FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-02-2009, 14:51   

Gość napisał/a:
Szukam czegoś podobnego do FullMetal Alchemist.Zależy mi na dobrych walkach i humorze.


Full Metal Panic!, Tengen Toppa Gurren Lagann, Vandread. Do FMA podobne w mniejszym i większym stopniu, ale wszystko z walkami i humorem.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 15:33   

Nie zna ktoś takich Anime jak Full Metal Panic!? Przykładem może być Full Metal Alchemist, tylko, że już oglądałem. Zna ktoś jeszcze podobne?

Przeniesiono do właściwego tematu.
- Moderacja -
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirotakak
Gość
PostWysłany: 11-02-2009, 15:34   Anime

Obejrz sobie kenichi jest swietny humor pełno humoru gwarantuje ze ci sie spodoba
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-02-2009, 16:42   

Ale chodzi o nastolatki w czasie wojny czy o pierwszą część tytułu? Z tego co wiem to alchemist i panic są totalnie różnymi tytułami. Jeżeli szukasz po prostu przygotówek to mogę polecić Eureka Seven i Sakura wars a z kosmicznych przygód oba sezony Vandread. Wszystko całkiem ładnie narysowane i we wszystkim występuje ta wyraźna zła strona która powinna być dobra :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2009, 19:08   

A ja właśnie szukam takiego anime, w którym akcja działa by się pod wodą. Mogło by to być coś typu Blue Submarine No 6. Jakieś wodne światy, tajemnicze, nieznane głębiny. Takiego typu anime poszukuje, znacie coś takiego?
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2009, 19:21   

Pewnie, że znamy. Daphe znakomicie spełnia wymagania - spora część akcji toczy się pod wodą, jest tajemnica związana z głębinami (bardzo mroczna), bogaty fanserwis, walki i pościgi. Co najważniejsze, anime zostało wydane w Polsce - można nacieszyć oczy i wspomóc polskiego wydawcę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lolek
Gość
PostWysłany: 12-02-2009, 18:13   

Szukam serii tv, lub filmu kinowego z dobrze zanimowanymi scenami walki i nie najgorszą kreską (wolę te młodsze produkcje). Serii z wyróżnikiem sztuki walki jest cała masa, ale często wyglądają one tak: 2 bohaterów staje naprzeciw siebie, zbliżenie na twarze, błysk, błysk, pokonany leży na ziemi. Zaczyna to być drażniące. Serie, które oglądałem, bądź oglądam:

Samurai champoloo (chyba najbardziej spełniające ww kryteria :)
Naruto i bleach (Kinówki jeszcze jako tako trzymają poziom)
Kurozuka
Full metal alchemist
Strongest(blabla)Kenichi ^^
Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou
Tenjou tenge(dno)
Blade of immortal
Berserek
fate/stay-night
shakugan no shana
d.gray-man

Było tego trochę więcej, ale wyleciały mi już z głowy :( Nie sugerujcie się tym, że większość wymienionych pozycji to shouneny, dobrym seinenem też nie pogardzę ;)
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-02-2009, 18:49   

Wymagania maja szansę zaspokoić Basilisk, Stranger - Mukou Hadan, a z trochę starszych pozycji Rurouni Kenshin: Tsuioku Hen i Ninja Scroll.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iavas Płeć:Kobieta

Dołączyła: 12 Lut 2009
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 19:51   

Witam, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało jestem kobietą po zakończonej z sukcesem sesji więc, szukam anime w którym jest na co popatrzeć. Mam na myśli coś z męskim bohaterem (niekoniecznie głównym) z charakterem i przystojnym. Szczególnie mile widziani ci mroczni, tajemniczy i silni ;-). Dobrze by było gdyby towarzyszyła temu również w miarę sensowna fabuła z wątkiem romantycznym angażującym tegoż bohatera.

Anime odkryłam dopiero parę tygodni temu więc jak na razie widziałam niewiele. Te które widziałam i podpadają pod kategorię o którą mi chodzi to: Hellsing (tu Alucard), Devil May Cry (a tu Dante), Vampire Knight i Vampire Knight Guilty (tu Kaname), Ghost Hunt (tu Naru), Earl and Fairy (tu Kelpie/Edgar).

Mam nadzieję, że mniej więcej wyjaśniłam, znajdzie się dla mnie jakiś tytuł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4973377
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 20:39   

Iavas
Tutaj możesz znaleźć coś dla siebie.
Last Exile tu Alex Rowe spełnia wymagania
Darker than BLACK główny bohater, Hei może ci się spodobać
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 21:10   

Ja bym poleciła tradycyjnie Ouran, a poza tym może na przykład Hatenkou Yuugi? Poza tym wbrew wszystkim pozorom Mononoke - Sprzedawca Leków może dziwnie wyglądać na zrzutkach, ale powinien Ci się spodobać także jako postać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-02-2009, 21:21   

Lolek - możesz spróbować z Seirei no Morobito. Walki tutaj nie są na pierwszym planie, całość serii to dużo więcej niż one, ale gdy już do nich dochodzi, to niewiele produkcji może się z nimi równać.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 12-02-2009, 21:23   

Niech no ja pomyślę...Ouran już był wymieniony, ale dodam od siebie Special A. Iavas znajdziesz w tej serii wszystko co sobie zażyczyłaś - przystojny bohater, fajną całkiem fabułę (która faktycznie się docenia po 3 odcinkach) i wątek romantyczny. W Fate/stay night są też bardzo przystojni panowie, fabuła jest też niezła i przewija się też lekki romansik (z naciskiem na słowo lekki). Dalej...Honey and Clover- genialna rzecz, tym bardziej że w pewnym panu o imieniu Morita idzie się wręcz zakochać, tak samo jak zakochać się tu można w samej fabule. Kolejny tytuł: Junjo Romantica, ilość przystojnych facetów w żadnym tytule chyba nie była tak duża :) Również Nana i Paradise Kiss są genialnymi tytułami pod względem super panów i wątków miłosnych. True Tears może nie ma nazbyt powalających osobników płci męskiej, ale za to jest przyjemnym tytułem i ma w sobie posmak komedii romantyczno - obyczajowej.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2009, 21:44   

Iavas, przystojni i mroczni panowie:D :
Ayashi no ceres-ładna kreska, raczej mroczny klimat anime, baaardzo rozwinięty wątek milosny
Angel sanctuary-chociaż nie wiem czy anime polecac...mangę jak najbardziej...anime moge tylko polecic ze wzgledu na ładną kreskę i boskiego Kirę..nic poza tym.
perfect girl evolution-mroczny klimat na wesolo, bardzo wesoło;) 4 przystojniaków i jedna brzydula
Może jeszcze Blood+-wątek romantyczny wystepuje, ale nie jest on głownym tematem.

A tak poza tym bez mrocznych klimatów, ale z fajnymi bohaterami i wątkiem romantycznym:
fruits basket
full metal panic!
fushigi yuugi
skip beat!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-02-2009, 21:38   

Ten tego, dzięki Teukrosie za to Daphe, anime ma bardzo ciekawy opening. Po jego obejrzeniu doszedłem do wniosku, że będę to anime oglądał ;-)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group