FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2011, 20:11   

mols1 napisał/a:
A jakieś anime gdzie jest szkolne życie , główny bohater jest najładniejszy w szkole , każda laska się w nim kocha ?

Z sarkastycznym uśmiechem powiem Wallflower i jest ich nawet czterech, aż dają po oczach. A jeden jest nawet z tego powodu ...
Spoiler: pokaż / ukryj
molestowany przez wszystkie formy życia poza jednym organizmem, główną bohaterką.
Tytuł dość specyficzny, gdyż pod wręcz drastycznie rozrywającą oczy kreską, kryje się dość interesująca historia. I jeszcze to wietrzenie manekinów i kościotrupów:]
Idźmy dalej i napotkamy Princess Princess, gdzie już dziewczyn praktycznie niema.
Chociaż tu była jeszcze jakaś fabuła. (o ile dobrze pamiętam)

MaDeR Levap,
Góral napisał/a:
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Fanimator Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2011
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2011, 20:21   

mols1 napisał/a:
A jakieś anime gdzie jest szkolne życie , główny bohater jest najładniejszy w szkole , każda laska się w nim kocha ?


Mmmm może Kaichou wa Maid-sama? Jedna z dwóch głównych postaci wypisz wymaluj to czego szukasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2011, 00:10   

Oglądałem... Mogli byście czasami patrzeć na m-a liste ):
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-09-2011, 00:21   

Mi się wywala "page not found", więc ja bym jednak nie mógł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-09-2011, 00:24   

Ile razy na nią klikam tyle razy wyskakuje mi to
Jeżeli masz jakieś pretensje to popraw link.
Inna sprawa to to, że nowi często list nie posiadają , a to się akurat chwali.

edit++++++++++++++++++++++++++++++++

Dobra już wiem :P zjadłeś jedno "s"

powinno być
http://www.anime-planet.com/users/mols1337
zamiast
http://www.anime-planet.com/user/mols1337

Moich propozycji tam nie widzę. Zaznaczam, że pisałem całkiem poważnie.
Do tego można doliczyć jeszcze Aisteruze Baby- bishonen wychowujący dziecko. Mahoromatic - chociaż nikt nie wie dlaczego (okularnicy są moe chyba)

Dobra pytanie pomocnicze, czy to ma być klasyczna haremówka, czy może coś typowo wizualnego? Bo "my" możemy to widzieć lub walić się w czoło pytając "dlaczego?" patrząc jak wszystkie osobniczki płci żeńskiej lgną do jednego delikwenta. Więc główny bohater macho czy może raczej miś przytulanka? Obydwa typy mogą konkurować o nagrodę najpiękniejszego. Ranma też ma wiele narzeczonych (przynajmniej 4 stałe). Kimi ni Todoke - jest jeden taki co się o niego kociaki biją w kuluarach i jest na czołówce drugiego sezonu, pierwszego z resztą też , ale mniej.

:P napisz coś bo nie wiemy czy już się na nas obraziłeś czy nie :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2011, 01:08   

kokodin napisał/a:
MaDeR Levap,
Góral napisał/a:
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin

Aj, nie jestem otaku (tylko komputerowym geekiem), fantasy to raczej też nie moja bajka (mam dość specyficzne gusta). Ale dzięki za sugestię, moje pytanie było retoryczne i nie spodziewałem się, że ktoś w ogóle odpowie. :)

Jakbym miał jednak o coś konkretnego prosić, to o romans/życiowy, gdzie ludzie zachowują się normalniej, niż zwykle. Czyli żadnych durnot w stylu "facet jest napastowany przez milion mniej lub bardziej napalonych panienek i jakby tego było mało to on tego kompletnie nie dostrzega" czy podobnego typu tropy - czasami to rzeczywiście bawi, ale ile można?? I czemu tego tak dużo?
No dobra, wiem, wiem, historia szczęśliwej miłości jest nudna (jak przeeeodkrywczo stwierdził Tatami Galaxy), ale można ten problem rozwiązać na wiele sposobów, zamiast copoutów i naciąganych przeciągaczy w tym stylu.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-09-2011, 01:50   

MaDeR Levap napisał/a:

Jakbym miał jednak o coś konkretnego prosić, to o romans/życiowy, gdzie ludzie zachowują się normalniej, niż zwykle.

Toradora zaprasza do seansu. Proszę zwracać baczną uwagę na drobne szczegóły, mimikę oraz wzajemne stosunki między trzema bohaterkami :-) Oraz przede wszystkim - na ewolucję wzajemnych stosunków między postaciami. Ta seria ma w sobie znacznie więcej, niż się wydaje na początku.
Życiowe dobre anime, ale bez romansu - Azumanga.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 12-09-2011, 06:15   

Ale Azumanga jest też pozbawiona wszelkiego sensu i logiki. Może powodować nieodwracalne uszkodzenie osobowości lub podobne efekty... Dlatego jest taka dobra :P

Ja bym mógł polecić jeszcze anime Clannad. Może bohaterowie nie zachowują się zupełnie naturalnie, ale ich odpały są, moim zdaniem, w granicach rozsądku. W 2 serii, gdy już niemal całkowicie znikają elementy komediowe, odpałów brak. Poza tym to po prostu dobre anime jest.

Warto by też spróbować ef - a tale of memories. i ef - a tale of melodies.. Dwa zaskakująco dobre romanse, acz mocno dramatyczne.

Myślę, że pod kategorię życiowy można by też Eve no Jikan podciągnąć.

Jeśli chodzi o romans w konwencji bardziej komediowej, ale bez 150 dziewczyn uganiających się za jednym ułomnym bohaterem to Itazura na Kiss powinno być dobre.

Bardzo dobrym romansem jest też Rec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-09-2011, 07:59   

To że zalecają , wcale nie znaczy, że masz być od razu jednym z nich. :P Chociaż po obejrzeniu mimo początkowej niechęci mógł byś też zacząć zalecanie. Tytuł ten jest o tyle specyficzny, że opowiada długą historię pewnej dziewczyny i rasistowskie i feudalne okoliczności. W sumie opowieść mogła by być nudna ale nie jest i większość nie przekonanych do fantazy ten akurat tytuł wciąga jak bagno :]

Z romansów w których to wątek haremu nie jest sednem. Polecił bym jak zwykle Kimi ni Todoke i Lovely Complex Bo pokazują cały romans nieco oczami głównej bohaterki i w obydwu przypadkach facet nie jest jakimś nie wiadomo jakim magnesem. Po prostu pocieszny pokaz przełamywania lodów. O innych tytułach muszę pomyśleć po pracy, chwilowo jestem monotematyczny :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 12-09-2011, 12:11   

Akurat w Kimi ni Todoke bohater jest magnesem. Dziewczyn w nim zakochanych bez większego trudu można naliczyć 5, a jakby uważnie wszystko przejrzeć, to i pewnie by się więcej znalazło. Ale większość z nich to skrajnie marginalne postaci, więc liczą się tylko 2. Natomiast on sam nie jest ułomem w stylu bohaterów z haremówek, a i fabuła nie skupia się na tym, że wszystkie się za nim uganiają, więc jednak jest to zdecydowanie godne polecenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-09-2011, 18:45   

Dziękuję za wszystkie sugestie! :)

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2011, 19:27   

Witam. Czy anime takie jak Steins;Gate, Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2009 czy może Bakuman mówią wam coś ? Szczególnie poszukuje romansów i moje zapytanie do was jest takie- Co sądzicie o tych anime jako romansie? Czy pojawia się wątek romansu i jak mocny jest. Za wszystkie opinie Dziękuję.

Pozdrawiam.

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-09-2011, 19:29   

W Bakumanie wątek romantyczny jest wątkiem bardzo pobocznym. I ogólnie dość słabym.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 13-09-2011, 19:49   

W Suzumiya Haruhi no Yuuutsu i w Bakuman worntek romantyczny się pojawia. Choć nie, w Haruhi to chyba tak naprawdę jest ograniczony do jednego pocałunku. W Bakumanie wszystko jest ograniczone do absolutnego minimum jeśli chodzi o jeden romans. Drugi romans jest ułomny i właściwie nie występuje, bo "jest" między osobami prawie nie utrzymującymi ze sobą kontaktu. Krótko mówiąc w Rambo 2 było więcej romansów :P

Steins;Gate nie znam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-09-2011, 20:06   

Mhm jeśli możecie coś polecić z tego gatunku byłoby miło.

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 366 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group