FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-05-2011, 19:48   

Bóg wie co sezon 2 epizod 05
Myślałem, że love simy i bohaterowie tacy jak ty, to musi być to. Myliłem się.
Pierwszy raz widziałem spontanicznie podrywanie na litość. Kasztany, słoneczniki i inne obrazki naturalnie kojarzone z hikikompri :P Ten odcinek mnie po prostu oczarował. Nawet nie było potrzeba mówić o wozach strażackich.

Hen Zemi epizod 05
Zboczonych muminków ciąg dalszy, tym razem odcinek nie był o zboczeniach ekstremalnych. No może trochę, ale był uroczy. Manekiny, gitara i mamusia... To musiało być śmieszne. Dodatkowo młoda ubrała się jak normalny człowiek. To wcale nie było złe.

Maria Cholic Alive epiod 05
Kolejny odcinek szalonych przygód Mia.... zaraz nie, tym razem na czołówce była radosna twórczość Mariana-sama :P. Mimo wszystko potworem tygodnia była jak zwykle Bogini Nek(r)omimi. Ona musi kontrolować czasoprzestrzeń.

Ero Mero Emma-kun epizod a jakże 05
Trudne do określenia. Mózgi znikły, pszczoły latały, różne rzeczy puchły, przechodni komplet odzieży.... Ale finezji w tym nie było. Ta seria miała świetny pierwszy odcinek a teraz się zwyczajnie stacza.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-05-2011, 20:59   

Last exile 1-6
Jestem po szóstym epie i powiem, że jest nieźle. Dużo akcji, dużo statków, dużo latania... jednym słowem nie da się nudzić. Coś mi się wydaje, że to jest to czego szukałam od dłuższego czasu. Grafika i animacja świetne. Widać efekty 3D robią swoje i najchętniej bym nie odrywała wzroku od ekranu.
Jak na razie jedynymi minusami jakie znalazłam są Ravi i Claus. Tą pierwszą na chwilę obecną mam ochotę udusić własnymi rękami. Clausowi mimo, że jest sympatyczny czegoś brakuje, a niektóre jego działania są dla mnie niezrozumiałe.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2011, 22:58   

Enma-kun 5

Samotna Harumi i demoniczne szczenie. I podobało mi się jak się przejmowali do kogo teraz powinien należeć show, powinno być więcej tego typu humoru.
Tą sprawę dość pozmieniali stosunku do mangi, poza ogólnym zarysem praktycznie wszystko. Ten odcinek pokazuje dlaczego zamienienie ról Harumi i jej chłopaka to dobry pomysł, w oryginale copy-pasta dzieciak pałętający się bohaterom z lat 70 zwiał gdy Yukiko poprosiła go o pomoc a tutaj Harumi się sama angażuje.

Przy okazji, poczytałem nieco o mandze, Enpi jest główną postacią z spin-offa z 2000 roku. Więc jednak reżyser odrobił pracę domową i załapał o co chodziło przy tworzeniu Shin Mazingera. Jej wprowadzenie to dobry pomysł, dzięki niej jest jakaś celowość działań złoczyńców.

Ale przy zwiększaniu biustów pierwszy raz przegięli bardziej niż manga ;d Rzeczywiście aż niezdrowo.

Od teraz już nie wiem z jakimi przeciwnikami będą walczyć :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2011, 12:58   

Kami nomi II -5
Straciłęm nadzieję...
Ze świetnej komedii zrobili słabą dramę... Zbytnio skupiają się / rozwijają dramę (elementów komediowych rozwinąć nie umieją)... Jest to niewybaczalne...
Do tego WYCIĘLI HAQUĘ !!!
I co oni chcą wsadzić w ten sezon pytam się... Jeszcze jeden podbój na ten sezon zaplanowany... I co będą męczyć go przez kolejne 6 odcinków (licząc, że kolejny odcinek, będzie końcem podboju Chihiro)...

manga UBER ALES!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-05-2011, 11:47   

Di Gi Charat Nyo rewatch nad watch some more.
To jest tak nieszablonowe, że aż uroczo paskudne. Mordki są wręcz odrażające, humor dość przeciętny i niezmiernie głupi, kreska niespójna a poza tym sam temat mocno oklepany. Ale co z tego, gdy ogląda się to świetnie. Co prawda pod koniec zapewne zacznie się "princess academy" oraz ten rozdział nie jest dubbingowany. Można to przeboleć i obejrzeć dalej. Ufo, koty, dzwonki, króliki, słodycze i zabawki. Mieszanka wybuchowa, gdyż główna bohaterka to pyskate i leniwe coś.
Kocham to!!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 11:50   

"Na co mi harem, jak mam brata" 5
Shota biegająca w kostiumie cheerleaderki i braciszek, któremu się t jeszcze podobało, skłaniają mnie coraz bardziej do wniosku, że to seria dla fanek "Gravitation", a panienki robią za zasłonę dymną. Jedno było dobre - patent ze słoniem a'la Gigi.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Aleksa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 13:03   

Durarara! jestem bodajże na 6 epku i narazie nie wiem co moge o tym anpisać, ale wydaje sie być niezłe ^^

Deadman wonderland Czytam mangę ,więc wiadomość o anime bardzo mnie ucieszyła. Obejrzałam 2 epki i chyba mnie nie zawiedzie ;)

_________________
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zmanierowany Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2011
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 17:36   

Gunslinger Girl: Il Teatrino OVA 1-2 - w porównaniu z przeciętną II serią, te dwa dodatkowe odcinki są naprawdę niezłe. Przede wszystkim - wreszcie łopatologicznie wytłumaczono o co tak naprawdę walczą terroryści, czym jest 5 republik i jakie są "różnice programowe" między nimi. Ale dlaczego tak późno...

Bardzo fajnym pomysłem było przedstawienie epizodu z życia Jeana, który mógł uwiarygodnić psychologię tej postaci. Tyle, że moim zdaniem całą historię z Enricą twórcy położyli, tworząc straszliwy banał.

Podsumowując - jest odrobinę lepiej niż w drugiej serii, gorzej niż w pierwszej. Słabe 4/5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4977653
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2011, 12:52   

C 5
AKA Keynesizm vs Ekonomia Wolnorynkowa AKA Anime Którego Recenzje Powinien Napisać Student Ekonomii.

Wygląda na to że z odcinka na odcinek kwestia wpływu pieniędzy Banku Midasa na rzeczywistość jest coraz istotniejsza i teraz przy poznawaniu działalności Gildii mamy już sprawy dotyczące polityki i korporacji, co jest właśnie tym co liczyłem po tym anime. Praktycznie rzecz biorąc główny antagonista jest podporą całej Japońskiej ekonomii i by nie doprowadzić do kryzysu ekonomicznego pilnuje by zyski i straty w Dealach były minimalne a jak są duże, to wspomaga ekonomię kasą z podatków za członkostwo. Tylko że jego kasa jest magicznie wirtualna. Z czego sam sobie pewnie zdaje bo pokazano w odcinku drugim że ma on przy sobie plik samych prawdziwych pieniędzy. No i Japonia coraz bardziej polega na nim i jeżeli on zbankrutuje, dojdzie do jeszcze większej katastrofy od tej której przeciwdziała.
No i ta rozmowa Yogy i Msyu o jedzeniu, wiadomo o czym Yoga pomyślał że musiał zdławić to jedzeniem :P
Zaś przeciwnikiem naszego głównego bohatera na następny odcinek jest eee.... O-o

Goddamn, z tego się robi coraz mocniejszy stuff.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-05-2011, 15:08   

Aria the Derpy Fansub 5 - okej, tym razem gg pojechało naprawdę ostro... NAGLE, wszyscy odkrywają w sobie mistrza Yodę. Poza tym najlepsze jak do tej pory TL notes dla baka gaijinów, desu~ :D

W odcinku dzieje się całkiem dużo, mamy zamknięcie pierwszego rozdziału, firsto kissu, zapowiedź wskrzeszenia braciszka Kinjiego i nawet krótkie wejście nowej panienki - tym razem zajmującej się łącznością. To ostatnie akurat mi się średnio podoba, liczyłem raczej na harem typu jedna dziewczyna-jeden rodzaj broni (mamy już tsundere z pistoletami, kuudere strzelca wyborowego - czas na chłopczycę z shotgunem, "idealną żonę" z karabinem szturmowym itp. ;D), to byłoby bardziej fazowe.

Poziom radosnej głupawki oczywiście utrzymany odpowiednio wysoko,
Spoiler: pokaż / ukryj
rozcinanie pocisków w locie i wyskakiwanie z samolotu w samej bieliźnie
ftw.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2011, 15:43   

JJ napisał/a:
Aria the Derpy Fansub

Herp?
Serio, nie wiem, w jakim celu oni tak to subują, ale... To już nie jest zabawne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-05-2011, 16:58   

Cytat:
Serio, nie wiem, w jakim celu oni tak to subują, ale... To już nie jest zabawne.

bo trollololololo? ludzie, od kiedy wy fansuby oglądacie, że to was dziwi.

AnoHana 5
Dobra, ja już mam dość Jintana i jego emo rozkmin. Jeżeli Poppo rzeczywiście "wierzy w Menmę", to czemu po prostu mu nie powiedział, że jego słowa ranią tą biedną dziewczynę? Jej też nawet nie pocieszył. Nie, lepiej poczekać, aż się rozbeczy. Jeżu. "Nie rozumiem BAAAWW" rozwiązaniem na wszystko.
Całkiem nieźle rozegrali dalszą część dramy Yukiatsu, on sam powoli zaczyna się zmieniać. Dużo bardziej polubiłam też Tsuruko, konkretna i fajna z niej babeczka, chociaż wiele ukrywa i póki co jest zbyt zamknięta w sobie (niespecjalnie się jej dziwię). Anal-chan i jej buzujące hormony troszkę mnie irytowały, ale to i tak nic w porównaniu do jej fajniusich psiapsiół.

No więc... kto zabił Menmę? ;d

A, i jeszcze - Menma chyba jednak nie jest wytworem wyobraźni Jintana, skoro wie rzeczy, o których on sam nie miał pojęcia.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2011, 17:17   

A Channel 5
Czyli Yuuko też ma jakieś słabości... najlepszym chyba momentem odcinka była jednak kłótnia nauczycieli. Seria wciąż trzyma przyzwoity poziom i oby tak było do końca.
...i gdzie, do choroby, jest kolejny odcinek "Hyuge Mono"???

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-05-2011, 22:13   

AnoHana 05 - po cichu mam nadzieję, że Tsuruko nie będzie miała jeszcze bardziej odjechanego od reszty powodu, by winić się za śmierć Menmy (choć znając życie, okaże się, iż podcięła koleżance wiązanie w sandale, by zgarnąć dla siebie cały harem). Już w przypadku Yukiatsu było to mocno naciągane - jako dzieciak kiepską chwilę sobie wybrał na zwierzenia, ale Menma i tak nie mogła się przez to stać dużo bardziej rozkojarzona. Z większym zapasem doświadczenia powinien uświadomić sobie, że cała sytuacja miałaby lepszy finał, gdyby po prostu postanowił wkręcić się we wspólne poszukiwania, a ofertę korupcyjną zostawił na później (więc na pewno nie jest tak, że to jego słowa zabiły dziewczynę).

Jintan obecnie chyba nie jest szczególnie zainteresowany w pomaganiu Menmie w osiągnięciu nirwany, bo musiałby się w końcu pogodzić z jej śmiercią i w ten sposób straciłby powód do emocenia (może nawet *gasp* musiałby znowu zacząć uczęszczać do szkoły).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-05-2011, 20:20   

Di Gi Charat Nyo wkroczyłem w niedubbingowane odcinki, gdyż dopiero teraz są do tego napisy :P
Dawno nie widziałem tak doskonałych tłumaczeń. Słyszę znajome imię lub nazwę a w napisach co? Zupełnie losowe słowa, nawet Akihabara dostała nazwę na "qee..." , której nie potrafię zapamiętać. Kilka przykładów:
Dejiko - Dichi
Puchiko - Soban
Rabi~en~rose - Labian (początkowo przecytałem lesbian :P i się zdziwiłem)
Prawdziwe imię Usady
Hikaru Usada - Byaname Yotekon ???
Akari Usada - Minli Yote
Yu-rei - Yoly
Aqua - Akeya
Di Gi Charat Planet - Dichikalote Star
Nie potrafię zrozumieć skąd są te nazwy. Zwłaszcza, że na endingu każda z postaci jest podpisana w romai :]. W każdym razie trudno się połapać. Zdarzają się nawet nazwy jak kamerdyner, które nie są nawet przetłumaczone, ale napisane w kanji :P. Świetne napisy :P
Niemniej jednak trochę rozjaśniają czyste japońskie dialogi i serial wciąż ogląda się świetnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 254 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group