FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-11-2008, 20:13   

Obecnie wałkuje (studio) madhouse :P jakoś tak sie złożyło.
Miałem ochotę się pośmiać, strzeliłem sobie galaxy angel 1&2 jednak nie było to aż tak śmieszne, bądź fabuła była nieuchwytna. Więc ponownie oglądam sobie jubei-chan co dziwne po raz trzeci jest równie śmieszne jak po raz pierwszy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-11-2008, 12:16   

Gundam 00 drugi sezon odcinek 7

Ten odcinek można podsumować jednym zdaniem. Wiem, że jest taka piosenka, tylko teraz w ogóle nie jestem w stanie jej znaleźć, ale cytat brzmi tak: The power of love has come from above! i świetnie oddaje całość tego odcinka XD.


Spoiler: pokaż / ukryj
-Allelujah ląduje awaryjnie gdzieś w buszu uczepiwszy się wcześniej swojej ukochanej Marie(?). Potem przez całą bitwę ich dwa mechy leżą na sobie i dopiero pod wieczór przebudzony Gundam Majster wychodzi z siebie i idzie sprawdzić co tam u jego dziewczyny. Ta jednak się wyskakuje na niego w bojowym nastroju i lądują na ziemi w dość dwuznacznej pozycji... Potem nagle następuję OLŚNIENIE i wraca ukochana i zapomniana Marie (ale wspomnienia Somy ma) i zaczyna się... sielanka?
-Jest również melodramatyczna scenka z Sergeiem, który życzy jej szczęścia... w miłości i po znalezieniu jej odlatuje powiedzieć, że zginęła dzielnie w walce...
-I na sam koniec, gdy już kurz opadł i wstało słońce (i przestał padać dramatyczny deszczyk) Lockon Młodszy znajduje dwa całujące się gołąbeczki (jak to jest, że zaginieni ZAWSZE mają czas sobie wszystko wyjaśnić? Hm?)


Czy potem będzie: żyli długo i szczęśliwie i mieli kupę dzieci, i czy się sprawdzi, nie wiem, ale póki co jest w miarę szczęśliwie. I Setsuna potrafi się uśmiechać... Wow...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2008, 16:37   

Ostatnio obejrzałam :
- Honey and Clover II - szczerze mówiąc trochę się zawiodłam. Różni się od pierwszej serii. Kreska oczywiście świetna tak jak i w pierwszej serii. Jak dla mnie to za dużo było monologów ;/ Jakoś zamulała mnie ta seria :p
- Mai Hime - kreska wporządku, fabuła też przypadła mi do gustu tak jak i bohaterowie ;) Raz się śmiałam, raz płakałam. Ogólnie bardzo mi się podobało to anime. Wciągające ;)

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2008, 19:57   

Michiko to Hatchin 2-4 – pierwszy odcinek bardzo mi się spodobał – i nadal jest bardzo fajnie.

Michiko i Hatchin wyruszają na poszukiwanie Hiroshiego, czyli ojca małej. Po piętach depcze im policja, którą dowodzi znajoma Michiko z dzieciństwa, i szurnięty księżulek ze shotgunem. W mieście nasze bohaterki natykają się też na różnych brudnych typków. A główną atrakcję stanowią brawurowe szarże Michiko na motorze.

Fabuła jest może lekko naciągana, ale nie jest źle. Poza tym para głównych bohaterek da się lubić (aczkolwiek Hatchin wzbudza we mnie większą sympatię). Na plus trzeba zaliczyć oryginalną grafikę (z którą w parze idzie muzyka) i realia świata przedstawionego - może właśnie dlatego, że jest tak mało japońsko, tak bardzo podoba mi się klimat tego anime (zawsze to jakaś odmiana, a ja cenię oryginalność).

Dobra, co jeszcze z konkretów? Widok pijanej Hatchin (ep. czwarty) wywołał szeroki uśmiech na mojej twarzy. Najlepsze jest to, że dziewczyna upiła się sokiem (taa, ciekawe, co to za sok był :3). Podobał mi się też portret Hatchin by Michiko (w sensie, że był zabawny, a było to w trzecim odcinku) XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-11-2008, 20:21   

Kończy kolejny raz jubei-chan 2 z całkiem niezłym kanadyjskim dubem.
Ta parodia filmów samurajskich na poważnie ciągle mnie zaskakuje. Ni to komedia ni to serial poważny i mimo tego ciągle jest ciekawie. Ten klimat jest niepowtarzalny prawie tak jak brak czołówki. (co daje dodatkowe 0:01:30 akcji na odcinek)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 13:43   

A teraz, dla urozmaicenia, leci pierwszy epizod City Huntera :)
Całkiem przyjemna sensacja. Podejście głównego bohatera do kobiet jest urocze. I jeszcze się dziwi, że
Spoiler: pokaż / ukryj
zleceniodawczyni przygniata go stolikiem
...
Ciekawy był motyw ze strzałem do bandyty w barze

Spoiler: pokaż / ukryj
strzelił do niego przez własną rękę, by spowolnić pocisk i nie trafić w przechodniów stojących za bandytą. Pal diabli, że chwilę potem go bolało, jak cholera (cudem nie uszkodził sobie kości). No cóż, jak nie było ziemniaków pod ręką...

Widać, że kreska ma swoje lata (konkretnie - 21 lat :) ), ale mnie to w ogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - dodaje serii uroku ^_^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-11-2008, 19:04   

Hłe hłe hłe znalazłem se 2 całkiem ciekawe "zmuszacze" czyli animki z motywem wmanewrowania kogoś w coś.
Pierwszy "na poważnie" nazywa się gantz :D Opowiada o grupce ludzi którzy po śmierci zmuszani są do pracy "dla kuli" żeby żyć :] Ale czy żyć znaczy żyć?

Drugi tytuł nowszy "na słodko" Kyouran Kazoku Nikki. Które opowiada o przymusowym małżeństwie ratującym świat przed przepowiednią adoptując dziwne dzieci. Dodajmy że w tej rodzinie nie ma normalnych ludzi a głowy narysowane są nieco kwadratowo :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 22:10   

korsarz napisał/a:
A teraz, dla urozmaicenia, leci pierwszy epizod City Huntera :)


Jakiś czas temu wymęczyłam 23 odcinki Angel Heart. To jest coś jakby kontynuacja City Huntera tyle, że główną postacią jest tu dziewczyna, zawodowy zabójca, która popełnia samobójstwo skacząc z wieżowca. Na jej szczęście lub nieszczęście zostaje uratowana dzięki przeszczepowi serca. Bohaterowie poboczni są ci sami tj. City Hunter, Umibozu, pani detektyw z policji.

City Huntera nie oglądałam, bo odstraszył mnie wiek serii i ilość jej odcinków (głównie wiek). Natomiast Angel Heart jest takie sobie. Przyznam się bez bicia, że przy niektórych odcinkach jechałam po suwaku. Była po prostu nuda. Do tego dochodziło znaczne odbieganie od rzeczywistości. Chociażby sam początek. Dziewczynie wystarczy wymienić serce, żeby ją "ożywić", co tam, że skoczyła z wieżowca i głównie to powinna z niej po zostać plama na chodniku. Ale może się czepiam zważywszy na to co napisał Korsarza o City Hunterze i postrzale w rękę.

Teraz obejrzałam sobie 24 odcinek AH, który jest skrótem poprzednich odcinków. Poprzypominałam sobie to i owo i jak na razie mam zapał do obejrzenia następnych odcinków. Zobaczymy na jak długo.

True Tears 1-13 obejrzałam całość chyba w 3 wieczory i tylko dlatego bo na więcej niż kilka odcinków dziennie czasu nie miałam. Seria bardzo, bardzo mi się podobała. Dawno nie wiedziałam czegoś tak miłego. Niby nic odkrywczego, bo główny wątek to haremik jednak przyjemnie było. I do tego całkiem ładnie narysowane. A i 13 odcinków to strzał w dziesiątkę. Nie za długie to, nie za krótkie. W sam raz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-11-2008, 22:26   

Nyahaha

Vampire Knight Guilty 7

Się dzieje!


Spoiler: pokaż / ukryj
-No to mamy kolejną wampirzycę do zestawu...
-Czy ja dobrze pamiętam, że sceny z Lucą i Shiki NIE było w mandze? Czy mi się zdaje?
-Ach ten drhaaamatyzm...
-A jakie to sztuczne i beznamiętne było! Naprawdę, emocje bohaterów bardziej dało się w mandze wyczuć (klimat... jako taki), a tutaj skrzypiały drzwi i rozmawiały ze sobą kłody. No dajcie spokój, jak bardzo można popsuć coś co w oryginale jest sztampowe? "Zdrewniając" całość... Szkoda :/

-Czyli za tydzień "pierwszy posiłek"... ach te podteksty...
-A potem czekamy już tylko na zjadających się bliźniaków... Może być dramatycznie... albo komicznie...


Bądź co bądź na pewno będzie tragicznie...

Acha... Erytrocytku... Znaczy Krewko... w dodatku na ścianie, jesteś WSZĘDZIE! XD

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2008, 01:21   

Casshern Sins - 07 - Tu kolejna ciekawa postać, trochę skrzywiona psychicznie, ale bardzo pozytywna. Bardzo mi się podoba dążenie do celu wiedźmy z wieży. Motyw z Dzwonem też jest fajny.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2008, 21:37   

Tales of the Abyss 1-3 – na razie mam mieszane uczucia.

Po pierwsze - dlaczego główny, męski bohater musi być takim idiotą? Rozpieszczony, nie mający pojęcia o świecie paniczyk (no dobra, może chłopak jeszcze znormalnieje, jak pobędzie trochę na wolności - dajmy mu szansę) ==’ I na dodatek ma strasznie irytujące seiyuu - jak go słyszę, mam ochotę wyłączyć głos (nie ma to jak idealne uzupełnienie charakteru postaci...). Tak samo seiyuu tego małego, niebieskiego ''cosia'' przyprawia mnie o ból uszu (najprawdopodobniej stworzonko miało pełnić rolę kawaii maskotki w dream teamie, ale jest tylko drażniące). Z tym blondaskiem, sługą Luke’a, też jest chyba coś nie tak, sądząc po jego reakcji, kiedy zobaczył Tear, hm. Ale na szczęście jest parę sensownych postaci, takich jak Tear i Jade. Poza tym Tear ma seiyuu C.C. – najsu. Zobaczymy, jak przypadnie mi do gustu główny zuy.

O samej fabule na razie nie wiele mogę powiedzieć – póki co mamy standardową historyjkę. No ale generalnie lubię fantasy ze stadkiem dziwnych potworów, więc może nie będzie najgorzej.

Za to na duży plus muszę zaliczyć grafikę – trzeba przyznać, że design postaci jest całkiem niezły, a żywe, barwne kolory cieszą oczy.

Jutro zaserwuję sobie kolejne 5 epów.


Ponadto mam jeszcze za sobą siódmy odcinek Skip Beat! – kolejna trzydziestominutówka – najsu.


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 18-11-2008, 21:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-11-2008, 21:52   

Urufu, serwuj serwuj, TotA jest dooobre ;D I zdecydowanie rośnie w moich oczach z odcinka na odcinek.

Edit:

A ja na bieżąco (+/-) z TotA i Chaos;Head (CH jest kapitalne, garść NHK, szczypta Higurashi i pół szczypty Fate/Stay Night, mmmm :3), a oprócz tego Get Backers. Do 25 odcinka było świetne, 26 genialny, po 27 odpadłem na 2 dni, jednak teraz znowu 28 całkiem fajny :) Ogólnie seria mi się bardzo podoba ^^ Lekka i przyjemna, a fanserwis yaoi nie jest jakiś strasznie nachalny, raczej zabawny ^^ (i co ważne jest to zamierzona śmieszność, więc dodatkowy plus się należy)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-11-2008, 22:32   

Kannagi 1-4 - Całkiem interesująca nowa seria, ma ładną kreskę ale:

Spoiler: pokaż / ukryj
Tych kotków nie musieli uśmiercać... czemu to nie mogły być szczury/ptaszki? No i mamy kolejne Anime o Boginkach, ciekawego co z tego będzie? Nagi na Idola!


Gundam 00 s.2 ep.7
Z pozdrowieniami dla Nanami:

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie wiem co chcecie, bardzo fajny odcinek moim daniem. Ale to może to dla tego, że lubię takie sceny w Anime. Dziwi mnie tylko Bushido, czemu nie wykończył Setsuny? Mary odzyskała pamięć i wyrzuciła z siebie Sorę, jakie to było śliczne. "Dałaś mi tak wiele, teraz żegnaj" - Mrauuu... Aż się łezka w oczku zakręciła.



















































Bushido Lama~! Setsuna F. Seiei też~!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2008, 15:39   

Candy Boy 4 - ciężki, angstujący odcinek, w którym wszystko kręciło się wokół Shi, przeżywające niezmiernie wizytę sióstr i nieodległą perspektywę kolejnej rozłąki z nimi. Yuki przychodzi robić za terapeutkę, zaś Kanade, jak zwykle, musi radzić sobie z nieustannie wyznającą jej swą miłość i ostro denerwująca Sakuyą. Nie wiem, ile jeszcze odcinków ma to liczyć, ale mam nadzieję, że jak najmniej, bo nudne i irytujące się robi, zaś nieruchome tła i postaci drażnią.
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-11-2008, 16:22   

One Piece 129 odcinek.
Po dłuższym czasie znowu się wziełam za tego tasiemca. Naprawdę miło się to ogląda, zabwane, bohaterowie dający się polubić i można się wciągnąć. Ale na litość boską! Aburdy w tym anime doprowadzają mnie do szału i nie mogę przymknąć na nie oka. 7minut to trwa u nich 7 odcinków, latają w powietrzu, łamią kości by po chwili biegać i krwawią z dziwnych miejsc. Praktycznie w każdym odcinku serwują nam takie perełki i choć wiem, że to shounen a on się rządzi swoimi prawami, to nie zmienia faktu, że mnie to irytuje...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group