FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2011, 02:24   

Lena100 napisał/a:
Ale dalej nie łapię różnicy, hehehe. Przepraszam.

Dobry przykład Kuudere z ostatnich lat: C.C. z CG. Kobieta, której los innych osób nie interesowałby, gdyby nie miała w nim jakiegoś interesu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2011, 11:15   

Sacred Seven 8
Ponieważ przerzuciłem się na Horrible, jestem w tyle ale trudno.
Przyjemny odcinek nawet pomimo braku akcji, choć spodziewałem się, że Kamienna Gębą po prostu szaleje z paringowaniem :P Co prawda wolałbym by Alma związał się z kimś innym ale miło, że pokazują, że jest on bro tylko z twardą skorupką.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 31-08-2011, 20:35   

Steins;Gate odc. 22

...niesamowity pokaz tego, jak wiele można zniszczyć dwudziestoma (dosłownie!) końcowymi sekundami odcinka. Ten prowadzony przez parę ostatnich odcinków wątek (jak się wydawało do niedawna, końcowy) był rozwleczony i ciut dziurawy, ale mimo to wciąż możliwy do zaakceptowania i nawet-nawet wciągający. Ale teraz...
Spoiler: pokaż / ukryj
"Okabe, powstrzymaj trzecią wojnę światową" - dobrze, że leżałem już oglądając. Oto właśnie cały dotychczas budowany dramat zamieniono w kulawą i tragicznie nieśmieszną parodię, z której totalnie nie mam pojęcia jak chcą wyjść twórcy. Boję się jednak, że to ma być ich furtka do zbudowania wielkiego i cholernie naciąganego happy endu, z jednostajnie narastającą ku końcowi autoparodią w zestawie.
Cóż, nie mam prawa odmawiać twórcom prawa do posiadania - wbrew wszystkim pozorom - dobrego pomysłu na wyjście z tego, ale totalnie, po prostu absolutnie nie wierzę, że po tej końcówce da się to naprowadzić na sensowy tor.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2011, 20:47   

Mogę ci jedynie powiedzieć, że dokładnie to samo miało miejsce w grze, a pozostałe 4 odcinki (bo z tego co kojarzę S;G miał mieć 26) będą naprawdę bardzo ciekawe i chyba niezbyt naciągane. Przynajmniej akcja będzie troszkę szybsza, bo ostatnie odcinki seryjnie były po prostu ... wolne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2011, 18:16   

Usagi Drop 9

Nadal mnie to zastanawia... Jakim cudem cokolwiek może być tak niewymuszenie urocze? Każdy odcinek to taka typowa codzienność bez jakichkolwiek dodatków... I każdy odcinek kończy się kolejnymi "ochami" z mojej strony. Tyle tu ciepła i słodyczy, która nie psuje zębów. A mruuu...

No. 6 - 9

Ruszamy do przodu. Odcinek dobry, sprawnie wszystko przebiegło... Tylko... że... To był bodajże tom piąty?... Ajć.

Spoiler: pokaż / ukryj
- W końcu trafili do tego Instytutu...
- No, coś mi mówi, że Safu sprawi swoim oprawcom sporo problemów... I chyba wyciągnie z kłopotów swoich wybawców...


Dwa odcinki... Ciekawe ile jeszcze wytną i jak to zakończą? >_>

O. Zapowiedź następnego odcinka jest fajna! I chyba zobaczę jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie momentów.

Spoiler: pokaż / ukryj
Cokolwiek robisz, nie krzywdź Nezumiego, bo wściekły Shion ci się odpłaci... Z nawiązką.
Tylko niech twórcy pamiętają, że po instytucie jest do zekranizowania jeszcze cały ostatni tom...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2011, 21:02   

Tak Usagi Drop, dziewiąta królicza kropelka była chyba najfajniejsza ze wszystkich.
Co by było gdyby Dai nie obciął prośby Rin? I ten posłuch w szkole :] Nadal Rin jest bardzo do twarzy w minie Popeya. Poza tym ta scena gdzie krasnale skakały po studzience :P
Chyba dawno nie było tak wyrównanej i dobrej obyczajówki, która była by za razem tak urocza. Niby kolorki podobne jak w Wondering Son ale kreska i te prawie potworne rysy twarzy głównego bohatera robią swoje. Kurcze nie wyobrażam sobie jak można by to zepsuć. A kysz spoilerowcy, ten serial się nie popsuje, nie pozwalam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2011, 21:10   

Next Senki Ehrgeiz - mamy wszytko co dobre: telepatię, super moce, tajemniczych dziwaków i całkiem fajny charadseign i megamecha za którym się wszyscy uganiają. Tylko co z tego? Fabuła jest totalnie do kitu! Postaci z małymi wyjątkami są zupełnie nieciekawe! Anime kompletnie nie wciąga! Ech... w połączeniu ze starożytną grafiką i taką sobie muzyką anime wypada naprawdę blado. Ale nie rzuciłem tego w połowie, więc takie złe nie jest.
Ocena adekwatna do zawartości: 3/10.

No. 6 ep 9 - wciąż gejowe. Przynajmniej mamy trochę akcji. Aczkolwiek dla mnie kompletnie wypranej z emocji. Kolejny odcinek zapowiada się lepiej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2011, 22:19   

Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku No. 6 dla odmiany nie będą próbowali śpiewać. Już nawet ataki soniczne Mariny Ismail z Gundama 00 sprawiały lepsze wrażenie niż tutejsza piosenka.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2011, 22:28   

No 6. jest na podstawie powieści? Mangi?
Da się to gdzieś dostać w cywilizowanym języku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2011, 22:33   

No.6 9
Shion! Co to za reakcja po dotknięciu ramion Inukashi?

Spoiler: pokaż / ukryj
Zachowanie Nezumiego wskazywało na to, że wiedział co się będzie działo, więc domyślam się, że był już kiedyś w tym Instytucie.

Końcówka była… straszna. Twórcy zawsze wiedzą w którym momencie skończyć odcinek.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2011, 23:13   

seshiro napisał/a:
No.6 9
Shion! Co to za reakcja po dotknięciu ramion Inukashi?

Może odkrył, że to osobnik płci przeciwnej i aż go odrzuciło?

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2011, 23:29   

Na odrzuconego to on nie wyglądał;P był raczej "lekko" ździwiony.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-09-2011, 23:57   

Blood Clamp 8

Ooooooooook. To chyba nie jest konspiracja w stylu "tylko Saya nie wie" (znaczy parę osób na pewno wie...), a raczej nieudolność scenarzystów... Yyyy, od czego by tu zacząć.
- kolega Tokizane jak i cała reszta uczniów pozbawiony jest zdolności logicznego myślenia oraz instynktu samozachowawczego...
- Saya daje jeszcze jaśniej do zrozumienia, że jest baaaaaaardzo, ale to baaaaaaaardzo niedorozwinięta (nawet jak na warunki anime... a to już sztuka). I amnezja tego nie usprawiedliwia...
- ojej, ależ dramat... tatusiowi się omdlało...
- ona ZNOWU zaczęła śpiewać, tym razem w wannie...

Spoiler: pokaż / ukryj
Oj tak, do szkoły zbliża się niezidentyfikowany, obrzydliwy potwór, a wszyscy stoją w oknie i wymieniają się uwagami, jakiż to on jest okropny. Do Sayi, która pozwala kilku pierwszym osobom zginąć już przywykliśmy... O jeeej tym razem potworokatrupienie będzie miało widownię? O jeeeeej.

I ja nie wiem, jakim cudem Tokizane jeszcze żyje. Ach, niezmierzona mocy scenarzystów, tu dalej o sobie znać bardzo, bardzo dokładnie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-09-2011, 09:34   

Penguinz 8

Ona jest wariatką. Fakt, świat jej się sypie pod nogami, ale i tak jest nieobliczalna.
WARIATKA

Ringu! Become Momoku for daikazoku!
Projecto M failo.
Being Ringu is suffering.

No i sprawy się komplikują. MMMMMMMMMMMMMMOTURRRRR.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-09-2011, 17:10   

Mawaru Penguindrum 8
To nie jest M jak Miłość... to M jak Macierzyństwo!!!~~~~
Póki co, fabularnie ten show jest genialny, powiedziałabym, że to najlepiej poprowadzone anime tego sezonu. Mnie doprowadza do granic ciekawości.
Spoiler: pokaż / ukryj
Skąd Kanba ma pieniądze? Gdzie podziewa się całymi dniami? Co ma Masako do całego projektu M? Domyślam się, że to ona była tym człowiekiem na motorze, który zabrał Ringo połówkę dziennika.
Zaczynam też żywić potworne podejrzenia, ale to tylko teoria.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mianowicie, Ringo nie zdaje sobie z tego sprawy, ale całe jej DESTINY tak naprawdę dotyczy Shoumy. Wiem, że to nic odkrywczego, mi ta myśl pierwszy raz przyszła do głowy po odcinku z pocałunkiem przy stawie (a raczej ratowaniem topielca). I teraz jak o tym myślę... W Curry Day Ringo zjadła curry z Shoumą, ne? To samo z wszystkimi innymi czynnościami opisanymi w dzienniku. W jej "noc poślubną" Shouma siedział z nią pod podłogą domu Tabuki'ego. Chociaż nie podoba mi się ten pairing, chyba, że Ringo wyleczy swoją psychozę.
Dramatyczna scena w deszczu bardzo mi się podobała (miło wiedzieć, że Shouma też potrafi się wkurzyć, dziwię się jedynie, że dopiero teraz to nastąpiło) i pozostawiła parę nowych pytań.
Spoiler: pokaż / ukryj
Co jest nie tak z Himari i jej braćmi? Czyżby nie byli prawdziwym rodzeństwem? Czy ma to coś wspólnego z kissem i gadką o DNA z pierwszego odcinka? A końcówka... brrrrrrrrr... aż zaczęłam krzyczeć do monitora "Shouma, NIEEEEE!" Ja tak lubię ta postać, z Kanbą tworzą idealny duet komediowy, i nie tylko, bo poważniejsze sceny w ich wykonaniu są równie śliczne.


No.6 9
Mnie też denerwuje jak Nezumi śpiewa. Reszta mi się podoba i idzie w dobrym kierunku, czekam tylko aż pojawi się więcej przetłumaczonej powieści i zabieram się za lekturę.

Co do Blood C... Enevi, wyjęłaś mi to wszystko z ust. Dalej jedyną pocieszającą sprawą w tym anime jest ładny opening i
Spoiler: pokaż / ukryj
obecność Watanuki'ego
(który miał w tym odcinku dobrą gadkę przy scenie w wannie gdzie najwyraźniej zapomniał, że będąc psem nie może nikogo onieśmielić).

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 293 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group