FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-05-2010, 20:15   

Ardevil - Inuyasha i Shaman king.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2010, 20:34   

Dzięki za propozycje, ale na przyszłość powiem, że do listy można by zajrzeć ;)
Jednak większości nie widziałem, więc jeszcze raz dzięki na pewno skorzystam.

_________________
Wanna take a ride?
I'll take you with me to hell.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2010, 20:37   

Zapomniałem właśnie spojrzeć :D . Shaman kinga juz w polowie obadałem :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-05-2010, 02:45   

Ardevil, powiedział bym że kroczysz prosto w stronę one pice :].
Ty te ostatnie 20 tytułów widziałeś w tydzień czy dwa?
Powiem ci tyle , nagromadzenie gatunków wcale nie wpływa dobrze na jakość i poziom anime. Jakiś musi dominować, natomiast nie należy mylić komedii z humorem. Ten ostatni jest nieodłącznym elementem większości tytułów. Bez niego były by po prostu ciężkostrawne.
Ale rzeczywiście inuyasha by ci prawdopodobnie pasował. Świetnej mangi doskonałej mangaki nawet ekranizacja nie zepsuła :] W odróżnieniu od poprzedniego jej tasiemca , ranmy (też świetna komedia z elementami absurdalnych sztuk walki) , jest to raczej wierna ekranizacja. Rzeczywiście ma w sobie to coś. (Ja wytrzymywałem po 28 odcinków na dzień przez pierwsze 4 dni oglądania i resztę przez kolejny tydzień, dodajmy że w dubingu angielskim. Próba była przeprowadzana trzykrotnie.)
Niemniej jednak podejrzewam że słowem kluczowym dla ciebie było by "dobry shounen" czyli właśnie walki, humor i akcja plus odrobina gatunku w sole eater było by to chyba dark fantazy.
Nie wiem może takie wariactwa jak trinity blood lub inne gonza też by się załapały. W sumie jedno (przynajmniej) gonzo już widziałeś, Vandread dość specyficzny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 11:18   

Muszę się na inny gatunek przerzucić, bo nie mogę cały czas tego oglądać :D Chyba będę musiał dokończyć oglądać One piece xD ( 200 odc zostało ;/ ) . A znałbyś parę dobrych shounenów ?

Następna prośba ^^ . Koleżanka prosiła aby znaleźć jakiś poważny romans :D co do listy anime to ma podobną do mojej ( wymienianie się tytułami xD ) . Na razie obadam te Trinity blood ^^ Thx i liczę na więcej xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-05-2010, 12:34   

A co powiesz na poważny romans ukryty pod chmurką dobrego starego humoru? Jeżeli technologia produkcji w moim wieku nie jest przeszkodą , na prawdę szczerze polecam Maison Ikkoku. Romans na prawdę życiowy z upływem czasu i trudnym związkiem dwojga dorosłych ludzi. Podobnie można by też zakwalifikować nanę. Oprócz tego dobre wydaje się być Victorian Romance Emma. Poza tym trudny romans Saikano.
Co do dobrych shounenów , powiedziałem "studio gonzo" i wcale nie jest trudno sobie samemu znaleźć. Drugi specjalizujący się w tym producent to bones między innymi fma i sole eater...

Poza tym jak napisałem twój zestaw podanych wcześniej gatunków to włśnie składowe jednego gatunku , shounen. Bleah, fma, sole eater, naruto, vandread, solty rei, blood+, eureka7 i one pice są jego przedstawicielami.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 17:35   

Szukam anime z ładnymi chłopcami jak Hakukouki czy Color cloud palace. Tylko, żeby nie byli zbyt piękni jak w Girl evolution bo te mocno przekolorowane usta mnie OBRZYDZIŁY. Jeśli kyoś widział cos takiego o co mi chodzi i mu się podobało to proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 18:45   

Cytat:
Szukam anime z ładnymi chłopcami jak Hakukouki czy Color cloud palace. Tylko, żeby nie byli zbyt piękni jak w Girl evolution bo te mocno przekolorowane usta mnie OBRZYDZIŁY. Jeśli kyoś widział cos takiego o co mi chodzi i mu się podobało to proszę o pomoc.


Ouran High School Host Club

Teraz ja! Szukam anime, w którym główną fabułą jest walka między rodzeństwem (brat z bratem, brat z siostrą, siostra z siostrą) nie koniecznie o płeć przeciwną. Najlepiej dążenie do władzy, zdobycie popularności z elementami wbijania sobie noży w plecy. Jeżeli mogę coś jeszcze dodać... interesowałaby mnie walka bronią palną, oczywiście nic na siłę.

Drugie... czyta parodia wojenna... coś ala Jak rozpętałem II wojnę światową... z nie rozgarniętym bohaterem/bohaterką, który/a na końcu uratuje wszystkich i wszystko. Bardzo ważnym elementem, którego oczekuje w tym anime -realia wojenne, czasy wojny itp.

Trzecie... przygody grupki ludzi tworzących anime/mangę. Coś na kształt 6 odcinka Golden Boya.

Wymagania z kosmosu, co nie? Jeżeli nie istnieją tego typu anime to mówi się trudno :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2010, 20:03   

Gucia, ja bym poleciła Get Backers - sporo tam bizoniny i o ile nie podkolorowuję wspomnień to nawet niezłej jakości.

Cierpa, co do trzeciej prośby to w drugim sezonie Genshiken pojawia się ten motyw. Ale polecam ci całość, bo to ciekawa seria.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-05-2010, 20:07   

Gucia, sporo tego jest... 07 Ghost, Harukanaru, Angelique, La Corda, Fruits Basket, Hakushaku to Yousei, Kyou kara Maou!, Meine Liebe, Miracle Train ~Oedo-sen e Youkoso~, Shounen Onmyouji, Weiβ Kreuz. Miełgo wybierania. :)

Cierpa, do pierwszego pasuje Infinite Ryvius, przy czym naprawdę nie wiem czy tego oczekujesz, ale polecam, bardzo dobra seria. Do trzeciego obie części Animation Runner Kuromi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 20:51   

Cierpa, w High shool girls był motyw rodzeństwa, wojenne może Hetalia. Motyw tworzenia mangi był jeszcze w Asu no yoichi i doujinshi w Sasameki koto.
Moshi moshi dzięki X) ~<3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2010, 21:49   

Cierpa motyw mangi pojawia się w Nogizaka Haruka No Himitsu chyba w 2 serii. Poza tym Doujin Work, ew. jeden z etapów tworzenia anime jest w REC tj. podkładanie głosu.

_________________
Wanna take a ride?
I'll take you with me to hell.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Pac-Man Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2010, 12:51   

Witam wszystkich serdecznie, poszukuje jakiegos dobrego anime z:
- ciekawa i wciagajaca fabula.
- wyraznie zarysowanymi postaciami
- najlepiej gdyby pojowaila sie duza dawka akcji :) (ale nie jest to konieczne patrz nizej)
Ostatnio anime ktore tak na prawde pochlonela mnie do reszty bylo Spice & Wolf, byc moze nie ma tam zbyt wiele akcji, a anime jest wiekszosci przegadane, ale mialo to cos (w duzej mierze bardzo przypadly mi do gustu glowne postacie).
Najwazniejsze zeby anime mialo ciekawa fabule, ktora przykuje mnie do monitora i nie pozwoli odejsc zanim nie ogladne do konca danego tytulu.

Poszukuje rowniez jakiegos anime podobnego do Phantom (dosc niedawno ogladalem i bardzo mi sie spodobal, licze wiec ze jest jeszcze wiele podobnych tytulow ktorych jeszcze nie ogladalem), Fate czy Black Lagoon czyli duza dawka akcji i w tle jakis romans (nie musi byc tak widoczny na pierwszym planie jak w w/w tytulach, jednakze milo by bylo gdy jednak pojawil sie taki motyw).

Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam :).


PS.: Dla utrudnienia w mojej sygnaturce jest link do MAL-a gdzie jest lista wszystkich anime jakie do tej pory widzialem.

_________________
Moja lista Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-05-2010, 13:32   

Akcja w stylu spice and wolf znajduje się w Kemono no Souja Erin. Podobny feudalny klimat ale troszke inny wątek główny. Niemniej jednak mimo chwilami powolnego charakteru ,sielankowości wręcz, miejscami leje się krew i same wydarzenia są dosyć zaskakujące. A jeżeli po prostu chodzi o uszy to chyba Wagaya no Oinari-sama było by przyzwoite, lub Natsume Yuujinchou.
W departamencie akcji spektakularno-siłowej itd proponuje uzupełnić listę o Gurren lagann, solty rei i last exile lub sole eater.

A i lista nigdy nie jest utrudnieniem, ale jej brak i ciągłe pisanie "widziałem" lub "lipa" są demotywatorami.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2010, 21:39   

Witam kolejny raz ^^.
Tym razem szukam dobrej komedii. Każdy motyw dozwolony, byle by było śmieszne. Mam tylko jedną prośbę - wolałabym anime zakończone i żeby nie miało więcej niż 40 odc.

Z góry dzięki :).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 204 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 203, 204, 205 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group