FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
lonai
Gość
PostWysłany: 12-09-2010, 18:21   

Hej, poszukuje anime podobnego do 12 Kingdoms. Nie musi to być anime typowo starożytne fantasy ale aby świat był mocno rozbudowany i pełen ciekawych stworzeń
jeżeli ktoś coś może polecić to bardzo będę wdzięczny.
Przejdź na dół
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-09-2010, 18:44   

Wedle mojej plejlisty:
Fushigi Yugi
Utawarerumono
Kyo Kara Maoh!
Kemono no Souja Erin
Oraz sporo takich jakich jeszcze nie widziałem.
Myślę że Erin i Utacośtam będą najbardziej obfite w bajkowe stwory. Natomiast Kyo Kara Maoh! obfituje w Kohi i Jozaki :P Za to ma dość gruba skórę na początku.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2010, 18:50   

lonai, spróbuj:
Slayers
Amatsuki
InuYasha
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sihill
Gość
PostWysłany: 14-09-2010, 22:10   

Witam, znacie może jakieś podobne anime do "Darker Than Black"? Zaciekawiła mnie postać Hei'a, nie był po prostu taką (ciach) jak bohaterowi w dużej części anime oraz potrafił logicznie myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź. :-)

Sugeruję bliższe zapoznanie się z regulaminem (punkt I.4)
Bezimienny
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-09-2010, 22:16   

Code Geass
Death Note

Powiedzmy że te. I ładniej się wyrażaj na przyszłość.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sihill
Gość
PostWysłany: 15-09-2010, 00:06   

Powiedzmy, że trochę pomyślisz i może odkryjesz jak bardzo popularne są 2 serie które wymieniłaś/łeś. Jeszcze bardziej się wysilisz i odkryjesz co tutaj napisałem.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2010, 00:20   

Bardzo mi przykro ale ten post raczej zniechęca od pomocy komukolwiek , nie zaś motywuje. Nie było listy, wzmianki o tym , że już to widziałeś i jeszcze wybrzydzasz gdy ktoś chce ci pomóc. Ogólnie post w bardzo złym smaku. Powiedzmy że pomyślisz trochę i domyślisz się , że facet z dobrych intencji chciał ci doradzić , natomiast ty prawie wprost nazywasz go głupkiem. Bardzo nieładnie. A i u Loko widać że to facet :P Nie to co u gościa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2010, 14:15   

Co prawda nie warto marnowac na Ciebie nawet przecinka, ale jako że długo nic nie pisałem, poćwiczę sobie na Tobie.
Gość napisał/a:
Powiedzmy, że trochę pomyślisz i może odkryjesz jak bardzo popularne są 2 serie które wymieniłaś/łeś. Jeszcze bardziej się wysilisz i odkryjesz co tutaj napisałem.

Ależ ja doskonale wiem jak bardzo popularne są te serie. Myślałem jednak, że ktoś o tak rozwiniętej inteligencji jak Ty, wpadnie na to by wspomnieć o tym co już widział. Nie każdy kto odwiedza to forum jest "na czasie" z anime, a ja w myślach nie czytam*. Niestety do pisania posta Twój mózg musiał widocznie skorzystać z jakiegoś mniej pofałdowanego miejsca - tak żeby się nie przemęczać. W efekcie czego otrzymaliśmy pytanie przyzdobione wulgarnym określeniem żeńskiego narządu płciowego. Zazwyczaj zostałoby pogardliwie pominięte, jednak w tym przypadku znalazł się ktoś na tyle miły (czyli ja, tak wspominam na wypadek gdybyś się pogubił) i odpowiedział. A Ty w zamian starasz się mu wmówić, że jest głupkiem. Cóż, w pewnym sesnie masz rację, bo w ogóle nie powinienem Ci odpowiadać, niestety jestem chyba zbyt miły.

A teraz, jeśli łaska oczywiście, powiedz co już widziałeś. Może znajdzie się ktoś milszy ode mnie, kto będzie skłonny Ci pomóc, bo na mnie już nie licz.

*Bo nie mam FEONa :(

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 15-09-2010, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-09-2010, 15:19   

Zmoderowano wulgaryzm (punkt I.4 Regulaminu Forum). Bardzo proszę panów o zakończenie dyskusji nie związanej z tematem.

Sihill, użytkownicy tego forum nie opanowali jeszcze sztuki czytania w myślach. Dlatego zanim zaczniesz rzucać wyjątkowo nieuprzejmymi komentarzami w ludzi, którzy starają ci się pomóc, ułatw im trochę zadanie i napisz co już widziałeś. Odrobina kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a z takim podejściem jak twoje, naprawdę wątpię, żeby ktoś miał ochotę marnować swój czas na polecanie ci czegoś.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 09:53   

Cześć wszystkim poszukuje anime w którym jest podróż żeby były walki, trochę komedi i romansu.Ogólnie żeby było podobne do samuraj champloo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Olcia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Cze 2010
Skąd: Krk
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 18:57   

potrzebuję pilnie... :P bardzo bardzo .. kompletnie głupiej komedii, na odmulenie, nie musi miec cacy fabuły, tylko bez mechów i bez dramatu w tle i będę happy.. :)) nie mam animelisty bo nigdy nie mam czasu ślęczeć i jej robić, ale tytuły podobne do yamato nadeshiko , green green itp chętnie.. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2010, 19:36   

Olcia:

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan - głupie jak but.
Eiken - głupsze od buta.
------------------
Happy World
Kannagi
Neko no Ongaeshi
W powyższych może już pojawić się nutka dramatu, ale wydaje mi się, że jest całkowicie do przebolenia. No i nie są już tak skrajnie głupie.

A z bardziej znanych:
Lucky Star
Ouran High School Host Club (tutaj ktoś przesadnie wyczulony na dramaty [jak ja] może takowy wyczuć, reszta niekoniecznie)
Azumanga Daioh

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 19:46   

Olcia,

Kompletnie głupie komedie, to np. Hyakko, Kyou no Go no Ni, Nyan koi, Working!, Colorful, Sayonara zetsubou sensei, FLCL.

Dobra, myślałam, że będę wyciągać tytuły, jak króliki z kapelusza, ale miałam problem, bo doszłam do wniosku, że nie oglądam głupich komedii, tylko te, które coś w sobie mają. Jednak z tych tytułów, co podałam naj mniej mają 2 pierwsze pozycje, i może jeszcze 3. Można przy nich ogłupieć i oglądać je bez większego sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-09-2010, 19:53   

Gucia napisał/a:
FLCL

O, tu się nie zgodzę. FLCL na pewno nie można nazwać "kompletnie głupią" komedią. Za to "zwariowaną" czy "porąbaną" na pewno. Podkreślam jednak - to tylko moje zdanie. FLCL jako komedię bardzo polecam, ale niekoniecznie w kategoriach jakie Olcia podała.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-09-2010, 20:21   

Nie no na odmuzgowienie się, najlepsze są pozycje w stylu Hare+Guu lub Kyoran Kazoku Nikk. Jeżeli już iść w stronę czegoś oderwanego od rzeczywistości, dlaczego nie pójść na całość?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 252 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group