FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 250, 251, 252 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2010, 11:04   

Monster, Key the Metal Idol .

Nie widziałem a wygląda ciekawie..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2010, 18:34   

@Elee-chan
Polecam Kikoushi Enma

@pilaf
Możesz spróbować Parasite Doll lub Malice@Doll
Ale może być też Demon City Shinjuku lub całkiem niezłe Devilman Lady albo trochę pokręcony Doomed Megalopolis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2010, 17:43   

pilaf, Mouryou no hako
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2010, 19:29   

Mouryou no hako - widziałem, dużo dialogu a oglądałem z angielskim sub'em.. więc troche mi się dłużyło..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mithra Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 09:40   

Poszukuję anime... z dobrą muzyką -_- ogólnie jakieś muzyczne. Muzyka mogła by być podobna do tej z Gravitation. Znacie coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 09:46   

mithra, Beck, NANA.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 10:42   

Interstella 5555 oczywiście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2010, 12:18   

Z dobrą muzyką to jest wszystko z wmieszanym nazwiskiem Yoko Kanno :P Ale oprócz Nany i Becka ja mogę polecić tylko coś z granicy "idol" i "shojo" Full Moon wo Sagashite.
Ewentualnie Black Heaven, ale nie wiem tak właściwie co to jest.

W jakim kontekście szukasz tej dobrej muzyki? Jako trzon fabuły czy, jako muzyki ogólnie w tytule, tła i takie sprawy?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 15:43   

Witam,
szukam anime z gatunku romans, ale żeby główny bohater nie był taki wstydliwy. Mam na myśli to, że jak zobaczy dziewczynę w stroju kąpielowym to, żeby nie krwawił z nosa i padał na ziemię jak by nie wiem co się działo, mi się osobiście nic takiego nie dzieję jak widzę jakąś dziewczynę w stroju kąpielowym. Romans nie musi być głównym gatunkiem. Przepraszam za interpunkcję, ale nie wiem gdzie się stawia przecinki xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2010, 18:04   

Lovely Complex niezaprzeczalnie pasuje. I szczerze mówiąc nic innego co ma kostiumy kąpielowe nie przychodzi mi do głowy
Spoiler: pokaż / ukryj
w związku z kostiumem krew jest, ale nie z nosa i nie i faceta :P
. Bo to niejako szukanie tytułu bez standardu :]
Tak ogólnie jeśli piszesz główny bohater , na myśl samo nasuwa się harem>>gdzieś daleko na horyzoncie>>>ecchi. Jakoś tak do słowa romans bardziej pasuje mi główna para, bohater bardziej kojarzy się z kimś bez lub wieloma miłościami życia. Od razu stawia też płeć męską jako wytyczną. Dobra ale to tylko moja opinia.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2010, 18:12   

Nie chodziło mi akurat o harem i stroje kąpielowe dałem po prostu jako przykład chodziło mi o to, żeby osoby płci męskiej zachowywali się trochę poważniej co do dziewczyn. No nie wiem jak to wyjaśnić do końca jak nie zrozumiesz to napisz to jakoś inaczej spróbuje to wyjaśnić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
łindołs
Gość
PostWysłany: 09-09-2010, 18:32   

Noein~mou hitori no kimi he~
Claymore
Koukaku no Regios
Casshern Sins
Zegapain
Full Metal Panic!
Seikai no Monshou
Tales of the Abyss
Vandread
Darker than Black
Black Lagoon
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Ghost in the Shell: SAC
To by było na tyle z polecanych mi do tej pory niestety wsyzstkie te ktore mi pasowaly obejrzalem(szczególnie do gustu mi przypadł full metal panic! ^^
Prosze o dalsze propozycje(o ile jeszcze jakies takie istnieja).Przypominam:humor+akcja+happy end ;)(nienawidze dołujących anime chociaż w nie zadużej dawce też przełkne takie klimaty FMP:TSR było dobre ;))
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2010, 18:49   

Łindołs, więc tak: Getbackers, Gintama, Higurashi i jego kontynuacja, Inuyasha, Król Szamanów, Sengoku Basara, Soul Eater, To Aru Majutsu no Index.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2010, 19:40   

LooQ, ja się z tych strojów kąpielowych trochę nabijam. Wydaje mi się że wiem o co ci chodzi. Lovely Complex to po prostu anime zbliżone bardziej do życia niż do fanserwisu, który i tak jest najlepszy w wykonaniu Seiko-chan (Obejrzysz, będziesz wiedział. W każdym razie nie chodzi o pokazywanie dekoltu.). Ale rzeczywiście dwukrotnie lub nawet więcej są pokazane stroje kąpielowe właśnie i jest tam kompletny brak "normalnych" reakcji anime. Ludzie zachowują się jak ludzie. Do tego to rzeczywiście jest historia trudnego związku. A z tym haremem to było tylko moje subiektywne odczucie, nic więcej.
W każdym błądź razie tytuł jest niezły nie tylko ze względu na romans. Osakański akcent, żyrafa i osioł, czy choćby skoncentrowanie akcji i humoru na wydarzeniach a nie na gagach typu koleżanka zgubiła górę stroju i się wstydzi a jej obstawa się ślini.
Szczerze polecam , a jak podejdzie poszukamy podobnych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2010, 13:43   

LooQ napisał/a:
Nie chodziło mi akurat o harem i stroje kąpielowe dałem po prostu jako przykład chodziło mi o to, żeby osoby płci męskiej zachowywali się trochę poważniej co do dziewczyn....


Ef - a tale of melodies;
Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
Ai Yori Aoshi
Nodame Cantabile
Paradise Kiss
Myself ; Yourself
Gift ~Eternal Rainbow~


łindołs napisał/a:
To by było na tyle z polecanych mi do tej pory niestety wsyzstkie te ktore mi pasowaly obejrzalem(szczególnie do gustu mi przypadł full metal panic! ^^
Prosze o dalsze propozycje(o ile jeszcze jakies takie istnieja).Przypominam:humor+akcja+happy end ;)(nienawidze dołujących anime chociaż w nie zadużej dawce też przełkne takie klimaty FMP:TSR było dobre ;))


Last Exile
Kaze no Stigma
Ergo Proxy
- tutaj jest więcej dramatu xD

_________________
さるもきからおちる
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 251 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 250, 251, 252 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group