FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-09-2011, 10:50   

kokodin napisał/a:
Inna sprawa, że Blood był zawsze o wampirach, nie o elfach. :P


This is Sparta CLAMP!

A wracając do tematu.

HanaIro 23

No, no. Zbliżamy się do finału... Ale generalnie co z tego skoro jest tak potwornie nudno. To nie jest spokój i subtelność, a zwyczajna nieumiejętność zagospodarowania czasu antenowego. Uhh...

Spoiler: pokaż / ukryj
I tak, na koniec dostajemy wybitnie "przypadkowe" spotkanie dwójki zainteresowanych.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-09-2011, 14:26   

Mawaru Penguindrum
W skrócie - Ringo jest scary. Bardzo, bardzo przerażająca. A niebieskowłosy bohater chyba wyraźnie zakochany. Lub po prostu rycerski aż do głupoty.

Dantalian no Shoka 8
Pierwsza część to klasyczna historia z klasycznej legendy... ale jako widać, targować trzeba się umieć :)
Druga zaś - kolega głównego bohatera i jego problemy miłosne są... przerażające. On naprawdę umie sobie komplikować życie. Natomiast miny bohaterek podczas tej historii - bezcenne!

Hanasaku iroha
Seria już się kończy, ale czy na koniec możemy dostać więcej mamy i babci? Ładnie proszę. Te dwie panie są wspaniałe, w przeciwieństwie do młodszego pokolenia...
I co one planują osiągnąć przez
Spoiler: pokaż / ukryj
trenowanie judo na reżyserze - oszuście?


Ao no Exorcist 23
Czyli jak twórcy anime niszczą bardzo fajną mangę... oraz ile idiotycznych schematów i głupot damy rade wprowadzić do naszej historii w jednym odcinku?

Zacznijmy więc listę genialnych pomysłów...
1)
Spoiler: pokaż / ukryj
Tragicznie zmarła i wskrzeszona w zły sposób żona... jeeeej. Piękna, tragiczna historia, profesor oczywiście wcale jej nie wskrzesił... on tylko, jak każdy normalny człowiek trzymał ciało swojej żonę w hibernacji w środku laboratorium służącego do tworzenia sztucznych form życia. Czekając nie wiadomo na co. Normalne całkiem! Nawiasem mówiąc, skoro zginęła od płomieni Szatana, to co on trzymał w hibernacji?


2)
Spoiler: pokaż / ukryj
Zły Watykan! Mrok i zło! - ciekawe o tyle, że "Mefisto kontroluje zły Watykan i dlatego Watykan jest zły" i "Zły Watykan jest zły, bo aresztował dobrego Mefisto" w jednym odcinku. Przy okazji mamy tragiczną historię dziadka i matki głównych bohaterów oraz nowych obrońców ludzkości, trochę bardziej radykalnych niż Zły Watykan TM. Zapewne okażą się jeszcze gorsi niż Watykan... i polowanie na czarownice!


3)
Spoiler: pokaż / ukryj
Babcia była dobrą osobą i kochała roślinki, dlatego jej ogród był pełen Green Manów! Ekhem, Green Many to z tego co wiem są DEMONY. Wzywa się je w ten sam sposób w końcu. Jak rozumiem mamy tu klasyczną dualistyczną moralność - słodkie i sliczne demony - dobre, brzydkie i ogniste demony - złe.
A w ogóle jakim cudem ogród w głównej szkole egzorcystów w Japonii zamieszkuje stado biegających swobodnie demonów?


4)
Spoiler: pokaż / ukryj
Związane z poprzednim - Green Many lubią ją i chronią, więc musi być dobra - ponownie, to są DEMONY. Ona jest DEMONEM. To tylko normalna solidarność gatunkowa!


5)
Spoiler: pokaż / ukryj
I wreszcie: Yukio, I'm your fath... I mean, grandpa! Chodź pomóż mi przejąć władzę nad Watykanem i zabić wszystkie demony! Co prawda całym założeniem wychowywania Rina jest to, że można by go użyć jako broni przeciwko Szatanowi w przyszłości, bo ludzie do Gehenny udać się nie mogą... no i my też nie możemy, ale na pewno zabijemy wszystkie demony!

Podsumowując - zaliczam się do osób, które nie uważają, że każde odstępstwo od mangi jest zbrodnią. Nie twierdzę też, że mangi są ogólnie lepsze niż anime. Ale dlaczego, dlaczego i jakim cudem z fajnego shounena z paroma problemami moralnymi oni robią taką durnotę? Ta seria i tak jest reklamą dla mangi, nie mogli zamiast tworzyć tonę zbędnych fillerów i jak na razie idiotyczny "anime only" wątek fabularny po prostu nakręcić 13 porządnych odcinków?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-09-2011, 19:01   

Daerian napisał/a:
Ao no Exorcist 23
Czyli jak twórcy anime niszczą bardzo fajną mangę... oraz ile idiotycznych schematów i głupot damy rade wprowadzić do naszej historii w jednym odcinku?

No to ja może pobawię się w adwokata diabła, bo choć obecne odcinki nie są szczególnie rewelacyjne, to i tak wypadają lepiej niż fillery np. w Railgun
Daerian napisał/a:

Zacznijmy więc listę genialnych pomysłów...
1)
Spoiler: pokaż / ukryj
Tragicznie zmarła i wskrzeszona w zły sposób żona... jeeeej. Piękna, tragiczna historia, profesor oczywiście wcale jej nie wskrzesił... on tylko, jak każdy normalny człowiek trzymał ciało swojej żonę w hibernacji w środku laboratorium służącego do tworzenia sztucznych form życia. Czekając nie wiadomo na co. Normalne całkiem! Nawiasem mówiąc, skoro zginęła od płomieni Szatana, to co on trzymał w hibernacji?


Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwsze błędne założenie - egzorcyści są normalnymi ludźmi. Jak na razie im dalej w las, tym więcej zwichniętych drzew. Może Neuhaus w młodości udał się z wycieczką do mauzoleum Lenina i pomysł mu się spodobał (a skoro miał też odpowiednie środki...)?

Poza tym żonka mogła równie dobrze kopnąć w kalendarz z powodu poparzeń na większej części ciała. Nikt nie powiedział, że zmieniła się w kupkę popiołu.


Daerian napisał/a:
2)
Spoiler: pokaż / ukryj
Zły Watykan! Mrok i zło! - ciekawe o tyle, że "Mefisto kontroluje zły Watykan i dlatego Watykan jest zły" i "Zły Watykan jest zły, bo aresztował dobrego Mefisto" w jednym odcinku. Przy okazji mamy tragiczną historię dziadka i matki głównych bohaterów oraz nowych obrońców ludzkości, trochę bardziej radykalnych niż Zły Watykan TM. Zapewne okażą się jeszcze gorsi niż Watykan... i polowanie na czarownice!


Spoiler: pokaż / ukryj
Tutaj wybitnie zamieszałeś się w argumentacji. O Mefisto tyle zostało powiedziane, że występował teraz w roli opiekuna Yukio i Rina. Aresztowanie (poniekąd zupełnie słuszne) daje tylko okazję demon-haterom do wrogiego przejęcia władzy (bo Mefisto by raczej nie siedział w takiej sytuacji z założonymi rękami). A tragiczna historyjka dziadka (pod warunkiem, że rzeczywiście jest dziadkiem) wcale nie musi być w pełni prawdziwa. W końcu chodziło tylko o przeciągnięcie Yukio na ciemną stronę mocy


Daerian napisał/a:
3)
Spoiler: pokaż / ukryj
Babcia była dobrą osobą i kochała roślinki, dlatego jej ogród był pełen Green Manów! Ekhem, Green Many to z tego co wiem są DEMONY. Wzywa się je w ten sam sposób w końcu. Jak rozumiem mamy tu klasyczną dualistyczną moralność - słodkie i sliczne demony - dobre, brzydkie i ogniste demony - złe.
A w ogóle jakim cudem ogród w głównej szkole egzorcystów w Japonii zamieszkuje stado biegających swobodnie demonów?


Spoiler: pokaż / ukryj
Pewnie na tej samej zasadzie, co obecny kotek Rina wcześniej sobie biegał luzem po okolicy (do czasu aż zaczął sprawiać kłopoty). Jakoś nie widać u egzorcystów logiki - demon to demon, więc wal go w mordę (acz to się pewnie obecnie zmieni) - inaczej nie posługiwaliby się chowańcami.


Daerian napisał/a:
4)
Spoiler: pokaż / ukryj
Związane z poprzednim - Green Many lubią ją i chronią, więc musi być dobra - ponownie, to są DEMONY. Ona jest DEMONEM. To tylko normalna solidarność gatunkowa!


Spoiler: pokaż / ukryj
Logika Shiemi jest krańcowo naiwna, ale widzowie nie mają obowiązku podążać tym tropem. Żona Neuhausa była obłąkana i zaślepiona w swoim pragnieniu zemsty, ale koniec końców coś tam do niej w końcu dotarło, więc skoro i tak umierała, to mogła odejść z godnością (co innego, gdyby kogoś rzeczywiście zabiła)

Poza tym solidarność gatunkowa jakoś nie przeszkadza chowańcom walczyć z innymi demonami.


Daerian napisał/a:
5)
Spoiler: pokaż / ukryj
I wreszcie: Yukio, I'm your fath... I mean, grandpa! Chodź pomóż mi przejąć władzę nad Watykanem i zabić wszystkie demony! Co prawda całym założeniem wychowywania Rina jest to, że można by go użyć jako broni przeciwko Szatanowi w przyszłości, bo ludzie do Gehenny udać się nie mogą... no i my też nie możemy, ale na pewno zabijemy wszystkie demony!


Spoiler: pokaż / ukryj
Cóż, gdyby demonów nie było pod dostatkiem po ludzkiej stronie świata, to egzorcyści nie byliby potrzebni. Już bardziej wcześniejsze zapewnienia Rina o tym, że skopie zad Szatanowi, świadczyłyby o potrzebie wyprawy do Gehenny niż to, co proponuje Dziadek Palpatine. Szczegóły poznamy w kolejnych odcinkach. Podejrzewam, że będą starali się unicestwiać demony zamiast posyłać je na drugą stronę i nie stosować taryfy ulgowej wobec oswojonych przypadków.


Cóż, pewnie mogli nakręcić 13 odcinków, ale czy np. oglądanie Bleacha albo Soul Eatera miałoby sens, gdyby ucięto je na 13 odcinkach? Nie cenię sobie może Ao no Exorcist szczególnie wysoko, ale przynajmniej obecnie coś się dzieje i mamy konkretny konflikt (6 kolejnych odcinków w rodzaju tego plażowego z krakenem bym nie zniósł).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-09-2011, 01:03   

Bosz, właśnie skończyłam oglądać najbardziej odjechaną rzecz pod słońcem - Denshinbashira Elemi no Koi! Historia miłości słupa telefonicznego i elektryka! I nie, rzeczony słup nie transformuje w moe panienkę, od początku do końca pozostaje słupem! WTF?! To było dziwne... Autentycznie nie wiem co napisać, takich okruchów życia jeszcze nie spotkałam. Platoniczny romans telefoniczny wymiata, o!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2011, 21:49   

Steins;Gate 23
Cieszy mnie, że moje obawy się nie potwierdziły i seria wciąż potrafi mnie wciągnąć. Zastanawia mnie ile to ma mieć odcinków? trudno mi wyobrazić sobie finał w tym jednym odcinku (na MAL pisze ze ma byc 24). Obstawiam częściowe wyjaśnienia + Zapowiedź następnego sezonu w bliższej przyszłości.

Spoiler: pokaż / ukryj
btw, tak dla pewności, Ilu z was obstawia że ta fioletowo włosa dziewczyna z endingu to Kurisu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2011, 22:35   

NecroMac napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
btw, tak dla pewności, Ilu z was obstawia że ta fioletowo włosa dziewczyna z endingu to Kurisu?

Zapewne wszyscy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-09-2011, 13:07   

Ikoku_Meiro_no_Croisée_-_08

Jaka ta seria jest cieplutka... Ostatnie kilka dni rozgrzewała mnie od środka. Niesamowicie podoba mi się relacja Yune i Clouda. Chociaż to mi aż za bardzo wygląda na relację pana i władcy z podnóżkiem. Zawsze drażniły mnie takie układy. Fakt, że jej się to podoba jest tym bardziej creepy. Ale mimo wszystko oni są uroczy. Jej upór, jego opryskliwość. Lubię takie relacje. Rozbroił mnie tym "przyjęciem jej do stada". Poza tym polubiłam Camille, ja takich postaci zwykle nie lubię, acz zawsze miały na mnie magnetyczny wpływ. Natomiast Camille mi się zwyczajnie podoba. Tylko zapowiedź flashbacków mnie rozczarowała. Nie chcę flashbacków! Chcę relacje międzyludzkie tu i teraz.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-09-2011, 14:27   

Pingwiny - Łojezu jakie to durne!
Carnival Phantasm - Łojezu, to jeszcze głupsze!

Oglądane rodzinnie zapewniło mnóstwo radochy. I kfikania.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-09-2011, 20:01   

Kamisama dolls 10
Nowa dziewczyna narobiła zamieszania i miała niezłe wejście, a nawet dwa. W życiu nie spodziewałabym się, że paralizator zostanie użyty na tej osobie. Kuuko przestała dzisiaj być główną sadystką.
I wiadomo w końcu kto i po co uwolnił Akiego.

Dantalian no Shoka
Zieeww. Po pierwszym odcinku zapowiadało się w miarę ciekawie. Zaklęta biblioteka, upiorna księga, tajemnicza dziewczynka. Pięknie. Po drugim odcinku: yyy… następne odcinki chyba nie będą miały tego samego schematu…? I niestety, prawie każdy jest taki sam, zmieniają się tylko bohaterowie i książki. Ze wszystkich odcinków podobały mi się tylko dwa:
Spoiler: pokaż / ukryj
ten z mądrymi dziećmi, które stwierdziły, że nie ma sensu podbijać świta
i z przerażającą narzeczoną. Mam jednak nadzieje, że w końcu na dobre zagości cenzor ze swoją towarzyszką i zacznie się dziać coś sensownego.
Na plus są sympatycznymi główni bohaterowie. Dużo bardziej podobały mi się pełne ciętych ripost rozmowy Dalian z Camilą i Anthnym niż ta cała paplanina na temat książek.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 21:16   

Squid Girl - musiałem się odstresować. I co mogę powiedzieć... pfff... nie wiem za co to zbiera tak dobre oceny. Jedyna rzecz, która mi się podobała to chibi Ika. A później było sporo dość nieśmiesznego humoru i ikonicznych postaci. Ika ma być kjutna i w zasadzie jest. Ale to dla mnie za mało, by wystawić temu anime więcej niż 5/10.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 21:55   

Kamisama dolls 10
Jeszcze bardziej szalona baba się pojawia. Co jak co ale wydaje się, że na kontroleró wybierają chyba najbardziej niestabilne jednostki.
Tylko czekać aż pojawi się policja ze wsparciem ciężkiego sprzętu i zaczniena nich polować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2011, 22:27   

Steins;Gate 23

Czy ktoś poza mną zauważył, że jest nowa piosenka w OP i ED? Czyżby został więcej niż 1 odcinek do końca serii, czy jako że jesteśmy w ALPHA worldline, również posiadamy inne słowa piosenki?

Ktoś zna może tłumaczenia tychże piosenek? Ciekawy jestem, czym się różnią ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-09-2011, 07:46   

vries napisał/a:
Squid Girl - musiałem się odstresować. I co mogę powiedzieć... pfff... nie wiem za co to zbiera tak dobre oceny. Jedyna rzecz, która mi się podobała to chibi Ika. A później było sporo dość nieśmiesznego humoru i ikonicznych postaci. Ika ma być kjutna i w zasadzie jest. Ale to dla mnie za mało, by wystawić temu anime więcej niż 5/10.

Zgiń przepadnij, fe fe fe. To jest tytuł dość specyficzny i albo podoba się w 100% albo nie podoba w więcej niż 50%. Sprawa gustu i tylko, bo sam tytuł jest zrobiony raczej porządnie.
A absolutny brak fanservisu na plaży, to już absolutna uczta dla oczu. (poza tym było tam sporo postaci z poza tytułu, np dwie siostry Trndo, Nabiki i Kasumi :P)

A ja sobie konstytuuję odświeżanie Stand Alone Complexów. Już jest druga seria, do odcinka 16. Tachikomy rządzą i tyle. Poza tym ten sezon jest zdecydowanie mroczniejszy, chociażby fakt , że większość odcinków dzieje się w nocy. Ale i większość odcinków na dość "creepy" fabułę. Jeszcze głębiej grzebiemy w historii losów Major. Od samego początku przyczyn robotyzacji, przez zbieranie oddziału.(Batou jako świeżak, wygląda lepiej od Togusy :]) Ale przede wszystkim Tachikomy, ich indywidualizacja jest czymś bardzo dziwnym, jeszcze jak jeden otworzył drugiemu łepek :P Shock :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-09-2011, 19:14   

No. 6 - 10

Heeeh, no teraz to już w ogóle się o to boję... Że niby jeden odcinek na tyle materiału? Ałć... To się nie skończy dobrze... To się skończy źle, źle... >_>

Spoiler: pokaż / ukryj
W każdym razie scena z górą trupów była w miarę mocna. Potem duecik włamuje się do instytutu, oczywiście to wszystko za łatwo przebiega.. A to przez te cięcia - z ucieczką z miasta było to samo, w książce działo się więcej i miało to sens. Tu ma taki umowny.
Scena z zabiciem tych funkcjonariuszy w pierwowzorze też pewnie lepiej się prezentuje. Ale nie było tak źle.
Tylko ta Safu na koniec mnie nieco zdziwiła. To chyba tylko złudzenie, projekcja - coś, ale nie sama Safu...


Blood Clamp 9

A ta seria znowu króluje... Dalej absurdalnie momentami. To się rozłazi. I to tak porządnie. Dialogi nadal są niesamowicie drewniane i następują w momentach najmniej odpowiednich.

Spoiler: pokaż / ukryj
Rzeźni ciąg dalszy. Ginie sporo osób, a Saya ich uratować nie może, bo ma w tym czasie przebłyski wspomnień i boli ją główka. Wygodne, ne? Tak jest dramatyczniej. I nawet jak jej głowa nie boli, to siedzi z boku i patrzy z zaciętą miną, jak giną kolejne osoby.
Ale wow, w końcu zaczęła coś kojarzyć, jak na nią to było wyjątkowo bystre. Ale nadal nie jest to nawet średnia prędkość kojarzenia faktów przez te mniej rozgarnięte postaci z anime. O wiele wolniej, woooooolnieeeeeeeeej. Tokizane jest podejrzany albo scenariusz tak go lubi., bo potrzebny jest Sayi mroczny bizon.
Szykuje się śliczna katastrofa. Aż miło będzie popatrzeć :D

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-09-2011, 19:56   

Steins;Gate 23
o_O
Ciekawe, Suzuha w tej linii jest zupełnie inna... i ta zmiana wyszła jej na zdrowie XD

Natsume do 10
Hauauauauauauauauauaauauauauauauau~~!
Obok Usagi Drop,to aktualnie najmruczniejszy tytuł sezonu... a opening jest tak samo genialny jak w poprzednich sezonach - niby nic specjalnego, ale z odcinka na odcinek głębiej wbija się w głowę aż wreszcie zaczyna się polowanie... i... jest!
http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=ESCL-3759
Moje, moje, mojemojemoje.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 295 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group