yup?
Marzy mi się jakiś twór o dj. Z jakimiś w kosmos pokręconymi postaciami, graniem gdzieś w undergroundzie.

By nie robić drugiego tematu - tematyka fotografii? Względnie cholernie nakręciłem się na taki pomysł po pierwszych scenach Speed Grapher'a (który jednak po tych pierwszych minutach zmalał w mych oczach strasznie) Gdy Saig robi zdjęcia tam na wojnie, ogólnie opowiada o tym - coś ślicznego. Siadają do owego anime nie miałem pojęcia o czym jest - wiec w pierwszej chwili myślałem, że będzie właśnie o fotografii i wszelkich z nią pierdołach. Się pomyliłem =,=


Streszczając więc - kojarzycie jakieś serii o tematyce muzycznej, oraz o fotografii?

Pozdrawiam.

ps. Względnie chwilę po forum szukałem odpowiedź (bez skutku jednak - po gubić się można w ilości postów tu ;]) - względnie nie wiem nawet czy w odpowiednim dziale pytanie zadałem. ._.

Scalono do właściwego tematu.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-04-2010, 23:53   

O muzyce np. Nodame Cantabile Dobra komedia/romans swoją drogą. Recenzję możesz znaleźć na Tanuki.Anime.

Podałbym wiele wiele więcej, jednak wnioskuję, iż szukasz anime gdzie fotografia i muzyka stanowią GŁÓWNY wątek, tak więc Sola czy Gravitation odpadają.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-04-2010, 01:24   

To może napiszmy jakie tytuły jeszcze odpadają i hmental sam sobie wybierze :P
O sensownej muzyce odpada jeszcze k-on
Natomiast do fotografii można podciągnąć higurashi, które też odpada :P
No wybacz gatunki strasznie niszowe, niestety tak to już jest. Obejrzysz jeden czy dwa świetne wyróżniające się tytuły i w sumie cały gatunek, bo no właśnie "się wyróżniały".
Ja bym ci powiedział tak, pierwszy k-on jest zupełnie lightowy, beck jest trochę bardziej sensowny, natomiast nana jest już najbliżej tej dozwolonej granicy. Poza tym nie widziałem chyba gitary nigdzie poza flcl.:] (no Suzumiya w finale trochę wymiata) O fotografii już w ogóle nic. Ale nie martw się , japońcyki nawet balet łączą z mechami więc może się doczekasz. Co innego rysownictwo i mangarstwo :] bo to jest powszechne hobby.

A co do szukania po forum, najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego tematu, pytania niestety często się powtarzają ale i odpowiedzi też. Niemile widziane wydaje się być tylko chamstwo i zdecydowane niechciejstwo do własnego szukania. Np niedawny post typu "przeczytajcie recenzje tego i podajcie podobne". I właśnie w tym temacie zawsze ktoś odpowie , chyba że akurat brak repertuaru. W sumie wystarczy sprecyzowanie swoich preferencji. W każdym razie ze swojej strony witam na forum.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-04-2010, 01:53   

kokodin napisał/a:
I właśnie w tym temacie zawsze ktoś odpowie , chyba że akurat brak repertuaru.


Albo gdy zabraknie Kokodina, który odpowiada tu najczęściej ^^

Aa co do fotografii/filmowania, pamiętam, że czytałem na tanuki kiedyś recenzję jakiejś bardzo oryginalnej serii (chyba OAV), która była bardziej podobna do wojennego reportażu niż do "zwykłego" anime. Ale za nic nie potrafię przypomnieć sobie tytułu...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-04-2010, 11:18   

Norrc napisał/a:
pamiętam, że czytałem na tanuki kiedyś recenzję jakiejś bardzo oryginalnej serii (chyba OAV), która była bardziej podobna do wojennego reportażu niż do "zwykłego" anime.

Flag, tak pamięciowo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2010, 19:34   

I am back xD

Poszukuje tego co poprzednio. Do tego może być też coś z super mocami albo przygodą . Oczywiście musi posiadać humor . Zarzućcie jakąś sporą ilością anime, to pozbędziecie się mnie na jakiś max miech :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2010, 20:16   

Ardevil, wszystko co Ci podaliśmy już obejrzałeś? <łapie się za głowę ze zdziwieniem>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2010, 21:04   

Jestem na fazie :D A że jestem trochę połamany to nie mam nic innego do roboty xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 201 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group