FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-09-2011, 21:57   

Aha, jeszcze odnośnie tego co napisałem powyżej - po dokładniejszym przejrzeniu artykułu który podlinkowałem zauważyłem coś ciekawego...

Spoiler: pokaż / ukryj
Kojarzymy mapkę metra w połowie odcinka? Ta przy przerwie na reklamy. To linia Marunouchi, którą często jeżdżą bohaterowie: pierwszy przystanek - Ogikubo (czyli okolica domu rodziny Takakura) ostatni - Ikebukuro (czyli akwarium w którym Himari znalazła pingwinią czapkę). Jedna z zaatakowanych w 95.

Mapka przesuwa się o jeden przystanek na odcinek. Następny odcinek - dwunasty - prawdopodobnie ujawni Wielką Tajemnicę, czyli jak ataki powiązane są z bliźniakami.

Gaz w linii Marunouchi wypuszczono na dwunastym przystanku

MIND=BLOWN

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 24-09-2011, 15:26   

Mawaru Pingwiny 11
LOOOOOOOOL. No ciekawe kto w takim razie ma drugą połówkę dzienniczka - mam wrażenie, że to może być Yuri... Ale rany, lubię ten surrealistyczny klimat, dziwne miejsca, znaki tu i tam porozrzucane. I pingwiny. Absolutnie zabił mnie sposób wykorzystywania brzusznego fałdu skórnego, który normalnie służy dorosłym pingwinom do utrzymywania wysiadywanych jajek w ciepełku, jako mikrofalówki. I "odlotowy" pingwin. I pingwiny pakujące z powrotem do garnka gołąbki - a normalnie to by je zeżały. I łoooo Ringo w koncu dostała co chciała, a tu klops. I kurczę, w takim momencie odcinek przerywać!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-09-2011, 19:12   

No dobra wszystkie serie tv Slayersów za mną. Szczerze mówiąc i rozumiem i nie rozumiem dlaczego ludzie rozgraniczają nowe od starego. Technicznie rzeczywiście jest przepaść. Gagów ekranowych jest jakby mniej. Ale fabularnie licząc dwie serie "R" jako całość nie różnią się znacząco ani poziomem ani pomysłowością od starych Slayersów. Bardzo miłymi ukłonami w stronę fanów mogły być chociaż użyte motywy muzyczne, gdzie na przykład w finałowej walce leci opening z Next. I tak w ogóle serie są dość składnie połączone. Bardziej bał bym się wypuszczenia slayersów dalej w wielki świat i rozróby z zupełnie nowymi przeciwnikami. Co prawda po dubbingowej wersji pewnie nigdy nie domyśle się kto ze starych znajomych Liny utknął w tej szalonej zbroi... Ale co mi tam.
Oczywiście jak zaczęło się od Rezo i Szabronigdo tak i na tym się skończyło. Generalnie mnie się podobało i ja zaliczam to jako czwarty sezon Slayersów, czy to się komuś podoba czy nie. Podejrzewam, że nowy sezon czegokolwiek po latach nie spotkał by się z przychylnością fanów kultowych serii, ale negowanie istnienia takich serii mija się z celem. Równie dobrze można powiedzieć, że reprezentacja polski piłki nożnej nie istnieje, bo kto inny gra niż 15 lat temu :P.
Tak wiec obejrzałem 4 sezony tv Slayersów
Najciekawszy był sezon drugi,(ok 4 w skali 0-5) potem ułożył bym na równi sezon trzeci i druga połowę revolution (~3,5-4), potem resztę revolution i drugą połowę evolution e (3,5), natomist najmniej ciekawy dla mnie był pierwszy sezon i pierwsza połowa evolution e (~3)
Zostało pooglądać ovki, zobaczymy czy mi się zechce. (pewnie tak)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-09-2011, 19:35   

kokodin napisał/a:


Blood C epizod 11
Dlaczego ten przegadany odcinek przebiegał dokładnie wedle jednej z moich przepowiedni? Truman Show i tyle. Obrzydliwy odcinek, tyle gadania ciężko znieść, dobrze że chociaż miało ono jakiś sens bo gdyby nie... :P


Gadanie jest dobre. Gadanie jest fajne. A twarze postaci są piękne! Po raz pierwszy od kilku odcinków anime znowu zaczęło mi się podobać.
Dodatkowo - fakt, że byłeś się w stanie domyśleć i przewidywałeś że o to może chodzić nie jest tutaj wadą - wręcz odwrotnie. Od początku to wszystko było sugerowane, było pełno aluzji (o wielu już pisałem wcześniej). Twoje stwierdzenie "domyślałem się tego" oznacza tu jedno - seria odstawiła świetny foreshadowing, szykując starannie ujawnienie prawdziwych faktów, a nie odstawiając tzn. deus ex machina lub nawet gorzej.

kokodin napisał/a:
Ale fabularnie licząc dwie serie "R" jako całość nie różnią się znacząco ani poziomem ani pomysłowością od starych Slayersów.


Niech pomyślę... fabuła. Całe założenie fabularne nowej serii jest idiotyczne, to raz. Dwa, seria dzieje się po wydarzeniach z Try, ale wykorzystuje oficjalne elementy ze znacznie wcześniejszych wydarzeń - co daje absurdalny efekt drużyny, która co dopiero pokonała miejscowy odpowiednik boga chaosu mającą problemy ze sprawnym, ale nadal tylko zabójcą.
Dalej - gwałt na charakterze postaci z jednym jedynym wyjątkiem Liny. Pozbawienie jakiejkolwiek roli (znacznie gorzej niż w starych seriach, gdzie już na to narzekano) kogokolwiek poza Liną - inne postacie robią za tło. Wsadzenie zupełnie od czapy pokemona do serii.

kokodin napisał/a:
Co prawda po dubbingowej wersji pewnie nigdy nie domyśle się kto ze starych znajomych Liny utknął w tej szalonej zbroi... Ale co mi tam.

Wyraźnie miała to być Naga the White Serpent.

kokodin napisał/a:
Podejrzewam, że nowy sezon czegokolwiek po latach nie spotkał by się z przychylnością fanów kultowych serii, ale negowanie istnienia takich serii mija się z celem.

Akurat wychodzi nowa wersja Lupina III. Się okaże. Ale z kontrargumentów - nowa wersja III części Crest/Banner of the Stars podobała się fanom. Film Nanohy też się fanom podobał.
PS: Czy to nie Ty narzekasz tutaj na nowy sezon Blood co odcinek :P?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2011, 07:47   

Z bloodem jest akurat trochę inna sytuacja, to jest inny serial o podobnych założeniach, nie natomiast kontynuacja lub remake jak to miało miejsce w dwóch poprzednich. Gdyby to miało zupełnie inny tytuł też bym narzekał.:P

Kontynuacja którą od wtorku będę oglądał to Ika Musume. I tutaj rzeczywiście mogę narzekać jako fan jeśli nie utrzymają poziomu.

............................

Nichijou epizod finałowy
To było zupełnie w moim stylu. Dużo krótkich i śmiesznych historyjek połączonych w łańcuch. I w dodatku takie to było ciepłe. Będzie mi tego brakowało. Wielki wzdych.
Ale przynajmniej wiemy skąd się Sakamoto wziął :] i rujnacja dwóch tortów, dynia i złamany patyk. Duużo !!! :]

Beelzeebub epizod 35
Trzysetowy mecz ma 2 połowy :] starczy wygrać jedną by wygrać cały mecz. Dobra ale przynajmniej zaskarbili sobie przychylność publiki. Co tylko przybyło na końcu? Koszmar Mikiego z dzieciństwa? Spodziewałem się rozwikłania tego wątku w walce , ale nie w walce z samym problemem sprzed lat.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2011, 12:29   

kokodin napisał/a:

Nichijou epizod finałowy
To było zupełnie w moim stylu. Dużo krótkich i śmiesznych historyjek połączonych w łańcuch. I w dodatku takie to było ciepłe. Będzie mi tego brakowało. Wielki wzdych.
Ale przynajmniej wiemy skąd się Sakamoto wziął :] i rujnacja dwóch tortów, dynia i złamany patyk. Duużo !!! :]

I tęcza! Jeden z najbardziej porypanych motywów jaki kiedykolwiek widziałem!

Podsumowanie. MAM PROBLEM! Ach! To anime jest bardzo losowe. Na dodatek do losowości dochodzi również losowość poziomu skeczy. Raz są genialne, raz słabe a czasem zwyczajnie średnie. Poziom moim zdaniem utrzymywał się przez całą serię w miarę równomiernie, aczkolwiek początek był w miarę nudny. Muzyka jest fajna. Szczególnie openingi, które są bardzo dopracowane. Grafika uproszczona, ale animacja bardzo dobra. Zastosowanie moeblobów jakoś mi nie przeszkadzało. I w zasadzie nie wiem: 8 czy 7? Nie będę tym razem szarżować: 7/10 - każdy miłośnik absurdu powinien spróbować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-09-2011, 12:31   

Również dałem 7/10. Seria ogólnie mi się podobała, ale niestety była chyba najbardziej nierównym anime jakie widziałem. Na każdy genialny gag przypadało parę dłużyzn, z których najgorsze były przejścia między scenami, podczas których w dużej części przypadków nic się nie działo.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-09-2011, 18:36   

Też dałam 7/10. Seria w takim samym stopniu fajna co głupia i kwikogenna w ten specyficzny sposób. Szkoda, że odcinki były strasznie nierówne. I tak na scenach z Yuko i Mio, czy Sasaharą na swoim koźle dosłownie tarzałam się ze śmiechu, nauczyciele przyprawiali mnie o podwójnego facepalma, a na widok rozwrzeszczanego Profesora moja ręka sama zbliżała się do klawiatury żeby przewinąć dalej. Na szczęście wtedy pojawiał się kota i ratowała sytuacje.
Grafika mi się nie podobała, za to muzyka była niezła i wyjątkowo nie przewijałam openingów.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2011, 23:04   

vries napisał/a:
I tęcza! Jeden z najbardziej porypanych motywów jaki kiedykolwiek widziałem!

To był tylko malutki fragment dłuższego. Nazwał bym to "głupi ma zawsze szczęście". Chociaż w tym przypadku je rozsiewał.

Skończyłem dzisiaj powtórkę z Lost Universe
Nie wiem dokładnie kto i dlaczego nazwał to Slayersami w kosmosie. Czy chodziło o studio, Dark Stara, czy może miecze świetlne, mnie to jest kompletnie obojętne. Jednak z całej grupy starych dziwacznych tytułów, to i Maze podobały mi się najbardziej. Każde za inny poziom tandety. Tak okropnego dubbingu niema żaden inny tytuł jaki widziałem. Graficznie jest średnio a czasami słabo, natomiast niekonsekwencja kreski i kolorów potrafi przyprawić o daltonizm. (od przodu mini od tyłu spodnie, lub chodzi w fioletowych butach a zdejmuje czerwone :] Pistolet ma raz różowe raz czarne rękojeści itd) Mimo tego wszystkiego, natłoku różnych bzdur i błędów, ogląda się to dość fajnie. Może dlatego, że kocham dobre parodie. Poza tym tytuł sam w sobie jest telenowelą :P
Klon brata mojej babki jest twoim ojcem? :P
Uwielbiam takie kompletnie niepoważne serie. (wirus grający danymi w mario :3)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-09-2011, 23:55   

MaDeR Levap napisał/a:
Strawberry Panic. Trzy katolickie (w wersji anime, więc...) szkoły dla dziewczyn, co do jednego lesbijek (zbrodnia na statystyce). Płeć męska nie istnieje. Oookay. Miałem dość po 9 odcinkach po...

Spoiler: pokaż / ukryj
usiłowaniu lesbijskiego gwałtu

Dno, i to nie z powodu spojlera - to była tylko wisienka na torcie. Unikać.

Dużo lepiej sięgnąć po Marimitki.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2011, 16:52   

Gintama X Sket Dance - ten ep w mandze był fajny. Dużo idiotycznej gadki bez sensu i wychodzące fobie głównych bohaterów. Czyli wszystko, co najlepsze w Gintamie. Nie inaczej było w anime. Good.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2011, 00:50   

Higurashi Kira 2
Olaboga, jak oni mogą tak bezczelnie zarznąć tak świetną serie? Jedyne co było dobre w tym odcinku to motyw dwulicowej Riki, poza tym to jedna wielka skaza na marce Higurashi... Oni chcą ten wątek ciągnąć :_(...

Shinryaku!? Ika Musume Season 2 Episode 1

Dzięki bogom że to pozwoliło mi zapomnieć o tym czym się stało Higurashi. Stara dobra Ika! Nie ma rewolucji, wracamy do schematu z pierwszego sezonu, czyli różne opowiastki z uroczą kałamarnicą w roli głównej. Kto lubił wcześniejszy sezon pewnie polubi i ten. :)
Angielskie suby są z deka dziwne ale dla Iki da się przetrzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2011, 19:45   

Shinryaku!? Ika Musume epizod 1
Lekko mieszane uczucia. Z jednej strony jest to moja ukochana Ika. Jednak lekko zmieniła się obsada - powiększyła. W związku z tym lekko zmieniło się wszystko. Czołówka jest dość szalona i doskonale pokazuje że seria jednak będzie nieco inna. Kiomi i gang były w dwóch z trzech opowiastek , Sanae i Cindy w trzech. Rozebrali tą fajną dziewuszkę z kucykami (po czołówce to na stałe) z drużyny i napompowali - po co? Czarna się tak fajnie wstydziła- już nie i urosła o pół głowy. A ta najfajniejsza ruda z kucykiem wyleciała - why ? ;( Sanae spowszedniała trochę, bo w zeszłym sezonie raz była bardziej cycasta a raz bardziej glamour (patrz odcinek z wspinaczką). Poza tym w zapowiedzi kolejnego odcinka Ika miała 12 macek, dwie za dużo. Niemniej jednak nadal jest to głupi gesogesoninoid którego kocham. Trochę chyba nawet bardziej bez sensu. Brakowało mi tu trochę tych Naturalnych ruchów macek (odcinek o lalkach scena strachu i wskakiwania na łóżko) jak i dźwięku gumowej rękawiczki przy chodzeniu ale za tydzień może będzie jeszcze lepiej. Tym razem skopałem sobie przyjemność biorąc pierwsze lepsze napisy, mojej sprawdzonej grupki były już znośne a nawet przyjemne.
Ending to nie to.
Z czołówki wynika , że Ika będzie latać (całkiem prawdopodobne) oraz że moja ukochana scena może być jeszcze rozwinięta. Po prostu muszę zobaczyć jak Ika w yukacie je grilowanego kalmara na patyku :] (prawdopodobnie plącząc z jego poświęcenia)
NecroMac, nie musisz dopisywać że to sezon 2. w pierwszym po shinryaku nie było "?" co ma prawdopodobnie wizualnie odpowiadać dwójce , podobnie jak "Z" w niektórych tytułach.

Baka no Test Ni epizod 12
Szczerze mówiąc chciał bym usłyszeć ten krzyk, poza tym trochę ciekawiej niż czysta wojna płci ale nadal bez fabuły. Dosyć ciekawy pomysł dyrektorki, podobnie jak późniejsze sposoby straszenia.

Natsume Yuinchi San episode last
Jak zawsze ciepłe i te potworki grające w berka i te gamonie z klasy i w ogóle bez fabuły a takie miłe. :]


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 27-09-2011, 19:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2011, 19:48   

Kamisama Dolls 13 - Finał... NIE! NIE! NIE! Nie przyjmuję do wiadomości takiego robienia widzów w balona. Ten odcinek był beznadziejny. Głupia jak but promocja mangi, która pewnie nigdy nie doczeka się tłumaczenia. Jestem zawiedziony i zniesmaczony. Co ja mam teraz postawić temu anime? Anime mi się podobało, a na koniec strzeliło takiego wała. Chciałem dać 8. Nie dam. Nie dam nawet 7.
6/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2011, 06:34   

Hanasaku Iroha

Obejrzane i mam mieszane uczucia. Za pierwsze 10 odcinków dałbym 8/10, ale później było bardzo nierówno i sporo było momentów denerwujących. Z okruchów życia w ujęciu humorystycznym zrobiło się rozmemłane shoujo z bohaterami posiadającymi spore ilości estrogenu (i niestety nie tyczy to się wyłącznie kobiet, płaczący faceci to standard tutaj, pantoflarze podobnie, chyba tylko Tohru nie zachowywał się jak panienka). Poziom anime spadał na łeb na szyję, okazjonalnie podnosząc się na chwilę. Serii na dobre wyszłoby okrojenie materiału i przede wszystkim stonowanie dziewczęcych emocji, którymi anime w późniejszych odcinkach wręcz ociekało.
Ostatnie parę odcinków było raczej nieciekawe przez co zastanawiałem się jaką ocenę wystawić. Ostatecznie zdecydowałem się na 7/10, z dwóch powodów. Po pierwsze, początkowo była to niezwykle przyjemna seria, którą można było łykać w dużych dawkach. Po drugie, serie poniżej 7 w moim rankingu nie są warte uwagi, a to anime uważam jednak za warte obejrzenia i sprawdzenia. Podsumowując, polecam, ale pierwsze 10 odcinków, a później radzę przewijać co bardziej denerwujące sceny.

Usagi Drop

Faktycznie niezłe, ale nie jest to seria, którą chciałoby mi się oglądać dłużej, dlatego dobrze, że zakończono na 11 odcinkach. Przez pierwsze 4 odcinki było naprawdę dobrze, później zaczęło robić się wtórnie, choć wciąż interesowało. Ode mnie 8/10, ale podobnie jak w przypadku Hanasaku Irohy, ocena zawyżona o jeden punkt (coby ludzie bardziej zwrócili uwagę, bo mimo wszystko fajna seria).

Kaiji s2

Za to to anime było genialne od początku do końca. Nie było tu słabego odcinka, a większość była wręcz genialna. Pomysłowość autora zasługuje na uznanie, sposób przedstawiania emocji również. W żadnym innym anime nie widziałem tak dobrze przedstawionej rozpaczy jak w Kaijim. Same postacie są bardzo realistyczne i jedyny minus to, że nikt tutaj nie stosuje się do polskiej zasady "chłopaki nie płaczą". Wad co prawda nie brakowało, np. niektóre pomysły (choć genialne) były naciągane i niemal niemożliwe do zrealizowania, ale przynajmniej dzięki temu historia nabierała kolorów. Dłużyzny też się zdarzały choć osobiście tylko w jednym (23-cim) odcinku to poczułem, ale rozumiem narzekania niektórych. Faktem jednak jest, że autorowi udało się przedstawić w niezwykle interesujący sposób grę w pachinko (sic!) i to przez niemal 20 odcinków !!! Myślałem, że dokonanie czegoś takiego jest niemożliwe, spodziewałem się, że historia po chinchirorin będzie ssała, a okazało się, że jest zupełnie inaczej. Chinchirorin arc podobał mi się bardzo, ale to pachinko wybiło tę serię na poziom geniuszu i sprawiło, że wystawiłem anime najwyższe noty. Również ocenę zawyżyłem o jedno oczko, ale zwyczajnie od BARDZO długiego czasu nie spotkałem się z anime, które tak by mnie wciągnęło i na którego odcinki czekałbym z taką niecierpliwością (chyba ostatnim takim anime było Kemono no Souja Erin). Na wielkie uznanie zasługuje tu narrator, który samym swym głosem wynosił anime na wyżyny. Zdecydowanie polecam i czekam na kontynuację. Chociaż nie wiem czy tym razem wytrzymam i nie zabiorę się za mangę. Najlepsza seria nie tylko tego sezonu, nie tylko tego roku, ale ostatnich kilku lat.

10/10

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 303 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group