FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-06-2010, 00:14   

Wallflower (Yamato Nadeshiko Shichi Henge) i Ouran High School Host Club. (czy się mylę czy w avku Hiatari Ryoko? bo to coś ala Wallflower tylko bez parodii) Poza tym powtórzę się Maison Ikkoku i wątek Mitaki
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2010, 01:07   

Szczerze mówiąc w Wallflower nie lubię kreski, a Ouran'a już widziałam :D Ale tak czy siak dzięki za odpowiedź, avatar jest z Miyuki, ale w pozycjach Adachiego wszystkie kobiety i tak wyglądają tak samo. Zastanowię się nad Maison Ikkoku, bo już od pewnego czasu mam na oku to anime ^-^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2010, 08:53   

Krakus
Itazura na kiss myślę, że pasuje. Romansidło i walka o marzenia.

anulka406,
Playboy był w Bokura ga ita. Kreska może nie szczególna ale wciągający dramat ( mnie po ponad połowie trochę juz męczył, ale nie sugeruj sie tym). Spróbuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-06-2010, 12:41   

Anulka406, czyli w sumie niewiele się pomyliłem :] Co do Wallflowera i jego kreski to powiem tak: To nie jest anime do oglądania szczegółowego , tylko kompozycyjnego. Tutaj głównym walorem nie są bizony ale kontrast z Sunako. (trzeba patrzeć na wszystko do okoła a nie postaci) I przyznam, że jak nie patrzy się zbytnio w ich twarze, to tytuł robi się świetny (gdybym miał oglądać anime o tylko kresce bizoniastej z tego anime , to bym chyba nie wytrzymał psychiczne)
A co do Maison Ikokku to fabularnie można to porównać chyba tylko do Nany. To jest coś jak wątek Nobu i Takumiego, ponieważ główni podrywacze są na podobnych pozycjach społecznych. Oczywiście brak wątku muzyki i o 20 lat starsze realia, zmieniają trochę klimat. Niemniej jednak jest podobny realizm i upływ czasu, zmiany w postaciach. Kreska może trochę straszyć wiekiem, ale na dobrą sprawę Inuyasha ma bardzo podobną.(wiadomo dlaczego)
Zapomniałem, że myanimelist zmieniło system wyświetlania i poprzednio pisałem jak do nowicjusza, za co przepraszam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2010, 15:40   

kokodin, kiedy oni zmienili ten system!? Dopiero pierwszy raz widzę, a przecież często jestem na mal... No, Nanę oczywiście widziałam, a co do kreski Maison Ikoku, to ja właśnie takie lubię, więc nie ma się co martwić.

Gucia, Bokura ga Ita widziałam ^-^. Było świetne!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Cierpa Płeć:Mężczyzna
-.-'


Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2010, 02:55   

Znowu ja oraz moje życzenia wzięte z kosmosu :)
Jestem świeżo po Kara no Kyoukai i chciałbym się rozerwać przy dobrej komedii. Normalka - chłopak, dziewczyna, szkoła, rodzeństwo, nadopiekuńczy rodzic lub teść. Dla utrudnienia... szczerze to mam dosyć miłych chłopaków, którzy podczas pikantnej akcji z panienką szybko uzdrawiają sytuacje mówiąc "gome"! Niech bohater będzie duszą tej "niegrzecznej" męskiej egzystencji... albo losy jakiejś pustej dziewczyny szukająca na siłę faceta ... głupia komedia dla rozchmurzenia się.

Next... rozróba w psychice człowieka lub potoczniej mówiąc "pranie mózgu" np. bohater z amnezją. Wpływ kogoś lub czegoś na psychikę bohatera, dramaturgia, nieumyślne morderstwa... Sytuacje ala robię coś bez mojej świadomości. Może coś pokroju ludzkiego problemu, z którym ja kiedyś się borykałem, czyli lunatykowanie.

I ostatnia kategoria - dekadencka przyszłość, zburzone społeczeństwo, apokaliptyczny świat. Coś dla rozterki sumienia i nurtujące pytanie: "Dlaczego przyszło nam żyć w takim świecie?!"

To tyle... oj patrzcie która to godzina...! Idę spać...
Oyasumi!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tohunga Płeć:Mężczyzna
siedem


Dołączył: 07 Mar 2010
Skąd: Ghost-town
Status: offline

Grupy:
Syndykat
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2010, 07:13   

Cierpa

Abenobashi Mahou Shotengai
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4502358
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-06-2010, 09:45   

Cierpa napisał/a:
Next... rozróba w psychice człowieka lub potoczniej mówiąc "pranie mózgu" np. bohater z amnezją. Wpływ kogoś lub czegoś na psychikę bohatera, dramaturgia, nieumyślne morderstwa... Sytuacje ala robię coś bez mojej świadomości. Może coś pokroju ludzkiego problemu, z którym ja kiedyś się borykałem, czyli lunatykowanie.

Poleciłabym Ci Ghost hound

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-06-2010, 10:10   

Komedia w której chłopak jest duszą złego towarzystwa a dziewucha ma amnezję :P jest Nanaka 6/17. Na rozruszanie polecam także Kimi ni Todoke. Możesz też zająć się Ranmą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2010, 11:57   

Cierpa napisał/a:
Next... rozróba w psychice człowieka lub potoczniej mówiąc "pranie mózgu" np. bohater z amnezją. Wpływ kogoś lub czegoś na psychikę bohatera, dramaturgia, nieumyślne morderstwa... Sytuacje ala robię coś bez mojej świadomości. Może coś pokroju ludzkiego problemu, z którym ja kiedyś się borykałem, czyli lunatykowanie.


Ghost hound
polecam. Mnie się strasznie podobało, w brew pozorom jest wciągające. Spróbuj Paranoia agent. Napewno przypadnie ci do gustu, jest tam motyw przestępstwa, wyjaśniania zagadki, psychiki ludzkiej. Oglądałam to dość dawno temu na HYPER i mile wspominam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 16:54   

Chciałabym obejrzeć coś o tańcu. Ktoś zna jakieś takie anime?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-06-2010, 17:00   

Anulka, jeżeli balet ci odpowiada, to Princess Tutu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 18:18   

Balet? Hmm... Nie żebym marudziła, ale może jakiś inny taniec? Nawet towarzyski może być! Albo widziałam kiedyś bardzo ładną mangę o łyżwiarstwie figurowym... Więc też może być.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-06-2010, 18:43   

Ciężko będzie. Z mang dotykających temat tańca kojarzę 99% Love Z anime... już lepiej w Bollywoodach chyba poszukać czegoś ciekawego.
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-06-2010, 18:47   

A musi to być anime? Anime o tańcu jest mało, mang na pewno jest więcej, jak dla mnie warto przeczytać choćby takie "Forbidden Dance".

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 217 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group