FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-04-2010, 14:13   

Za falą K-on!! ep 01.
Czołówka ... widać, że chcieli iść z duchem pierwszego sezonu, ale coś im nie wyszło. W rezultacie można się tego przestraszyć. Jeżeli muzycznie całość będzie na tym poziomie to ja będę oglądać bez głosu :] Co do zawartości to nie wiem czy cokolwiek się zmieniło. (nie chce mi się powtarzać pierwszego sezonu dla świeżego porównania) Opowieść ciągnie się dalej. Tym razem wszystko wokół Azu. Niemniej jednak pierwszy odcinek niema tego impaktu z poprzedniej serii. Brakuje zdecydowanie charakteru utalentowanego lenia. Niestety nasza slołpokowata główna bohaterka z zeszłego sezonu znormalniała, w zasadzie musiała żeby się nie powtarzać. Jak na razie nie łapie nastroju k-onowego z poprzedniej serii, tylko storyline.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-04-2010, 14:17   

Ysengrinn napisał/a:
... Łot?

Zapewne chodzi o to, że jedną dziewoję ubrano w stringi wykonane z grubego sznura. Oprócz tego nie ma nic niestandardowego, majteczki widoczne spod spódniczek, sporo gołego ciałka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2010, 14:32   

Mnie bardziej ciekawi gramatyczny sens tego zdania.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 14:48   

Wybaczcie, myślę szybciej (oksymoron?) niż piszę... ;b Już poprawiłem tę wypowiedź ;p

Working!! ep. 1 - nie wiem dlaczego, ale oglądając to anime miałem wrażenie, że produkcją zajęło się studnio Comet, czasami ścieżka dźwiękowa przypominała tą ze School Rumble. Myślę, że nie będzie to jakoś wybitnie śmieszne anime, ale da się oglądać. Jestem ciekaw ile można gagów wymyślić w restauracji. Zobaczymy.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2010, 16:20   

Hottarake no Shima: Haruka to Mahou no Kagami
Masakra moim zdaniem. Już dawno nie oglądałam tak dobrej bajki. Bardzo fajna historia, sympatyczni bohaterowie i fantastyczny, kolorowy świat sprawiły, że zakochałam się w tej produkcji :)

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-04-2010, 11:57   

Space Battleship Yamato 2
Ech, na jeden raz 6 odcinków, potem juz trzeba było spać, ale rzecz świetna. Dziś już nie robią anime, które potrafiłyby tak przykuć widza. I pal diabli śmiesznostki naukowe (spięcie w komputerach powoduje spalenie się taśmy perforowanej...). Zachowano epicki klimat pierwszej serii, a większa ilość statków kosmicznych zwiastuje jeszcze lepiej pokazane bitwy. Do tego ta sama, wspaniała muzyka, a bohaterowie - miło wiedzieć, że się nie zmienili. Co ciekawe, Kodai zachowuje ciągle stanowisko "pełniącego obowiązki" kapitana Yamato i tak też go wszyscy tytułują. Najlepsze staroświeckie animowane SF obok "Legend of Galactic Heroes"...
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-04-2010, 12:44   

Haiyoru! Nyaru-Ani - czyli perypetie moe-Nyarlathotepa. Tak, Lovecraft kolejny raz po Demonbane ma szansę przewracać się w grobie. Całość króciutka - 8 ~2 minutowych scenek i jedna trochę dłuższa (najprawdopodobniej anime pomyślane jako dodatek do serii książek) - ale taka mała porcja wystarczyła, by poprawić mi humor.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2010, 18:36   

Now and Then, Here and There 12,13
Brak słów.
Koncówka zabija.
Wcześniejsze odcinki były w miare spokojne, ale to, co tu sie działo...

Spoiler: pokaż / ukryj
Śmierć Sis, Soon, Boo i Nabuci... koszmar...Naprawde poruszyły mną, a Nabuca z Boo na wieczność się w mojej pamięci zapisali. Bardzo ich obu polubiłam od początku, a ostatnie odcinki tylko potwierdziły moje zdanie.
Sis była cudowna. Kurcze, czemu ona też musiała umrzeć, i to w taki sposób? Ale jej życie nie poszło na marne, dzieci, które tak kochała będą żyć z Sarą.

Ciesze sie, że Hamdo skończył, jak skończył. Nienawidziłam tego mangowego Hitlera.
Zastanawia mnie tylko
Spoiler: pokaż / ukryj
czemu Abelia z nim trzymała? Z żądzy władzy? Nie wyglądała mi na taką. Ze strachu? To bardziej możliwe, w końcu opuściła go, kiedy tylko przegrał. Ponoć gdzieś, w jakimś japońskim piśmie można było wyczytać, że byli oni kochankami.. ale szczerze wątpie, aby Abelia go kochała. Hamdo był patologicznym, zdemoralizowanym dzieckiem w skórze dorosłego, więc...

Genialna seria, daje 10/10.
Szkoda, że mało kto o niej pamięta.. no ale przecież Elfen Lied jest o tyle głębsze, pokazuje o wiele bardziej dopracowane psychologicznie postacie i realistyczniejsza jest tam zła strona człowieka, więc co się dziwić.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-04-2010, 01:08   

Angel Beats #2, niestety w dalszym ciągu jest dalekie od tego, co chciałbym zobaczyć. Gdzie stary, dobry Key!?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 03:27   

Aktualnie Beck, niczego sobie muszę powiedzieć chociaż momentami zbyt przewidywalne. Ale dla samego "Moon on the Water", potrafi człowieka wprowadzić w swego rodzaju niepowtarzalny nastrój... warto obejrzeć. Ehh trzeba chyba wrócić do DB co by się naprostować :D.
Collorful Hell Yeah. Świetny opening, samo anime zwariowane, śmieszne. Szkoda ,że takie krótkie. Jeszcze chwila i będzie obejrzane.
Arakawa niech żyje wygodne łóżko. Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co będzie później.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 11:46   

Pretear 1-4
Wiem, wiem, kiczowe magical girls.
IMHO ocenione za surowo przez Avellanę.
Seria jest naprawdę miła, ciekawa oraz taka, jakie powinno być romantyczne magical girls.
Klasyczne, ale z paroma fajnymi pomysłami i sympatycznymi postaciami, jak choćby Himeno, która nie jest kluchą pokroju Usagi, lecz sympatyczną, trochę miejscami schłopaczałą nastolatką, która umie wziąść się w garść.
Sasame też jest naprawde fajny.
No i Mawata, śliczna siostra Himeno.
Niby nie jest to żadne ambitne arcydzieło, ale dobra seria - jak najbardziej.
Przyda się jako odpoczynek od poważniejszych i cięższych animków.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 14:57   

Heroman ep. 2 - to ja może jednak podaruje sobie te anime. Dobra animacja i nic poza tym.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 15:08   

Griszniak mnie zainspirował i postanowiłem pójść jego ślady i obejrzeć raz jeszcze pewne anime i skomentować je odcinek po odcinku. Jako Gundamofil nie mogłem wybrać niczego innego niż mego pierwszego Gundama w życiu.

Rewatch New Mobile Raport Gundam Wing, odcinek 1
Na wstępie poznajemy różne informacje, na przykład że koloniści przeprowadzają tajną Operację Meteor o której praktycznie wszyscy wiedzą. Ale najważniejsza jest to, że prawdziwi żołnierze siedzą z rozkrokiem. Tak czy inaczej latający myśliwiec naszego bohatera Heero ma zestrzelić wahadłowiec na pokładzie którego jest nasz zamaskowany człowiek Zechs. Zechs uznaje że nie ma potrzeby brać latających jednostek i bierze swą lądową bo jest takim kozakiem że potrafi zestrzelić latającą jednostkę podczas wolnego spadku w atmosferze. Jednak okazuje się że jednostka jest Gundamem a Gundamy są niezniszczalne, jednak Zechsowi udaje się spaść na niego i ściągnąć go do morza samemu wyskakując.
Po tym poznajemy Relenę i jej ojca, wiceministra spraw zagranicznych Sojuszu który dopiero co powrócił i już jest gdzieś Sojuszowi potrzebny. Z Releną zawsze miałem taki problem że miałem wątpliwości czy jest całkowicie normalną osobą. Nie chodzi o to że gada głupoty bo w tej serii tak ma 99% ludzkości. Szybko zrozumiałem że chodzi o to ze ona posiada super-moce.
Po tym Treize dowiaduje się od Zechsa najważniejszych wieści i zastanawia się kiedy mógłby się nauczyć jak się poprawnie siedzi. Z Treize mam podobny problem co z Releną, ale u niego szybko zlokalizowałem źródło jego mocy.
Po tym 4 Gundamy rozrabiają na całym świecie. Jestem pod wrażeniem odwagi żołnierzy Sojuszu którzy są w stanie pilotować mechy które tak wyglądają po jednym strzale z karabinu.
Relena odnajduje na plaży nieprzytomnego Heero który wścieka się że widziała jego twarz i porywa karetkę którą wezwała. Relena patrząc jak odjeżdża przedstawia się mu i wyraża życzenie by dowiedzieć się jak się nazywa. Szybko się dowiaduje gdyż Heero przybiera przykrywkę nowego ucznia w jej szkole i nauczycielka wyjawia jego imię. Spełnianie życzeń, super-moc Releny #2.
Tak czy inaczej Relena zaprasza Heero na swe jutrzejsze urodziny i jej koleżanki biją temu brawa a ja się zastanawiam czy nie pojawi się Shinji Ikari. Heero drze jednak zaproszenia, odchodzi wycierając jej łzę i mówi że ją zabije.
YEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH!!
Ale nie mogłem nie zauważyć ze wiatr zerwał się koło szkoły. Próbując odszukać tego przyczynę zdałem sobie sprawę, że Relena się zdenerwowała ujawniając super-moc #3.

Cytat odcinka: Zabiję cię.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-04-2010, 16:02   

Ja napisze "co skończyłem" a nie "co oglądałem" w tym tygodniu :].

Po pierwsze Kanamemo. Smutno zaczynająca się komedia. Bardzo ciepła i zwariowana. Seria udowadniająca że lolikoni są wszędzie, dzieci to najgorsze knuje świata, natomiast do romansidła nie potrzeba chłopa. Pokazuje też jak nie należy uczyć się jazdy na rowerze.
Niemniej jednak jest to taki miły przeciętniak na poprawę nastroju.

Kolejny tytuł to Taishou Yakyuu Musume. Czyli opowieść sportowa o dyskryminacji społecznej kobiet :] również ciekawy tytuł , ale jedna z bohaterek wyglądem wprost z popotan trochę tam nie pasowała (w dodatku to była główna bohaterka). Rozwój sportowy jak w każdym sportowym anime. Zbiórka patałachów z marzeniem, wielka klęska, praca praca praca i zwycięstwo (no prawie). Tutaj niektóre postaci bardzo mi sie podobały, niektóre wręcz odrzucały. A natomiast nauczycielka angielskiego mnie zaskoczyła swoim praktycznie nie ingriszowym akcentem.

Trzeci i definitywny koniec to inujan finałowi finałowy. Tutaj miałem mieszane uczucia na początku. Wiedziałem bowiem ,że wątek walki z głównym wrogiem sie zakończył i cały shounenowski charakter razem z nim. Nie wiedziałem jednak co tak na prawdę mnie czeka w tym odcinku. Okazało się , że był to uspokajacz z silnym wątkiem miłosnym. W sumie dużo lepiej by się to oglądało jako film, łącząc wszystkie odcinki od wejścia w pajęcze ciało Nuraku. Niemniej jednak zakończenie jest w pełni satysfakcjonujące, pomimo jednego małego szczegółu , który moim zdaniem powinien być obrócony o 180 stopni :P.
W każdym razie jest to zakończenie full hapy endowe, do tak długiego serialu inne było by po prostu nieodpowiednie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2010, 16:23   

Ja rozpocząłem oglądać dzisiaj nowości tego sezonu, które po uprzedniej selekcji mogą mnie zainteresować. W przypadku tych w których dotrwam zainteresowany do połowy, będę myślał nad recenzją w przetargu Wiosny. Bo tak to za wcześnie. Na razie poszło:

Angel Beats! - Mam mieszane uczucia. Z jednej strony przyjemnie się to oglądało i pomysł jest dobry (NPC, lol). Znowu dostałem w zestawie walczących japońskich uczniów i Aniołki, ale w sumie może coś z tej fabuły wykiełkować. Niemniej irytuje mnie trochę sielankowy nastrój w świecie, gdzie idzie się po śmierci i zabija. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że szefowa 3S ma więcej niż trochę zerżnięte z osobowości Haruhi. No i bohaterowie nie zrobili na mnie wrażenie- bezpłciowi na razie. Dam sobie jeszcze 3 epy na zastanowienie się.

Ale na kiego wsadzono ten koncert........

Senkou no Night Raid 01- Zrzynka z kontraktorów z DtB imo. Po za tym pierwszy epizod fajny. Współpraca całej drużyny, lata trzydzieste XX wieku i ładna grafika. Na razie jestem na tak.

Working 01- Ha, dobre to było. Raz się nawet zaśmiałem :). Jak się z czasem nie zepsuje i nie zmieni w tandetę to na bank będę oglądał. Graficznie i muzycznie przeciętnie, ale może z tego wyrosnąć przyjemna komedyjka. Może nawet niezły romansik.

Hakuouki Shinsengumi Kitan Episode 01- Anime będę na bank oglądał, z kilku powodów. Po pierwsze, dawno już nie widziałem anime o samurajach, więc wreszcie się doczekałem. Po drugie, anime jest na podstawie visual novel, którą pobieżnie znam, gdyż nikt jej nie przetłumaczył na angielski. I dlatego się cieszę, że zobaczę to wszystko w anime. Po za tym całość może się okazać dobrą serią, liczę jeszcze na efektowne walki. I ogólnie podobało mi się, więc jestem dobrej myśli. No i Saitou Hajime oczywiście. Jak ja lubię to jego spojrzenie. Mam nadzieję, że wraz z anime zdobędę więcej jego grafik, bo trzeba awatara odświeżyć :).

Oby tylko nie zdecydowano się na najgorszy ending z gry! Ajajajaj.....

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 155 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group