FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2011, 02:20   

Blood c epizod 9
Ej ale ona po tych dziewięciu odcinkach zadała przynajmniej 3 sensowne pytania.
Spoiler: pokaż / ukryj
Klasy rzeczywiście były puste.
Niemniej jednak jej klasa to zbiorowisko kompletnie bezmózgich osobników (przynajmniej teraz to dosłownie)
Spoiler: pokaż / ukryj
Te kawałki mięsa uciekały tak by dać się zabić, co do jednego. Zamiast najbardziej oddaloną od zagrożenia klatką schodową w dół jak uczyli na ewakuacji, to musieli najbliższą potwora iść w najbardziej pułapkogenne miejsce w szkole- dach.(lub je blokować) Oni prosili się o pomstę potwora, gdzie są te niby na wskroś spokojne Japońcyki?
Kolejna sprawa to pies, i dwa bizony
Spoiler: pokaż / ukryj
Wagarowicz przetrwał (nie) spotkanie z potworem, to rozumiem, ale jak przetrwał przewodniczący? Potwór rzucił nim o ścianę!!!! A piesek to tym razem pluszak?
Ale najdziwniejsze było zachowanie tej przeklętej fanserwisicy-knuj
Spoiler: pokaż / ukryj
Ta nauczycielka nikomu nie wydaje się podejrzana? A fakt, wszystkich coś zjadło.

I teraz nie wiem co było groźniejsze? Potwór robiący mielone z ludzi, czy może Saya robiąca mielone z potwora? Czy ten miecz nie może być ostry cały czas? To nie Tetseiga aby transformować.
Jak dla mnie to powinno się wydarzyć góra w drugim odcinku :P

Usagi Drop kropelka dziesiąta
Rin chora? Nieeeee!! Dai po prostu spanikował i się nie dziwię, pierwszy raz jego maskotka była zagrożona. (A on pewnie nie miał nawet rybek w dzieciństwie.) Mamuśka Kokiego przybywa na ratunek i bardzo dobrze niech się zarazi i padnie u Daja w pokoju, ale nieee musiała wrócić do siebie zołza chorować. A tak by było po sprawie i zamieszkali by razem bo jakoś tak wyszło. Świetny odcinek, zamiast sielanki kino grozy i zaraz będą potwory bez zębów :]

Kamisama Doll epizod 10
Ta panienka mi się nie podoba, jeśli po tym co widzę , młodsza siostra będzie jej klonem, to ja już uciekam! (bo w dzieciństwie była bardzo podobna) Ile jest w końcu tych potworków? I co wszystkie już są w mieście? Co zostało w wiosce, puste baraki?
I kim do jasnego grzyba poatomowego jest główny bohater? Przeżyć atak potwora rodem z blood c :] stojąc? i jeszcze dwie osoby taszcząc? gdzie niebieski uniform z czerwoną peleryną?
To nadal jest pogmatwane, nawet coraz bardziej (bo każde wyjaśnienie daje 3 nowe zagadki) Ale to jest nadal niezłe.

Baka no Test ni epizod 9
Action resume. Czyli cała historia jednego cmoka. Akisa spartoliłeś chłopie, tylko Hideyoshi ci został :P Czy ja dobrze widzę? Akcja, fabuła w stylu poprzedniego sezonu? Cosik tak ale ie do końca. Mimo to jeden z lepszych odcinków sezonu (po co były poprzednie?)

Ikoku Meiro no Croisee epizod 10
No i tutaj to już się rozpłynąłem. Ten serial nie jest może fabularnym źrebakiem, ale jest bardzo przyjemny. Mała figurka w kimonie całkowicie wrosła w francuzką galerię handlową (tak tak nasze hipermarkety to raczej wróg galerii oryginalnych) Poza tym te wynalazki. Dopóki nie było telewizji ludzie mieli na prawdę fajne rozrywki. A teraz tylko facebook :P Niech ktoś teraz narysuje takiego kota!!

I dla zaostrzenia nastroju, jedna bomba atomowa. Gits s.a.c. do epizodu 22 a co.
Epilog nadciąga
Spoiler: pokaż / ukryj
moje biedne niebieskie robaczki
Tak to JEST KRYMINAŁ! Nawet Major się pogubiła. Warto było to sobie przypomnieć

Po ciężkim dniu chyba trochę przesadziłem z tym odstresowywaniem się :]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 09-09-2011, 07:36   

Yozakura Quartet Anime z serii średnich, za to posiada absolutnie genialny soundtrack, poza openingiem nie mający nic wspólnego z popem. Tudzież Japonią. Jako tło muzyczne ballada? Awesome!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-09-2011, 15:05   

Mawaru Penguindrun 09
Eeee...... E? o___O;;
To anime nie przestaje zadziwiać. Przynajmniej ani pół stalkerki w tym odcinku nie było... I kurczę UTENA. Ten gość w bibliotece. I w ogóle co się dzieje? Ale trzeba przyznać, retrospekcja była ciekawie poprowadzona. Absurdaaaalnieeee, aczkolwiek w dobrym stylu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-09-2011, 21:02   

Nie znam Uteny, ale Mawaru Penguindrun epizod 09 rzeczywiście mnie rozbroił. Nie tego się spodziewałem. Oni rysują drugie dno!!
Spoiler: pokaż / ukryj
Pomijając wszystko inne to różowe z czołówki to nie jest kobieta? Szok. I jednak wszystko kręci się w okół jabłek.
Po jakiego pingwina oni w ogóle rozwijali wątek Ringo? A fe won mi z tym. Gdyby strzelili z grubej rury parę odcinków wcześniej, serial by nic nie stracił (no chyba, że coś szykują z chłopakami) ale teraz mnóstwo detali się rozjaśniła.
Pytanie na dziś:
Dlaczego był tylko jeden odcinek?

Tachikomy też skończyłem. Kurcze Ghost in the Shell S.A.C. 2nd gig ma najfajniejszy opening jaki pamiętam, a ten pamiętam. Muzyka miodzio, obraz piękny, ale jednego im nie wybaczę, te czarne płaszcze. Dlaczego ach dlaczego nie nosili ich w serialu :P stracili by na oryginalności , ale chociaż wyglądali by fajniej :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2011, 22:41   

kokodin napisał/a:
Kurcze Ghost in the Shell S.A.C. 2nd gig ma najfajniejszy opening jaki pamiętam, a ten pamiętam.

Pff... dla mnie ten jest fajniejszy.

Mawaru Penguindrun 09 - Cóż, nic czego bym się nie spodziewał. Znaczy kosmos i bzdura. Ale akurat to do tej serii pasuje.

No. 9 - bleh... niby cały czas coś się dzieje, niby fabuła jest spójna, ale nie podoba mi się. Wszystko to takie mdłe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-09-2011, 20:43   

Tiger and Bunny 24

Świetny odcinek. Dobra walka była i zanosi się na fajne zakończenie :D

Spoiler: pokaż / ukryj
A tak na serio...
To się nie dzieje naprawdę? Oni wcale nie ubili Kotetsu, prawda? I tytuł następnego odcinka... NIE. TAK. SIĘ. NIE. ROBI.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2011, 21:21   

Mawaru Penguindrun 09
Nowy pan bibliotekarz o różowych włosach przypomina mi Akio. Swoją drogą, fajna biblioteka. :)
Koniec łuku Ringo. Mnie on nie przeszkadzał. Nie podzielam niechęci do Ringo. Może i miała ostre odpały, ale to dlatego, że desperacko próbowała ratować rodzinę. Przede wszystkim szkoda mi jej.
Wygląda na to, że teraz kolej na Himari. Nieszczególnie mnie ona interesuje, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby ją skreślać.

Dark Myth
Dawno już nie oglądałam serii, w której horror jest takim failem.

I powoli nadrabiam zaległości w Dantalian no Shoka. Dalej podczas oglądania mam tak głębokie myśli jak np. Daisuke Ono, what a sexy voice you have! :P A tak serio, ten facet ma genialny głos.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-09-2011, 00:42   

Ten pan bibliotekarz to coś nowego na ekranie, ale wychodzi na to, że nie w fabule. Mnie bardziej zaciekawił wątek przyjaciółek i samo triple h. Przez takie odcinki wszystko zaczyna trzymać się kupy. Ze stalkerką może przesadziłem. Moim zdaniem jest zbyt zakręsona, jak większość straumatyzowanych w dzieciństwie bohaterów. Sama Ringo jako postać mi nie przeszkadza. Sam typ postaci, nienawidzę tego cholerstwa. A Himari od początku miała potencjał , chociażby jej "nieświadome cosplay" z innych anime (np Ojomajo Do Re Mi) A teraz wychodzi, że podświadomie miała zwidy pingwinów już od małego, tylko je ignorowała. "Róźowooka Himari" też wychodzi na to, że nie jest osobowością czapki :], chociaż w "realu" nie świecą jej oczy.
To się po prostu nakręca i robi dobre.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-09-2011, 10:44   

T&B 24

To, co napisała Evil.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie ubijajcie go! :(

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2011, 11:08   

Spokojnie drugi sezon ma być. Po co ta histeria.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-09-2011, 11:15   

Smk napisał/a:
Yozakura Quartet Anime z serii średnich, za to posiada absolutnie genialny soundtrack, poza openingiem nie mający nic wspólnego z popem. Tudzież Japonią.


...od której strony na to bym nie patrzył, to Just Tune jest totalnie typowym openingiem by Savage Genius, z pop-owatością nierozłącznie w tym zawartą ;p

Steins;Gate odc. 23

Oczywiste oczywistości oczywiście oczekują.
Spoiler: pokaż / ukryj
Cały wybieg musowo musiał być podporządkowany uratowaniem Kurisu i tak naturalnie było. Bogu dzięki Okabe przynajmniej bimba sobie na całą kwestię "trzeciej wojny światowej", bo perspektywa budowania napięcia w koło tego wątku przeraża mnie.


Może jeszcze uda się to poprowadzić w dobrym kierunku, a nawet jeżeli nie, to przynajmniej definitywnie zamknąć, nie zostawiając historii na enigmatycznym rozjeździe.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-09-2011, 11:15   

Caladan napisał/a:
Spokojnie drugi sezon ma być. Po co ta histeria.


Pomiędzy "ma" a "może" jest istotna różnica. Nikt jeszcze nie potwierdził tego w 100%. Poczekajmy kolejny tydzień. Ewentualnie dowiemy się po napisach końcowych. Ale wolałabym, żeby takowej nie było, bo skoro coś się zaplanowało na 25 odcinków, to niech to tyle ma...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-09-2011, 11:18   

Powiem tak pieniądze. Złota kura musi wysiadywać dalej złote jajka. Ale jakiego kształtu jajka................. Jestem przyzwyczajony do tego typu zagrywek.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-09-2011, 11:29   

Usagi Drop 10
Niech się w końcu wyznają sobie miłość, wezmą ślub, przeprowadzą się do dużego mieszkania i wychowują dwójkę bachorów razem, no! Poza tym ja bym jednak z dzieciakiem z prawie 40 stopniową gorączką udała się do szpitala. Ale awwwww jakie to anime jest pełne ciepła i w ogóle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-09-2011, 11:50   

Caladan napisał/a:
Jestem przyzwyczajony do tego typu zagrywek.


To w końcu Sunrise robiło Geassa, ale mam nadzieję, że tym razem trochę przemyślą sprawę...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 296 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 295, 296, 297 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group