FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2010, 10:15   

"Nie musza byc mechy" -> najlepiej, by ich nie bylo, albo by byla ich marginalna rola.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-06-2010, 11:16   

W takim razie wybrałeś najtrudniejszą drogę. Praktycznie tylko Eureka Seven spełnia twoje kryteria w mojej liście. Ewentualnie Vandread, ale tam zakończenie jest odsunięte o nieokreśloną ilość dni, nie lat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2010, 12:21   

Ogólnie to zacząłem się interesować co by tu obejrzeć, bo złamałem palec u nogi i nie moge przez tydzien prawie chodzić. Więc dlatego szukam co by tu obejrzeć.

Zobaczę recki tego co napisales i postaram sie cos sobie wybrac.

Szukam właściwie czegos albo ambitnego pod wzgledem tresci (za cos takiego uważam np Durarara'e i Baccano, Code Geass lub Elfen Lied'a czy Giant Killing), albo komicznego i wyśmiewające wszystkie motywy (własnie Tengen Toppa ... , Needless)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-06-2010, 13:01   

No wiesz, w takim razie nie powinieneś być wybredny pod względem gatunkowym. Jeżeli szukasz zajęcia na dłuższy czas , wręcz powinieneś zmieniać klimaty po każdym tytule. W przeciwnym wypadku "wypalisz się" i będziesz mieć bardzo szybko nie dość gatunku, lecz wręcz dość anime ogólnie. Oczywiście nie mówię aby skakać z komedii na dramat psychologiczny jak np Haibane Renmei (chociaż też bardzo dobry tytuł) z marszu , ale coś w stylu Kemono no Souja Erin lub Figure 17 było by świetnym separatorem (głębsze), pomiędzy np Vandreadem i Eureką (szybsze). W międzyczasie możesz się uciec również do tytułów kompletnie zwariowanych , typu Kyoran Kazoku Nikki lub Hare + Guu.

I powiem jeszcze coś.
Czasami tytuł o kompletnie przeciwnym gatunku okazuje się znacznie ciekawszy od poszukiwanego.
Gdyby nie taki system dzisiaj nie stał bym u progu 400 tytułów :P (chociaż to już można uznać za dziwactwo)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2010, 13:09   

Shans,

Ambitne to może Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin. Bardzo fajny drmat. Tak mnie wciągnął, że łyknęłam dzisiaj 10 odcinków niestety na ostatnie 2 epy trzeba będzie poczekać bo dopiero wychodzi. Jest o bandzie nastolatków z poprawczaka, którzy doceniają co to przyjażń poświęcenie itp. Zadnego moe, romansu, ecchi ani gag.
Wow nie przeczytałam twijego pierwszego postu i nie chce mi sie kasować..
W każdym razie to jest ambitne i jest ten motyw dawania sobie rady po głównym wątku. Naprawdę warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ui22
Gość
PostWysłany: 27-06-2010, 16:41   

Witam wszystkich. Poszukuję czegoś pokroju Darker Than Black. Głównie chodzi mi o klimat 1 serii. Chociaż nie obrażę się jeśli podacie też kilka tytułów które będą bardziej dramatyczne ( coś w stylu 2 serii DtB i niezapomniany smutny wątek Yin z 1 serii )
Powrót do góry
kii
Gość
PostWysłany: 28-06-2010, 05:21   

Witam serdecznie :)
Po obejrzeniu To aru majutsu no Index, naszła mnie ochota na psycholi ;). Także, bardzo proszę, czy może ktoś polecić anime z osobowościami pokroju Acceleratora, Izayi Orihary, Kiry czy nawet Atoriego z Noein. Nieważne jeki gatunek, czy komedia czy dramat, byle byłby psychol i odrobina akcji (i względna animacja :)). Z góry dziękuję za wszelakie propozycje :).
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-06-2010, 10:00   

Ui22, ciężko o coś z identycznym klimatem... bo ja wiem... Jedyne co mi w obecnej chwili przychodzi do głowy to Fullmetal Alchemist, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, Pandora Hearts i Ga-rei -zero-.

Kii, psychole, psychole... antagonista z Kara no Kyoukai i jego pokręcone eksperymenty mogą się kwalifikować, główny Zły z Full metal Panic też chyba się kwalifikuje. Co jeszcze... Baccano i Higurashi także nie powinny rozczarować pod tym względem. Może jeszcze Mouryou no Hako, acz tu większe znaczenie odgrywa atmosfera. Poza tym może Gintama? Tam nawet protagoniści są mocno odjechani, a Takasugi nawet pasuje do opisu (jedyny problem to to, że nie pojawia się zbyt często).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2010, 10:28   

kii

W Denpa teki na kanojo są psychole i to nieżli. Niestety wyszły dopiero 2 z 3 filmów. Perfect blue głównie opiera się na szaleństwie, Paprika też tam było, Canaan, Welcome to the NHK i paranoja głownego bohatera, o i jeszcze La portrait de petit Cosette.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melfi
Gość
PostWysłany: 28-06-2010, 12:41   

Witam :)
Szukam jakiegoś podobnego anime do:
Green Green - uczniowie, studenci szukają dziewczyn albo mają problemy z ich zdobyciem. Czegoś podobnego by były przy tym fajne gagi i można się było ostro posmiać
Higurashi no naku koro ni - tajemnica, morderstwo, również mogą być zamieszane jakieś dzieciaki, młodzież ale nie koniecznie. Jak by doszły zjawiska nadprzyrodzone było by super.
Blood+ typowa akcja, sieczka ale nie pozbawiona sensu.
Dodam do ogółu że nie lubie klimatów średniowiecza czy dawnej Japonii. Więc wolałbym uniknąć. Oczywiście mile widziane czasy teraźniejsze i przyszłość.
Pozdr ;)
Powrót do góry
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2010, 15:33   

kii

Dorzucam:
Legato z Trigun. Psychol przez duże 'py'. W tym anime pojawia się też Knives, również odpowiednio skrzywiony.
Griffith z Berserka. Izaya przy nim to płotka.
Dilandau z Escaflowne - cytując MAL - "A mentally unstable pyromaniac with a bizarre and shocking past"

Plus psychol sympatyczny:
Badou z DOGS, Break z Pandora Hearts, czy chociażby Stein z Soul Eatera.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2010, 18:01   

Melfi

Zarombiste sieczki to Baccano!!, Denpa teki na kanojo, Black lagoon, Sped grapher to nie do końca sieczka, Canaan.

Fajne gagi i do pośmiania to Colorful. Jest bardziej o męskich fantazjach, ale studenci tez sie pojawiają, jest jescze Working!! ale to nie romans, tylko czysta komedia w dobrym stylu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2010, 20:20   

A ja znowu czegoś szukam. Tym razem chciałbym jakąś serię spokojniejszą, miłą, śmieszną i przyjemną. Taką żebym mógł sobie ściągnąć i na rejsie zejść pod pokład i pooglądać. Więc lepiej żeby była krótsza, ale zwarta i dobra historia.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kii
Gość
PostWysłany: 29-06-2010, 07:07   

Tren, Gucia, pestis, dzięki serdeczne za tyle ciekawych propozycji :). Teraz będzie co oglądać. Jeszcze raz dziękuję!
Powrót do góry
Bloo
Gość
PostWysłany: 29-06-2010, 07:39   

Szukam jakieś anime dotyczące dawnej, (fedualnej?) Japonii. Fajnie by było, gdyby główny bohater to był kozak :)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 221 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 220, 221, 222 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group