FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2011, 17:26   

Jeśli oczekujesz od nas pomocy, wypadało też dać coś od siebie. Zrobienie listy na MALu czy Tanuku zajmie ci może z godzinę, a przyda teraz, i na pewno w przyszłości jeszcze nie raz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2011, 17:38   

I właśnie dlatego bóg wymyślił listingi. Wpisujesz raz, kopiujesz ile chcesz a najlepsze, że to jakoś samo rośnie :P Są filtry i tytuły podobne oraz powiązane. Co powiesz na I My Me! Strawberry Eggs? Koleś nie jest już dzieckiem jak w Negimie (o właśnie są dwie odrębne Negimy i pierwsza jest lepsza. Oglądałeś tą z piłką plażową czy 100% sparkling na czołówce?) Wracając do jajek, tam główny bohater podobnie brnie w niemożliwą do zrozumienia sytuację, ma też niezwykle pomocnych pomocników :P Chociaż nie jest to chyba klasyczny harem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Untrel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2011, 18:01   

Goso- ale ty gburowaty jesteś xD Przepraszam, że nie miałem pojęcia tych całych listach...jeez.
I My Me! Strawberry Eggs oglądałem, a co do Negimy to po prostu tego nie trawie ;/ nie wiedziałem ,że są dwie "Negimy", a czołówki to już w ogóle nie pamiętam ^^
Nie koniecznie musi to być harem ^^ Chodzi o fajnie rozwinięty wątek romantyczny najlepiej z tsundere typu Katsura czy Hakua (chociaż nie wiem czy Hakua to taka 100% tsundere)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2011, 20:05   

No wiesz, skoro mówisz o 200 tytułach i wyczerpujesz wszystkie propozycje na miejscu, to może lepiej nadajesz się do tych polecających a nie proszących. Niestety bez lisingu w takiejsytuacji się nie obędzie. Mnie w podobnym położeniu (ok 190 pare) założenie listingu zajęło pół godziny a uzupełnienie kolejnych kilka dni ( z tym że szkielet miał ok 90% tytułów od początku). To działa tak:
Zakładasz konto.
Klikasz na obrazki lub wklejasz nawet niekompletne nazwy do wyszukiwarki listingu i oznaczasz co wypadło.
Pod każdym tytułem najczęściej są podobne, które można przy okazji odhaczyć.
I listing rośnie sam.

W tej Negimie straszyli Negiego zmianą w czupakabrę czy zaczynało się od sceny wywoływania duchów na basenie :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Untrel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2011, 21:59   

Wiem doskonale, że raczej powinienem być polecającym niż pytającym jednak sam powinieneś wiedzieć jak ciężko jest znaleźć coś sensownego czego jeszcze nie widziałeś ;D Dlatego właśnie postanowiłem jednak zapytać.
Cio do listingu to chyba was posłucham tylko muszę zebrać odrobinkę chęci + czasu ^^
W każdym razie dzięki wery macz


Jeejku...skoro tak potężnie polecasz tego Negime to już chyba się przemogę i skuszę na odrobinkę pedofilii xD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-01-2011, 23:53   

To nie jest do końca tak, że ja jakoś specjalnie polecam Negimę!? lub Magistra Magii Negima. Jestem tylko upierdliwie ciekawy, która z tych dwóch serii ci się nie podobała a której nie znasz. A w ogóle to weź się za Kuragehime czy coś :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Domic
Gość
PostWysłany: 01-02-2011, 19:37   

Szukam czegoś z szybką i w miarę przemyślaną akcją. Nie musi być nic szczególnie wyszukanego, byle oglądało się lekko, ale bez wyjątkowego kretynizmu. Coś w stylu Code Geass, Angel Beats!, Durarara!!, Baccano!. Ogólnie, jakby nie miało więcej niż 25 odcinków to też by było fajnie, ale przeboleję, jak będzie wciągać.
Powrót do góry
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 21:24   

Idealnie tu pasuje Death Note, ale to pewnie znasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domic
Gość
PostWysłany: 01-02-2011, 21:33   

No nie da się ukryć, trudno nie znać. Ale właśnie o takie anime, coś jak Death Note mi chodzi.
Powrót do góry
buczo Płeć:Mężczyzna
Phantom


Dołączył: 18 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 21:38   

Jeżeli dobrze ciebie zrozumiałem i lubisz "girls guns" to mogę tobie polecić Black Lagoon zabawa gwarantowana.
lub odrobinę z innej pułki Highschool of the Dead :)

_________________
Buczo



Do póki walczysz jesteś zwycięzcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Domic
Gość
PostWysłany: 01-02-2011, 21:51   

W sumie girls guns mi nie przeszkadza, ale nie jest to jakby wyznacznik. Jeżeli coś ma ciekawą, w miarę inteligentą akcję, która nie nudzi po dwóch odcinkach i często zawraca, a bohaterowie nie mają ilorazu inteligencji na poziomie termosu, to prawdopodobnie wszystko mi podejdzie.
Co do Black Lagoon - znam. Zresztą, znam prawie wszystko, co w wersji komiksowej wkroczyło do naszego kraju.
Nad Highschool of the Dead się zastanawiałem, ale wyczytałem, że jest wręcz zawalone fanservicem, co, prawdę powiedziawszy, nie pociąga mnie zbytnio.
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-02-2011, 21:56   

Coś z ciekawą akcją: To Aru Majutsu no Index, Ga Rei Zero, Fullmetal Alchemist Brotherhood (to ma więcej odcinków akurat) i Katanagatari. Jest też dość ciekawy kryminał - Mouryou no hako, który ma naprawdę parę godnych uwagi zwrotów akcji.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 22:19   

Darker than Black czy Michiko to Hatchin. I dajże listing bo zdaję się, że też widziałeś już sporo ಠ_ಠ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Untrel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 22:39   

Również polecam Darker than Black ^^
Jeśli chodzi o szybką i lekką akcje to mogę Ci polecić Soul Eater'a oraz Fate Stay Night
Bakemonogatari też zdaje się być godne polecenia choć tam bardziej chodzi o dialogi niż o akcje samą w sobie ;p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Domic
Gość
PostWysłany: 02-02-2011, 18:45   

Cóż, sporo to za dużo powiedziane. Jest tego w sumie nie dużo, tylko te popularniejsze, chociaż takie na przykład Darker Than Black średnio mi się podobało. Może dlatego, że w końcu nie wyłapałem o co chodziło.
http://anime.tanuki.pl/strony/uzytkownik/yaive/oceny - to moja lista, na wypadek gdyby jeszcze komuś coś przyszło do głowy. Pozostałym dziękuję, kilku z polecanych tytułów nie widziałem.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 310 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group