FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Souless
Gość
PostWysłany: 02-02-2011, 22:48   

Szukam jakiejś hardkorowej komedii, przy której nie mógłbym się zebrać z podłogi ze śmiechu. Zaznaczam, że widziałem już Seto no Hanayome, FMP, DMC czy też Baka Test.
Przejdź na dół
jackyll Płeć:Mężczyzna
Emotionless


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 22:49   

Szukam romansu z haremem
Bez różnicy czy będą w nim mechy, magical gilrs lub inne zwierzo-kobiety. Sama fabuła też nie musi być najwyższych lotów, nie musi poruszać głębokich tematów czy zmuszać do refleksji. To co dla mnie najważniejsze to, aby wybór głównego bohatera był zaskakujący, albo inaczej; żeby nie dało się przewidzieć kogo wybierze po 3 odcinkach, ponieważ zawsze mu się podobała sąsiadka lub przyjaciółka z dzieciństwa wraca do domu, a reszta dziewczyn jest tylko tłem.
Z góry dzięki za propozycje

_________________
Z powodów osobistych i światopoglądowych podpisu nie będzie !!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 23:22   

Gość napisał/a:
Szukam jakiejś hardkorowej komedii, przy której nie mógłbym się zebrać z podłogi ze śmiechu. Zaznaczam, że widziałem już Seto no Hanayome, FMP, DMC czy też Baka Test.

Ouran High School Host Club, Seitokai Yakuindomo.


jackyll napisał/a:
To co dla mnie najważniejsze to, aby wybór głównego bohatera był zaskakujący, albo inaczej; żeby nie dało się przewidzieć kogo wybierze po 3 odcinkach, ponieważ zawsze mu się podobała sąsiadka lub przyjaciółka z dzieciństwa wraca do domu, a reszta dziewczyn jest tylko tłem.

Hm może True Tears?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nerki123
Gość
PostWysłany: 02-02-2011, 23:33   

Szukam anime cos w stylu Casshern Sins, oczywiscie chodzi mi tu o ten klimat lub cos w stylu Bleacha lub Death Note (Darken than black). Prosze o porade gdyz ferie mam;d
Powrót do góry
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 10:04   

Souless

Lubię podany przez ciebie gatunek, więc ci dużo polecę.
Abenobashi Mahou Shotengai szalona komedia, ale wbrew pozorom jest tam fabuła, ale widać ją dopiero po kilku odcinkach
Arakawa Under the Bridge parodia bez fabuły
Colorful 15 minutowe odcinki o męskich fantazjach
FLCL kolejna parodia m. in. Evangelion a nawet South Park, tych sayych twórców co Abenobaski, jak spodoba się poprzedni tytuł, to ten też
Gintama to wyśmiewa chyba wszystko
Kaichou wa Maid-sama komedia romantyczna, jak to ci się spodoba, to Lovely Complex również
KareKano kolejna komedia romantyczna
Mitsudomoe zboczony świat uczniów z podstawówk, pełen dzwuznaczności i podtekstów
Moyashimon ciekawy pomysł na anime i dużo śmiechu
Maria Holic parodia gatumku houjo ai/yuri, naprawdę warto zobaczyć!
Sayonara zetsubou sensei parodia o uniwersalnym przesłaniu
Working
Oruchuban Ebichu przygody właścicielki zboczonego chomika

To są tytuły, które szczególnie przykuły moją uwagę i naprawdę miło je wspominam. Jeśli chodzi o komedie romantyczne, to tak naprawdę satyry z elementami romansu.

nerki123

Może Speed grapher ci się spodoba. Jest tam dużo akcji i ogólnie jest oryginalny i ciekawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Untrel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 14:49   

Souless

School Rumble-to jest poważnie tak głupie,że aż śmieszne ^^ Dodatkowo całkiem fajne 2 wątki romantyczne.
Hayate no Gotoku- To jest po prostu miazga ^^ serdecznie polecam
B gata H kei- o dziewczynie, która chciała by zaliczyć 100 czy tam 1000 facetów do końca szkoły :D

jackyll
Mówiąc szczerze to większość romansów jest do bólu przewidywalna tzn. pod względem tego kogo wybierze gł. bohater. Ostatecznie mają one otwarte zakończenie co by można było 2'gą serie dorobić.
Jeżeli już miałbym coś polecić to Shuffle bo tu serce bohatera skradła dziewoja, która miała na to raczej małe szanse ^^

nerki123
W stylu Death Note czy Darker than Black raczej nie wiele anime znam ;/ Kojarzy mi się jedynie Liar Game (manga) oraz Code Geass, które już raczej znasz.
Jeśli zaś chodzi o Bleacha to na pewno Fate Stay Night oraz Soul Eater
w obu propozycjach walki są po prostu zacne, a i fabuła niczego sobie (zwłaszcza w FSN)
Ostatecznie mógłbym polecić stosunkowo nowe anime To Aru Majutsu no Index
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-02-2011, 17:12   

Jedyna hardcorowa komedyjka, która przychodzi mi do głowy to Hare + Guu. Cała reszta podanych tutaj tytułów czy przez Souless czy przez Gucię w moim odczuciu nie klasyfikuje się jeszcze pod hardcore. (spytacie co ja oglądam :P jest lista) Dopóki nikt nie zjada przyjaciół dla żartów, to to jeszcze nie jest hardcore. Nad większą ilością tego typu produkcji, mogę się zastanowić :].
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Untrel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 17:44   

Noo...jeżeli już ma być prawdziwy hardcore to myślę , że Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan spełnia te kryteria jednak mnie nie bawi roztrzaskiwanie gł. bohaterowi czaszki 100x na epek. Z kolei tytuły, które podałem wyżej są bardziej w granicach, które wyznacza np. Seto no Hanayome czy FMP ;p
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-02-2011, 18:19   

Ja akurat pisałem o komedii hardcorowej a nie Hardcorze udającym komedię. Pi Piru Piru Pi tenshi jest śmieszniejsze jako wstawka do Durrary niż jako oddzielny tytuł.
Do hardcorowych komedyjek w dobrym stylu dorzucił bym jeszcze Dragon Half, szczególnie sceny kłótni rodziców lub złości króla.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
jackyll Płeć:Mężczyzna
Emotionless


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Białystok
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 20:49   

Zdaję sobie oczywiscie sprawę że większość tego typu pozycjii jest przewidywalna temu poprosiłem o pomoc :) co do propozycji True Tears widziałem i właśnie czegoś takiego szukam, a co do Shuffle to już jakiś czas się przymierzam do tego, ale odrzucają mnie te spiczaste uszy bohaterek :p jednak chyba się przemogę

_________________
Z powodów osobistych i światopoglądowych podpisu nie będzie !!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 21:10   

jackyll napisał/a:
co do propozycji True Tears widziałem i właśnie czegoś takiego szukam

No tak, zmyliła mnie twoja niekompletna lista na tanuku :P
Z tego co pamiętam w Shuffle wybór nie był taki oczywisty, więc też polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mermere
Gość
PostWysłany: 04-02-2011, 20:11   

Szukam anime z intrygującą, ale nie przeciągająca się w nieskończoność, historią, jak w Death Note. Podoba mi się też motyw zwodzenia swoich przyjaciół, jak to sie działo w Code Geass. Jestem nowa w świecie anime, więc nie widziałam jeszcze wielu, toteż raczej nie ma większej szansy, abym mogła na zaproponowany tytuł odpowiedzieć 'widziałam'.
Powrót do góry
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 20:39   

Witam,
szukam jakiegoś ciekawego anime z jakimś smutnym wątkiem. Anime nie musi być dramatem, ale też nie chciałbym anime wypełnionego tylko szczęściem.
@jackyll Wiem co czujesz, też nie lubiłem w Shuffle tej z spiczastymi uszami, ale anime jest warte obejrzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 20:47   

Mermere napisał/a:
Szukam anime z intrygującą, ale nie przeciągająca się w nieskończoność, historią, jak w Death Note. Podoba mi się też motyw zwodzenia swoich przyjaciół, jak to sie działo w Code Geass. Jestem nowa w świecie anime, więc nie widziałam jeszcze wielu, toteż raczej nie ma większej szansy, abym mogła na zaproponowany tytuł odpowiedzieć 'widziałam'.

Coś w tym stylu jest w Katanagatari.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mermere
Gość
PostWysłany: 05-02-2011, 22:35   

[quote="Lain"]
Mermere napisał/a:

Coś w tym stylu jest w Katanagatari.


Obejrzałam pierwszy odcinek, zapowiada się bardzo fajnie. Jednak 12 odcinków to trochę mało, dlatego szukam jeszcze kilku takich anime. Nie mówię, że mają mieć po 100 epizodów w jednej serii, po prostu potrzebuję ich więcej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 311 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 310, 311, 312 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group