FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2009, 18:12   

Toradora to anime dosyć nietuzinkowe w tym względzie, więc o coś bardzo podobnego ciężko, przynajmniej tak mnie się wydaje.

Polecam Lovely Complex - jest to dobre romansidło, trochę nietypowe, ale ogląda się bardzo przyjemnie. Minusem będzie tu niezbyt ciekawa grafika.

Special A - tutaj nie jest ważny bohater, a bohaterka, która jest jednym słowem - tępa. On natomiast faktycznie jest dosyć inteligentnym osobnikiem. Zabawne i ciekawe, ale mało realistyczne.

Kimi-kiss - subiektywnie najgorsza pozycja z 3 przeze mnie wymienionych. Mimo wszystko mi się podobało, przede wszystkim ładna muzyka no i sama fabuła też nie wypadła najgorzej, chociaż główny bohater do zbytnio zdecydowanych to nie należy.


Więcej grzechów nie pamiętam, lub po prostu nie są one warte wspominania.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dżordż
Gość
PostWysłany: 19-04-2009, 18:24   

Hehe, pewnie dlatego tak mi się spodobało. W każdym razie dzięki za propozycje ;]
Powrót do góry
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2009, 22:09   

mitsushi napisał/a:
Witam , mam pytanie takie ? :D co poradzili byście mi oberzeć w klimatach romansu BEZ KOMEDII


A z klasyków romansów to na pewno jeszcze:
- Air
- Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
- Honey & Clover I i II

I może jeszcze:
-Lamune
-True Tears

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2009, 22:25   

Gość napisał/a:
Witam. Ja także poszukuje romansu, ale troszkę innego. Chodzi mi krótko mówiąc o szkolne romansidło xd



Właściwie wszystko co wymieniłem wcześniej tyle ze to nie są za bardzo komedie, można dodać do tego jeszcze np. Suzuka a z komedii oprócz wcześniej wymienionych to może (od najlepszego w dół) :

- Nodame Cantabile 1 2
- School Rumble 1 2 3
- Chobits
- Midori no Hibi
- Ai Yori Aoshi
- Onegai teacher (sporo fanserwisu)
- Onegai Twins (sporo fanserwisu)
- Love Hina

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-04-2009, 22:54   

Gość napisał/a:
o. Chodzi mi krótko mówiąc o szkolne romansidło x

od siebie:
- Myself; Yourself
- Nogizaka Haruka no Himitsu
- School Days (tylko z tym ostrożnie, bo większość człowieczeństwa tego nie trawi, ze względu na głównego bohatera)
- ef a Tale of Memories
- Final Approach
- Akane-iro ni Somaru Saka
- Kimi-kiss ~ pure rouge
część to komedie, część bardziej dramaty, przeczytaj recenzję i dopiero zacznij oglądać. Z czego Kimi-kiss zbiera zazwyczaj niskie oceny, a mimo to według mnie jest jednym z lepszych szkolnych romansów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 04:53   

mitsushi polecam Gift ~eternal rainbow~. Bardzo dobry romans/dramat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 14:33   

Zna ktoś może anime podobne do Tytani ? Chodzi o kontekst polityczny... a Code Geass widziałem :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-04-2009, 15:47   

Legend of Galactic Heroes, choć bardziej nastawione na wojny, a mniej na politykę, do tego milion razy lepsze bo bez Hyulicka. Do tego można dorzucić cały cykl Banner of the Stars.
Powrót do góry
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 16:08   

Przydałby mi się jakiś horror anime w klimatach powieści S. Kinga.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 19:06   

Grisz, problemem jest to, że galactic ciężko "zdobyć" :). Poza tym ma swoje lata, a ostatnimi czasy przyzwyczaiłem się do świeżej kreski. Banner to samo, a znasz coś aktualniejszego ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ice4sugar Płeć:Mężczyzna
A wiśni nie lubisz?!


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 21:14   

Czy zna ktoś coś ciekawego w klimatach mniej więcej Rosario + Vampire i Lucky Star ?

_________________
"Czy życie nie jest smutne, jeśli nic poza życiem nie robisz?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9638878
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 22:24   

cesarz vedry napisał/a:
Grisz, problemem jest to, że galactic ciężko "zdobyć" :). Poza tym ma swoje lata, a ostatnimi czasy przyzwyczaiłem się do świeżej kreski. Banner to samo, a znasz coś aktualniejszego ?

Wybrzydzasz... nie oglądasz. Niestety nie ma zbyt wielu dobrych tytułów.
hmm... Możesz jeszcze spróbować Terra-e, ale tu nie ma aż takiego podobieństwa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-04-2009, 23:37   

Ice4sugar nie wiem co masz na myśli pisząc o klimacie Rosario + Vampire i Lucky Star bo nie wydaje mi się to być połączalne.(wyobraziłem sobie Konate w wersji vamp z sukienką od szyi do pępka i się pochorowałem) Ale negimy mają chyba coś pośrodku. Różne magiczne stwory w postaci samych żeńskich uczennic i miniaturowy ludzik jako nauczyciel. Oczywiście dziecka podrywać nastki nie będą ale jedna z nich ślicznie się go boi. Dyżo magii i humoru. Co do pokazu lingerii to raczej nie uświadczymy takich przyjemności w żadnej z 2 serii pt negima.
Miłość niezwykłego śmiertelnika i "potężnej" wampirzycy można uświadczyć też w karin . Z tym że tam sam teatrzyk kukiełkowy przed czołówką zdradza cały charakter serialu a czołówka może doprowadzić do oczopląsu i nie powiązanych z samą serią odruchów wymiotnych lub "krwi z nosa".
Jest jeszcze Mahou Shoujo Tai Arusu ale tu mamy babiniec czarownic i brak wampirów. Bardzo ciekawa historyjka i bardzo ciekawa kreska. Walc na endingu też wyjątkowo fajnie się słucha.
Wszystkie tytuły są prawie 2 krotnie dłuższe niż R+V i L*S bo ok 20-26 odcinków no ale to chyba nie jest problem.
-----------------------------
Oj przepraszam R+v rzeczywiście było 13 odcinkowe ale l*s już 24 odcinkowe z resztą R+s też miało 2 serie więc w sumie było dłuższe. Więc wszystko czasowo podobnej długości.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 21-04-2009, 13:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2009, 23:59   

vries, terra e odpada... gdy słysze po raz setny dialog "Jomy !... Soldier! ..." to mi się śmiać chce. To właśnie ten słaby tytuł...a co do wybrzydzania cóż ostatnio obejrzałem sporo dobrych anime, więc poprzeczka mi się podniosła.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zero Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2009, 19:17   

Witam po raz kolejny. :)
Przez 3 kolejne dni, będę pisał testy gimnazjalne, później looz, więc proszę Was o tytuły anime...
Najlepiej żeby to były takie anima/e(?), w których będzie dreszczyk emocji, horror... :)
Dobrze by też było oglądnąć coś, w czym jest tajemnica(Higurashi no kara no ni wdziałem :P), kryminał z zagadkami... coś takiego...

Arigato. :)

/Zero
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 54 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group