FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-10-2010, 01:44   

kokodin napisał/a:

616, w Gurren Lagannie masz "Compilation Episode" "like it should be done"-by Viral :P oraz piękny przedsmak Gurren Lagann Parallel Works. Nie można tego nazywać zwykłym rechapem :P


Wiem o tym, ale też technicznie ciężko to nazwać "zwyczajnym" odcinkiem.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mustafa
Gość
PostWysłany: 08-10-2010, 12:57   

szukam anime z rodzaju komedia romantyczna tylko jest jedno ale....nie wiem jak to okreslic.Może wyjasnie to na przykładzie Toradora.Mianowicie od początku Taiga mnie irytowała więc jak rozumiecie zakończenie było dla mnie dosyć żałosne.Za to bardzo spodobała mi się postać Kawashimy(Ami)i mimo iż zakończenie można przewidzieć po 5 minutach 1 odcinka moim typem było właśnie nasz Yakuza x Kawashima.Za propozycje(jakiekolwiek)byłbym wdzięczny.Nie wyklucza to tsundere tylko chce aby postac wybranki była sympatyczna(przykłady : wspomniana Kawashima , Misaka Mikoto z Toaru Majutsu no Index , Chidori z FMP , Azaka Kokutou z Kara no Kyoukai ,taaaa eeeee różowo-włosa co sie kleiła do Jun-a ze Special A , Renka z Shijou Saikyou no Deshi Kenichi,Sonozaki Mion z Higurashi no Naku koro ni .Może wpasowują się one w jakieś kryterium określone.)Ale nie może byc niedorozwojem w stosunkach damsko-męskich(jak np. Hikari z Special A ,która gdyby była bardziej domyślna myśle ze też wpisała by się w mój typ postaci)
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-10-2010, 12:58   

Może "Love Hina"?
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-10-2010, 15:45   

To może by tak Hayate no Gotoku :P Małe wredne jest chaba nawet to samo, jednak główny bohater mimo świetnego pairingu z nową właścicielką:P idealnie przykleja się do kilku innych dziewczyn.
No i wiecznie młoda Maria :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2010, 17:51   

Mustafa:

Toaru Majutsu No Index II
Kannagi
Zero no Tsukaima

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Chatoyant
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-10-2010, 22:10   

Czołem. Zastanawiam się, co pomogłoby mi odreagować całe półtora dnia permanentnego stresu w serii cało jesiennej i postanowiłam spróbować z anime. Zastanawiam się nad jakąś wciągającą gierką komputerową, ale ostatecznie to nie ja w rodzinie mam dostęp do adekwatnego sprzętu. Może kiedyś.
Anime niech ma solidną fabułę, jak najwięcej odcinków i jak najmniej sentymentalizmu :). Wyobrażam sobie, że przychodzę do domu pod sam wieczór, jest typowo jesiennie dużo czasu, a umysł odmawia składania słów w znaczenia. Normalnie bym po prostu sięgnęła po książkę, jednak w obecnym układzie wyglądałoby to gorzej niż drwal rąbiący drewno po robocie czy redaktor CDA siedzący przed kompem wieczorem. Od razu rymnąć na łóżko nie byłabym w stanie. Muszę się jeszcze pomęczyć.
Zastanawiam się nad "Code Geass".
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-10-2010, 22:41   

Polecam też Durarara. Można trochę odreagować, a historia, może z początku ciut nudna, ale fajna.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2010, 04:12   

Chatoyant napisał/a:
Czołem. Zastanawiam się, co pomogłoby mi odreagować całe półtora dnia permanentnego stresu w serii cało jesiennej i postanowiłam spróbować z anime. Zastanawiam się nad jakąś wciągającą gierką komputerową, ale ostatecznie to nie ja w rodzinie mam dostęp do adekwatnego sprzętu. Może kiedyś.
Anime niech ma solidną fabułę, jak najwięcej odcinków i jak najmniej sentymentalizmu :). Wyobrażam sobie, że przychodzę do domu pod sam wieczór, jest typowo jesiennie dużo czasu, a umysł odmawia składania słów w znaczenia. Normalnie bym po prostu sięgnęła po książkę, jednak w obecnym układzie wyglądałoby to gorzej niż drwal rąbiący drewno po robocie czy redaktor CDA siedzący przed kompem wieczorem. Od razu rymnąć na łóżko nie byłabym w stanie. Muszę się jeszcze pomęczyć.
Zastanawiam się nad "Code Geass".


CG to dobry wybór, podobnie polecana przez Reptila Durarara.
Polecam też Baccano! i Tengen Toppa Gurren Lagann.

EDIT:
O, i jeszcze Shin Mazinger.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2010, 20:14   

Szukam romansu, gdzie główna para nie zachowuje się jak dzieci. To znaczy chłopak nie krwawi z nosa na widok dziewczyny w stroju kąpielowym, dziewczyna nie jest moa-dziewczynką, tylko bardziej pewną siebie (coś jak Meia z Vandread, Real z Ergo Proxy lub Kallen z Code Geass). A chłopak jest inteligentny i zachowuje się raczej dojrzale.
Ewentualnie wątek romantyczny może być podobny jak w Step up. Jedna osoba pochodzi z biednej dzielnicy, a druga z bogatej. Dzięki ;)

EDIT: ofc nie musi to być szkolny romans. Supermoce, sc-fiction, androidy, itp też mogą być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2010, 20:23   

RavenV napisał/a:
Szukam romansu, gdzie główna para nie zachowuje się jak dzieci. To znaczy chłopak nie krwawi z nosa na widok dziewczyny w stroju kąpielowym, dziewczyna nie jest moa-dziewczynką, tylko bardziej pewną siebie (coś jak Meia z Vandread, Real z Ergo Proxy lub Kallen z Code Geass). A chłopak jest inteligentny i zachowuje się raczej dojrzale.
Ewentualnie wątek romantyczny może być podobny jak w Step up. Jedna osoba pochodzi z biednej dzielnicy, a druga z bogatej. Dzięki ;)

EDIT: ofc nie musi to być szkolny romans. Supermoce, sc-fiction, androidy, itp też mogą być.


Peach Girl
Bokura Ga Ita

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-10-2010, 20:58   

Peach Girl? W którym miejscu? Toż to kretyński shojec z denerwującą obsadą.

W zasadzie, można by polecić z nowszych produkcji Ichiban Ushiro no Dai Maō choć to bardziej seria akcji. Bardziej dojrzałych bohaterów, zachowujących się znajdziesz normalnie (szczególnie facet), znajdziesz też z "Princess Lover", ale tu polecam najpierw zapoznać się z recenzją. Wyróżniłby także "Hanasakeru Seishounen", gdzie główna bohaterka, choć nastolatka, ma więcej charakteru niż cała armia moeblobów z haremówek. A i partnera jej dobrali niezłego. Ai Monogatari to całkiem udany zestaw opowieści miłosnych o głównie dorosłych ludziach.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-10-2010, 21:03   

Jak słyszę o supermocach i androidach przychodzą mi do głowy dwa tytuły. Arakawa Under the Bridge i Sora no Otoshimono. Choć to drugie prawdopodobnie nie pasuje zupełnie do wytycznych. :P Generalnie wydaje mi się, nie wiem czy słusznie, że raczej będzie łatwiej znaleźć komedie szkolne z wątkiem jak w Lovely Complex niż "supermoce, sc-fiction, androidy, itp" z poważnym wątkiem romantycznym, lub choćby poważnymi bohaterami. Więc Kaichou wa Maid-sama! lub druga połowa Kemono no Souja Erin i wątek młodych władców (anime godne uwagi ogólnie).
Ale najlepiej zarysowane charaktery mają postaci w mangach/anime pani Takahshi.
No może nie Ranma lub Urusei Yatsura ale z całą pewnością Inuyasha i Maison Ikkoku (czytać seria z początkiem, końcem i upływem czasu)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
johny lubi kalesony
Gość
PostWysłany: 09-10-2010, 21:56   misz-masz

1.szukam czegoś z uczniami/studentai ale i z akcją i momenty humorystyczne-przydałoby się żeby też były obecne.Dosyć dziwna kombinacja lae cóż o gustach się nie dystkutuje.
tu lista oglądanych przeze mnie:
lista
2.Ewentualnie coś w z rodzaju RahXephona lub Kara no Kyoukai(dosyć odmiennie produkcje ale i to i to mi się podobało)no happy end żeby był(o dziwo dla mnie Kara no Kyoukai zakończyło się szczęśliwie)
3.komedia z akcentem zagadek/tajemnic
4.Coś podobnego do Higurashino no Naku Koro ni(ukończone serie zaznaczam i nie Umineko bo opinie były niezbyt pozytywne o zakończeniu które ma dla mnie ogromne znaczenie jeśli chodzi o anime,czasami psuło mi całkowicie opinie o animcu)
5.Komedia romantyczna z jednoznacznym końcem(prosze nie coś w stylu: i odchodzą w strone zachodzącego słońca trzymając się za ręce bo padne i nie wstane.Ma być konkretnie rozwiązna fabuła.Nie chce hentajca ale żeby nie było to takie naiwne.
6.Typowa akcja,bez komedii,zakończnie tak samo ważne(chodź nie musi być epickie ale żeby nie wyrżneli pół głownych bohaterów bo juz spotykałem sie z takimi przypadki(ja akurat ni etrafiłem ale od kumpla słyszałem pare takich pozycji)
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-10-2010, 12:35   

Gość napisał/a:
1.szukam czegoś z uczniami/studentai ale i z akcją i momenty humorystyczne-przydałoby się żeby też były obecne.Dosyć dziwna kombinacja lae cóż o gustach się nie dystkutuje.

School Rumble
Negima

Gość napisał/a:
5.Komedia romantyczna z jednoznacznym końcem(prosze nie coś w stylu: i odchodzą w strone zachodzącego słońca trzymając się za ręce bo padne i nie wstane.Ma być konkretnie rozwiązna fabuła.Nie chce hentajca ale żeby nie było to takie naiwne.

Istnieje możliwość że to Ci się spodoba: Midori no Hibi


Gość napisał/a:
6.Typowa akcja,bez komedii,zakończnie tak samo ważne(chodź nie musi być epickie ale żeby nie wyrżneli pół głownych bohaterów bo juz spotykałem sie z takimi przypadki(ja akurat ni etrafiłem ale od kumpla słyszałem pare takich pozycji)

Akira
Cowboy Bebop
Tengen Toppa Gurren Lagann

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
olkotrolko Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2010, 14:08   Lekkie anime

Hej, nie bardzo wiedziałam, gdzie to umieścić, przenieście jeśli złe miejsce.
Jutro jadę na wycieczkę szkolną i rozpaczliwie potrzebuję paru tytułów anime do ściągnięcia i oglądania. Nie mogę się jednak zdecydować. Moja koleżanka ma trochę inny gust niż ja. Lubi bitwy, walki, zagadki i czarne charaktery. Ja jestem bardziej hmm...spokojna i wolę pastelowe kolorki, komedie itp. ;P
Potrzebuję lajtowego, niezawiłego anime, najlepiej mało odcinków. Tak, żeby można się było pośmiać, ale nie tylko. Jak widać czasu mało, a ja dalej bez pomysłu. Pomóżcie ;)

Scalono do właściwego tematu.

Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 260 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group