FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2009, 14:34   

Jak pisałem w temacie o tym czego anime nas uczą oglądałem wczoraj geneshafta. Od początku wydawało mi się to anime dziwne (jak to zdanie). Ale jak zobaczyłem opeing i usłyszałem ending szczerze odechciało mi się kontynuować. A z każdą następną chwilką bardziej mnie irytował robotowaty tryb funkcjonowania ludzi. W dodatku jeszcze ending paskudny opening niewiele lepszy a wielki mech podczepiony do statku kosmicznego wyglądał jak zwłoki wysuszonego kosmity, nie jak "man made obiect".
Ogólnie rzecz ujmując nie spełniło moich oczekiwań , spodziewając się prawie drugiego vandreada, otrzymałem psychologiczny bełkot kilku dziadków bawiących się w boga.
Szczerze nie polecam chyba że świadomie chce się to obejrzeć.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-08-2009, 18:06   

Kemono no Souja Erin do 30-tego włącznie. MRU~ Seria zdecydowanie trzyma klasę i nawet stopniowo robi się coraz lepsza! Zapewne ma tu znaczenie fakt, że zaczynając historię mamy do czynienia z dzieckiem, a teraz Erin ma już 18 lat i naprawdę, aż miło się ogląda. To taka spokojna, dojrzała historia, rozwijająca się w swoim tempie. I mimo, że jest to fantasy, to wszystko jest nader logicznie wytłumaczone, czasem wręcz bardzo dosadnie - ja osobiście jestem oczarowana behawiorem zwierząt, który jest bardzo dobrze zarysowany w anime (a już zwłaszcza faktem, że Lilan rozumie słowa, ale jak jest dosyć mocno wskazane, nie wszystko co się do niej mówi, pluuus!).
Co mnie denerwuje: Nukku i Mokku. Naprawdę, mogli ich sobie darować, mam nadzieje, że sie nie będą tałać za Erin przez cała serie. Są mocno irytujący, a 25 odcinek uważam za najgorszy filler ever! I jeszcze te ich wyobrażenia Erin... Niech ktoś ich zabije :3 Poza tym: intryga królewska w tle. Niby gdzieś tam się zarysowuje, ale nadal nie do końca rozumiem o co w ogóle chodzi. Poza tym ma się silne wrażenie, że Erin zostanie w nią uwikłana (i dlatego zapewne jest nam przybliżana), ale w zasadzie nie wiadomo o co chodzi. A wyraźnie widać, że ten cały Damiya jest knuja, o.
Ale muszę przyznać: scena między dwoma braćmi Nuganem i Shunanem była bardzo ładnie przedstawiona. I doszłam do wniosku, że z Shunana byłby niezły bizon, gdyby tylko budżet był większy :3 Ial za to odgrywa rolę naczelnego emo, które się snuje tu i tam. Ciekawe jaka role mu przypiszą.
W zasadzie wszyscy tu mają potencjał, do końca jeszcze 20 odcinków i bardzo jestem ciekawa, jakie role im w końcu nadadzą i jak sie losy wszystkich przeplotą.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie myślałam, że Jone tak szybko zostanie "skreślony" z historii i umrze, zwłaszcza że powodem jego śmierci była choroba serca - ale jakie to... zwyczajne. Bez zbędnego dramatyzmu, długich przemów, nawet nie wiadomo dokładnie tak. Nie mogę się oprzec wrażeniu nabytym po innych anime "jeśli nie widać jak postać umiera, to znaczy że jednak żyje" i wciąż mam wrażenie, że jeszcze weźmie czynny udział w historii. Choć ten sen Erin o mgle można uznać, że spotkała tam zmarłych - Jone pomógł jej w "spotkaniu" z matką, więc też już musiał być zmarły wtedy.
Za to muszę bardzo pochwalić reakcje Erin - są takie naturalne! Już od pierwszych odcinków zresztą były. Tak samo jak reakcje innych postaci. Poza tym ja widzę ciepły pairing Erin z Tomurą <3 Tomura na początku był bubkiem, ale jak to zwykle bywa, szybko się wyrobił. Kolejny który byłby bizonem, gdyby był większy budżet!

W ogóle z grafiką mam nadal dylemat. Z jednej strony - pasuje. Pasuje do tej produkcji (gdyby nie elementy 3D typu ćmy, motylki... brrrr). Nie jest tragicznie, bo studio sobie z tym radzi świetnie - mimika postaci jest naturalnie ważniejsza, niż ruchome czy niezwykle dopracowanie tła. Produkcja mrrruczna, zdecydowanie. I bardzo dobrze, że ma 50 odcinków.

Suzumiya Haruhi do 10 odcinka. Eureka! Endless eight zakończone... ale spadek o parę oczek w dół za nie. Nie lubie sie bawić w "znajdź różnice", a od 4-tego w górę oglądałam ciągiem metodą "skip 5 sekund do przodu". Zerrorowałam się raz jak w którymś odcinku któryś raz z kolei na basenie Koizumi wyskoczył w czarnych majtkach. Kwik. Poza tym końcówki były irytujące ("no zróbże coś w końcu, Kyon!"). I zrobił, co było epickie, choć dopiero w dziewiątym odcinku. Mina Haruhi bezcenna. A potem odcinek z festiwalem i nagrywaniem wiadomego filmu... khy.

07-Ghost do 20-tego odcinka. Idzie 99,9% zgodnie z mangą - gut. Podoba mi się to.

Spoiler: pokaż / ukryj
W zasadzie wycięli tylko Oukę siedzącą na ramieniu Miroku, ale ona nie miała prawa pojawić się w tym sezonie, a kto wie, czy planują drugi. Ach, no i po straceniu oczka Kastor wyznaczył sciezke siłom wojskowym Aya-tana do Antwort, ale cóż, to już szczególik.

Generalnie bardzo mi się podobało jak to przenieśli na ekran. Wreszcie widać co się dzieje, yay! Poza tym Hakuren. Rumieniący się Hakuren. Taak, zdecydowanie lubię go, jest milion razy lepszy niż Mikage. Requiem Raggs brzmi w porządku, choć seiyuu Teito śpiewać nie umie... nie musi umieć zreszta, tak brzmi naturalniej :3 Skończony jeden wątek, a teraz zaczyna się egzamin! I pewnie na nim zakończą ten sezon.

Spoiler: pokaż / ukryj
Wyruszeniem w podróż z Frau po domach Hausen w celu uzyskania biletu do Seele... nie jest źle.

Ciesze sie, że przestali tak na siłę robić z Teito emo. Teraz wypada zdecydowanie naturalniej. Poza tym: Lance...! Kwik.

EDIT: Plus 21 odcinek w formie RAW. Bardzo fajnie przenieśli egzamin z mangi, ALE... brak mi jednak pokazania tej wiezi miedzy Hakurenem a Teito. I w ogóle jakoś szybko to wszystko poszło. Już nie mówiąc o tym, że zapowiedz 22 jasno wskazuje na cholerny zapychacz! I to w takim momencie! Kij wam w oko, studio Deen!

Spoiler: pokaż / ukryj
Ja wręcz pożądam sceny na moście męk! Ja chce Teito kontra jego słabości! Wry.


Pandora Hearts do 20-tego. Mrryyy. Jak dla mnie najlepsza seria tego sezonu, choć względem mangi wypadająca blado. Eliot jest po prostu boski~ Bardzo podobało mi się również ukazanie sceny sprzed 100 lat z Glenem i Jackiem - MRY. Choć ten zielony strój Jacka... bleh, bezguście (twórców designu postaci XD). Poza tym głos Glena PASUJE. Nawet bardzo. Co jak co, ale seiyuu Pandora ma wyśmienitych. A odcinek 20-ty... było tu trochę dopychaczy, ale były one z klasą. Poza tym to taki cudny przerywnik komediowy! A co ciekawsze, wkładający dużo do fabuły. Sharon jest przerażająąącaa, biedna Alice :D I jak się wszyscy upili... (w koncu wszyscy pełnoletni, nie?) To było piękne. A na koniec coś w stylu PH - czyli wrzucenie poważniejszej sceny.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie sposób nie odnotować, że Eliot ma dużo powiązań z Glenem, tak jak Oz ma z Jackiem. Jednak nie chciałabym, by Ci dwoje staneli ostatecznie po dwóch stronach barykady, o nie.

Poza tym i tu zostało tylko parę odcinków do końca...

Spoiler: pokaż / ukryj
Teraz skonczyli ten wątek, a widze że ida wiernie i rozpoczna ten z Rufusem, a sezon zapewne skończą wyruszeniem do Sabrie... Cóż, miejmy nadzieje, ze bedzie drugi sezon. Chodzą słuchy, że manga się skonczy może jeszcze w tym roku. Wtedy drugi sezon miałby już całość do dyspozycji. Hm...


Umineko no Naku Koro ni do 8. Komedia roku. Oglądam to ze względu na Beatrice i miałam nadzieje, ze chociaż jej nie skopią. Ale i tu mi podkopuja, no żesz! Co z kreską? Czemu ona miejscami wygląda jak pokemon? No dajcie spokój. Poza tym Battler to idiota jakich mało, więc Beatrice powinna koniecznie wziac pod uwage "nie rozmawiaj z idiotą, bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Cóż. Mam tylko ogromną nadzieje, że twórcy nie postanowią nam zaserwować ich razem jako pairing, brrrr. Poza tym nie ma co sie rozwodzić nad fabuła - jest głupia jak but i kompletnie irracjonalna. Więc najlepiej ją potraktować jako dodatek do całości. Poza tym nowe wdzianko Beatrice mnie zabiło. Kwik. A czerwone paseczki fruwające, by wiedźma mówi prawdę... kwik, kwik, kwik.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2009, 21:47   

zasysam Valkyria Chronicles 21 ;-] wciągnęło mnie to anime, bardzo przyjemnie się ogląda polecam ;-]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-08-2009, 01:21   

Bokura ga ita 10- 19
Dobra trochę jestem zła. Naprawdę mam dość tych wszechobecnych trójkącików. Czy nie ma już serii o miłości bez tych figur geometrycznych? Irytuje mnie to coraz bardziej...

Generalnie podoba mi się to, że anime dość zręcznie pokazuje, że sama miłość nie wystarczy do utrzymania związku, ale potrzeba dużo pracy i wyrzeczeń, by uczucie przetrwało. Zobaczymy jak to zakończą, choć nie mogę pozbyć się wrażenia, że są za młodzi by tak górolotnie mówić o tej swojej miłości. W żadnej innej mandze tak nie miałam, Mars czy Paradise Kiss nie stanowił dla mnie problemu. Nie wiem, może się starzeję?

Kaiba 6 - 8
Okej zaczynam się trochę gubić. Historie osób pobocznych nadal są bardzo fajne i mocno mnie poruszają, aczkolwiek chyna nie łapię tych związanych z głównymi bohaterami. Kim jest w końcu głównym bohater? Może dalsze odcinki wyjaśnią sprawę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-08-2009, 14:25   

Kończy mi się trzecia jigoku shojo i jak do tej pory przyprawy mi pasują zwłaszcza po 14 odcinku.
Spoiler: pokaż / ukryj
od kiedy młoda aktywnie przeciwstawia się panience a nie tylko izoluje się społecznie gdy wyczuje scenę przeistoczenia w scenariuszu wszystko zaczęło się układać. Nawet starzy znajomi ludzie przybyli (zaraz to minęło już naście lat od pierwszej serii, ale ten czas leci) Co prawda jak w każdym jigoku shojo pierwszych 10 odcinków można by pominąć to i tak seria pod koniec zaczyna nadrabiać z nadwyżką. Ciekawe czy skopali zakończenie .
Tak nawiasem czy oczy Ai znowu urosły?

Zaczyna mi się kolejny zwyrodniały babiniec a mianowicie Simoun. Oczy niektórych bohaterek są zdecydowanie paskudne prawie jak niektóre wyrazy twarzy. A dobór "głosów męskich" potrafi nieźle skołować. Tak czy inaczej brakuje mi tam "normalnego" akcentu
Spoiler: pokaż / ukryj
Jak w geneshafcie były te amerykańskie astromalpy czy w vandreadzie Misty tak tu brakuje mi takiego "głosu natury". Być może na tej planecie genetyka nie obowiązuje ale reszta obyczajów wygląda dość człowieczo. Tylko takie odwrotne niż w saber-kach. Możliwe że tu przyleciała ta rakieta kolonizacyjna z samymi kobietami a facetów sobie zrobiły dla rozrywki. Co do pojazdów to kolejna niewiadoma. Wsadzili w ramę od roweru jakieś kosmiczne ślimaki i sami nie wiedzą jak to działa no ale może w końcu dojdą.

Powtarza mi się moon phase i minami-ke. Nie wiem dokładnie dlaczego te dwa ale miałem straszna ochotę właśnie na coś takiego i trafiłem w swój gust idealnie. Szkoda ze już to widziałem. Ale przypomnienie sobie wcale nie oznacza nudy.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2009, 15:09   

Requiem For The Phantom tak właściwie to czekam na następne odcinki ale jak do tej pory anime mi się podoba bardzo. Do odcinka 22
Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie Elen i Reiji są razem, Inferno zaczyna powoli tracić członków, akcja przenosi się do Japonii. No i niestety ze słodkiej Cal zrobili zabójce...
. Uważam że w tym anime jest pewne przesłanie, że odpowiednimi sposobami można z pozornie zwykłego człowieka zrobić zabójce bez skrupułów oraz że ktoś taki jest jeszcze w stanie potem stać się na nowo człowiekiem. Polecam

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 11:31   

Jestem na bieżąco z
Aoi Hana - och słodka miłości... czemuś ty taka gorzka;

Bakemonogatari - mniej Senjougahary, jak miło :p. Patrząc na wypowiedzi, chyba jestem jedną z niewielu osób, którą ta postać irytuje. Tak jak lubię na nią patrzeć, tak nie lubię jej słuchać. Całość graficznej oprawy wciąż cieszy oko tak samo jak w pierwszym odcinku.

Spice and Wolf - odcinek przegadany. Nie twierdzę, że to źle, ale czasem cięzko mi wyłapać sens w... słownych igraszkach postaci ; ]. Pewnie za mało się staram.

Tokyo Magnitude - przyznam, że 8 ep. zrobił na mnie wrażenie, a szczególnie jego dwuwarstwowość - jeśli to co było halucynacją okaże się prawdą, a to co jest prawdą będzie tylko halucynacją - będzie to jedno z ciekawszych rozwiązań,
Spoiler: pokaż / ukryj
dotyczących sposobu pokazania śmierci
jakie dane mi było widzieć w anime.


Ostatnio zmieniony przez pestis dnia 30-08-2009, 17:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 14:52   

Kupione w Bydgoszczy (na PierniConie nie znalazłem, niestety) "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" :)
Nadal się fajnie ogląda. Tylko czasami tnie mi się opening (uroki odpalania filmu z płytki), ale cóż... Na szczęscie format *.avi, więc nie musiałem niczego instalować. VLC daje radę :) (można jeszcze MPlayer Frontend, ale ten odtwarzacz krzaczy suby).
Krótkie filmiki z tachikoma na koniec każdego odcinka są urocze ^_^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 15:34   

Tokyo Magnitude odcinek 8 – na początku myślałam,
Spoiler: pokaż / ukryj
że Mirai miała dwa sny, ale faktycznie jakby się nad tym zastanowić to Mari, po tym wydarzeniu, ani razu nie zwraca się do Yukiego, zresztą nikt też nie, w dodatku te jej miny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 19:03   

Requiem For The Phantom odcinek 22
Spoiler: pokaż / ukryj
Akcja fajnie się rozwija, oj coraz fajniej. Anime jest na szczęście tak skonstruowane że nie da się za bardzo przewidzieć co się stanie dalej i dlatego człowieka aż rwie za następnym odcinkiem. No ale trza poczekać ;-] Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-08-2009, 19:54   

Hatsukoi Limited - Gentei Shoujo 1-2

Ja wiem, że nie jestem targetem. Jestem tego świadoma. Ale... boże. Główna bohaterka jest totalną meganiezdarą i: "Ojej! Zapomniałam założyć bieliznę!!! [stanik i majtki] Powinnam wrócić do domu i coś ubrać, ale... jeśli znowu się spóźnię, każą mi sprzątać toalety!" [i się nie wróciła]. Okej. Kto normalny myśli w ten sposób?! *wali głową w klawiaturę*
"Hatsukoi Limited" owszem, miało niby momenty ecchi, ale nie było to wszystko aż tak durne, naiwne i nachalne.
Spoiler: pokaż / ukryj
Fragment ze spadaniem ze schodów - z czego ona miała tę spódniczkę, z tiulu, że tak wszytko prześwitywało? O_o' Już z takich materiałów robią mundurki? Łał, cieszcie się, zboczeńcy grasujący w metrze... Durniejszy był chyba tylko moment ze skokiem przez skrzynię i pokazywaniem przez dwie minuty dziury w spodenkach na tyłku.
A to jeszcze nie koniec, Soako czeka jeszcze caaały dzień w szkole (plus przerwa na lunch, bo mogę się założyć, że twórcy tego nie odpuszczą) i powrót do domu - zostały jeszcze 4 odcinki. Serio, ja już bym wolała pójść do domu, spóźnić się i szorować toalety.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2009, 20:42   

Easnadh Powiem Ci że oglądałem kilka odcinków i zauważałem lekkie takie głupotki ze strony bohaterów anime ale musiałem nie dojść do odcinków w których sie aż takie rzeczy dzieją. No ale tak to już jest że część anime przedstawia bohaterów z "mało inteligentnej" części, czasem jest to zabawne ale czasem jest tak jak Ty mówisz ;-] Być może że w ten sposób twórcy próbują ożywić "zabawność" swego dzieła. Pozdrawiam

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-08-2009, 22:06   

Bokura ga ita 22 - 24
Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam. Główna boheraka wkurza mnie jak nikt inny. Już nawet Takeuchi nie jest taki zły przy niej. Straszna mimoza, chce, ale nie może i do tego kompletna egoistka. Martwi się tylko o swoje uczucia i myśli, że tylko ona ma problemy. Zawiodła mnie też Yamamoto, bo myślałam, że to będzie dość ciekawa postać, a zrobili z niej zakochane dziewczątko, które przewraca się na prostej drodze. Grrr.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-08-2009, 22:57   

Seikai no Senki III kolejny raz z kolei, tym razem z okazji tego, że AonE i Conclave wreszcie zsubwali pełna wersje. Z lepsza grafika. MRY. I nadal nie zawodzi, za każdym razem tak samo głośno mruczę, gdy to oglądam. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że tak spodoba mi się space-opera, to ofukałabym go. Ale ta seria jest niezaprzeczalnie boska. Jakby zapowiedzieli nowa serie... Ach... Marzenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2009, 01:35   

Ja sobie dzisiaj z ciekawości oglądnołem jednym tchem 9 odcinków "when they cry" z dubbingiem. W porównaniu z oryginałem wychodzi różnie. Kilka głosów brzmi podobnie , kilka jest innych wyraźnie ale mimo to nie brzmią źle, ale kilka np Rena ma bardzo płytką grę głosu. Np gdy aktorka powinna markować wrzaski opętanej dziewczyny w napadzie lęku, słowa które wypływają z głośników są stanowczo za spokojne. Poza tym świetny kawałek dubbingu, jednak brakuje mi zapowietrzonego kolorku Satoko.
Z perspektywy fabularnej, takie oglądane na zimno z całkowitą znajomością fabuły, wylania ciekawe obserwacje z tła.
Spoiler: pokaż / ukryj
Np w pierwszym rozdziale można wyczuć sprzeczność i nieporozumienie. W końcu o trenerze te dwie po prostu sobie żartują a on go nawet zna jako lekarza. Do czasu wyciągnięcia strzykawki można pomyśleć że tylko Keichi jest tam poważny. Z resztą z kolejnych pętli wiemy że biały van jest ich wrogiem nie przyjacielem. Przypuszczalnie to Rena go przyciągnęła do domu bo ci szarzy po prostu by go zabili.

Tak czy inaczej fajnie jest to zobaczyć jeszcze raz i wydrążyć sobie drugie dno. A nowe kolorki dźwiękowe wzmacniają jeszcze efekt odkrywczy. No i przede wszystkim brak napisów więcej uwago dla obrazu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 97 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group