FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-03-2012, 00:50   

Totem, to podsumowanie to gwóźdź do trumny mojej... już po ostatniej scenie chciało mi się płakać z żałości całego konceptu. Albo śmiać, nie wiem. Niesamowite w tym anime jest to, że nie mogę dostrzec tutaj żadnego związku przyczynowo skutkowego, wszystko dzieje się ot tak, jakby scenariusz był pisany na kolanie. Seriously, Production I.G? Co więcej, poza głębią dekoltów (w niektórych przypadkach) postaci nie mają tu żadnej głębi ... psychologicznej? Dobra, nie mogę zbyt dużo wymagać od anime, ale błagam, czasami nawet nie wiadomo było skąd się wzięli poszczególni bohaterowie, co, gdzie i po co robią? O co chodziło z Kenjim? I po co Darylowi te parę sekund na wizji, to i tak nie miało sensu, ani konkluzji. Chyba twórcy mieli fazę na kreowanie grona bezcelowych psychopatów.

Spoiler: pokaż / ukryj
Dlaczego on oślepł?
Z taką ilością pytań bez odpowiedzi zostanę wkrótce filozofem. ŁATEWA, był fun? Był. Zwłaszcza w odcinkach z serii: Ore wa ou ni naru!
Guilty Crown dostaje ode mnie (a co, jestem szczodra, stać mnie) 4/10 za ładnawą grafikę, dużo śmiechu i możliwość wycia po nocach : Soooo everything that makes me whole ima kimi ni sasageyoooouuuuuuuu.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 24-03-2012, 06:28   

Lena100 napisał/a:
.

Spoiler: pokaż / ukryj
Dlaczego on oślepł?
.


Ponieważ
Spoiler: pokaż / ukryj
DRAMA!
.

A poważniej, wydaje mi się iż ostatnio fascynacja NTRem u japończyków zaczyna przybierać zadziwiające formy. Bo los Szui taka mieszanka zdrady, klasycznego kopania psa, buchnięcia kobiety życia i tym podobnym. Był to jeden z najgorszych asspullów jakie widziałem w formie zakończenia serii. Co najgorsze, I.G. skopało sprawę ostatniego odcinka - quality bije po oczach, ostatnia walka jest absolutnie nie emocjonująca, nie wyjaśniono nic, nie zostawiono nawet porządnego cliffhangera - fakt iż odcinek wcześniej
Spoiler: pokaż / ukryj
Daat sobie myknął się nie liczy
- większość widzów o tym już nie pamięta nawet.

Ale ogólnie jestem zadowolony z serii. Droga do celu była naprawdę fajna, na jej końcu znalazło się za to bagienko.

Cytat:
Seriously, Production I.G?

Ta seria to chyba próba studia robienia czegoś pod gusta widzów aktualnych. Nie wyszło, bo próbowali zrobić coś ambitnego z czegoś co ambitne za nic nie chciało być..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-03-2012, 14:57   

Amagami SS+ 12 - Haruka ma przed sobą świetlaną przyszłość w reprezentacji koszykówki:
http://i43.tinypic.com/1zf289c.jpg
(albo w tej szkole przed podium umieszczają trampolinę)

Wygląda na to, że w bonusowym odcinku Miya postanowi zgarnąć cały harem dla siebie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2012, 19:05   

Hyouge Mono 12 - tym razem sporo było o tym jaki powinien być władca. Przeciwstawiono osobę sprawiedliwą, ohydnemu manipulatorowi. Oczywiście z góry wiemy, kto wygrał. Sasuke dowiaduje się, że ma szanse na awans społeczny. Ostatecznie dostaje zadanie wyboru emblematu dla wojsk. Inspiracją zostaje zachodni obraz świętego. Wynik zwalił mnie z nóg...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2012, 19:38   

Dzięki przykuwającej do łóżka grypie udało mi się dokończyć Samurai 7.
Seria ogólnie zaskoczyła mnie pozytywnie. Po przeczytaniu recenzji byłam nastawiona sceptycznie i faktycznie przez pierwszych parę odcinków było mi trudno się przyzwyczaić do mieszanki samurajów z techniką. Ale dość szybko się przyzwyczaiłam i nawet zadziwiająco łatwo przełknęłam fruwających chłopczyków tnących mechy katanami. Co jak co, ale realizmu nie oczekiwałam. Ogólnie fajna wariacja na temat filmu Kurosawy. Wyszukiwanie odnośników do pierwowzoru dostarczyło mi dużo zabawy.
Graficznie, jak na 2004 rok, całkiem ładne, kolorystyka stonowana, momentami zaskakująco dobra animacja (choć akurat pod tym względem seria jest bardzo nierówna).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-03-2012, 20:58   

Aquarion EVOL - 12
NIE.
NIE ZGADZAM SIĘ.
Jak ubiją mi Shrade-o-sama, to jak danonki kocham, wsiadam w odrzutowiec, lecę do Japonii i wlatuję nim prosto w dom Kawamoriego. Na pokładzie będą same ananasy. Nie dlatego, że jakoś specjalnie przepadam za tą postacią, po prostu to by nie miało sensu. Chociaż podejrzewam, że to tylko troll jest, a Shrade przeżyje, chociaż z walki pewnie cało nie wyjdzie. W końcu nikt tej pizzy nie zamówił...

A Jin/Yunoha mnie powoli zabija swoją kjutnością.

Another - 11
el o el. Będzie mi brakowało tego show, taka dobra komedia.

Chihayafuru - 24
Jak bardzo lubię to anime i uwielbiam sposób, w jakie jest wyreżyserowane, to cieszę się, że dobiega końca. Dokładnie z tego powodu, o którym pisała Evil - to się robi po prostu nudne, nawet muzyka już tak nie zachwyca. Chociaż w trochę dziwnym momencie ucinają serię.

... to o czym był Black Rock Shooter? ;d

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2012, 23:22   

Dragon Half - nieokrzesane poczucie humoru z lat 90. niezmiennie poprawia mi nastrój :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 24-03-2012, 23:25   

Crofesima napisał/a:
Aquarion EVOL - 12
NIE.
NIE ZGADZAM SIĘ.
Jak ubiją mi Shrade-o-sama, to jak danonki kocham, wsiadam w odrzutowiec, lecę do Japonii i wlatuję nim prosto w dom Kawamoriego.

Thou shall not pass!

Póki oficjalnie Macrossa nie skończy. Potem morduj. Ten troll zasłużył na wszelkie ananasy.

Później.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2012, 10:00   

Ozma 1 - postapo z niegłupimi bohaterami i statkiem podwodnym... prawie podwodnym, bo w przedstawionym świecie nie ma wody, tylko piasek. Ogólnie, będzie dobrze. No chyba, że komuś przeszkadza charadesign Matsumoto.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-03-2012, 10:51   

Czy mi się tylko tak wydaje czy 60-ty odcinek Beelzebuby był ostatni? Finał sezonu był w zeszłym tygodniu, dzisiaj tylko biadolenie, płacz i dylematy.W sumie tego chciał Oga ale w takim stylu to ja dziękuję. Cały odcinek się żegnali i tylko to to, by na koniec... Ale zapowiedzi nie było i jeżeli tak ma zostać, to przynajmniej nie będę musiał robić dropa :P

PoyoPoyo truskawki i nic poza tym. Ale mimo wszystko to był fajny odcinek. Ciekawy jestem tylko truskawkowej gyozy :] Pod koniec sceny grozy, kula zjadła pszczołę. Nie mam pojęcia jak ją złapał ale to inna sprawa.

Keroro Gunsou do epizodu 243 obecnie. W międzyczasie nastapiło wiele drobnych zmian graficznych. Np zmiana wielkości kucyków Natsumi i inne tego typu smaczki. W sumie to jest coś niezauważalnego jak zmiany fryzur Kurumi Momose lub tajemnicze przemieszczenie kucyków Chio-chan w ostatnim odcinku Azmangi. Od fabularnej strony też nastąpiły pewne zmiany. W normalny bieg głupich pomysłów żab, zostały wkomponowane 2 odrębne wątki. Jeden jako połówkowy na odcinek, drugi jako całkowicie odrębna historia na ok 5 rozstrzelonych odcinków. Mowa tutaj o wspomnieniach z dzieciństwa z planety żab (paskudne 3dcg) i "Legendarnej broi planety Viper" Gdzie żaby poleciały na inna planetę by odnaleźć 5 artefaktów, natomiast otoczenie ich składa się z klonów postaci z ziemi (tylko skarykaturowanych psychicznie i w innych rolach) Na czołówkach widziałem już reklamówki 4 filmów. Co ciekawe trailery leciały raz pod koniec odcinka raza jako opening, z muzyka i napisami normalnego openingu.
To nadal jest i głupie i całkiem ciekawe.

W międzyczasie oglądnąłem sobie powtórnie .hack/liminality. Jakosik nie pamiętałem, że to była taka sieczka. Pierwsze 3 odcinki to wprowadzenia graczy (kurcze jaki ten szary kombinezon paskudny) a dopiero w czwartym się coś działo :P Włam do korporacji jakoś tam pamiętałem, przynajmniej łódkę. Ale cała reszta serialu była dla mnie całkowitym odświeżeniem, oglądałem to prawie na nowo. Niemniej jednak to całkiem ciekawa ovka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2012, 11:38   

Rurouni Kenshin Shin Kyoto-Hen Zenpen -Homura no Ori- RAW - patrz: to nowe dziadostwo. Mało z tego zrozumiałem, ale muszę powiedzieć, że chyba z tego nic mądrego nie będzie. Wszystko jest niesamowicie pocięte. Chyba nawet fabularnie pozmieniane. A trzeba powiedzieć, ze realizują akurat część, która jest całkiem niezła i w zasadzie zmiany są niepotrzebne. Graficznie nawet fajne, ale moim zdaniem zwiększenie realizmu szkodzi tej serii, gdy chce się utrzymać shounenową fabułę. Pierwsze OVA były rewelacyjne właśnie dlatego, że totalnie zrywały z konwencją mangi i jednocześnie dawały do niej genialny wstęp (tragedia wstępem do komedii). Czekajem na napisy, by zweryfikować moje stanowisko.

Shana END - ojojojojoj... kochajmy się. Było łzawo, było widowiskowo i było stosunkowo nijako. W zasadzie standard dla tej serii. Dobrze, że to już koniec.
Trudno mi ocenić całość, ale będzie to jakieś 6/10 chyba, bo seria mimo swojej nijakości i idiotyczności była nawet ok.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-03-2012, 12:59   

Zero no Tsukaima F END
o wielki lolu... Nastolatek od tak bierze sobie odrzutowy samolot wojskowy, uzbrojony po zęby. Już z litości nie będę wspominał o prawach fizyki w trakcie lotu.
Cała seria nijaka, zrobiona na alibi. Bardziej żałosne niż śmieszne. Głupota lała się hektolitrami.
2/10

fm napisał/a:
(albo w tej szkole przed podium umieszczają trampolinę)

Trampoliny nie było.
Seria ogólnie nijaka, ale upust swoich wrażeń umieszczę w recenzji.

Shakugan no Shana III END
Po 23 odcinkach miszmaszu walk i traumy, nadszedł odcinek o kochaniu.
Ja się tylko zapytam. Po co to do diabła wszystko było? Seria kompletnie nijaka, momentami mdła. Jeszcze gorsza aniżeli Shana II.
4/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-03-2012, 13:04   

Fairy Tail 8
Tak, tak, kończy mi się Gintama, więc potrzebuję swojego głupiego, ale śmiesznego shounena. Seria jest o niczym, ale lubię wszystkie sekwencje ataków, przemianę Erzy i, przede wszystkim, obsadę. Aya Hirano! Yay! Pewnie potem pojawi się jakiś poważniejszy arc, ale do tej pory powinnam tak polubić bohaterów, że już nie będzie mi to przeszkadzać, wręcz przeciwnie.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2012, 16:36   

Ozma 2 - fabuła nie zapowiada się skomplikowanie, ale też to przecież ma być krótkie anime. Podoba mi się atmosfera i świat przedstawiony. Lubię piasek :] Dużo piasku :]
Z bohaterami gorzej: trzpiotowate coś, które zachowuje się jakby urwało się z choinki a z założenia chyba powinno wiedzieć o co chodzi, skoro jest częścią załogi statku od dawna, i do tego zamroczona dziewoja strzelająca minami jakby cierpiała na wstrząs mózgu. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-03-2012, 19:55   

Aquarion Evol 13

Crofesima napisał/a:
wsiadam w odrzutowiec, lecę do Japonii i wlatuję nim prosto w dom Kawamoriego.


To ja razem z Tobą. Ale dlatego, że
Spoiler: pokaż / ukryj
ubili Jina i Yunoha będzie miała traumę.
Gaaaaaaah, to byłby taki dobry odcinek. Nie no, ok, był dobry, ale T___________________________________T CO to BYŁO?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 344 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group