FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-03-2011, 18:19   

Dotarłem do odcinka 11 Zjadaczki Snów. Tak jak przypuszczałem to jest taki szkielet lub skrót bardzo dobrze (by było) zrobionej pełnej serii (czyli coś ala 25 ep). Jest fajne, ale zdecydowanie za krótko. Jak już wcześniej wspomniałem "chcą zmieścić cała akcje w tydzień" czasu, no może dwa lub nawet miesiąc, nie będę wnikać w szczegóły. Mimo, że scenariusz nie jest zbyt ambitny (chyba takie preferuje) akcja jest ładnie zakręcona, podoba mi się zarówno zestaw postaci jak i ich wątek główny, w sumie jeden na cała serię. Czekam na finał i możliwą kontynuację, bo takiego wroga raczej te słabiaczki nie pokonają w jednym odcinku ...

Index 2 epizod 23. Przerwa robi swoje. W sumie nie pamiętałem już co miało się dziać a nie działo się wiele. Cisza przed burzą... za tydzień burza i ... chyba czekamy na następny sezon. Powtórzę się. To się nie zdąży skończyć w jednym odcinku. Co więcej chyba się wcale na to nie zanosi (czy manga wciąż wychodzi? Jak tam widoki zakończenia?) Powolutku przestaje lubić ten serial. J. C. Staff dokąd zmierzasz?

Wondering Son epizod 10. I czas się posypał jak z kapelusza.
Spoiler: pokaż / ukryj
Po wpadce z przebieraniem minęło kilka miesięcy , w których nasz bohater, urósł, zapuścił włosy (ale jeszcze nie brodę), oraz zaczął odważniej mówić co myśli. Poza tym mamy już kolejne lato lub nawet jego koniec, szkolny festiwal i kolejne przedstawienie w produkcji. A za tydzień tragedia (mutacja :P) i koniec serii, pastele się skończą, zacznie się życie
Seria ma taki dziwny magnetyzm. Niby jest kompletnie nieatrakcyjna, dziwnie pokolorowana i nudnawa. Z drugiej jednak strony, dziwnie prawdziwa i wciągająca. A te blade kolorki nie robią jej wcale źle. Z początku sceptyczny ale będzie mi tego serialu brakować w nadchodzącym mocno upchanym sezonie :P
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-03-2011, 18:25   

kokodin napisał/a:
(czy manga wciąż wychodzi? Jak tam widoki zakończenia?)

Wychodzi, ale nie ma to nic do rzeczy, bo zarówno ona jak i samo anime oparte są na powieściach. Tych z kolei wyszły 22 tomy, co zakończyło serię, ale pojawił się już pierwszy tom kontynuacji - New Testament Toaru[...].

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-03-2011, 18:52   

Ok, sobie z senpuu przekopiuję, bo nic innego nie mam do napisania.
Index 23
Zabijcie mnie, ale mogę się założyć, że bez znajomości nowelek dla większości widzów ten odcinek to będzie jeden wielki WTF. Klasyczny przykład zamknięcia wątku poprzez niezgrabne ucięcie i doklejenie następnego.
Kazakiri po prostu przestała się świecić, do pana z wielkim mieczem zadzwonił ten pan http://www.youtube.com/watch?v=z3mugEhibw0 (tego głosu nigdy nie zapomnę... MOSHI MOSHI?), ogólnie to scenarzyści chyba wyszli z założenia "jakoś to będzie", nagle orientując się, że nie zostało im wystarczająco czasu na stosowną realizację wątku...

Ogólnie... To jedyny pozytyw do głos w telefonie. Pamięta ktoś http://www.youtube.com/watch?v=rJvAzEsTa-k ?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2011, 19:21   

Letter be reverse 17-24
Lag to najbardziej denerwujący bohater jakiego widziałam w anime. Jeżeli w ostatnim odcinku się nie rozbeczy to będę skłonna uznać to za święto. I jakie to rozwleczone. Niby coś się dzieje, a tak na prawde nie dzieje się nic z wyjątkiem
Spoiler: pokaż / ukryj
ciągłego powtarzanie przez Laga, że odzyska serce Suede (chociaż tu chyba w końcu zaczęło do niego docierać, że może to być niemożliwe) i polowania na "wielką ważkę". W ogóle oglądając ostatnie dwa albo trzy odcinki miałam wrażenie, że oglądam jakiś film katastroficzny, w którym grupka wspaniałych wszystkich ratuje O_o Jak na razie jedyny plus to za to, że w końcu jest dużo Gauche i mam nadzieje, że go ta "ważka" nie ubiła

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-03-2011, 21:00   

Slova napisał/a:
Pamięta ktoś


I tak dla mnie najlepsze było "Upsi... goddamn thing broke!".

A tak z drugiej strony... Katanagatari - do końca.

Jak ja dawno nie widziałem serii z dobrym, porządnym, solidnym i jasnym zakończeniem! Po prostu szok! Żadnego enigmatycznego pierdu-pierdu o bóg wie czym, zagrzebywania wszystkiego w morzu niejasnych ujęć czy zostawiania "miejsca dla wyobraźni widza". Jasno, na temat i bez zbędnych elementów. Cherio i do przodu! Solidne 9 na koniec. Do 10 zabrakło hm... tak, gdyby było więcej Nanami...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2011, 21:20   

Tailenders - mam daja vu. Myślałem, ze w XXi wiku nie robi się OVA tak jak w XX. Nie do końca jest to komplement. Zwyczajnie to coś jest głupie. Dużo filozoficzno-technicznego bełkotu. Sporo nonsensów. Słabo zakreśleni bohaterowie. I w sumie nic dziwnego, bo to wyścigowe anime ma się mieścić w 30min. Graficznie wygląda to dość dziwnie. Sporo CG i kolorowanie odrobinę przypominające amerykańskie komiksy. Duże kontrasty i takie tam. Design postaci - hmmm... nie do końca zły. Muzyka nawet fajna. Ale w zasadzie spory gniot. Trudno mi oceniać takie anime. Ale niech im będzie...
4/10

dla odmiany coś z sensem... coś totalnie bez sensu. Fireball - krótkie 13-to odcinkowe anime w CG by Disney. Krótkie, bo każdy odcinek ma coś z dwie minuty. Całość składa się z pogadanki 2-óch (czasem 3-ech) robotów: panienki i jej sługi (sporej wielkości pająkowatego łazika). W zasadzie nie ma tam nic poza tym. Nie jest to specjalne zabawne, ale można określić to stwierdzeniem: fun to watch. Innymi słowy: niezłe.
7/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2011, 19:29   

Star Driver 24
No to się dzieje.
Ale ogólnie coraz bardziej się potwierdza co podejrzewałem, Star Driver robi to samo co pierwsza połowa GaoGaiGara. Następny odcinek to będzie w pełni Cybody eye candy fight a po tym OH NOSE atakuje nas drugi sezon!
Swoją drogą, zapowiedź była dramatyczna O-o
Podoba mi się bardzo zwiększenie roli gości z Adult Bank, to moja ulubiona sekcja.
Head - to jak rozwiązał swój problem pasuje do niego.
Zastanawia mnie jeszcze dyrektor szkoły...

Następny odcinek ma być ostatnim? Spodziewałem się 26, może to przez tsunami? Ma ktoś informacje?

Ważne że czas na emocjonujące pełno-odcinkowe starcie z TRUE FINAL BOSSEM!

SRWOGIN 25
Ten odcinek: o shit -> e, bohaterowie se radza -> HOLY SHIT END OF EVANGELION, co nawet pasuje bo dostaliśmy ukrzyżowanie ;p
Co mi się podobało:

Spoiler: pokaż / ukryj
-Wendelo otwierający swe oczy i cała heca z Einstowaniem go która nie była w grze
- Irm i Sanger blokujący go, wykończenie SRXem
- Smutna Lamia
- Lepsza śmierć Mekibosa niż w grze
- Wszystkie nawiązania do Hero Senki razem z HENSHIN, Gilliam może wszystko
- Axel wciąż jest
- Shu działający Masakiemu na nerwy
- epickie wejście finałowego bossa


Jest jednak parę rzeczy które mi się nie podobały.
- Stock footage i CGI... Źle tak to nie wyglądało, ale to chyba przez tsunami, poprzednie odcinki chyba były przed tym gotowe, więc mogę wybaczyć. I tak było epicko.
- Liczyłem na więcej Kyosuke vs Axel
- Lamia niczego nie zrobiła =-= liczę że preview obiecuje jej poważną akcje na ostatni odcinek
- Bullet? Poważnie? Bardziej nie mającej związku z tym postaci nie mogliście już wybrać?

Spoiler: pokaż / ukryj
- Rany Vindel, a ja myślałem że przejście A->OG2 pogorszyło twoje odejście, gdzie te czasy gdy twój plan teleportującej ucieczki okazał się przeniesieniem Axis do zderzenia z Ziemią?
- Liczyłem że Einst!Wendelo jednak będzie jednym z pomniejszych bossów przy finałowej walce

Jednak odcinek bardziej na plus niż na minus.

Ważne, że czas na emocjonujące pełno-odcinkowe starcie z TRUE FINAL BOSSEM!

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-03-2011, 20:54   

I lecąc dalej teraz z kolei zapoznaje się z Kamichu!. Na ten moment do 6 odcinka.

Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po pierwsze - pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że nie dotyka mnie ciągle zgredzenie, wyraźne ukierunkowanie serii na widownie młodą i bardzo młodą nie przeszkadza mi wcale. A po drugie i dużo ważniejsze, to się zwyczajnie fajnie ogląda. Przyjemna, oldschoolowa kreska, wyciszającą, bardzo spokojna tonacja, sympatyczna grupa bohaterów, pozbawiona przerysowań, dzięki czemu nie łapie automatycznej reakcji dystansującej. Do tego całkiem pomysłowe motywy w kolejnych odcinkach. Niby nic specjalnego tak w sumie, ale bardzo przyjemnie czas przy tym leci, spokojnie i odprężająco. Seria dostaje znaczek "Costly approved" :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-03-2011, 21:25   

Niue zapominaj o całkiem przyjemnym "Ice Candy", z jakichś przyczyn przetrwało na moim dysku 3 komputery :P. Może z powodu, że lubię wyliczanki jedzenia w piosenkach, podobnie jest z "Binchou Ondo", chociaż to już inny kaliber.

Needless to say, I have watching that. Zdanie bez sensu bez kontekstu (tu by wskazywało na obejrzenie Kamichu, co w zasadzie jest prawdą ale dawną), ale po tym tytule takie samo się nasuwa na myśl, przynajmniej początek. Tak czy siak zobaczyłem sobie Needless tv od początku do 21 odcinka oraz specjalki. O Merry, Zombie, pisałem, że jest za krótkie i pewnie obejmą mały czas fabularny, mało wydarzeń. Tutaj jest odwrotnie. Po kilku dniach fabuły czas zamarł i trwa jedna wielka długaśna walka z kilkoma pitstopami. Nie powiem, że mi się to nie podoba, ale cieszę się, że już zmienili pomieszczenie :P Ile może trwać jedna walka? 1-2 odcinki? Dlaczego nie 10 lub więcej? Podoba mi się wyraźne prowadzenie wątków, ale tłumaczenie wrogom ich pomyłek, to raczej fragment pokemonów niż otwartej wojny. Ubranka regenerują się wszystkim. Charadesign aż parzy w oczy, raz kaloryfer, raz lolitka. Ale szczęście, że wiem jakie studio to zrobiło. Madhouse tłumaczy wszystko.
Podoba :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-03-2011, 02:15   

Star Driver 24

Początek jak u każdego odcinka, tyle, że tutaj duża część przybliżania nam postaci została zastąpiona rozwiązaniem paru wątków fabularnych. Powiedziałbym, że to rozczarowujący odcinek, ale wtedy przyszło zakończenie. I niech mnie, było świetne. Czekam teraz niecierpliwie na następny odcinek. Niech zacznie się wielki finał!

Super Robot Wars Original Generation The Inspector 25

Nie cieszy mnie użycie leniwej animacji i CGI, chyba zaczęły się kończyć pieniądze. Na szczęście to tylko odcinek do końca i pojawił się już super final boss. Dostaliśmy też coś bardzo symbolicznego i nieco smutny koniec jednej z postaci. Teraz czekam na wielki finał!

Bakuman 24

Też miłe rozwiązanie wielu wątków i podbudowanie napięcia, do tego wsparte o mały wgląd za kulisy życia edytora. Cieszy mnie, że kolejna rywalizacja okazuje się przyjacielska, ale mam pewnie podejrzenia jak rozwinie się główny wątek mangowy. Dobry odcinek, ale jedna nieporównywalny z powyższymi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-03-2011, 18:14   

FABULOUS Driver 23
OMG.
Pomijając lekkiego WTFa na końcu... piórka... i on się aż sparkla! >_<"
Inna rzecz, że po zeszłoodcinkowym finale, to się wydawało raczej dość oczywiste... pytanie tylko, czy sztuka to było ostrzeżenie, czy dostaniemy "historia znowu się powtarza".

FABULOUS Driver 24
Czyli "Keito zeszmacona".
A właściwie, przerobiona na rószoffą focz--, errm, syrenkę.
I dodatkowo scenarzysta dokonał na niej amputacji mózgu?
"Jeśli litość to wszystko, na co mogę u niego liczyć, to niech będzie i litość"?
Mwah, szkoda że tak to rozgrywają.
Wogóle, coś tu nie gra.
Jak na prawie-koniec, Wako też mogłaby okazać więcej zdecydowania, chociaż akurat na tym froncie jest lepiej niż z Keito.

Otona Ginko -
"A po co niby do licha trzymam tu takiej wielkości statek!?"
".....COOL!" - w duecie Secretary x Banker.
mfw: ^__________^ To była naprawdę piękna scena.

Head -
A-ha. Nie dość że szmata, że dureń żyjący złudzeniami, że egocentryk, to jeszcze tchórz. Dostał po zębach, przegrał, i zamiast regenerować cybody które mu ktoś dał wcześniej, woli wycyganić kolejne? Że niby co, z wiekiem zanikają ja--- errm, odwaga?

Wejście SmokaSamekha -
YES. To było naprawdę mocne, i zapowiada się bardzo dynamiczny odcinek końcowy... tudzież za kilka miechów, #26 czyli plażowa OADka tylko na dyskach?
Niestety, jak węszą i przedmówcy, wszystko to mocno ciągnie kolejną serią, albo niepełnym zakończeniem.
I plastikową dramą w głównym trójkącie.
Czyżby fakt, że Wako najwyraźniej wybierze innego aż tak Sugacie nadepnął na ...libido?
Ile to odcinków temu mówiłem, że to się skończy że on ją romantycznie, a ona jego jak rodzeństwo?
Ale idę o zakład że Sugata w razie czego stwierdzi, że jak mu się Keito przyznała, to on musiał bo to jego obowiązek, bo on jest w końcu pilotem Samekha.
BTW. Te oczy Wako w preview, te oczy!
I to zdanko. Czyżby nam szykowali "japońskie" zakończenie, czyli "on kocha, ona kocha, więc każde wybiera kogoś/coś innego i w możliwie odległych miejscach usychają z tęsknoty"?

A swoją drogą, poza scenkami z rozbitych kokpitów, to w zajawce mi wyglądało na ponownie użyte sceny z odcinka z BROFISTem... WTF? Aż taki byłby spoiler? Noooo, to moje oczekiwania rosną, rosną...

Yumekui Mareep 11
Uh-oh.
Sztampowy Odcinek Kiedy Główni Protagoniści Dostają W Kość Tuż Przed Power-Upem.
To się nie może skończyć w przewidzianym one-courze, a więc czeka nas kolejna seria zawieszona - z większym lub mniejszym sukcesem - w powietrzu, bez zakończenia. Chyba, że jakimś cudem się sprzeda, i będzie ciąg dalszy jak z TWGOK. Tyle, że na tym polu niedoścignionym zwycięzcą pozostaje Madoka, która radośnie zmasakrowała absolutnie wszystko na listach przebojów, wliczając preordery. Jak ostatnio sprawdzałem, to w pierwszej siódemce najlepiej sprzedających się BR było wszystkie pięć dostępnych (w tym w przedsprzedaży) dysków tej serii... Premia za oryginalność. I tak na marginesie, FUUU~~! GDZIE JEST MOJA MADOKA!

Fractale 10
Gdyby nie bliskość końca, plunąłbym tą serią dalej niż widzę.
Po scenie za szybką wciąż mi ciarki po plecach chodzą.
A to tylko dodatek do nachalnej propagandy i pseudomoralizatorstwa.
Bu. =="

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2011, 19:00   

Cytat:
Czyżby fakt, że Wako najwyraźniej wybierze innego aż tak Sugacie nadepnął na ...libido?


Zwróć uwagę na jego słowa z poprzedniego odcinka

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie dokładne cytaty ale znaczenia.
- Takuto, jeżeli wygrasz odwołam swój związek z Wako
- Dlaczego [podczas treningu] nie zadałeś kończącego ciosu?
- Jeżeli chcesz bronić Wako musisz podjąć najlogiczniejsze działania.
- Czy jeżeli ja się z tobą poślubię on będzie nadal z nami? Czy jeżeli on się z tobą poślubi ja nadal będę z wami?

Ja obstawiam że Sugata zdał sobie sprawę że jak Crux zmienia strategię i wystawia po 3 Cybody to Takuto długo nie pociągnie. Więc przyspieszył wszystko by albo Takuto zdołał wygrać i raz na zawsze pokonać Crux, albo żeby Crux wygrał ale pod przywództwem Sugaty nie zrobił niczego Wako.
Możliwe jeszcze że boi się że skończy jak w sztuce więc specjalnie oddala od siebie Wako.


Bakuman 24
Cliffhanger był załatwiony szybko ;p
Spodziewałem się więcej manipulacji Hattoriego ale zrobił to co przygotował za w czasu.
Miło że przynajmniej Akito dostał podziękowania.
Ogólnie zgadzam się z 616, SD i SRWOGIN lepiej sobie radzą z swym finałem ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-03-2011, 22:51   

Kamichu! do końca.

Jak z bicza strzelił poszło. Ha, a myślałem, że większość przyzwoitych serii w nastroju "Aria-alike" już przerobiłem, a tu znalazła się świetna pozycja tego typu o której nie miałem pojęcia.
Spoiler: pokaż / ukryj
Kto by pomyślał, że seria o nastoletniej bogini, która pomaga rządowi Japonii w kontakcie z Marsjanami i zajmuje się przenoszeniem wraku pancernika Yamato może być tak naturalna i autentyczna :P A solowo ostatniemu odcinkowi mógłbym wystawić z czystym sercem "dziesiątkę", każdemu miłośnik kina z cyklu "okruchy życia" bym to polecił.


Dobrze idzie mi ostatnio wybieranie serii, szukamy czegoś co podtrzyma dobrą passę ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-03-2011, 19:51   

Dragon Crisis 12 END - w sezonie zimowym Fractale i Yumekoi Merry zawiodły, więc wziąłem się za serie, w których sztampa sztampę pogania (mam tu na myśli również Infinite Stratos, ale o tym pewnie coś napiszę, jak sie skończy), ale za to dostarczają więcej przyjemności z oglądania (nawet jeśli przy okazji część mózgu umiera). Główna wadą serii jest rozszczebiotana Rose (głos Kugumiyi Rie jest jednak mniej inwazyjny, gdy ma się uporać z rolą kolejnej mrukliwej tsundere), ale za to główny bohater nie przeszkadza w oglądaniu. Poza pierwszymi i ostatnimi dwoma odcinkami (tak, z tą przyjemnością oglądania chodziło mi o środkowe 2/3) nie ma jakichś niestworzonych dylematów, potrafi szybko podjąć decyzję o włączeniu się do akcji i za względu na poziom dopakowania nie musi się chować za plecami haremetek. Poza tym pełniąca tu rolę starszej siostry (na szczęście bez incestowych zapędów) kuzynka Eriko daje się szybko polubić. Natomiast co do końcówki:
Spoiler: pokaż / ukryj
Główny bohater sprawiałby wrażenie trochę mniejszego kretyna, gdyby w tym, co poprzednio mówił Onyx tkwiło choć ziarno prawdy. Tak to uwierzył w każde słowo osoby, która:
a) kroczy po trupach do celu
b) od samego początku próbuje mu odbić ukochaną

W sumie mógłby próbować nawet po fakcie skonsultować się z Marugą, lecz ta musiała mu siłą wlewać oliwę do głowy.

No i sam wielki finał - wielki, straszny, czarny smok przepędzony mocą różowego serduszka. /facepalm


Zombie desu ka 11 - po dwóch smętnych odcinakach seria wróciła do formy. Jest humor, akcja (w tym całkiem niezły pomysł z powstrzymywaniem nawały potencjalnych przeciwników za pomocą
Spoiler: pokaż / ukryj
gry na skrzypcach
) i rozstrzygnięcie głównego wątku. Ostatni odcinek zapowiada się na czystą komedię+fanserwis (nie żeby to mogło zaszkodzić tej serii). No chyba że twórcy postanowią narobić nadziei na ew. kontynuację.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-03-2011, 20:47   

Twórcy Zombie mogą zrobić absolutnie wszystko (może nawet zabijać słowami).
Spoiler: pokaż / ukryj
Meido, meido, wszędzie meido :/ Bez sensu. Najbardziej podobało mi się chyba zbieranie, na początku mięska, na końcu fantów
Nie było nawet mojej ukochanej piosenki i nawet nie miałem do czego mruczeć. Ale odcinek rzeczywiście, what he said ^^^. Ale rewelacji też nie było.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 237 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group