FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 21:38   

Bleach: Fade to Black - nie wiem czemu tak słabo oceniona kinówka przez redakcję. Uważam, że była to najlepsza jaką studio Pierrot wydało o wybielaczu. Gdyby nie fakt jak się zachowywali przeciwnicy byłoby to bardzo ciekawe spędzone 90 min przed ekranem. Co prawda studio to chyba nigdy nie nauczy się dobrze obsługiwać grafiką komputerową bo błędów trochę było i w dodatku te oczy Rukii i tych "złych", były lekko mówiąc bardzo drażniące. Jak na Bleach-a to kinówka ode mnie dostaje 9/10

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-04-2010, 23:35   

Rewatch Sailor Moon, odcinek 9
Znajomość z Usagi ewidentnie nie służy pannie Mizuno, gdyż już w odcinek po zapoznaniu się, Usagi zabiera Ami, żeby szlajać się po Harajuku (trochę czasu, i by zostały kogalami). Z drugiej strony, gdyby spojrzeć na ich stroje to trzeba przyznać, że Ami ubiera się jednak doroślej i poważniej niż Usagi. Zresztą, Usagi bardzo szybko przechodzi do rzeczy, wyznając Ami, co do niej naprawdę czuje. Mówiąc o Ami, warto zwrócić uwagę na jej dość rzadką pozę potransformacyjną a także na słynny merkuriański superkomputer wyglądający jak palmtop (w 1991 roku?).
Z ciekawostek - Usagi nie wpada tu na Mamora, za to duet Ami/Usagi radzi sobie całkiem nieźle. Reakcja w sklepie na książki - urocza. Powoli zbliżamy się do końca życia pierwszego z czwórki generałów - Jadeite w wersji animowanej ma co prawda więcej czasu antenowego, ale raz, że wyróżnia się głównie kretyńskimi okularami, to jeszcze w anime brak przebitek z czasów, gdy służył w armii Endymiona. Trochę szkoda.
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2010, 23:52   

Kotetsushin Jeeg
Kontynuacja/ historia alternatywna(bardziej to drugie) Kotetsu Jeeg'a: anime które jest niemal rówieśnikiem Mazingera Z (wyszedł rok po zakończeniu serii). Seria krótka łatwa i przyjemna. Nie ma u filozoficznych dysput,zaskakującej fabuły czy emocenia-jest za to frajda oglądania jako że to czystej wody Super-Robo. Również fanserwis jest prawie niezauważalny (na dobrą sprawę tylko w jednym odcinku). Kreska być może dla niektórych ,,stara" (2007 rok) ale łatwo rozpoznawalna i wcale nie brzydka jak na mój gust. Na uwagę zasługuje ciekawy design tytułowego mecha; budzący skojarzenia z tym. Dla fanów mechów szczególnie Super-Robo pozycja obowiązkowa. Reszcie ostrożnie polecam, seria nie jest długa bo ma tylko 13 odcinków a nawet te utrzymane w stylu ,,potwora tygodnia" coś wnoszą. Następny przystanek King of Braves GaoGaiGar kolejna żelazna pozycja wielbicieli mechów.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 06-04-2010, 01:00   

Angel Beats 1
Pierwszy gwóźdź programu dzisiejszej nocki 5/6 kwietnia. Klimat tego anime bije na dyńkę. Kojarzy mi się z amerykańskimi produkcjami w stylu "Skok". Nie był to film o gangsterach, a o chłopcu, który trafił do podobnego świata "pomiędzy" świadomością, a snem. Wyobraź sobie, że budzisz się, i nic nie pamiętasz, a przed tobą stoi kobieta ze snajperką w garści. Po chwili łapiesz, że raczej nie grasz w CSa, kiedy zadaje ci pytanie, czy chcesz się przyłączyć do Organizacji Odrzucających śmierć. Na dole stoi dziewczyna, którą nazwała Aniołem. Nie wierząc jej, po prostu schodzisz do tejże dziewki. Gdy pytasz się, co się tu dzieje, otrzymujesz cios w brzuch, i to z ostrza. Tyle, na temat fabuły.

Heroman 1
Drugi gwóźdź. Też bardzo przyjemne anime (ale jak zobaczyłem głównego bohatera, to dopiero zrozumiałem prawdziwe znaczenie słowa "bizon"). Jest w tym duże podobieństwo do Amerykańskich produkcji, jak na przykład "Stalowy Gigant", ale nie zrażam się, bo tu też mamy do czynienia z klimatem, którego nie było od dawien dawna.
Nie gustuje w robotach, wole raczej Gundamy. Ale trochę o fabule.
Joey jest Amerykaninem, mieszka razem z babcią. Przed i po szkole pracuje, żeby utrzymać dom. Oczywiście jest i znalazła się dziewczyna, która chciała naszego pracusia. Lina, bo tak blondynce na imię, ma strasznie niemiłego brata, Willa. Gdy już miał uderzyć naszego bizonka, Jakiś afroman o imieniu Psy uderzył w mailboxa. Wszyscy się rozeszli. Trochę później Joey znajduje w śmietniku zepsutego Robota. I tu... się zatrzymam. Miłego oglądania :)

Ichiban Ushiro no Daimaou 1

Trzecie anime, które również nie grzeszy fabułą. Młody chłopiec o imieniu Sai spotyka jakąś panią samuraj. W drodze do akademii magii, zawierają przysięgę. On jej mówi, że chce zostać papieżem <coś w stylu prezydenta>. Już po dotarciu do szkoły, lekarka stawia go przed jakąś duchomaszynką, która mówi, jaki zawód dostanie stojący przed nią. Każdy słyszał, to, kim chciał zostać, więc panowała euforia. Jednak gdy Sai stanął przed sztucznym duchem, wszyscy zaczęli się bać, ponieważ ptak, powiedział
"Maou" co znaczy, "władca demonów" (Asura Maou-sama. W końcu skumałem, kim był w Tales of innocence :DDDDD). No resztę to sami sobie oglądniecie.

Podsumowując, półtorej godziny oglądania, ale było warto.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-04-2010, 11:41   

RepliForce napisał/a:
ale jak zobaczyłem głównego bohatera, to dopiero zrozumiałem prawdziwe znaczenie słowa "bizon")

Yyyy o_O

Gdzie? W którym miejscu? Chyba za jakieś dziesięć lat, ale biorąc pod uwagę, że teraz nawet bizoniątkiem nie jest (wyglądanie jak dziewczynka a bycie bizonem to nie jest to samo), to i małe szanse ma na wyrośnięcie na bizona.

Kaichou wa Maid-sama!, pierwszy odcinek. Ani nudne, ani ciekawe. Jak na razie całkiem przeciętne shoujo, a to źle, bo skoro nawet dobre shoujo można zepsuć... I gdzieś to już widziałam. Wiele razy.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-04-2010, 11:48   

Melmothia, o gustach się nie dyskutuje - skąd wiesz jacy bizoni pociągają Repliego? ;)

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2010, 11:52   

RepliForce napisał/a:
(ale jak zobaczyłem głównego bohatera, to dopiero zrozumiałem prawdziwe znaczenie słowa "bizon").

Jako autor tego pojęcia, czuję się w obowiązku wyjaśnić: bizon - bishonen absolutny. Przykład bizonów nr 1, Przykładowe bizony nr 2, bizon typowy (tej pani zabraknąć nie mogło, bo to od jej artów się zaczęło). Dostrzegasz różnicę?
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-04-2010, 17:55   

Arakawa Under the Bridge 1- Przebija mangę(Czemu tak rzadko dają chaptery. Już nie wiem jak długo czekam na 4), przebija wszystko z tego sezonu, przebija wszystkie serie z wcześniejszego sezonu. Dawno nie widziałem czegoś co mnie rozwaliłoby w pierwszej rundzie na łopatki. Genialne dobrane głosy. Dyskusja pomiędzy dwoma bohaterami jest boska. W mandze tak mocno nie było uwidocznione.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-04-2010, 17:57   

Arakawa Under the Bridge
Po świetnym początku pozostaje tylko trzymać poziom. Zakręcone w sam raz- byłam skłonna uwierzyć w to co mówi o sobie główna bohaterka, ale zaraz pokazano mi, ze nie powinnam niczego być pewna. Mam tylko nadzieję, ze Nino nie okaże się nagle zagubioną ksiązniczką.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 06-04-2010, 18:33   

Grisznak napisał/a:
Dostrzegasz różnicę?

Kurde, ten z drugiego Artu przypomina mi Lulu z CG!
Ale i tak nie zmienia to faktu, że posiadacz Heromana wygląda jak dziewczyna.

Baka to Test to Shoukanjuu

Oglądam to od wczoraj. Anime szkolne, jakiego poszukiwałem, i na jakim lubię się wzorować. Oglądniecie, zobaczycie, jednak mamy tu do czynienia z parodiami różnych gatunków serii, no i nietypowe zwroty akcji podczas bitew (Code Geass się chowa)

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 20:20   

Arakawa Under the Bridge

Wyłażący z wody Kappa mnie zniszczył.

O dziwo zidiocenie fabuły i graficzne udziwnienia są całkiem wyważone, czyli humor nie ginie w absurdzie, a przemycana shaftowość nie zmusza do przekręcania monitora.
Nie znam mangi, ale jeśli reszta odcinków będzie podobna do 1. epa, to AUtB przypadnie zapewne zaszczytny tytuł pestisowego faworyta sezonu (no chyba że Yojō-Han Shinwa Taikei okaże się jakimś objawieniem).

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-04-2010, 22:22   

Podmostowa epopeja~

No cóż, mnie skojarzyło się z Bakemonogatari i zdecydowanie nie mam ochoty sięgać po drugi odcinek, aczkolwiek pewnie na próbę i tak zobaczę. Głównie żeby upewnić się, że nie, nie chcę tego oglądać... Zupełnie nie mój typ.

A! Jest jedna rzecz która mi się podoba, duch Shiki! Ten głos, te oczka, cała Shiki...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-04-2010, 23:26   

Arakawa 1 czyli nie ma to jak świecące tyłeczki na rozpoczęcie nowego sezonu. Nie jestem zwolenniczką SHAFT, zdecydowanie nie, ale własnie owo wyważenie absurdu strasznie mi się podoba. Co mi się jeszcze rzuciło w oczy, to niby główny bohater na tle póki co przedstawionej dwójki zdaje się być normalny, a przynajmniej za takowego się uważa, a ja myślę, że... wprost przeciwnie. Pasuje do nich idealnie ze swoja wręcz maniakalną potrzebą zrewanżowania się do tego stopnia, że o mało się nie udusi no. I ma fajnie pokrętną logikę. Nie powiem, chichotałam pod nosem nieraz. Byłam dosyć sceptycznie nastawiona z początku, pierwszy odcinek jednak u mnie narazie jest na plus.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 08:30   

K-ON!! - 1
Kawałek czasu temu obejrzałem pierwszą serię i muszę przyznać, że nie było źle (było na tyle dobrze, że chcę się przyjrzeć "!!").
Wiec po kolei Kreska na wysokim poziomie (czego było można się spodziewać). Opening muzycznie nie przypadł mi do gustu, trochę lepiej z Endingiem.
Pierwszy odcinek nasze moe panienki szukały nowych członków (w końcu 80% zespołu kończy naukę w tym roku).
<Swoją drogą to żeńskie liceum? Nigdy nie byłem tego do końca pewien?>
Bohaterki odrobinę starsze i odrobinę punktów IQ im ubyło (No może poza Yui, bo jej nie było z czego ubywać i Mugi bo taka nijaka jakaś, więc nie mogła się wykazać).
No i Yui paradowała przez cały odcinek z odstającymi włosami (nie pamiętam czy tak latała w serii pierwszej).

Było się z czego pośmiać.
No i chyba nie zaspojleruje jak powiem, że oczywiście były Ciastka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-04-2010, 14:29   

K-ON!! odcinek pierwszy - Fajny był :D Działo się chyba więcej, niż w pierwszym sezonie, ale ogólnie nastrój i tematyka dokładnie taka sama. Odkładam aż skończą nadawać, bo już poprzednim razem przekonałem się, że K-on'a trzeba maratonować.

Opening fajny, lepszy od poprzedniego. Ending fajniejszy od nowego openingu, ale Don't Say Lazy do pięt nie dorasta :D (ale mimo to nie jestem nim zawiedziony ^^)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 153 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group