FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-10-2010, 18:51   

Kurcze już nie mogłem się doczekać kałamarnicy i trzeci odcinek obejrzało się rawa (na razie). Jako, że seria tak do mnie trafia, że oglądam każdy odcinek po 3 razy, ten będzie trzeba obejrzeć razy 4. Tak nareście
Spoiler: pokaż / ukryj
ktoś się potwora normalnie boi
. Nasza zarozumiała bohaterka
Spoiler: pokaż / ukryj
poznaje tajniki pływania jak człowiek
Oraz co chyba najdziwniejsze
Spoiler: pokaż / ukryj
świeci na pohybel wrogom :P
Ten odcinek ma charakter spiralki. Im bliżej końca tym ciekawiej i śmieszniej. Co prawda przy połowie odcinka przestałem kojarzyć zdani i przełączyłem się w tryb wyłapywania znajomych słów, ale i tak sporo się dowiedziałem. I mamy nową postać :P Normalnie tylko narobiłem sobie apetytu i jeszcze bardziej cierpię "odstawienie" anime. Zwłaszcza, że mój drugi typ na jesień, o meduzach tym razem, dopiero za dwa tygodnie ;(. Jeżeli jest jeszcze jakaś opowieść o morskich żyjątkach chętnie zobaczę :P
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2010, 20:59   

Shinrei Tantei Yakumo ep.1-3

Od czego by tu zacząć? Chyba po raz pierwszy natrafiłam na kryminał, który aż tak wprawił mnie w osłupienie brakiem czegoś, co można by nazwać zawiłą zagadką kryminalną. Anime leci, mija 10 minut, 15, 20, a ja wciąż zadaję sobie pytanie, czy na pewno zobaczyłam wszystko, co miałam zobaczyć? Hmm i biorąc pod uwagę poziom dedukcji, który jest wymagany od głównego bohatera, można stwierdzić, że facet naprawdę ma powody, żeby być tak cholernie znudzonym wszystkimi i wszystkim, mrukiem. Jako, że trudno z takim wytrzymać, twórcy uczynili go mizantropem o wrażliwości papieru ściernego. I przylepili etykietkę - geniusz. Do tego on tak NAPRAWDĘ ma dobrą naturę, nawet jeśli nic na to nie wskazuje. Bo pomaga zagubionym duszyczkom i ma traumę, bo w sumie i tak je tylko widzi. Heh, dla kontrastu mamy różowowłosą, naiwną dziewoję, która mnie irytuje...
I czemu? czemu? czemu? Czemu... muzyka jest naprawdę dobra? Dlaczego nic jej w tym anime nie dorównuje? Dlaczego????????

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-10-2010, 00:34   

Super Robot Wars OG The Inspector 3

Wkurzający fanserwis, to po pierwsze. Galopująca fabuła, to po drugie. Jak na razie się równoważy, więc jest średnio.

Star Driver 3

No jakoś znowu się powtarzają te same wątki co wcześniej, ale teraz rzucili nieco humoru. Zaczynam podejrzewać, że bajka którą opowiada dziewczyna w klatce może mieć związek z Takuto. Dla odmiany wreszcie bohater miał problemy w walce, najwidoczniej poziom przeciwników rośnie jednostajnym tempem.

Iron Man 3

Tony Stark ratuje ludzi i poprawia stosunki z Japończykami a wkurzająca dziennikarka dostała świetną scenę i pokazała się z dobrej strony. Więcej ciekawej postaci pani doktor i Japońskiego J. Jonah Jamesona. Ogólnie, na plus, tylko jeden problem - przeciwnik wyglądał głupio i przypomniał mi o tej piosence.

Godannar 1-2

O dziwo, o wiele lepiej niz myślałem. Fajne, fanserwis jest i to w dużych ilościach, ale jak na razie historia zaskakuje pozytywnie. Co najlepsze, anime wyraźnie nie traktuje się do końca poważnie. Jest potencjał, oby wyszło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2010, 00:56   

Iron Man 3
Nom, fajny odcinek. Przeciwnik może wyglądał nieco dziwacznie, ale tym razem był poważnym zagrożeniem i Stark musiał się postarać a nie po prostu dać łupnia zodiakowi. Scena z pomaganiem robotnikom dość typowo zrealizowana, ale pasuje. Dziennikarka w końcu zrobiła coś użytecznego i dowiedzieliśmy się więcej o pani doktor.
Że aż wysilę się na wiarę w twórców i poteoretyzuję, że z racji tego że ani razu się nie odezwał ani przedstawił nie był tak naprawdę jednym z Zodiaków.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2010, 01:00   

Shinrei Tantei Yakumo 1-3- Nuda. Prostota. Brak napięcia, scenariusza. To już Darker than Black miał bardziej detektywistyczy charakter niż to anime. Proste jak cep sprawy, bohater kompletnie bez charyzmy, nawet kiepsko wypada jako "zimny bishounen". Gdyby te sprawy miały charakter bardziej kryminalny, zaś moce bohatera tylko by je subtelnie dopełniały to byłoby git. A tak- szast, prast. No i już EVIL man się pojawił z dwoma czerwonymi oczkami. Ech....Kiepsko. Rzucam.

Jutro dam szansę Bakumanowi.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2010, 12:50   

Bakuman 3.
Póki co nie ma mnie czym to odrzucić od siebie. Jak dla mnie bez fajerwerków i teraz, i zapewne do końca serii. Trochę się zdziwiłem widząc jak pani Azuki wyjawia wszystko bez żadnych oporów, ale w końcu to anime.

Ore no Imouto(..) 3.
Co tydzień czekam na nowy odcinek z zniecierpliwieniem i nic a nic się nie zawodzę. Mnie tam się podoba. Graficznie ładnie jest ładnie. Bohater mówiąc kolokwialnie z jajami i aż
się chce oglądać to dalej.

Yosuga no Sora 2.
Haremu ciąg dalszy. Haru niezamierzenie budzi coraz większe zainteresowanie sobą u płci pięknej tamtejszej wioski. Spodziewałem się po tym co widziałem przez pierwsze dwa odcinki, że pierwszą hm... zdobyczą(?) Haru będzie właśnie Księżniczka, ale trailer następnego odcinka przerósł moje najśmielsze przewidywania na temat dalszych losów naszego mieszczucha.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2010, 17:08   

Shinrei Tantei Yakumo, odc. 2 i ostatni - w zasadzie powyższe wypowiedzi na temat tego anime całkowicie oddają moje odczucia. W tym sezonie nie brakuje dobrych serii do oglądania, więc po co się męczyć z gniotem?

Nura, odc. 15 – hmm, wreszcie zaczyna się COŚ DZIAĆ, choć tempo jest nadal bardzo powolne. Mam tylko nadzieję, że w ostatnim odcinku twórcy nie powywracają wszystkiego do góry nogami, żeby tylko zamknąć wszystkie wątki. Cóż, ta seria ma bardzo sympatycznych bohaterów, ale fabularnie nie powala - wszystko, co się do tej pory wydarzyło, można by spokojnie upchnąć w 7-8 odcinkach. I ja chcę więcej Rikuo w wersji bizoniej! ;_;
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ai-chan Płeć:Kobieta
zaindygowana


Dołączyła: 14 Cze 2010
Skąd: że niby teraz z Krakowa
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2010, 11:00   

Ore no Imouto... Ep. 2 i 3
Jest dobrze, naprawdę jest dobrze! Fabuła nie koncentruje się wyłącznie na relacji między rodzeństwem, co byłoby zapewne nudne i nazbyt schematyczne, ale równie ważny, jeśli nie ważniejszy jest wątek „niecodziennego” hobby Kirino i związanych z tym problemów. I te problemy są pokazane bez nadmiernego patosu i moralizatorstwa, tak zwyczajnie i prosto, a jednak przekonująco. No i jest ten nastrój, taki pogodny i optymistyczny. Byle tak dalej.

Kami nomi zo Shiru Sekai Ep. 2 i 3
Rozkręca się, rozkręca. Początkowo sądziłam, że to raczej nie moje klimaty jeśli chodzi o sposób narracji, humor i temat, ale trzeci odcinek oglądało mi się ciałkiem przyjemnie. Co mnie irytuje to ten brak konsekwencji jeśli chodzi o realizm.
Spoiler: pokaż / ukryj
Rozbicie małżeństwa i rozwód rodziców w ogóle bohatera nie obchodzą, ale to że jego różowa (czy ona musi być aż tak różowa?!) przyjaciółka ma kompleks niższości wobec siostry już go rusza.
Niby to taka konwencja, że realizm jest pojęciem mocno względnym, ale... no właśnie, to jednak nie do końca mój klimat.
Za to animacja w endingu mnie bardzo przyjemnie zaskoczyła, ciekawy, świetnie zrobiony pomysł z farbkami.

_________________
winter moon
her cat nudges in
through the closing door

- Marilyn Appl Walker
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
21228093
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-10-2010, 01:33   

Ore no Imouto 3 odcinki
Ha, całkiem niezłe. Nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać i pozytywnie się zaskoczyłem. Na szczęście nie jest to typowa seria "z młodszą siostrą" (i oby tak dalej). Gęba się śmieje przy oglądaniu, miejscami jest dość absurdalne, ale bohaterowie zachowują się całkiem logicznie.
Na początku trochę bolał wygląd braciszka który, co tu dużo mówić ma paszczę (a może to tylko przez fryzurę?) znudzonego idioty, ale na szczęście nie zachowuje się tak jak wygląda i można się przyzwyczaić.
Czekam na więcej...

Index odc 3
No, coś się ruszyło i jakiś bardziej staroindexowy klimat się zrobił. Acz dalej nie wiem do końca co o tem sądzić. Szkoda, że Misakę odsunęli na boczny tor.
A i jeszcze jedno, bardzo fajny opening, kontynuuje tradycję tej serii.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-10-2010, 16:41   

Ja powiem tak:
Z moimi seriami jestem na bieżąco.
Odkryłem jednak jedną zależność. W tuch seriach, które mi się w tym jesiennym sezonie podobają, wszystkie zawierają zwierzątka z mackami :P Nawet Arakawa uraczyła mnie pięknymi Venusianami. Wielki żal za brak Kuragehime w tym tygodniu ;(. a o V mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jest to już ta sama seria. Forte zdecydowanie dominuje. Wszak w zeszłym sezonie oglądaliśmy wybryki głównego bohatera przy użyciu angeloida. W tym do tej pory były 1 odcinki z zagubionymi angeloidami 1 w miarę ciekawy i 2 odcinki wybryków tej złej dziewuchy. Jak zeszły sezon był w moich oczach kolejnym ciekawym ecchi na miarę Mahoromatika, tak ten chwilowo uznaje za chłam. Podobnie jak The World God Only Knows, który powinni przemianować na "Przewodnik podrywu dla otaku".

Z innej beczki postanowiłem upewnić się, czy Hazuki jest tsundere. Odpowiedź brzmi nie i to mnie nawet zdziwiło. Jest to po prostu pyskata jedynaczka, do Taigi jednak sporo jej brakuje. Moon Phase jest nawet bardziej mroczny niż pamiętałem, praca kamery i światła jest bardzo ładna, natomiast kilka detali jest absurdalne, takie niedoróbki nie powinny mieć miejsca (chociaż na pierwszy rzut oka ich nie widać, trzeba ich poszukać)
Spoiler: pokaż / ukryj
Włosy Hikaru stoją wbrew grawitacji, nekomimi pojawia się na głowie Hazuki kiedy nie powinno i niektóre ściany są inne na każdym ujęciu w jednej sekwencji. Może i jest tego więcej.
Gdyby nie nekomimi i ta czołówka, była by to zupełnie mroczna bajka :] Moshi może jednak?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2010, 18:57   

Bakuman 3
Może przez to że miałem dobry nastrój przy oglądaniu ten odcinek najbardziej mnie ubawił. Zwłaszcza komentarz rysownika na temat włosów matki jego oblubienicy oraz reakcja scenarzysty na jej typ faceta.
No i dowiedzieliśmy się o name’yach.

Podsumowanie tygodnia
W tym tygodniu pozycje były bardziej wyrównane poziomem.

4 Bakuman
+ Informacje o name’yach.
+ Sympatycznie i śmiesznie
+ kwestia backstory wujka już wyjaśniona, możemy lecieć dalej z fabułą?
- Typowo i naiwnie

3 Iron Man
+ Dziennikarka w końcu użyteczna
+ Więcej o pani doktor
+ Nawet udany dramatyzm
+ Przeciwnik przy którym Stark musiał się nieco natrudzić.
- but you CAN’T defeat Airman!
- To... jak oni przeżyli uderzenie tornada?

2 SRWOGIN
+ Jakkolwiek fanserwisna, pierwsza scena przezabawna, zwłaszcza odgłos tarcia balonów jak Excellen wsadzała zdjęcie między swe piersi.
+ Walka Ryusei vs Latooni
+ Pomimo że mało Kyosuke to pokazuje że standardowym bohaterem anime to on nie jest i jest czujny
+ twórcy połączyli 2 etapy związane z 2 różnymi prototypami w sensowną konstrukcję fabularną, znak że wciąż wiedzą jak brać się za przeróbkę fabuły z gry na anime
+ Jak poruszono temat obcych z poprzedniej serii wyjaśniono co i jak
+ Nowy wątek. Lubimy nowe wątki.
+/- to zależy czy może się podobać to że Archibald co 5 minut musi robić ”buhaha I’m evil”, osobiście nie mam nic przeciwko jednej takiej postaci wśród złych
- Fanservice, fanserivice everywhere, ale nadal jak na Obariego nie aż tak dużo
- QUALITY i to już przy mechach
- starcie z DC widać było że mało istotne pod względem samego starcia
- Powstało pierwsze meme

1 Star Driver
+ Intryga się zacieśnia i są znaki że organizacja złych może być bardziej skomplikowana niż się wydaje
+ Zabawna scena z pokemonem
+ Takuto już porządnie obrywał podczas walki i musiał się ratować nową techniką
+ Przeciwnik intrygujący
+ Wspomniano o kwestii naprawy robotów które Takuto rozwalił, zapowiedź podwyższenia stawki
- Waku jest NUDNA jak każdy dobry który nie jest Takuto, pokemonem lub ostatecznie Sugata

SD ma mniej plusów niż SRWOGIN ale ich siła jest większa, jak i siła minusów SRWOGIN ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2010, 14:59   

Index III- fajny odcinek, ograniczono zbędne monologi Toumy, a i jakaś intryga się rozwija. No i fajnie, że okazało się, że Kościół to jednak podła i nikczemna banda, a nie dobrzy pasterze. Lubie jak nie kłamią w anime :D :D. Teraz czas na ratowanie Urszuli i dokopanie "świętym" siostrom, oby im pięść Toumy lekka była. Na pohybel, hej!

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2010, 15:12   

Arakawa Under the Bridge x2 odc 1-3
Mniej więcej trzyma poziom 1 serii - za wyjatkiem 2odc ktory kompletnie nie przypadl mi do gustu ;( na szczescie wątku juz nie kontynuowano w 3odc ;]

Angel Beats all - cóż ... nieco specyficzne podejście do tematu, ale ni to dramat ni komedia a juz na pewno nie romans ;p

no i bida ogolnie .. z nowych serii nie ma czego ogladac ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2010, 17:43   

SRWOGIN 4

Obari, choć nie wolno mu robić beach episodu oraz odcinka poświęconego kupowania pierwszego stanika Latooni, nie przepuszcza żadnej okazji na fanservis. Ale tak to jest gdy da mu się Seolla która przy designie ma napisane „gag boobs bounce” (jak zaś jeszcze nie pojawiająca się Ibis ma napisane „gag no bounce at all”). Oraz oczywiście gdy jakaś kobieca postać jest wspominana mamy flashback jej będącej nago. Ale to ostatnie to prawda życiowa.
Z bolączek mam dwie.
Raz, choć Ryusei przy przywitaniu się z teamem ATX miał Ryuseiową reakcję na wspominanie że Kosuha pracuje przy tworzeniu nowego mecha, to jednak brak mi jego reakcji na Angelga z gry.
Cytat:
Ryusei: Angel? Skrzydła ma świetne ale ta sukienka ROAAARGH!!
Latooni: Ja też noszę sukienkę i dlaczego nie ROAAARGHujesz na mnie..?

:(
Dwa, spadła animacja postaci i na większości scen rozmów postaci mieliśmy gadające głowy (poza paroma ruchami w różnych rozmowach oraz już bardziej ekspresyjna rozmową Arado z Seollą). Przy walce też było 2-3 ujęć na pilota jak niebo na ekranach lata wokół niego.
Jednakże poza tym odcinek dobry. Poznajemy dowódcę pozostałości DC, oraz pojawiają się Vindel i Lemon wiążąc plot (drugim wiązaniem) z pierwszą sceną pierwszego odcinka.
Odcinek był Latooni-centryczny z przypomnieniem jej backstory. Dobrze że szybko zdecydowała by zaufać przyjaciołom i powiedzieć co jej leży na żołądku. Także walka była niczego sobie, Angelg w końcu coś robił i zwiększyła się ilość imiennych postaci których już tak łatwo nie daje się zestrzelić jak bezimiennych pilotów. A przy okazji zestrzelono postać imienną.

Spoiler: pokaż / ukryj
Hint hint, Arado jest jedną z pierwszych postaci z OPeninga.

Ale to co najbardziej było warte w tym odcinku to końcówka która zrobiła dwie rzeczy. Raz, zapowiedziała że w następnym odcinku dostaniemy porcje badassowania Kyosuke.
Dwa, dała nam szablon.
Tu jest moje ulubione wykorzystanie szablonu a tu moje własne.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2010, 19:16   

Ore no Imōto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai O_o ep 1 i 2
Idealne na zapychacz sezonu. Bo grafika z rodzaju "kolorowo, milutko, ble", muzyki brak (tzn pewnie jest, ale nie zwróciłam uwagi), fabuła, miejscami nawet dość przyjemna, ale jednak jakoś mnie te dwa epizody nie porwały. Może gdybym nie miała nic innego do oglądania i gdyby temat otaku był dla mnie nieco bardziej pociągający... ale póki co mam co oglądać, otaku są fe, więc drop.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 201 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group