FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-10-2010, 15:32   

olkotrolko, Azumanga Daioh lub Lucky Star powinny pasować.

Johnny:
1. Toaru Majutsu no Index
2. Ergo Proxy?
3. Komediowy kryminał znaczy? Jesli tak to Detektyw Conan.
4. Baccano i młodsza siostra Durarara

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-10-2010, 16:21   Re: misz-masz

johny lubi kalesony napisał/a:
4.Coś podobnego do Higurashino no Naku Koro ni(ukończone serie zaznaczam i nie Umineko bo opinie były niezbyt pozytywne o zakończeniu które ma dla mnie ogromne znaczenie jeśli chodzi o anime,czasami psuło mi całkowicie opinie o animcu)
Elfen lied, ewentualnie seria aktualnie wychodząca Shiki
Cytat:
2.Ewentualnie coś w z rodzaju RahXephona lub Kara no Kyoukai
Bokurano

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 10-10-2010, 23:31   

@olkotrolko Coś krótkiego, niezawiłego i żeby można było się pośmiać? No to idealnie pasuje Midori no Hibi, albo Kyou go no Ni, ale to nie każdemu się podobać :)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Mefistofeles
Gość
PostWysłany: 11-10-2010, 00:20   

szukam komedii romantycznej lecz takiej która jest raczej skierowana w męską część widowni.Z goory dziekuje.
Powrót do góry
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-10-2010, 11:29   Re: misz-masz

johny lubi kalesony napisał/a:
1.szukam czegoś z uczniami/studentai ale i z akcją i momenty humorystyczne-przydałoby się żeby też były obecne.Dosyć dziwna kombinacja lae cóż o gustach się nie dystkutuje.
tu lista oglądanych przeze mnie:
lista
2.Ewentualnie coś w z rodzaju RahXephona lub Kara no Kyoukai(dosyć odmiennie produkcje ale i to i to mi się podobało)no happy end żeby był(o dziwo dla mnie Kara no Kyoukai zakończyło się szczęśliwie)
3.komedia z akcentem zagadek/tajemnic
4.Coś podobnego do Higurashino no Naku Koro ni(ukończone serie zaznaczam i nie Umineko bo opinie były niezbyt pozytywne o zakończeniu które ma dla mnie ogromne znaczenie jeśli chodzi o anime,czasami psuło mi całkowicie opinie o animcu)
5.Komedia romantyczna z jednoznacznym końcem(prosze nie coś w stylu: i odchodzą w strone zachodzącego słońca trzymając się za ręce bo padne i nie wstane.Ma być konkretnie rozwiązna fabuła.Nie chce hentajca ale żeby nie było to takie naiwne.
6.Typowa akcja,bez komedii,zakończnie tak samo ważne(chodź nie musi być epickie ale żeby nie wyrżneli pół głownych bohaterów bo juz spotykałem sie z takimi przypadki(ja akurat ni etrafiłem ale od kumpla słyszałem pare takich pozycji)


Giant Robo
New Getter Robo
Code Geass
Bokurano
Shin Mazinger
Tengen Toppa Gurren Lagann

olkotrolko napisał/a:

Potrzebuję lajtowego, niezawiłego anime, najlepiej mało odcinków. Tak, żeby można się było pośmiać, ale nie tylko. Jak widać czasu mało, a ja dalej bez pomysłu. Pomóżcie ;)


Baccano!
Durarara!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Virgil Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Kwi 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2010, 13:19   

Chciałbym obejrzeć coś podobnego do Bakemonogatari - konkretnie chodzi mi o podobne jak tu przedstawienie relacje między głównymi bohaterami i duży nacisk położony na dialogi między nimi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gość
Gość
PostWysłany: 12-10-2010, 16:29   

Witam, poszukuję anime podobnego do Full Metal Panic! tzn. trochę mechów i walk oraz może jakiś romans w tle... Niekoniecznie musi być to komedia chociaż jakby się tam przewinęło parę gagów co jakiś czas to byłoby ok.

Wydaje mi się, że Fullmetal Alchemist byłoby odpowiednie ale nie wiem czy mogę liczyć tam na jakiś romans?

Proszę o pomoc.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 12-10-2010, 17:22   

Gość napisał/a:

Wydaje mi się, że Fullmetal Alchemist byłoby odpowiednie ale nie wiem czy mogę liczyć tam na jakiś romans?

Człowieku, FMA to o Alchemii, nie o mechach.
Polecam Code Geass, Albo Gundama.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-10-2010, 17:56   

Tengen Toppa Gurren Lagann?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-10-2010, 19:01   

Virgil, kurcze ciężko ci będzie coś doradzić, bo z wybranych z mojej listy przypasowanych tytułów tylko kilku nie widziałeś :P.
Nie jestem również pewny mojej trafności, ponieważ nie koniecznie główni bohaterowie są bohaterami , a romantycznymi, b w ogóle jakąś parą. Niemniej jednak podam co mi do głowy przyszło.
Przede wszystkim Eve no Jikan i Android Ana MAICO 2010, za wątki poznawania samych siebie w obliczu sztucznego człowieka. Na podobnej zasadzie można brać Armitage III. Poza tym Petopeto-san i z zupełnie innej beczki Figure 17. Z dziwnych przyczyn myślałem również o dyskryminacji rasowej z Kemono no Souja Erin.
Napisz czy cokolwiek podpasowało.

Gościu Gościu, Tobie przez przekorę polecił bym brakujące ogniwo pomiędzy tymi seriami Tide-Line Blue. Ale rzeczywiście uśmiać się można czytając twój post. A do mechatych romansów dorzucił bym Eureka Seven i Vandread. Tylko jeszcze zadam pytanie czy wszystkie trzy serie Full Metala widział? Fumofu też?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2010, 14:43   

Zastanawiam się, czy znalazła by się choć jedna pozycja podobna/zbliżona do serii: Saraiya Goyou.. z góry - dzięki : ) jak zwykle, proszę tylko o zapoznanie się z moim myl'em przed poleceniem mi jakiegokolwiek tytułu - za co i przepraszam, wiadomo czemu, lista spora.. ^^ "

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
lunarna Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lip 2010
Skąd: Częstochowa Sincity
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2010, 11:22   

Szukam czegoś przygodowego, trochę mrocznego, może być romans i post apokaliptyczne elementy. Najlepiej, żeby działo się w alternatywnym świecie, coś a'la sf, mogą być moce ponadnaturalne. Długość nie ma znaczenia.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1876100
diabloox Płeć:Mężczyzna
proo ;d

Dołączył: 14 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2010, 13:10   

Szukam coś z okruch życia, trochę dramatu, itd..

Chodzi mi o coś bardzo podobnego do Clannad, Kanon 2006
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-10-2010, 15:29   

lunarna
Ergo Proxy
Texhnolyze

diabloox
Byousoku 5cm
Air

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2010, 16:04   

lunarna napisał/a:
Szukam czegoś przygodowego, trochę mrocznego, może być romans i post apokaliptyczne elementy. Najlepiej, żeby działo się w alternatywnym świecie, coś a'la sf, mogą być moce ponadnaturalne. Długość nie ma znaczenia.


Przyłączam się do prośby. Loko widziałem oba tytuły. Znasz coś jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 261 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group