FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
gunia1152 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2010, 09:34   

Ziemniak napisał/a:
Tenken -> Bakemonogatari (idealnie się wstrzeliwuje wg. mnie), Kiss x Sis TV i OAV (de facto może ci się spodobać), Ore no Imouto~ (też może zainteresować).

Co do ripost to tutaj prym wiedzie Kyon (Haruhi) i Yuuichi (Kanon 2006) - obydwóch podkłada ten sam Seiyu, ale Haruhi to bardziej komedia, a Kanon dramat - co nie zmienia faktu, że polecam głównie Kanona.


Arigatō gozaimasu :) Na pewno skorzystam, bardzo mi pomogłeś :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yano Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2010, 19:42   

Witam szukam Anime walki/super mocy (mechy odpadają)
Chodzi mi dokładnie coś co będzie miało głównego bohatera jako cieniasa itp np jak w :
Hajime no ippo który sie rozwija
Nie musi być to boks moga to być walki na miecze jak w :
Bleach
Basilisk
Ogólnie chodzi mi o walkę chyba zrozumiecie o co chodzi ,aaa i nie chce anime typu
Fate stay night
Kiba
takie animce przypominają mi takie gow... jak Bakugan.Reasumując
Bohater ma walczyć sam nie wzywać żadne potwory czy herosów żeby za niego walczyły czy coś w tym rodzaju itp

Teraz lista bardzo ogólna anime walki jakie oglądałem (pewnie i tak połowy nie wypisze)
Naruto
Bleach
One piece
fair teil
Basilisk
Berserk
Kiba
Dragon ball (wszystkie części oczywiście)
Fate stay night
Hajime no ippo,Hajime no ippo new chalnger
Elfan lied
Full metall alchemist (wszystko)
Afro samuraj
Yaiba legendrany samurai
Rycerze zodiaku
Nabari no ou
Gungrave
Soul Eater
Yugioh (gniot)
Helssing
Awatar
Kateyoshi Hitman Reborn
Inuyasha

Błędy w pisowni mogą być ale myślę że dacie rade poznać jaki to tytuł (pisałem z głowy)
AAA bym zapomniał w tych tytułach jak pewnie zauważycie są starocie z marna grafika ja DB Berserk RYCERZE ZODIAKU CZY TEŻ Yaiba.Ja jednak proszę żeby grafika była na wysokim poziomie w animcach które mi tutaj napiszecie coś jak w BLEACH :D

A żeby wam trochę pomóc to Bardzo podoba mi się manga pod tytułem The Breaker i jego główny bohater i nauczyciel (nie jestem gejem :D)

_________________
Czym jest szczęście ?czy to gorąca czekolada w zimny dzień ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-11-2010, 04:10   

Spróbuj Baccano! albo Durarara!!, może nie są dokładnie w tym stylu, ale mogą ci przypaść do gustu a walki w nich są przednie.
EDIT:
O i jeszcze Black Lagoon. Zupełnie w innym stylu i strzelają a nie walczą, ale głónwy bohater jest cieniasem (bez urazy dla fanów) a walki są świetne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2010, 13:32   

616,
Dzięki, za cza
Tak się składa, że te 2 tytuły są już na mojej liście, czy znajdzie sie coś jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 08:34   

Gucia napisał/a:
Mam trudną prośbę dla wszystkich fanów Gintamy. Szukam komedii, albo czegoś podobnego do tego- chodzi mi o ten specyficzny, niepowtarzalny humor. Nie wiem co w nim jest takiego, chyba jakaś prostota i uniwersalizm. Jestem pewna, że wszystkim fanom komedii podoba się ten tytuł z tych właśnie powodów co wyżej. Niema tam gagów ecchi- czyli potkniecie się o kamień, macanko i kopniak ze 180 stopni, ani innych głupot. Humor jest prosty, ale nie płytki. Nie wiem czy ktoś rozumie co mam na myśli, w razie czego jeszcze to sprecyzuję.

Genshiken - komedia o otaku. Odpowiada to opisowi, aczkolwiek nie jest to Gintama i do Gintamy jest to niepodobne.

I w sumie tyle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 10:00   

Dzięki zerknę :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-11-2010, 16:03   

Chciałbym obejrzeć anime, w którym występuje motyw walki dobra ze złem, w którym zło wygrywa. Ale uwaga, nie w taki sposób, że dobro zostaje unicestwione, ludzie stają się niewolnikami itp. Chodzi mi jedynie o to, by zło definitywnie wygrało jedno starcie z dobrem. Najlepiej by było, aby to starcie było głównym wątkiem i po jego rozwiązaniu anime się kończyło. Czy coś takiego w ogóle istnieje?

PS
Znając moją pamięć, to istnieje możliwość że widziałem coś w tym stylu i nie pamiętam, a więc zerknijcie najpierw na moją listę jeśli coś wam przyjdzie do głowy.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-11-2010, 16:40   

W sumie w D.Graymanie jest sporo starć, które nie kończą się może definitywną wygraną Zła, ale "zwycięstwa" Tych Dobrych są zwykle iście pyrrusowe. Poza tym, niestety nic za bardzo nie kojarzę...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 17:21   

Cytat:
Chciałbym obejrzeć anime, w którym występuje motyw walki dobra ze złem, w którym zło wygrywa. Ale uwaga, nie w taki sposób, że dobro zostaje unicestwione, ludzie stają się niewolnikami itp. Chodzi mi jedynie o to, by zło definitywnie wygrało jedno starcie z dobrem. Najlepiej by było, aby to starcie było głównym wątkiem i po jego rozwiązaniu anime się kończyło. Czy coś takiego w ogóle istnieje?

Hmm...
I jak tu podać tytuł nie spoilerując? Nie da sie :P

Spoiler: pokaż / ukryj
Shin Mazinger

Co prawda na końcu mamy OH NO EVERYTHING IS DOOMED jednak nie zamknięto ostatecznie tego czy bohaterom uda się to zatrzymać (choć szanse mają marne) i ktoś inny jeszcze może kontynuować walkę...
Co prawda technicznie ma być to do sequela ale nikt nie wie czy powstanie czy nie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
frems
Gość
PostWysłany: 20-11-2010, 23:25   

Hej
Poszukuję anime z elementami s-f,mechy,super moce,magia,samurajowie, vampiry, horr nie wszystko musi być razem ale wolałbym jakieś mieszane np. mechy z super mocami czy samurajowie z super mocami. Obejrzałem takie tytuły jak:
Naruto
Bleach
Death Note
Gundam 00 chyba
I wiele innych których tytułów nie pamiętam (ach ta pamięć) mam nadzieje że coś ciekawego się znajdzie. Mogło by też występować wątek romantyczny.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-11-2010, 01:26   

Dzięki Tren i Gamer.

D. Gray-Man wspina się wyżej na liście pozycji "do obejrzenia kiedyśtam", a spoiler się na nią dostaje.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kuroioni Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2010, 02:00   

Witam serdecznie!

Mam nadzieje, ze mi ktos bedzie w stanie pomoc ^_^'
Ostatnimi czasy jakos tak mi sie ulozylo, ze ogladnelam dosyc duzo anime, gdzie glowna role odgrywaly silne (psychicznie, czy fizycznie) kobiety. Szperam tak sobie teraz po sieci i szukam czegos wiecej w ten desen i tak srednio mi to szperanie wychodzi..

Tak, czy siak. Do tej pory obejrzalam nastepujace serie: Saiunkoku Monogatari (obie serie), Seirei no Moribito, Juuni Kokki, Toradora, Nana..
Natomiast w chwili obecnej jestem w trakcie ogladania Noir, Blood+ oraz Kaichou wa Maid-sama (potencjalnie to o co mi chodzi, niewiem jeszcze, bo dopiero te serie zaczelam).

Tak jak juz wyzej wspomnialam nie zalezy mi na jakims konkretnym gatunku.. moze byc akcja, kryminal, fantasy, s-f, romans, komedia, obyczajowe.. cokolwiek, naprawde ^_^ Jedyny warunek (oprocz tego podanego wyzej to jest) to to, zeby zaproponowane anime nie byly po prostu glupie (w sesie glupio-glupie, nie uroczo-glupie..^ ^''')

Tak wiec: jezeli ktos moglby mi jakies takie cos podetknac bylabym bardzo zobowiozania :D

Pozdrawiam ^_^//

_________________
~ Why is it that, as a culture, we are more comfortable seeing two men holding guns than holding hands? ~

Ernest Gaines
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2010, 02:20   

frems

Mechy + super moce + wątek romntyczny: Heroman
Mechy + super moce: Giant Robo, Tekkaman Blade

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-11-2010, 02:33   

kuroioni napisał/a:
Ostatnimi czasy jakos tak mi sie ulozylo, ze ogladnelam dosyc duzo anime, gdzie glowna role odgrywaly silne (psychicznie, czy fizycznie) kobiety.

Z anime, których nie masz na swej liście, przychodzi mi do głowy Nausicaa, Ryoko's Case File, Gunsmith Cats i do pewnego stopnia Witch Hunter Robin oraz Read or Die.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-11-2010, 02:47   

Brzmi interesująco.
Z pierwszego rzędu polecił bym Kemono no Souja Erin, czyli silne kobiety uciemiężone :P. dramat/fantazy/okruchy życia
Ghost in the Shell, czyli seria kryminalnych sf z silną liderką. akcja/sf/zagadki
Asatte no Houkou, bo silnej kobiecie jest ciężko w życiu. okruchy życia/dramat
Iria: Zeiram The Animation, klasyka. akcja/sf
Maison Ikkoku, kolejna klasyka i chyba pierwszy tytuł do zakwalifikowania pod josei. dramat/komedia/okruchy życia
Armitage III W drugiej ovce ma dziecko znaczy, że kobieta nie robot :P. akcja/sf
Animation Runner Kuromi oba filmiki, bo to fajne jest :P okruchy życia
Planetes, bo prawdziwe kobiety sprzątają :P okruchy życia/sf

A z tych uroczo głupich z całą pewnością Azumanga i jej nauczycielki oraz Kyoran Kazoku Nikk za styl żony.

Z obecnie wyświetlanych Kuragehime, choć w tym tytule najsilniejszą kobietą jest facet.

Wiem co zaraz napiszesz, stara kreska i te sprawy. Ja powiem "warto" , na prawdę warto się czasem przemóc i zobaczyć coś starszego. Nie wiem dlaczego ale oprócz wspomnianej już Nany, nie spotkałem wielu tytułów, w których psychika kobiet była by w miarę prawdziwa. W podanych tytułach, przynajmniej w większości tych poważniejszych, jest to coś. Przynajmniej mi się tak wydaje. W każdym razie są to tytuły z kobietami pierwszego planu, których celem nie jest wdzięczenie się.

prawdopodobnie znajdzie się jeszcze wiele innych, jakieś jeszcze wytyczne to pisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 274 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group