FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-05-2010, 21:49   

Kiichigo: Ouran Host Club, Lucky Star, Azumanga Daioh, Dragon Half, Genshiken, Potemayo, Sayonara Zetsubou Sensei, Melancholy of Haruhi Suzumiya.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 14:19   romans

Witam postanowiłem się zdać na wasz gust jak zawsze :D
Wiec poszukuje Anime romans (nie wyciskacz leź ale nie przeszkadza mi to)
cos w stylu filmów 5cm i gin iro no kami no agito
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 15:38   

Może hanbun no tsuki ga noboru sora, kimi ni todoke, lovely complex, true tears, kimi kiss pure rouge
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 15:47   romans

Nie za bardzo żeby nie było naciągane coś bardziej w stylu summer wars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 16:42   

hirotaka, Paradise Kiss, NANA, Honey & Clover.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
evin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 18:06   

szukam jakiegoś anime w stylu gubgrave cos z mafia ogolnie jakies sensacyjne a zarazem z dobrą fabułą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-05-2010, 18:20   

Evin, a widziałeś Baccano? Bo myślę, że to by było dobre. ma nieco pokrętną fabułę, ale dość ciekawą. No i pasuje do kryteriów...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 18:51   

Majo san widzialem je.
Z tych romansów mogą byc tez oczywiście filmy jak summer war etc.


Ostatnio zmieniony przez hirotaka dnia 06-05-2010, 19:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-05-2010, 19:04   

Użytkownicy hitoraka i evin są uprzejmie proszeni o zaczynanie zdań wielką literą, kończenie ich kropką, oraz o stosowanie interpunkcji i liter polskich. W przeciwnym wypadku posty zostaną usunięte.

IKa - MZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-05-2010, 19:25   

Hirotaka, powiem jedno, mnie się taka dyskusja nie podoba. Po pierwsze stawiasz prośbę bardzo otwartą i nie wysilasz się by pomagaczom ułatwić. Czyli nie wypisujesz lub nie podajesz listy swoich odhaczonych. Później tylko demotywujesz do wszelkiej pomocy stwierdzając dla ciebie rzecz oczywistą, dla nas niestety zagadkę, że to już widziałeś.

Pomoc takim osobom jest niezwykle trudna , frustrująca i wyczerpująca. Do tego zazwyczaj obydwie strony tylko tracą czas. A w rezultacie pomagający się zniechęca do jakiejkolwiek dalszej pracy umysłowej i nic z tego dobrego dla ciebie nie wynika.

Posiadanie listy to nie kaprys lecz wielka pomoc nawet dla samego siebie, są tam "podobne", są tam recenzje, wyszukiwarki, tagi. W kilku słowach wszystko czego potrzeba do samodzielnego wyszukania i wszystko czego potrzeba innym do trafnej pomocy tobie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 19:32   

Wiec powiem tak przeszukałem tanu ki i nie znalazłem nic co mnie zainteresowało z opisu, a nie raz te forum pomogło mi w takich sytuacjach. Wybaczcie ze nie zamieszczę listy ale oglądam anime od 7lat i naprawdę trudno mi wypisać tytuły które oglądalem !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-05-2010, 22:02   

I w takiej właśnie sytuacji najlepiej jest zbudować listę na serwerze listującym. Nie dość że nie trzeba do tego znać nawet pełnych lub poprawnych tytułów (bo wyszukiwarki często umieją to skorygować) Nie trzeba nawet znać wszystkich tytułów , które się widziało. Ponieważ z czasem same wskoczą. Od przy uzupełnianiu bieżących , przypomni się jakiś przeoczony i przy okazji kilka z "podobnych" np po obrazkach. Parę klików i lista się uzupełnia.
Nie znam wielu ludzi, którzy zaczynali by listę od początku oglądania. Większość, tak jak na przykład ja, zbudowało ja sobie po przekroczeniu magicznych 100-150 tytułów, mi zajęło to pół godziny i nie to że wiedziałem wszystko. Na pierwszy ogień wrzuca się te ulubione i później przy okazji pisania "łe widziałem, dawaj inne" się to po prostu uzupełnia na przyszłość.
Wiadomo na początek trzeba włożyć troszke wysiłku, ale piszesz że jesteś fanem. Wiec się nie wykręcaj, że to za dużo roboty. W rzeczywistości to bardzo proste w prowadzeniu i przydatne stworzonka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
hirotaka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2010, 00:18   

Postaram się uzupełnić listę jak najszybciej :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AandA
Gość
PostWysłany: 07-05-2010, 20:10   

J a szukam czegoś poruszającego, pięknego i nieprzeciętnego. Czegoś przez co nie będę się mógł oderwać od ekranu. Coś do czego nie da się podejść obojętnie. Coś co waszym zdaniem zasługuje na 11/10. Reszta dowolna.
Powrót do góry
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-05-2010, 20:26   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/1381-la-maison-en-petits-cubes/rec/1437 <--- to na sto procent.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/24-w-krainie-bogow/rec/24 <--- wręcz obowiązkowo
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/13-grobowiec-swietlikow/rec/1464 <--- smutne, ale prawdziwe.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/168/komentarze/ <--- z dość nietypową kreską, ładne, choć zwyczajne.

Zresztą wyręczam Cię. Wpisz w szukajce na tanuki anime pozycje z ocenami 9-10/10. Większość z nich będzie ładna, nietuzinkowa i skłaniająca do refleksji... choć niekoniecznie wszystko na raz. :)

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 205 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group