FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 332, 333, 334 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-02-2012, 01:45   

Urawa napisał/a:
To po kija tu o tym piszesz?

Bo właśnie ogląda?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2012, 02:32   

A ja nie znam Deth Note i z premedytacją znać nie zamierzam. Podobnie jak kilku innych tytułów. Pisanie, że nie napiszę o czym oglądam bo wszyscy to znają, uważam za błędne myślenie. Wszyscy kiedyś zaczynali od zera. Znajdzie się wielu, którzy jeszcze o tym tytule nie słyszeli, zarówno jak wielu którzy to kochają lub nienawidzą. Ale w końcu jest to zbiorowy blog wszystkich odczuć i opinii o oglądanych obecnie tytułach, więc w sumie można pisać i ogólniki. (mimo że może to sprowokować kłótnię, zamiast wymiany argumentów i opinii)

Przyszła ochota na potwórzenie sobie czegoś kompletnie bez sensu. I w roli kompletnego mózgotrzepa wypadło na Kyouran Kazoku Nikki Kocham ten tytuł za kreskę a szczególnie oczy, zaskoczone i niesymetryczne. Na dzisiaj a właściwie wczoraj starczy mi 3 odcinki reszta jak się obudzę i przerobię Beela i Poyo. Ale wracając do potwórki, ten tytuł jest na tyle bez sensu, że ma sens. Albo może jest na odwrót. Niemniej rodzina składająca się z ludzi, demona gadającego lwa, broni biologicznej i meduzy? To jest na tyle niedorzeczne, że reszta bohaterów wydaje się być normalna. I te piękne wiązanki obelg :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-02-2012, 05:00   

kokodin napisał/a:
I w roli kompletnego mózgotrzepa wypadło na Kyouran Kazoku Nikki

Czcij Kyōka-sama! Czcij Kyōka-sama!

kokodin napisał/a:
To jest na tyle niedorzeczne, że reszta bohaterów wydaje się być normalna.

Tak Ci się tylko wydaje, poczekaj aż zaczną się pojawiać wrogowie oraz krewni i znajomi królika...

Seria jest po prostu cudnie odjechana :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 09:56   

Keii napisał/a:
Urawa napisał/a:
To po kija tu o tym piszesz?

Bo właśnie ogląda?

As Kokodin says, do zaznaczenia, że ogląda wystarczy kliknięcie na Tanuki czy MAL. Poza tym, że zacytuję regulamin:
Cytat:
2. Jakości posta nie mierzy się linijką/liczbą znaków. Niemniej stawiajmy raczej na jakość, a nie ilość postów. Posty skrajnie krótkie, w szczególności zawierające samą „wyliczankę” bez uzasadnienia, mogą być usuwane przez moderację.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2012, 12:00   

Muszę to napisać bo zapomnę.

Beelzeebub odcinek 55
Ponownie podzielony na dwie rozerwane historyje. Pomada jest czymś dla mnie niezrozumiałym, ale rytuały powitalne demonów to już drobne przegięcie. Dlaczego ten czub nie próbuje być normalny? bez dzioba miał by chyba wszystko, no ale tradycja zobowiązuje :P. W drugiej części jednak oglądało się to jak stary i mało śmieszny serial komediowy. Kiedy znowu fabuła wkroczy na wojenną ścieżkę?

Poyopoyo Kansatsu Nikki epizod 7
Nuudaaa. Jeden długi gag na 3 minuty całego odcinka? nie, nie można tak robić, nie fajnie, brr. Poyo było tylko raz, może 2 razy w kadrze. A gdzie więcej ? Liczyłem na więcej ;(

Hayate no Gotoku! Heaven is a Place on Eart
Dobra tym razem kreska przybrała formę pierwszego Minami-ke. Serio zastanawiam się ile razy można zmieniać design postaci anime na bazie jednej mangi. Co mnie uderzyło to nowa cosplay-postać i olbrzymi rów fabularny do zasypania. Poza tym typowy film na bazie serialu, mangi i czego tam jeszcze. Bohaterka w opałach i kłody pod nogi bohatera. Grupka przyjaciół i spektakularny sukces więzi niematerialnych nad wolnością finansową. No i chyba tyle. Poza faktem, że nowa postać wymiata, reszta była po staremu, chociaż dziwi mnie , że w każdej nowej ekranizacji rysują od nowa początek serii. Miło spędzona godzinka, ale jedna Kayura nie rekompensuje straty plagiatów animskich z pierwszego sezonu anime :] Widać że dziewczyna się stara, ale sama nie daje rady.

Urawa, patrz mój podpis. Czy nie widzisz jakichś błędów w swoich poczynaniach :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 12:05   

Cytat:
Urawa, patrz mój podpis. Czy nie widzisz jakichś błędów w swoich poczynaniach :P

Patrz zacytowany przeze mnie fragment regulaminu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2012, 12:13   

Cytat:
kokodin pisze się zawsze z małej litery
toż to brak szacunku :P :P :P :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riv3n Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sie 2011
Skąd: Śląsk/Pszczyna
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 12:23   

Urawa napisał/a:
Keii napisał/a:
Urawa napisał/a:
To po kija tu o tym piszesz?

Bo właśnie ogląda?

As Kokodin says, do zaznaczenia, że ogląda wystarczy kliknięcie na Tanuki czy MAL. Poza tym, że zacytuję regulamin:
Cytat:
2. Jakości posta nie mierzy się linijką/liczbą znaków. Niemniej stawiajmy raczej na jakość, a nie ilość postów. Posty skrajnie krótkie, w szczególności zawierające samą „wyliczankę” bez uzasadnienia, mogą być usuwane przez moderację.

Dlatego zmieniłem mojego posta.

Vampire Knight myślałem że będzie to anime w stylu Hellsing ale niestety się zawiodłem. Anime opowiada o szkole gdzie w dzień uczą się normalne dzieci a wieczorem wampiry. Jednym z prefektów wyznaczonych do pilnowania porządku jest Yuuki w której zakochuje się jeden z wampirów nocnej klasy Kaname. Anime bardzo przypomina Zmierzch, nie jest w ogóle mroczne i straszne, jeśli ktoś szuka anime podobnego do Hellsing to radze te omijać szerokim łukiem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5323448
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-02-2012, 12:27   

Riv3n, serio, moje kondolencje, faktycznie się przejechałeś... Ale kurczę, nie przeczytałeś nawet opisu fabuły przed seansem? Bo pomijając wampiry, wszystko inne nijak ma się do historii o Alucardzie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riv3n Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Sie 2011
Skąd: Śląsk/Pszczyna
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 12:31   

moshi_moshi napisał/a:
Riv3n, serio, moje kondolencje, faktycznie się przejechałeś... Ale kurczę, nie przeczytałeś nawet opisu fabuły przed seansem? Bo pomijając wampiry, wszystko inne nijak ma się do historii o Alucardzie.

Człowiek uczy się na błędach, to był ostatni raz kiedy uwierzyłem koleżance że to będzie dobre anime nie czytając wcześniej opisu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5323448
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 12:36   

Riv3n napisał/a:
moshi_moshi napisał/a:
Riv3n, serio, moje kondolencje, faktycznie się przejechałeś... Ale kurczę, nie przeczytałeś nawet opisu fabuły przed seansem? Bo pomijając wampiry, wszystko inne nijak ma się do historii o Alucardzie.

Człowiek uczy się na błędach, to był ostatni raz kiedy uwierzyłem koleżance że to będzie dobre anime nie czytając wcześniej opisu...

Wyrazy współczucia, serio, trafiłeś na jedną najgorszych wampirzych szmir w dziejach anime. Jak szukasz już czegoś a'la Hellsing, to raczej pogrzeb w mangach, tam jest tego trochę więcej.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 21:44   

ee tam Vampire Knight wcale takie tragiczne nie jest :) jak dla mnie nawet lepsze od hellsinga - chociaż nijak nie moge tych serii ze sobą zestawić :)

Dobra ... to o czym by tu ...

Nisemonogatari 7 - Ta jego siostra zawsze była taka overpower ?? :> pozatym po staremu - dużo o niczym - niewiele się dzieje - jest OK :)

Mouretsu Pirates
- dropnięte jakoś po 5tym - kompletnie nie co czego się spodziewałem po pochlebnych opiniach :) jak dla mnie zbyt błache i "rószofe" ;>

Mirai Nikki - w sumie zapowiadało się ciekawie - kojarzyło mi się nieco z Denpa Teki na Kanojo, ale szybko się z nim rozjechało :) teraz z każdym odcinkiem rośnie dawka absurdu, oglądam jednak dalej - wypada to skończyć z przyzwoitości ...
ps: w międzyczasie odświeżyłem sobie DenpaTeki - seria co najmniej 2 klasy wyżej od Mirai ;)

Odświeżyłem też sobie Melancholy of Haruhi Suzumiya- 2serie + film - oglądało mi się znacznie przyjemniej niż za pierwszym razem :) dodatkowo wszystkie zdarzenia fajnie się ze sobą splatają na co za pierwszym razem nie zwracałem specjalnej uwagi :)

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-02-2012, 23:37   

Rinne 7

Ok mam coraz większe wątpliwości... Ten odcinek sponsorowała kiczowata pogadanka na temat przyjaźni, dramatyczna retrospekcja... i wyławianie węgorzy ze szkolnego basenu. Plus trochę fanserwisu, który jak ktoś się uprze można uznać za wstęp do shoujo ai... A jakby jeszcze bardziej się uprzeć to mamy trójkąt albo jeszcze lepiej trisom. Zbyt fanserwiśna ta przyjaźń jest... I niech ta seria się zdecyduje o czym w końcu jest...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 23:39   

Another 6

Znów przez pół odcinka gadka właściwie o niczym, za to dalsza scena, a mianowicie, taniec (jestem pod wrażeniem, że Sakakibara w ogóle pomyślał o czymś takim, widząc jego dotychczasowe zachowanie, ale mniejsza o to^^) lepszy niż cliffhanger na końcu :D. Strasznie zaintrygowała mnie rozmowa z ojcem, który ewidentnie wie coś na ten temat, jak również coraz bardziej jestem ciekaw roli tego ich mówiącego zwierzątka w klatce hmm...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-02-2012, 01:40   

Banner of the Stars 4
Co ja będę długo pisał. Trzyma poziom CotS, czyli jak dla mnie nieziemski ^^
Tylko ta cholerna anonimowość Zjednoczonej Ludzkości, ja wiem, że inaczej by się raczej nie dało i jest to nieodzowny fragment formy przyjętej przez twórców, ale Urawa mi polecił tę serię, jako równo dzielącą uwagę widza między strony konfliktu... Ech poszukam ideału kiedy indziej.

Tymczasem lecę poznać Bebausa.

I, co mi przyszło do głowy - wkurza mnie, że wprowadzenie jak zawsze to samo. To zakrawa na lenistwo twórców.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 333 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 332, 333, 334 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group