FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-04-2010, 21:20   

Baccano, krótkie nawet jeśli doliczyć OAVkę, ale wciągające i z humorem. Poza tym Gintama - zwariowana parodia. Co prawda nie wszystkim pasuje tamtejszy humor, ale za to ma dużo odcinków i zdecydowanie nie jest nudna. I skoro przy komedii jestem to moze jeszcze Lucky Star (i tak pierwszy odcinek jest do bani, ale później robi się naprawdę wesoło).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-04-2010, 00:13   

Ardevil, szczerze jestem pod wrażeniem i jednocześnie zaczynam być przerażony. :] Wiem jakie mogą być skutki fizyczne przedawkowania oglądania czegokolwiek. żylaki na łokciach są najfajniejsze, bo trudno się ich pozbyć :P Jeżeli masz fazę na komedię ja muszę ci trochę ten nastrój podkreślić. Bez punktu odniesienia tracimy orientacje a po cukierku owoce są kwaśne :P
Dobra nie myśleć czy to ma sens.
Tak więc słodko kwaśna opowieść o małej dziewczynce, trochę o smokach trochę o pszczółkach. Kemono No Souja Erin. Właśnie oglądam i jest zdecydowanie dobre (forum anidb nominowało to do "the best of 2009" w kilku kategoriach) Podkreślam nie jest przesłodzone, chwilami jest brutalne ale mimo to jest świetne. Poza tym ma nie 13 a 50 odcinków :] 2 dni powinno zająć :D.
Norrc napisał/a:
Albo gdy zabraknie Kokodina, który odpowiada tu najczęściej ^^

No ba, moją ambicją jest zniszczenie świata poprzez zapisanie wszystkich tematów na tanukach od pierwszej do ostatniej strony. Jeden temat już mam i to jeszcze na top-ie do tego nie mój :].
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2010, 13:32   

ja tam sobie leże przed monitorem :D No może te tytuły wystarczą na ten tydzień wolnego xD

Ps. Za jakiś czas znowu się odezwę ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fikołek
Gość
PostWysłany: 01-05-2010, 00:02   

Hejka łobuzy, szukam anime o klimacie podobnym do Gantza. Musi być horrorowate i ponure. Nie koniecznie obcy czy jakieś dziwadła. Koniecznie realizm. Może cyberpunk może teraźniejszość normalna. Może zawierać "te ważne pytania o sens czegokolwiek". Nie koniecznie musi za to zostawiać traumę ale fajnie by było, bo takie bajeczki długo pozostają w pamięci, prawda? Może być surrealistycznie i wręcz dziko. Ładna kreska jest miło widziana acz nie wymagana. Muzyka to wiadomo. Dziękuje z góry.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 00:07   

Fikołek może Elfen Lied, Higurashi i Ergo Proxy?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fikołek
Gość
PostWysłany: 01-05-2010, 00:31   

Ordi już niestety oglądałem te trzy. A jeszcze mi przyszło do głowy, że armia zombi była by też cool i na miejscu!
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-05-2010, 01:10   

Z tego wynika , że helsinga też już widziałeś/aś(w sumie to nie wiem prośba napisana trochę bezpłciowo) ?:P Ja polecam kara no kyokai . Fabuła jest dziwna, krwawa i bardzo przyjemna, muzyka i grafika są jeszcze lepsze , bo to ova . Niemniej jednak długość przeciętnego pełnego sezonu tv. Jestem w trakcie 2 odcinki do końca ale już dzisiaj* nie skończę. Rzeczywiście jest dobre i ogólnie i do podanych wytycznych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 01:12   

Fikołek, łatwiej jest doradzać jak ma się wgląd w listę obejrzanych już tytułów. W takim razie nic tu po mnie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riuuku Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 13:04   

Poszukuje anime z walkami takimi jak samurai champloo czy bleach, mogą być super moce i zwykłe walki aby były efektywne i dobre...czyli dobra nawalanka na poziomie ;p ma ktoś coś? oto moja lista anime http://myanimelist.net/animelist/Riuuku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-05-2010, 13:15   

Kara no kyoukai ma wspaniale skonstruowane walki. Widzę, że obejrzałeś pierwszą serię FMA, w takim razie poleciłabym też Fullmetal Alchemist: Brotherhood które ma inną fabułę i nowe postaci, co przekłada się na inaczej skonstruowane walki. Baccano i (wciąż wychodząca) Durarara w tej kolejności. Ga rei zero i Chrno Crusade miało ładne walki. Ah i Black Lagoon, bardzo dobra sensacyjna seria. A z bardziej fantastycznych jest jeszcze Inuyasha.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riuuku Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 13:38   

Tren, dzieki zdecyduje się chyba na Durarara!! i Ga-Rei -Zero- ale jak toś ma coś jeszcze niech daje tytuły ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-05-2010, 13:45   

Riuuku, spróbuj Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, Samurai 7, Sengoku Basara, Sword of the Stranger.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-05-2010, 13:58   

Spróbuj jeszcze Avatar: The Last Airbender. Amerykańskie, ale niewiele odbiega od anime i walki ma bezbłędne.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
DaHaka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 18:16   

Riuuku, Skoro masz zamiar Durarara!! zobaczyć to mogę cię jedynie utwierdzić w wyborze. W końcu to jednak aktualny szlagier i słusznie zresztą. Patrząc na twoją listę myślę, że skoro lubisz akcje to Tren słusznie ci sugeruje Black Lagoon. Od siebie mogę Mnemosyne - Mnemosyne no Musume-tachi zaproponować, a co... Może ci się spodobać bo sporo akcji się dzieje w tym tytule, plus ciekawą i realną wizję przyszłości w dziedzinie technologi internetowej w nim zawarto oraz sporo ostrych scen. Myślę jednak, że Durarara!! i Black Lagoon to jak dla ciebie pewniaki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 21:44   

Riuuku, Afro Samurai?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 202 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 201, 202, 203 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group