FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-03-2009, 19:49   

Trigun to taka lekka parodia dzikiego zachodu + komedia, która staje się nagle dramatem. Z niepowtarzalnym głównym bohaterem jako motorem napędowym całości. Szczerze, to nigdy nie odniosłem wrażenia, że przypomina to CB w czasie seansu.

Telvo napisał/a:
Ja szukam anime podobnego do Zero no Tsukaima albo/i Nagasarete Airantou. Tylko żeby akcja nie działa się w Tokio, raczej chodzi mi o jakiś nieznany świat (Zero no Tsukaima) /wyspe (Nagasarete Airantou). Dużo humoru, magia może być ale nie koniecznie. I żeby anime nie miało 12 odcinków tak jak niektóre x.x


Magister Negi Magi Negima!?.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-03-2009, 20:20   

Ja bym polecił:
Mahou Shoujo Tai Arusu - czyli wiedźma z tokyo nie w tokyo tylko zupełnie gdzie indziej no i nie 13 odcinków tylko 40 (po 10 minut lub po 2 w jednym 20 minutowym).
Kyoran Kazoku Nikki - wielkie ego kotobogini i jej przybrana rodzinka niestety dzieje się w jakimś mieście może nawet totyo ale nie jest to jedyna lokalizacja (wyspa też jest w planie), 26 standardowych odcinków.
Magical Shopping Arcade Abenobashi - niestety 13 odcinków akcja od osaki po marsa , epoke flinstonów i starożytną japonię.
Mogłem nieco zboczyć z wytycznych lecz w tych 3 produkcjach jest akcja dużo humoru i zjawiska paranormalne do tego kreska każdego jest dość specyficzna i kolorowa.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2009, 20:43   

Costly napisał/a:
Trigun to taka lekka parodia dzikiego zachodu + komedia, która staje się nagle dramatem. Z niepowtarzalnym głównym bohaterem jako motorem napędowym całości. Szczerze, to nigdy nie odniosłem wrażenia, że przypomina to CB w czasie seansu.


Co do Trigun ja także polecam tą serie tylko mówię seria ma swoje lata i można zobaczyć po kresce postaci. Ale seria warta obejrzenia, dużo humoru, dramat potem wkracza ale humor nadal można spotkać tylko tyle że nie jest to parodia dzikiego zachodu tylko dziki zachód na innej planecie na której rozbili się ludzie i tam żyją.

Maburaho - to anime w którym jest magia która jest dostępne ogólnie w świecie a miejsce gdzie ono się dzieje to nie wiem wiem że to Japonia hehe.

Poprawiono błąd ortograficzny.

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hirotaka
Gość
PostWysłany: 31-03-2009, 11:17   anime

poszukuje anime podnone do Welcom to NHK jedno z lepszych anime jakich w zyciu ogladalem Gatunki: Komedia, Romans, Okruchy życia, Psychologiczne, Parodia
Uwaga-prosil bym zeby romans, parodia byly obowiazkowo o i psychologiczny tez


Thx z Gory
Powrót do góry
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 13:10   

FLCL to jedno które ci polecam ale to bardzo mi się ta seria bardzo podobała tylko szkoda że 6 odcinków
Koharu biyori i opcjonalnie to to jest głównie kładzone na parodię serii o automatycznych dziewczynach itp dużo chumoru ale to OVA która ma 3 odcinki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 15:19   

Genshiken I i II - poruszają podobny problem, tyle że raczej bez zchizów głównego bohatera ;]

Melancholy of Haruhi Suzumiya


coś z 4*C :
Detroit Metal City
Mind Game
Amazing NUTS!


moze ci przypasuje też coś w stylu :
Paranoia Agent
Perfect Blue
Paprika


ciężko dobrać coś z Romansu+komedii i na dodatek psychologicznego i jeszcze podobnego do NHK a przy tym trzymającego jako taki poziom :p

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 21:59   

Witam.
No więc mam problem z doborem anime pomimo poszukiwań. Oglądam bleach, naruto, chrome shelled regios aktualnie. Czekanie co tydzień na nowy odcinek doprowadza mnie do szalu. Widziałem też takie serie jak death note, kiba, full metal alchemist czy code geass. Interesowały by mnie anime typu fantasy, sc-fi, mecha, psychologia i jakby się dało dość nowe tzn nie sprzed paru lat tylko np 2007 2008 itp. Z góry dziękuję.


Ostatnio zmieniony przez IamDevil dnia 01-04-2009, 01:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 22:29   

Chemik napisał/a:
ciężko dobrać coś z Romansu+komedii i na dodatek psychologicznego i jeszcze podobnego do NHK a przy tym trzymającego jako taki poziom :p


Welcome to NHK :)

EDIT: Hehe.. najpierw przeczytałem odpowiedź, dopiero później pytanie :P

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 22:32   

wolałbym jednak coś bardziej w stylu chrome shelled regios czyli pojedynki itp :P

Edit
no bywa ;d


Ostatnio zmieniony przez IamDevil dnia 01-04-2009, 01:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 23:03   

IamDevil napisał/a:
Witam.
No wiec mam problem z doborem anime pomimo poszukiwan. Ogladam bleach, naruto, chrome shelled regios aktualnie. Czekanie co tydzien na nowy odcinek doprowadza mnie do szalu. Widzalem tez takie serie jak death note, kiba, full metal alchemist czy code geass. Interesowaly by mnie anime typu fantasy, sc-fi, mecha, psychlogia i jakby sie dalo dosc nowe tzn nie sprzed paru lat tylko np 2007 2008 itp. Z gory dziekuje.

no to może :

Samurai Champlo
Cowboy Bebop (Leciwe ale graficznie IMO trzyma poziom do dziś ;] )
Claymore
Darker than BLACK
Baccano!
Sword of the Stranger
Busou Renkin / Fate Stay Night
Ergo Proxy


może nie wszystkie takie nowe ale graficznie trzymają poziom ;)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 31-03-2009, 23:48   

Czy oglądał ktoś anime Black Blood Brothers? Jeśli tak to polecacie? Jakieś opinie?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2009, 01:14   

Samurai Champlo- ok nawet ale mnie niezbyt przypadło do gustu
Cowboy Bebop - fajne, ale jakoś mnie nie rusza pomimo obejrzenia paru odcinków wcześniej już ;]
Claymore- też niezłe z pewnościa obejrzę
Darker than BLACK- hmm sam nie wiem inne takie trochę no i kryminały to nie dla mnie
Baccano!- za stare :P
Sword of the Stranger- filmik, a wiec juz po
Busou Renkin- gorsze od FMA o wiele niestety
Fate Stay Night- warte uwagi
Ergo Proxy- spełnia wszystkie moje wymagania na 101%
oczywiście to moja opinia, wiec czekam na więcej propozycji jeśli by się dało jeszcze :)

A co do black blood brothers, ja nie lubię wampirów w anime, więc mi się nie podoba, ale jeżeli ktoś lubi to może być ciekawe nawet.


Ostatnio zmieniony przez IamDevil dnia 01-04-2009, 10:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2009, 06:29   

seirei no moribito
Może to ci się jeszcze spodoba.

_________________
Znajdę cię gdziekolwiek byś nie był... I zabiję Cię... Rozerwę Cię na pół... Zmiażdżę twoje kości i zjem twoje ciało.. Wypiję twoją krew... Pochłonę Cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2009, 17:42   

Darker than BLACK powinno ci sie mimo wszystko spodobać, i bardziej Zagadki/tajemnice, kryminał to takie tło tylko, szukaja przez wiekszosc czasu głównego bohatera.. więc ;p

a Ergo Proxy jest raczej ciężką serią - duzo akcji to tu nie ma, wiec niektórych może znudzić -sporo psychologii i rozważań moranych - dlatego wahałem sie czy ją dopisać ;)

ps- ooo.. Pinsir ;p )

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Gość
Gość
PostWysłany: 01-04-2009, 18:41   

Szukam anime do odprezenia po wyciskaczach jak clannad . Najlepiej zeby głowny bohater byl Super uber pro koxem ktory rozwala przeciwnikow na strzal nawet tych "bossow" taki cooler ... Cos w podobie Kaze no Stigma lub Chrome no regios any idea?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group