FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2010, 12:59   

Witam,
to znowu ja ^_^, szukam jakiegoś anime podobnego do ef a tale of memories i melodies.
Bardzo mi się spodobały obydwa a szczególnie
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć yuuko
bardzo mną to poruszyło dlatego szukam czegoś podobnego, mam na myśli romans z dramatem.
I mam pytanie czy opłaca się oglądać Code Geass? Bo miałem obejrzeć ale odrzuca mnie grafika.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Regis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2010, 15:28   

LooQ - Clannad, Kanon, Air
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2010, 15:34   

W mojej liście mam napisane że widziałem Clannad i kanona, ale dzięki za Air miałem już dawno się za to zabrać. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
valkilrian Płeć:Mężczyzna
Grande Massacre

Dołączył: 05 Sie 2010
Skąd: Zamek Hauru
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2010, 16:17   

Witam,
Szukam jakiegoś ciekawego anime, z gatunku Ergo Proxy tudzież Neon Genesis Evangelion bądź Wolfs Rain. Mam dosyć już anime z gatunku moda na sukces jaką ostatnio stał się dla mnie Bleach lub Naruto (przepraszam, jeżeli obrażam czyjeś uczucia). W sumie żałuję, że nie ma Ergo Proxy II ;( Poradzicie coś? Aby zabić wakacyjną nudę :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-08-2010, 17:35   

valkilrian napisał/a:
Witam,
Szukam jakiegoś ciekawego anime, z gatunku Ergo Proxy tudzież Neon Genesis Evangelion bądź Wolfs Rain. Mam dosyć już anime z gatunku moda na sukces jaką ostatnio stał się dla mnie Bleach lub Naruto (przepraszam, jeżeli obrażam czyjeś uczucia). W sumie żałuję, że nie ma Ergo Proxy II ;( Poradzicie coś? Aby zabić wakacyjną nudę :)

Ma szansę spodobać ci się cały cykl "Armitage". A jeśli chodzi o coś Evopodobnego, to oczywiście "RahXephon" a także "Bokurano"
Powrót do góry
VIVI123
Gość
PostWysłany: 05-08-2010, 23:22   Anime

Szukam
- czegoś na styl death note, mam nadzieje ze cos polecicie ;d
- czegoś dynamicznego z dobrymi walkami i ciekawa fabuła (coś na styl d-gray man, tudzież bleach)
- czegoś podobnego do Claymore (tajmnica, mrocznosc, horror - oczywiscie bez przesady)
Żadnych mechów ponieważ tego nie cierpie, nie wiem dlaczego ;d
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2010, 00:44   

Ludzie , czy wy czytacie w ogóle ten temat, czy tylko z nudów ciągle pytacie o to samo?
Przeczytaj odpowiedź dla gościa "Nero" na poprzedniej stronie.
Z reszta z tak znanymi tytułami nie ma większego problemu by znaleźć tytuły podobne. Każdy chyba serwer listingu zajmuje się budową sieci powiązań "podobnych" tytułów, niektóre nawet udostępniają opisy co jest konkretnie podobne.

valkilrian, nie wiem czy trafię ale Avenger i Blue Gender wydaja mi się pasować do schematu. Oprócz tego The Third - Aoi Hitomi no Shoujo, Casshern Sins a z krótkich Metropolis i Battle Angel Alita. Nie należy też zapominać o Ghost in the Shell, szczególnie serialach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
valkilrian Płeć:Mężczyzna
Grande Massacre

Dołączył: 05 Sie 2010
Skąd: Zamek Hauru
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2010, 13:51   

Dzięki. Możecie mi polecić jakąś dobrą stronkę, na której mogę to oglądnąć? Bo na Puff! Ghost in the shell nie idzie ;/

Podawanie na forum stron z materiałami pirackimi, jest zakazane.

moshi_moshi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2010, 14:20   

Nie możemy bo nie wolno na stronie legalnego czasopisma elektronicznego (tanuki.pl) pisać o nielegalnych źródłach dystrybucji. Do takich spraw masz google i słowa kluczowe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
valkilrian Płeć:Mężczyzna
Grande Massacre

Dołączył: 05 Sie 2010
Skąd: Zamek Hauru
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2010, 14:33   

Cóż, co racja to racja. Ale i tak dziękówa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NERO
Gość
PostWysłany: 06-08-2010, 16:17   

kokodin poleciłeś mi Code Geass i "Brame Piekieł", jednak mam do Ciebie prośbe czy znasz jeszcze jakiś tytuł podobne do Death Note. W "Bramie" kreska mi nie odpowiada, natomiast Code Geass są mechy czego nie lubie ;d
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-08-2010, 18:05   

Szczerze mówiąc ja mam jakiś niezrozumiały uraz do Death Note i w życiu go nie widziałem. Polegam wiec bardziej na opiniach innych. Jednak jeżeli nie podoba ci się kreska w Darker than Black, znaczy że już wybrzydzasz i szczerze mówiąc nie rozumiem twojego zniechęcenia. Ponieważ ja osobiście jestem w stanie obejrzeć praktycznie wszystko począwszy od bajek na Jim Jam na poważnym anime kończąc a i polskie bajki mi nie szkodzą. Gatunki tez są mi obojętne (istnieje oczywiście czarna lista tych których zdecydowanie NIE chce zobaczyć bez powodu). Ale kreskę w Darker than Black wspominam raczej pozytywnie. (oczywiście pierwsza część)
Code Geass ma mechy ale nie jest na nich skoncentrowane , one bywają w tym anime a nie jest to anime o mechach. Główny pion fabuły opiera się o holocaust Japończyków przez Brytyjczyków w każdym możliwym kontekście i walce psychologicznej jednego wyrodnego Brytyjczyka z jednym wyrodnym Japończykiem, kumplem z dzieciństwa. Taka gra w podchody.
(te dwa tytuły widziałem Death Note nie)
Masz linka do mojego źródła informacji o powiązaniach klik , może coś sobie wybierzesz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NERO
Gość
PostWysłany: 06-08-2010, 20:38   

Mam pytanie jeszcze do fanów Death Note, czy filmy są dobrymi ekranizacjami anime i czy warto je oglądnąć i to samo pytanie odnosnie odcinków specjalnych. Z góry dzięki za odpowiedz.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-08-2010, 20:45   

NERO napisał/a:
Mam pytanie jeszcze do fanów Death Note, czy filmy są dobrymi ekranizacjami anime i czy warto je oglądnąć i to samo pytanie odnosnie odcinków specjalnych. Z góry dzięki za odpowiedz.

Wszystkie trzy są zrecenzowane na stronie:
Death Note: The Movie
Death Note: Ostatnie imię
L change the WorLd
Powrót do góry
Materid Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2010, 17:07   

Witam wszystkich,
chcialem zapytac jakie anime mozecie mi polecic na podstawie mojej listy anime ktorych ogladalem: http://myanimelist.net/animelist/Materid ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 235 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group