FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-02-2011, 13:15   

To aru Majutsu no Index II 19
Po ostatnim odcinku byłam nieco zła, że panowie się minęli, bo bardzo liczyłam na cudnego WTFa Toumy na widok Acceleratora w roli niańki, ale wygląda na to, że nie wszystko stracone.


Spoiler: pokaż / ukryj
Accelerator dostaje okazje, by trochę się rozerwać przy rozrywaniu auta, ale nie na długo. Wreszcie pojawia sie jakiś porządny zły, który zasługuje by porządnie go sprać, choć narazie to on pierze. Acceleratora. I to skutecznie.

I jakby tego była mało do miasta przybyła wreszcie panienka ze zbyt dużą ilością piercingów (instant death jeśli natknie się na Misakę) i po rozbrojeniu Antyskilla urządziła sobie pogawendkę z Aleisterem. Którem wcale nie przeszkadza nagły intruz, a chyba wręcz przeciwnie - cała sytuacja zdecydowanie zdaje się go bawić.

Index na ratunek! ...or maybe not...


Touma na ratunek! O, tu już cieplej.

I nie mogę się doczekać następnego odcinka! \(o_o)_

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-02-2011, 13:48   

Gosick 7 - robi się mrocznie i naprawdę tajemniczo, ten arc zapowiada się znacznie lepiej od poprzednich. Są dwa trupy, jest tajemnica z przeszłości, mam nadzieję że tym razem intryga będzie odpowiednio poplątana. Ponadto kwikłem jak zobaczyłem Kujo w roli dzielnego rycerza ze szczotką, broniącego drzwi do łazienki :D

Madoka 7 - backstory rudej to kompletny fail, ale poza tym znowu jest dobrze. Zwłaszcza końcówka odcinka, w której Sayace już kompletnie odbija. Więcej angstu, więcej zua i więcej mhroku, czyli wszystko jest na miejscu. I może się powtórzę, ale w tym momencie to Sayaka i Kyoko ciągną serię... Homura przynudza swoim mrocznym usposobieniem gdzieś w tle, a Madoka tylko ryczy i generalnie jest bezużyteczna. Na razie, dopóki historia koncentruje się na Sayace, jest w porządku, ale obawiam się, że te ciekawsze bohaterki przed finałem spotka los Mami...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2011, 14:14   

Dobra, niech to będzie nieistotne, że sposób Kihary na moc Akceleratora jest... Dobra, pomińmy to. Ważne że TA JAKOŚĆ ANIMACJI.
KIIIIIIIIIIIHARA-KUN YOO

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-02-2011, 14:44   

Index II 19


Spoiler: pokaż / ukryj
Kihara Amata z fajnym seiyuu kopie tyłek Acceleratorowi aż miło. Na szczęście nadciąga kawaleria z pomocą - Index. Okej, fajnie będzie zobaczyć, jak ona może mu pomóc.
Pojawia sie też Vento, której nie udaje się nawet lekko zirytować Alesteira, a co dopiero go przestraszyć. Biedna dziewczyna, chyba przecenia swoje możliwości. Sam Aleister okazuje się być tym, który wysłał Kiharę i Hound Dogs po Last Order - szkoda, że ten konkretny knuj raczej nie stoi po stronie dobra. To kto zatem zostaje, Laura? Znając życie pewnie też ma swoje za uszami. No i niedługo będzie Fuse = Kazakiri, czyli powrót chyba najmniej ciekawej postaci z całej serii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2011, 15:00   

Asthariel napisał/a:
Sam Aleister okazuje się być tym, który wysłał Kiharę i Hound Dogs po Last Order - szkoda, że ten konkretny knuj raczej nie stoi po stronie dobra.

Aleister stoi po stronie Academy City, czyli w sumie po swojej własnej i robi właściwie to, co uważa za słuszne i najwidoczniej układanie się z magami coraz mniej mu się podoba.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-02-2011, 15:25   

Gallery Fake 30-37 END - seria poświęcona byłemu kuratorowi sztuki z Metropolitan Museum of Art, który oficjalnie prowadzi galerię z reprodukcjami, natomiast bardziej pokątnie handluje również oryginalnymi dziełami sztuki (często zdobytymi dzięki kontaktom z półświatkiem przestępczym). Niezłe anime dla tych, którzy chcą odpocząć od nastoletnich bohaterów, ale trzeba się przygotować na epizodyczną strukturę (tylko parę historii jest rozciągnięta z jednego odcinka na dwa). Dodatkowo w sporej części przypadków przydałoby się poświęcić kilka dodatkowych minut na bardziej wyrazistą puentę albo epilog przygody. Dobiło mnie też trochę, że
Spoiler: pokaż / ukryj
"córka" głównego bohatera
po poświęconych jej dwóch odcinkach już się więcej nie pojawia (mimo że występuje w drugim openingu).

Z nowych serii Level E i Zombie desu ka trzymają niezły poziom, Gosick i Madoka Magica w dalszym ciągu nadają się do oglądania (acz bez szczególnych zachwytów), natomiast Yumekui Merry i Fractale idą w odstawkę. Merry niby wszystko ma na swoim miejscu, ale jest zupełnie niewciągające (a odsłonięty pępek tytułowej bohaterki nie jest dla mnie wystarczającym wabikiem). Natomiast Fractale obecnie sprawie wrażenie Xam'da dla ubogich. Główny bohater jest absolutnie nijaki, Phryne ma wieloodcinkowy PMS, natomiast występujący przeciw systemowi grupka komediowych indywiduów nie ma oporów, by doprowadzić do masakry postronnych osób podczas misji. Jedyna osoba, która jako tako budzi sympatię, to wirtualny byt zachowujący się jak upośledzone dziecko.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2011, 16:06   

Ej, wiecie, co jeszcze jest dobre w tym odcinku? Że Index naprawdę może tam namieszać, w pierwszym arcu pokazała, że jej wewnętrzny "system zabezpieczeń" to nie przelewki, a i później rzadko kiedy była biernym uczestnikiem akcji.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 19:24   

Naruto 9-20
Ło kwik! Po wczorajszej ircofazie, podczas której Chudi i Szaman uświadomili mnie o czym naprawdę jest to anime, postanowiłem przekonać się naocznie. I choroba, racja! Biali, jasnowłosi (Naruto, Kakashi), heteroseksualni mężczyźni (bo Sakura i tak jest w tle) zwalczają gejów (Zabuza, Haku)! W towarzystwie jest co prawda podejrzany rasowo Sasuke, ale już zawczasu uświadomiono mnie, że zdradzi. Czyli wszystko się zgadza. Nie było jeszcze "mrocznego nindża, który tworzy zakazane techniki i chce wydymać Sasuke" (copyright by Chudi), ale dwójka antagonistów była tak "odmienna seksualnie", że Zoisite i Kunzite to przy nich twarde chłopy.

Megane no Kanojo 1-3
Esencja romansidła dla facetów. Tzn. dupowaci chłoptasie i silne, niezależne panie, które w normalnych warunkach zamiatałyby nimi podłogę, ale w anime muszą odwzajemniać ich uczucia. Nawet natężenie okularnic dalece przekraczające normę nie ratuje tego przed bolesną przeciętnością. Plusik tak naprawdę jest jeden - te historyjki są autentycznie pogodne.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-02-2011, 19:27   

Grisz, dla twojej wiadomości - taki z Naruto heteroseksualny mężczyzna, jak ze mnie królowa angielska. Toć on przez całą serię ugania się za Saskaczem i najwyraźniej nie rozumie komunikatu "udław się, nie interesujesz mnie"

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 19:52   

Mai_chan napisał/a:
Grisz, dla twojej wiadomości - taki z Naruto heteroseksualny mężczyzna, jak ze mnie królowa angielska. Toć on przez całą serię ugania się za Saskaczem i najwyraźniej nie rozumie komunikatu "udław się, nie interesujesz mnie"

Cóż, w tych odcinkach ewidentnie wzdychał do Sakury, ale spierał się nie będę, dalej tego arcydzieła japońskiej animacji poznawać nie zamierzam, zwłaszcza, że dowiedziałem się wczoraj, iż wszyscy antagoniści w tej serii są homoniewiadomo. Jeśli dwójka głównych bohaterów takoż, to w zasadzie zamyka problem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 21:10   

Urawa napisał/a:
Cóż, w tych odcinkach ewidentnie wzdychał do Sakury, ale spierał się nie będę, dalej tego arcydzieła japońskiej animacji poznawać nie zamierzam, zwłaszcza, że dowiedziałem się wczoraj, iż wszyscy antagoniści w tej serii są homoniewiadomo. Jeśli dwójka głównych bohaterów takoż, to w zasadzie zamyka problem.

Nie ma jak sprawdzone źródła informacji oparte o yaoi fandom... (nie żebym zachęcał do oglądania tego anime).

Mam nadmiar anime na dysku. Do tego są to tytuły średnio mnie interesujące. Ale cóż zrobić, gdy się widziało praktycznie wszystko... (z tytułów, które mnie interesują).

Gaogaigar 1-5 - scheeeemat... mamy złego robota, dobry robot go niszczy. Jedyną dobrą rzeczą na razie w tym anime jest design mechów. Naprawdę kupa porządnej roboty.

Zylion 1-7 - jeśli masz chmarę obcych, którzy robią z nas miazgę to jakiej broni użyjesz:
1. broni nuklearnej
2. supermecha
3. supermyśliwca
4. superpisotelotu
Twórcy poszli w opcję 4. Otóż nasi pochaterowie wykaszają wrogów przy użyciu superpistoletów. Do tego jeżdżą na motorkach, które transformują się w minipancerz. W zasadzie jest to wkurzające. Niby dysponujemy odpowiednim ciężki sprzętem, a i tak wysyłamy trójkę dzieciaków z pistoletami.
Co mi się podoba w tym anime? Design bohaterów i obcych. Obcy z białymi maskami i dziwnymi zbrojami są ok. Bohaterowie to klasyczny design lat 80-tych - mój ulubiony. No ale grafika jako całość nie jest zbyt piękna. Nie ta epoka.

8 min nowego Gundama - ach, będzie się działo... (UC forever!)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2011, 21:46   

vries napisał/a:
Gaogaigar 1-5 - scheeeemat... mamy złego robota, dobry robot go niszczy. Jedyną dobrą rzeczą na razie w tym anime jest design mechów. Naprawdę kupa porządnej roboty.


Pierwsza połowa (plus-minus) serii niestety taka jest, ale buduje pod drugą, która nadrabia za nią, zapewniam cię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-02-2011, 21:54   

616 napisał/a:
vries napisał/a:
Gaogaigar 1-5 - scheeeemat... mamy złego robota, dobry robot go niszczy. Jedyną dobrą rzeczą na razie w tym anime jest design mechów. Naprawdę kupa porządnej roboty.


Pierwsza połowa (plus-minus) serii niestety taka jest, ale buduje pod drugą, która nadrabia za nią, zapewniam cię.

Ale przecież już w pierwszej połowie są nieziemskie pokłady awesome.

Spoiler: pokaż / ukryj
Z "HIKARI NI NARE!!!" na czele.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 22:23   

Nie mam zamiaru przerywać oglądania Gaogaigara. I tak nie mam ciekawszych rzeczy do obejrzenia. Zapomniałbym sobie jeszcze ponarzekać na migający ekran, gdy pokazuje się naszych złoczyńców. Sami złoczyńcy mi się podobają, ale migotanie strasznie męczy oczy.

Fractale 5 - fm słusznie prawi, że przypomina to marną podróbę Xamda. Cóż, mnie tam się Xamd podobał, toteż i podróbą nie wzgardzę. Najważniejsza różnica to poziom bohaterów. Ci z Xamda byli genialni, a ci z Fractale są poniżej przeciętnej. A 5-ty ep to to przedstawienie życia na statku powietrznym... (skąd my to znamy...).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 23:02   

IS 7
Tsundere dostaje backstory, ciężkie jest życie siostry szalonej naukowiec której zdarzyło się zmienić świat. Poza tym była transformacja mecha girls, niezła walka Niemka grała ostro i siostra pokazała że rzeczywiście z niej badass jest, trochę lolharemu a główny bohater choć jest ślepy i głuchy na wszystkie zaloty to przynajmniej zachowuje się jak oddany przyjaciel. Po tym jest nie tak trudny do odgadnięcia duet do zmierzenia się na następny odcinek, ale fajnie będzie walka i turniejówka. Ale przewiduję że z racji z tego, że nie znamy żadnych innych potencjalnych uczestników turnieju i od razu dali za przeciwników parę nadającą się do ostatniego starcia, to znowu coś wpadnie podczas/po walce. Opcjonalnie jeżeli główny wygra to przegra następna walkę z kimś kto nie będzie chciał należeć do jego haremu.
Nie ma jednak liczyć że zawiąże się jakaś intryga, widać że to sezon nastawiony w pełni na worldbuilding poprzez szkołę + parę akcji a w drugim dopiero zamierzają ruszyć fabułę (jeżeli jakąś mają, ale whatever). Coś jak Candidate for Goddess, tylko ze IS będzie miało kontynuacje bo materiał ma i odnosi sukces w Japonii.

Gdyby nie 8-bit studio którym kibicuję to bym się irytował że Heroman nie odniósł choć w połowie takiego sukcesu -.-

Bakuman 19
Hatori i jego manipulacje dla dobra chłopaków ;p. Dobrze że rozwiązanie problemu nastąpiło szybko, każdy team potrzebuje konfliktu ale nie ma potrzeby by go niepotrzebnie przeciągać. No i mamy plan na murowany hit do wydania w serii, a w następnym odcinku spodkanie z Fukudą.
Ale gdzie jest ostatnia rywalka z endingu? Zostało już tylko 7 odcinków i wciąż nie została przedstawiona.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 227 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group