FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Shaki Płeć:Mężczyzna
Hentai!

Dołączył: 15 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2009, 23:07   

moshi_moshi napisał/a:
Cytat:
Bus Gamer - Widziałem jeden odcinek i odpadłem - nie widzialem tam klimat, jak dla mnie kolejna bijatyka, poza tym juz pierwszy ep sugeruje że Bohaterowie to kolejni sz;achetni rycerze z tragiczna przeszłoscia :/ Gdyby to była opowiesc o 3 suki***nach którzy mysla tylko o sobie i o tym zeby miec kase na narkotyki, alkohol itp. okraszona odpowiednim klimatem, to byłoby to całkiem niezłe "cus"... a obecnie jest imo nijaki "szit" :/

A wiesz, że tu się z Tobą w stu procentach zgadzam :D
Hm, skoro podobało ci się TB, to może Vampire Hunter D: Bloodlust?


O, dzieki wielkie, tego jeszcze nie widzialem, zapowiada się ciekawie :) Lece oglądać :)

Jako że jest to tylko film, więc pewnie nie dostarczy mi zajęcia na długo, czekam tez na dalsze propozycje :)

Dzieki wszystkim którzy odpisują i z góry tym którzy coś jeszcze napiszą, za poświęcenie dla mnie swojego czasu :)

edit:

cesarz vedry napisał/a:
Shaki, spróbuj Great Teacher Onizuka, główny bohater serii, to jej największy atut.


Też widziałem, piękna seria :) Rzeczywiście jedna z tych które mozna oglądać by non stop, tylko ze względu na głównego bohatera :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-04-2009, 00:15   

Dorzuciłbym Triguna.
Zaś skoro przy opowiadaniach jesteśmy, zawsze pozostaje jedyna w swoim rodzaju Eksterminacja która spełnia większość powyższych wymagań.
Powrót do góry
Mizu
Gość
PostWysłany: 16-04-2009, 21:11   

Jeśli Berserk przypadł do gustu to możliwe że i Basilisk spełni twoje oczekiwania jest tam parę naprawdę ciekawych postaci drugoplanowych o raczej ciemnych charakterach oprócz tych głównych takich sobie w gruncie rzeczy japońskich Romea i Julii.
Powrót do góry
Mizu
Gość
PostWysłany: 16-04-2009, 21:28   

A byłbym zapomniał przecież jeżeli chodzi o nietuzinkowe postaci to Baccano jest ich pełne, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych nie brakuje:
-dajmy na to izaac i miria wprawdzie to sa te elementy pozytywne, ale takich samych w jakimkolwiek anime ze świecą szukać.
-a postaci psychopatów ladd-a i szczególnie "kreślarza" po prostu urocze.
Myślę że Baccano jeśli nie dla fabuły to właśnie dla postaci warto zobaczyć.
Powrót do góry
Shaki Płeć:Mężczyzna
Hentai!

Dołączył: 15 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 11:07   

Basiliska widziałem, było to swojego czasu jedno z moich ulubionych anime, chociaz niektóre postacie były przekombinowane, np. te gośc walczący włosami czy roztapiajacy się w kontakcie z solą ;p Miejscami przez to nie dawało się wczuc w klimat ;)


Baccano hmm, tego jeszcze nie widziałem :) Skoro mówisz że ciekawe to lece ogladać, mam nadzieje że to własnie to czego szukałem :)
Dzieki za pomoc ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-04-2009, 12:37   

Hmmm...Shaki, ze słyszenia mogę ci polecić Devil May Cry, a z obejrzanych - Gungrave.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2009, 15:23   

Dziękuję za odpowiedzi. :) Zaufam JJ-owi, ICe i Costly'emu i wezmę się za Fuujin Monogatari, a potem być może również za kolejne tytuły.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-04-2009, 21:03   

poszukuję czegoś do oglądania - tylko czego?
- może jakiś kryminał? w dobrym wydaniu, pozycje z tych wybitnych mile widziane
liczba odcinków? do 36 nie więcej, po przemęczeniu Kenichiego mam dość czegoś tak długiego.
- może jakieś fantasy? dobre walki, mecha czy to też samurajów czy nawet supermocy. Liczba odcinków ta sama co wyżej, również pozycje jak najlepsze, gniotów nie mam chęci oglądać teraz.
To co widziałem jest na MAL. Z góry dzięki za propozycje


Ostatnio zmieniony przez Piotrek dnia 17-04-2009, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2009, 22:46   

piotrekplay napisał/a:
- może jakiś kryminał? w dobrym wydaniu, pozycje z tych genialnych mile widziane
liczba odcinków? do 36 nie więcej, po przemęczeniu Kenichiego mam dość czegoś tak długiego.

Cowboy Bebop - jedna z najlepszych serii z gatunku
Patlabor OVA1 + filmy (w tej kolejności, bo trzeba znać bohaterów, by obejrzeć filmy).

piotrekplay napisał/a:
- może jakieś fantasy? dobre walki, mecha czy to też samurajów czy nawet supermocy. Liczba odcinków ta sama co wyżej, również pozycje jak najlepsze, gniotów nie mam chęci oglądać teraz.

Berserk - mimo, że manga jest lepsza, to i tak jest to jedno z najlepszych fantasy.
Vision of Escaflowne - jedyne fantasy + mecha, które moim zdaniem jest zrobione dobrze.
Xam'd - Takie połączenie steampunka, superpowers z elementami fantasy i realistycznymi bohaterami. I dla jednych to genialna seria, dla innych nie. Ja zaliczam się do tych pierwszych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-04-2009, 22:59   

Kryminał - Kaze no Yojimbo. Autentyczny kryminał, bez żadnych dodatków fantastycznych. Świetna rzecz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2009, 11:38   

piotrekplay napisał/a:
- może jakiś kryminał? w dobrym wydaniu, pozycje z tych wybitnych mile widziane


Myślę że z kryminałów spokojnie można polecić:
-Monster (tyle że ta pozycja nie spełnia niestety wymogu gługości)
-Higurashi no Naku Koro ni
-Yakushiji Ryouko no Kaiki Jikenbo
-Spiral
-Death Note (też w sumie można podpiąć)

piotrekplay napisał/a:
- może jakieś fantasy?


Oprucz zaproponowanego wcześniej Berserka poleciłbym np:
-Basilisk
-Seirei no Moribito

No jeszcze poleciłbym na sam koniec Baccano coś na pograniczu kryminału fantasy historii gangsterskiej bardzo dobre anime tylko nie można oceniać po pierwszym czy może nawet drugim odcinku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-04-2009, 14:44   

mizu napisał/a:
-Death Note (też w sumie można podpiąć)

mizu napisał/a:
-Higurashi no Naku Koro ni

widziałem to ;) MAL

poza tym wielkie dzięki wszystkim za propozycje, sprawdzę każdą więc nudzić się już nie powinienem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-04-2009, 16:01   

Witam , mam pytanie takie ? :D co poradzili byście mi oberzeć w klimatach romansu BEZ KOMEDII -.- nawet wyciskacz łez wręcz. Oglądałam juz Vampire knight , Ouran hight school host club , zero no tsukaima , troche rosario to vampire pół kanon oraz clannad .Najbardzie z tych anime to podobało mi sie zero no tsukaima oraz vampire knight . Aha i żeby w tym romansie nie było tak że bohaterowie glowni nawet sie nie pocaluja a juz dzieciaka maja czy cos ... tylko żeby wszystko było ładnie pokazane :D:D ^^

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-04-2009, 16:09   

Trudno polecić romanz bez komedii, kiedy za wytyczne podano Vampire Knight i Zero no Tsukaima. Nie znam też tytułów, podobnych do nich, które nie zawierają elementów komediowych, no ale dobrze, powiedzmy że:

Bokura Ga Ita - romans szkolny, któremu bliżej do dramatu niż komedii. Przez niektórych ceniony, przez innych nie. Posiada brzydką grafikę, która niekoniecznie przeszkadza w odbiorze, jeżeli sama seria się spodoba.

Nana - anime muzyczne, nie do końca skoncentrowane na romansie, chociaż jego elementów jest tu dużo. Dosyć dojrzałe kino, komedii raczej się nie uświadczy.

Paradise Kiss - tak jak powyżej, bo ta sama autorka, tylko że dużo krótsze i nie o muzyce, a o modzie.

Kimi ga Nozomu Eien - dramat szkolny przez duże D. przy okazji będący romansem. Tytuł wywarł kiedyś na mnie duże wrażenie, teraz raczej bym go nie obejrzał.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dżordż
Gość
PostWysłany: 19-04-2009, 17:57   

Witam. Ja także poszukuje romansu, ale troszkę innego. Chodzi mi krótko mówiąc o szkolne romansidło xd. Nie siedzę w temacie, ale ostatnio obejrzałem Toradora! no i po protu bardzo mi się spodobało i chcę więcej:). Dlatego też proszę o coś w tym stylu. Aha i fajnie by było, gdyby bohater nie był kompletną ciotą, dziewczyny idiotkami, fanserwis nie w tonach(ale jeśli anime naprawdę jest dobre, to może być), no i takie w miarę realistyczne:P
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group