FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 364, 365, 366 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-09-2011, 18:29   

Zwrócił bym uwagę na skromny fakt. Żaden gatunek nie jest bezdenny. Nawet tak lubiany gatunek ja Gender bender ma tylko kilka tytułów i parę kolejnych z domieszką. A jest to typowo japoński fetysz. Wilkołaki, wampiry i inne potwory europejskie to z kolei element importowany. Ich występowanie jest wiec jeszcze bardziej ograniczone. Nie mówiąc już o tym, że jeden dobry tytuł to często cały wyznacznik gatunku, reszta kryje się w cieniach lub jej po prostu niema. Tak wiec przygotuj się na bardzo mała liczbę odpowiedzi. Smutna prawda.
Najwięcej jest mecha, ecchi, haremów i komedii szkolnych, motywy niszowe są zazwyczaj wysepkami.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2011, 19:08   

Vampire Hunter D: Bloodlust
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
m0rela Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2011, 21:58   

Luik napisał/a:
Dance in the Vampire Bund


fajny trailer łykam to (to ma 12 odcinków?)

kokodin napisał/a:
Zwrócił bym uwagę na skromny fakt. Żaden gatunek nie jest bezdenny. Nawet tak lubiany gatunek ja Gender bender ma tylko kilka tytułów i parę kolejnych z domieszką. A jest to typowo japoński fetysz. Wilkołaki, wampiry i inne potwory europejskie to z kolei element importowany. Ich występowanie jest wiec jeszcze bardziej ograniczone. Nie mówiąc już o tym, że jeden dobry tytuł to często cały wyznacznik gatunku, reszta kryje się w cieniach lub jej po prostu niema. Tak wiec przygotuj się na bardzo mała liczbę odpowiedzi. Smutna prawda.
Najwięcej jest mecha, ecchi, haremów i komedii szkolnych, motywy niszowe są zazwyczaj wysepkami.


szkoda bo to naprawdę dobry temat na grube anime

vries napisał/a:
Vampire Hunter D: Bloodlust


oglądałem był tam wilkołak dość dziwnie zmutowany ale był
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-09-2011, 08:24   

Tak, ma 12 odcinków. Tylko przygotuj się na to, że tam ci sporo elementów loli zaatakuje. Dla mnie główna wada tego anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 16:48   

Powiem szczerze , obejrzałem Tengen Toppa Guren Laga , i mogę stwierdzić , że mi się spodobało. Mam do was pytanie , czy opłaca się brać za Eureka Seven ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 18:53   

Cytat:
Powiem szczerze , obejrzałem Tengen Toppa Guren Laga , i mogę stwierdzić , że mi się spodobało. Mam do was pytanie , czy opłaca się brać za Eureka Seven ?

Warto obejrzeć Eureka Seven, ale nie jest to według mnie anime podobne do TTGL. Najbliższym tytułem byłoby raczej Gunbuster 2 zwany też Diebusterem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 07-09-2011, 19:38   

Eureka to zupełnie co innego. Czy warto? Myślę, że tak, ale nie jako coś podobnego do Tengen Toppa Gurren Lagann. O jeżeli jesteś w stanie wytrzymać przez 50 epków jednego z żałośniejszych głównych bohaterów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2011, 20:45   

Joł moi drodzy , chciałbym zapytać czy znacie jakieś anime typu hotd? Chodzi głównie o motyw zombie , który jest uzupełniany trochę echhi ;)
PZDR 666.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-09-2011, 21:18   

Zombie i ecchi:
Kore wa zombie desu ka
CZy ma to coś wspólnego z hotd? Nie ma absolutnie nic, ale zombie i ecchi są :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2011, 21:32   

Oglądałem . Chodzi tylko żeby było dużo zombi , trochę echi ,dużo krwi , główny bohater jaki sexi;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-09-2011, 22:39   

Chyba za dużo wymagasz... Ja sobie nie przypominam nic podobnego do hotd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mols1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Wrz 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2011, 23:03   

A jakieś anime gdzie jest szkolne życie , główny bohater jest najładniejszy w szkole , każda laska się w nim kocha ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2011, 23:06   

High School of the Dead powinien pasować. No, chyba że właśnie to jest hotd (nie powinno być hsotd?).

A ja bym chciał coś po prostu dobrego (jako ostatnie była Puella - to zwykle nie moja bajka, ale smacznej dekonstrukcji nie mogłem przegapić). Wiem, marzenie - takie rodzynki zdarzają się rzadko. Cholerne prawo Sturgeona.

mols1 napisał/a:
A jakieś anime gdzie jest szkolne życie , główny bohater jest najładniejszy w szkole , każda laska się w nim kocha ?

Czy tego nie jest cała kupa? Ah, czekaj, najładniejszy w szkole. Ha, zazwyczaj bohaterem jest przeciętniak, by można było bardziej z nim utożsamiać.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 08-09-2011, 23:43   

W openingu tego anime występuje skrót H.O.T.D (23 sekunda) więc chyba trzeba się tego trzymać ;)

mols1, cechą charakterystyczna haremówek jest to, że główny bohater to frajer i przeciętniak (a właściwie nędzna forma życia poniżej przeciętnej), więc trochę trudno z tym najładniejszym.
Możesz spróbować Kimi ni Todoke.
W gruncie rzeczy IS: Infinite Stratos też opowiada o naj facecie w szkole ;)
Może jeszcze Special A by na przykład podpasował, ale tam z dużo dziewczyn nie ma :D

MaDeR Levap, coś po prostu dobrego to bardzo mało konkretne określenie. Mogę tu wstawić listę wszystkich anime, które mi się podobały, ale tego będzie kilkadziesiąt, a chyba nie o to tu chodzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MaDeR Levap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2011, 00:01   

Na upartego jeszcze Ouran Host Club, jeśli będziemy udawać, że to nie Haruhi jest główną bohaterką, tylko ten głąb Tamaki.

Luik napisał/a:
MaDeR Levap, coś po prostu dobrego to bardzo mało konkretne określenie.

Wiem doskonale, że każdy co innego uzna za dobre. To była taka ogólna uwaga na marginesie, że rzadko kiedy jest coś dobrego, niezależnie od gustów.

_________________
Sanity is overrated.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 365 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 364, 365, 366 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group