FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 25-03-2012, 21:07   

Piotrek napisał/a:
Zero no Tsukaima F END
o wielki lolu... Nastolatek od tak bierze sobie odrzutowy samolot wojskowy, uzbrojony po zęby. Już z litości nie będę wspominał o prawach fizyki w trakcie lotu.

Rozumiem iż nie oglądałeś pierwszej i drugiej serii? Ten nastolatek, z racji bycia dość szczególnym przypadkiem w świecie przedstawionym,
Spoiler: pokaż / ukryj
potrafi, o tak, używać broni. Każdej.
Począwszy od mieczy, przez wyrzutnie rakietowe, broń palną na samolotach
nie kończąc. W pierwszej serii był
Spoiler: pokaż / ukryj
Zeke,
teraz odrzutowiec powiadasz? Normalnie, na F/Zero doczekać się nie mogę. Dwa tygodnie, ych..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-03-2012, 21:45   

Another 11
Najlepsza komedia sezonu!

Natsume seria 4 odcinek 11
D'aaaaaaw. Aczkolwiek nie rozumiem czemu Natsume swojej kici nie chciał wziac do domu, zwłaszcza ze wiedział, ze moga byc kłopoty. I dziwny ten wątek z powrotem do domu, a preview jeszcze dziwniejszy - skąd sie nagle tyle osób wezmie tam?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-03-2012, 08:40   

Crofesima napisał/a:
Aquarion EVOL - 12
NIE.
NIE ZGADZAM SIĘ.
Jak ubiją mi Shrade-o-sama, to jak danonki kocham, wsiadam w odrzutowiec, lecę do Japonii i wlatuję nim prosto w dom Kawamoriego.

Aquarion EVOL 13

A jak to nie był Shrade, ale w sumie ktoś, kto powoduje jeszcze Bardziejsze "NOPE.", to dalej masz zamiar przypuścić atak kamikaze?

A zresztą - Crof, gdzie masz ten odrzutowiec, weź pożycz, bom się zdenerwowała.

。・゜・(/Д`)・゜・。


Black Rock Shooter - ostatni odcinek

Jak mi ktoś wyjaśni, o czym było to anime, to będę wdzięczna.

A efekt uboczny jest taki, że już w życiu nie będę mogla wysłuchać oryginalnej piosenki, odrzuca mnie na kilometr. Nie żeby było mi jakoś bardzo żal, bo akurat w tej piosence Miku brzmi średnio, ale taki cover Valshe to co innego...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2012, 08:51   

Smk napisał/a:
Rozumiem iż nie oglądałeś pierwszej i drugiej serii? Ten nastolatek, z racji bycia dość szczególnym przypadkiem w świecie przedstawionym,

Ależ widziałem, oczywiście (zresztą nie wiem co to ma wspólnego z moim poprzednim postem).
Tylko spróbuj wejść na wojskowe lotnisko i od tak wziąć sobie wojskowy odrzutowiec (całkiem przypadkowo zatankowany i uzbrojony po zęby). Trochę szacunku dla widza się należy, nie każdy jest idiotą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-03-2012, 09:58   

Piotrek napisał/a:

Ależ widziałem, oczywiście (zresztą nie wiem co to ma wspólnego z moim poprzednim postem).
Tylko spróbuj wejść na wojskowe lotnisko i od tak wziąć sobie wojskowy odrzutowiec (całkiem przypadkowo zatankowany i uzbrojony po zęby). Trochę szacunku dla widza się należy, nie każdy jest idiotą.

Ekhem, to się zdarzało? W USA sobie taki jeden wziął co prawda nie odrzutowiec, tylko czołg (wcześniej zdążył sprawdzić kilka innych, bo chodził do jednego do drugiego z łomem i sprawdzał, któremu da się właz podważyć i otworzyć) i szalał po autostradzie i mieście przez dwie godziny, póki nie władował się na barierę której nie mógł przebić, co dało policji czas aby wejść na czołg, otworzyć właz i zastrzelić go na miejscu?

Że zacytuję podpis Bezimiennego: "The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-03-2012, 12:58   

Aquarion EVOL - 13
ANANASYYYYYYYyyyyyy.
Ej, ja się serio tego nie spodziewałam... ale już nawet mam adres Kawamoriego, więc możemy lecieć.
Moja nienawiść w stosunku do Mykage jest przeogromna. Swoją drogą to był naprawdę dobry odcinek!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2012, 16:13   

Daerian napisał/a:
Że zacytuję podpis Bezimiennego: "The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense."

Niestety w tym wypadku też nie ma to sensu.
Nawet jeśli ktoś zwinął czołg, to od tak nastolatek bez żadnego przygotowania nie wejdzie na wojskowe lotnisko. Nie znajdzie tam też podstawionego, zatankowanego i uzbrojonego odrzutowca.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-03-2012, 17:12   

Piotrek napisał/a:

Nawet jeśli ktoś zwinął czołg, to od tak nastolatek bez żadnego przygotowania nie wejdzie na wojskowe lotnisko.

Do wojskowej bazy pojazdów naziemnych też nie. A jednak facet z łomem jako nieziemskim ekwipunkiem superwłamywacza tego dokonał.

Cytat:
Nie znajdzie tam też podstawionego, zatankowanego i uzbrojonego odrzutowca.

Czołgu teoretycznie też nie.

W tej chwili spierasz się, że odpowiednik czegoś, co miało miejsce w rzeczywistości jest niemożliwe. Przykro mi, ale owszem, doszło do czegoś takiego. Jest to nieprawdopodobne, zdawałoby się niemożliwe - ale zaszło. Historia ludzkości zna wiele "niemożliwych" wypadków.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Varmilion Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Mar 2012
Skąd: Skaczę po wymiarach, nigdzie na stałe ;P
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 17:56   

Ja w sumie oglądam ponownie niektóre anime na fonie:

Nurarihyon no Mago Sennen Makyo
Code Geass i Code Geass R2
Darker Than Black
Ao no Exorcist

ostatnio skończyłem K-On!!

a na bieżąco jestem z

Fairy Tail
Bleach
Naruto Shippuuden

_________________
Otaku nie ma krwi, Otaku ma chakrę!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11046884
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-03-2012, 20:31   

Jestem właśnie po seansie ostatniego odcinka Danshi Koukousei no Nichijou.
Seria okazała się być dużo zabawniejsza niż pierwotnie przypuszczałem i zdecydowanie mogę polecić ją wszystkim, lubiącym szalone komedie ze szkołą w tle.
Bez wahania daję dziewiątkę, jak tylko MAL pozwoli.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 20:38   

Gintama end - ciekawe dlaczego zdjęli. Czy to kłopoty z polityką, w które anime się przez przypadek wpakowało, czy też brak materiałów lub niska oglądalność? Co by to nie było, idę się ciąć do kącika.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 20:44   

Gintama. Ostatni :( Liczę jednak na to, że to przerwa z braku materiałów. Choć tak mniej więcej od początku roku miałam wrażenie, że im budżet pocięli.

vries napisał/a:
Co by to nie było, idę się ciąć do kącika.

Jest jeszcze miejsce w kąciku tnących się? Chcę dołączyć :(
Choć może wróci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 21:13   

Bleach do 70
Tak jak się tego spodziewałam, wessało mnie na maxa (jeszcze trochę, a zacznę kompletować mangę... znając siebie to tylko kwestia czasu... 54 tomy?! kurna, jestem lata świetlne do tyłu!). Do odcinka 63. śledziłam fabułę na bezdechu. Wytypowałam mojego no.1, a jest nim - Zaraki Kenpachi - bezapelacyjnie! No a teraz zaczęła się historia z Baunto i do końca ten wątek do mnie nie przemawia :/
Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawiają się nowi wrogowie, a Ichigo i spółka rozkładają ręce, bo nic na nich nie wskórają - w cholerę poszły wszystkie treningi, zacięte starcia, pot i krew! Nawet bankai wymaga ponownego szkolenia.
Poza tym Rukia... Chyba jej nie lubię :/ No ale przede mną jeszcze jakieś 300 odcinków, więc jestem dobrej myśli :]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-03-2012, 21:16   

Spory o logiczność i sensowność ostatniego Zero są naprawdę słodkie ;p Czekam na replay z Shaną ;p

Choć tak po prawdzie nijak mi to nastroju nie poprawia, bo i wraz z kolejnymi odcinkami coraz mniej pozytywów zostaje w Papa no Iu Koto o Kikinasai!, co sprawia, że ostatnią serią jaką mogę obejrzeć z ciekawością jest Moretsu Pirates. Plus w tym taki, że to dłuższa seria, a wada, iż też niezbyt to mój typ, co sprawia, że to też są tylko seanse na otarcie łez.

Innymi słowy, widzę totalnie stracony sezon. Po raz pierwszy i oby ostatni...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2012, 22:02   

Another - ostatni odc, czyli rzecz o wyborze najlepszych możliwych warunków na rozmowy telefoniczne. Uśmiałam się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 345 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group