FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-03-2009, 12:09   

nie wiem co widziałeś ale na pewno spróbuj:
- Death Note
- Claymore
- Fate/Stay Nighr
- Higurashi no Naku Koro ni, Higurashi no Naku Koro ni Kai
- Samurai Champloo
- Tengen Toppa Gurren-Lagann
- Final Fantasy
- Shakugan no Shana, (jest w tym trochę romansu, ale walki są dobre)
- Shakugan no Shana II (od 14ep'a chyba, bo wcześniej to jest to jakaś tania komedia romantyczna)
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-03-2009, 12:37   

KuniOl napisał/a:

Ponawiam i chce uwzględnić, że nie chce patrzeć na recenzje tanuki i wybierac te które mają ocene 8+++, ale chciałbym, abyście to Wy dali mi anime które dla Was było ciekawe.


To wejdź na MAL tych osób, których opinie najbardziej cenisz i posortuj widziane anime według ocen :P a potem możesz sprawdzić na Tanuki, czy to na pewno nie komedia/romans.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Quaigon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2009, 15:38   

Potrzebuje jakiegos anime podobnego do code geass lub death note tzn. zeby byly walki wielkich umyslow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2270514
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-03-2009, 17:32   

Spróbuj Hikaru no Go, sam się zdziwiłem, jak mi to polecono, ale okazało się, że dostarcza rozrywki w bardzo podobnym stylu :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cushoo Płeć:Mężczyzna
Anime Lover

Dołączył: 18 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2009, 17:46   

Witam. Ja zaś szukam anime w podobie Death Nota lub Fate/Stay Night co byście polecili ?

Na Swoim Koncie Mam Już:
-Death Note
-Fate/Stay Night
-Bleach
-Darker Than Black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-03-2009, 18:44   

Cushoo, Code Geass i Tengen Toppa Gurren Lagann na początek powinny być w sam raz.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-03-2009, 21:37   

Poszukuję serii ciepłej, optymistycznej, z sympatycznymi bohaterami i spokojnie "płynącą" fabułą. Jednym słowem mrucznej. Listę obejrzanych anime i ich oceny, można znaleźć pod podpisem. Bardzo proszę się z nią zapoznać, zanim zacznie się sypać tytułami, które widziałam.

PS Ja wymagające stworzenie jestem :)
PS II Drugą serię Natsume obejrzę, kiedy wyjdą wszystkie odcinki ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cushoo Płeć:Mężczyzna
Anime Lover

Dołączył: 18 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2009, 22:13   

Costly, Zaimponował mnie Code Geass, przerobie 2 serie w 4 dni tymczasem szukam anime podobnego do Bleacha z Dobrą Akcją :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-03-2009, 22:20   

moshi_moshi napisał/a:
Poszukuję serii ciepłej, optymistycznej, z sympatycznymi bohaterami i spokojnie "płynącą" fabułą. Jednym słowem mrucznej. Listę obejrzanych anime i ich oceny, można znaleźć pod podpisem. Bardzo proszę się z nią zapoznać, zanim zacznie się sypać tytułami, które widziałam.

PS Ja wymagające stworzenie jestem :)

Full Metal Panic / Full Metal Panic? Fumoffu! / Full Metal Panic The Second Raid
Kimikiss Pure Rouge (ocena w recenzji niska mimo to całkiem przyjemne, ciepłe romansidło)
Aishiteruze Baby (dla mnie zupełny gniot, jednak ponoć dziewczynom się podoba ta historia)
Nogizaka Haruka no Himitsu
Suzuka
Otome wa Boku ni Koishiteru
Final Approach
Ef - a Tale of Memories
Ef a Tale of Melodies
Hanbun no Tskugi ga Naboru Sora
*****
Zero no Tsukaima / Zero no Tsukaima ~Futatsuki no Kishi~ / Zero no Tsukaima ~Princess no Rondo~
możesz tego spróbować, dosyć szybko się ogląda, jednak nie wszystkim przypada do gustu.
---------------
Cushoo napisał/a:
Costly, Zaimponował mnie Code Geass, przerobie 2 serie w 4 dni tymczasem szukam anime podobnego do Bleacha z Dobrą Akcją :)

Fate/Stay Night, Shakugan no Shana + druga seria (która jest na początku nudna, druga połowa jest genialna, Naruto + Shippuuden, Tengen Toppa Gurren-Lagann, Claymore
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-03-2009, 22:41   

To może ja uściślę...
Cytat:
Poszukuję serii ciepłej, optymistycznej, z sympatycznymi bohaterami i spokojnie "płynącą" fabułą. Jednym słowem mrucznej.

To nie oznacza romansu, czy szalonej komedii. Owszem te elementy mogą występować, ale bez przesady. Jeżeli romans, to nie na podstawie gry eroge, czy dhamat do sześcianu. Jeżeli komedia, to nie szalona, z główną bohaterką lejącą po gębie bohatera w co drugiej scenie. Z góry uprzedzam, żadnego ecchi, moe, wielkookich autystycznych dziewczynek, które potrafią tylko bento robić - jestem na to uczulona! Z tytułów, które mogę podać jako przykłady serii o jakie mi chodzi to: Natsume, Amatsuki, Diary of Tortov Roddle, Mushishi, w dużej części Ghibliki, Shingu.

PS Haremówki również odpadają.

_________________


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 18-03-2009, 22:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2009, 22:43   

Moshi, spróbuj Windy Tales, spełnia dokładnie wymienione przez ciebie wymagania - jest ciepłe, optymistyczne, spokojne i ma sympatycznych bohaterów. Powinien Ci się też spodobać Irresponsible Captain Tylor, chociaż postawione wymagania spełnia tylko częściowo.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-03-2009, 22:45   

moshi_moshi, Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto powinno być w sam raz. Ale zastrzegam sobie, że widziałem tylko pierwszy sezon, a o drugim słyszałem dość sprzeczne opinie. Więc radzę na wszelki wypadek zatrzymać się na tym. W połączeniu z wspomnianym wcześniej Windy Tales powinno zaspokoić twój głód :]

Cushoo napisał/a:
Costly, Zaimponował mnie Code Geass, przerobie 2 serie w 4 dni tymczasem szukam anime podobnego do Bleacha z Dobrą Akcją :)


Choć realia są inne, to podobna jest Inuyasha. I także dłuuga.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-03-2009, 22:53   

moshi_moshi napisał/a:
To nie oznacza romansu, czy szalonej komedii. Owszem te elementy mogą występować, ale bez przesady. Jeżeli romans, to nie na podstawie gry eroge, czy dhamat do sześcianu. Jeżeli komedia, to nie szalona, z główną bohaterką lejącą po gębie bohatera w co drugiej scenie. Z góry uprzedzam, żadnego ecchi, moe, wielkookich autystycznych dziewczynek, które potrafią tylko bento robić - jestem na to uczulona! Z tytułów, które mogę podać jako przykłady serii o jakie mi chodzi to: Natsume, Amatsuki, Diary of Tortov Roddle, Mushishi, w dużej części Ghibliki, Shingu.

PS Haremówki również odpadają.

gomenasai, źle Cię zrozumiałem ;)
więc z tego co napisałem wcześniej zostaje chyba tylko Hanbun no Tskugi ga Naboru Sora i ewentualnie Suzuka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-03-2009, 22:57   

Suzuka jest momentami bardzo irytująca, osobiście bym odradzał.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 00:01   

moshi_moshi napisał/a:
Poszukuję serii ciepłej, optymistycznej, z sympatycznymi bohaterami i spokojnie "płynącą" fabułą.

Crest of the Stars ze wszelkimi kontynuacjami powinien się nadawać.
Może Real Drive. Aczkolwiek, tu jest czasem zbyt spokojnie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 40 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group