FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2012, 23:56   

Aquarion Evol 17

Em... Banany, BaNaNy, BANANY.............
I gorące źródła. Absurdalnia wita ponownie! Nie żeby to było złe, ale mam wrażenie, że od pamiętnego 13 odcinka całość zrobiła się nieco nudna. Amata-Mikono-Amata-Mikono-Amata-Zessica-Amata-Mikono i gdzieś tam Kagura. No nic, acz wreszcie się chyba czworokąt rozwiązał, przynajmniej pozornie. I został trójkąt. Ale może kolejny odcinek będzie dobry. Kryzys osobowości u Zessici? Hm. ALE! Co najważniejsze! Wynikające z zapowiedzi motto: "Jeśli chcesz, żeby coś zostało dobrze zrobione, zrób to sam"

Spoiler: pokaż / ukryj
Kolejny atak na Vegę i tym razem za sterami zasiada... Izumo. Jeśli plotki o nim jako domniemanym ojczulku Amaty okażą się prawdą, może być zabawnie. W każdym razie mogliby się spotkać ~~ Skoro chłopak już na początku zwrócił uwagę Izumo.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-04-2012, 10:58   

Enevi napisał/a:
Aquarion Evol 17

Em... Banany, BaNaNy, BANANY.............
Bo BANANY są WAŻNE. Możliwe, że ważniejsze od dziur. Chyba dają więcej możliwości. I ogólnie to przecież w bananowcu schował się wąż po tym, jak skusił Ewę. (serio, w tym momencie nacisnęłam pauzę, ściągnęłam okulary i popłakałam się ze śmiechu)

Ten odcinek był tak durny, że aż szkoda gadać, ale uśmiałam się zdrowo. Szkoda tylko, że nie pokazali reakcji Sazanki na widok Cayenne'a i Shrade'a łowiących sobie rybki na osobności.

Aczkolwiek trochę przesadzili z tym nowym strojem Zessici. Jezus Maria, dziewczyno, przecież ty masz cycki na wierzchu! Bardziej niż poprzednio! O_O


Hyouka 01

Jakie... to jest... śliczne!

Barwy, gra światła, animacja, wszystko! Animacja w openingu jest prześliczna, piosenka też - swoją drogą tak mi się wydawało, że znam ten głos, patrzę na napisy, a tam Choucho - całkiem zapomniałam, że to ona miała zaśpiewać opening do Hyouki! I jakby wrażeń było mało, to mnie jeszcze dobili tym Bachem na koniec odcinka - wybrali akurat mój najukochańszy utwór. Łaa.

Tylko... no okej, śliczne toto, ale nudne jakieś takie. Pierwsza "zagadka" wywołała u mnie epicki facepalm, drugą trochę przewinęłam. No nic, kolejne odcinki mogę zawsze oglądać wyłącznie dla animacji, z wyłączonym głosem.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-04-2012, 12:29   

Hyouka

Jeśli pozostałe dwadzieścia odcinków zaserwuje nam szkolne zagadki w takim stylu, to dość szybko zwątpię, bo ciekawych bohaterów toto tyż nie ma. A przynajmniej na razie odnoszę takie wrażenie. Sam tajny klub mógłby być fajnym pomysłem, gdyby nie ograniczyło się to do jakiegoś bełkotu, ale... wróć, to nie o tym będzie. Co z tego, że przepiękne, skoro nudne? No nic, zobaczymy...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-04-2012, 16:03   

Ano, Kyoani nie zawodzi. Hyouka to bezapelacyjnie najładniejsza seria o niczym w tym sezonie. Ale będę to oglądać, może za odcinek czy dwa z ukrycia wyskoczy jakaś fabuła.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2012, 16:58   

JJ napisał/a:
Hyouka to bezapelacyjnie najładniejsza seria o niczym w tym sezonie.

+1
Ale niby jest na podstawie nowelki, więc pewnie będzie jakaś fabuła. Biorąc jednak pod uwagę setting, akcja będzie się dłuuuuuuużyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-04-2012, 18:15   

vries napisał/a:

Ale niby jest na podstawie nowelki, więc pewnie będzie jakaś fabuła. Biorąc jednak pod uwagę setting, akcja będzie się dłuuuuuuużyć.

Chyba 5 tomowej, więc jest szansa że mając 21 odcinków zmieszczą całość. Bardzo dobrze to się zapowiada :-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-04-2012, 18:20   

Na animację włosów bohaterki poszło chyba więcej kasy, aniżeli na całe Phi Brain. Animacja ruchu, detal, aż się patrzeć chce. Tylko dlaczego to takie nudne? Marnuje się potencjał KyoAni takimi seriami, ale cóż zrobić. Japoński otaku-klient ich pan.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-04-2012, 20:35   

Aż mi się przypomniała scena zdejmowania butów z pierwszego odcinka A-chanell.

A ja się bawię oglądają kolejną szmirę o magicznych przedszkolakach , no może nawet podstawówczakach, bo to chyba nawet 3-cia klasa.
Fancy Lala up to epizodu 13.
Całkiem przyjemna historia o beztroskim używaniu magii zdobytej gratis? To nie może być prawda, przynajmniej ten kompletny brak celu tej magii. Ale początek właśnie taki jest. Jedyne przeciwności losu to napięty kalendarz. Stworki tylko by jadły i generalnie same nie wiedzą w jakim celu są, tajemniczy grubas pojawia się i znika a główna bohaterka ma za nic kupę przygód w "dorosłym świecie". To jest tak cukierkowe, że epizody "grozy" jak na przykład ten o klonie i świecie w którym cię niema był wręcz potrzebny. Oszczędzili moim oczkom fanserwisu i bardzo mnie to cieszy. Choć naiwność głównej bohaterki ma szanse prowadzić do nieszczęścia. Podobnie w odcinku o kotku , zamiast pokazać traumę postanowili ściemnić i dać napisy końcowe, dając widzowi sporo do przemyślenia i domyślenia.
A i taki oftop
Enevi, niee!!! Niebieski bisz? Gdzie się podziała wiosna, zieleń i nostalgia. Podpadłaś oj podpadłaś :P Oni-chan jest bardzo niezadowolony (w sensie ogr nie brat :P)

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2012, 21:49   

Mirai Nikki - fabułę znałem, więc szoku poznawczego w trakcie nie dostałem. Manga bardziej mi przypadła do gustu. Mimo wszystko źle nie było. Graficznie poprawnie, muzycznie trochę gorzej (za engrish z drugiego opa powinni zabijać). W zasadzie zazwyczaj nie chce mi się powtarzać tego samego materiału, a tu udało mi się zmusić. Nie ma co narzekać, jest dobrze.
7/10
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gumi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2012, 22:54   

To teraz w modzie jest czepianie się Hyouki? Pierwszy odcinek to porządne i dość typowe dla KyoAni wprowadzenie. Nic dziwnego, że produkuje się coraz dziwniejsze anime jak choćby Sankarea w tym sezonie, skoro takie historie zostają od razu przez cały internet okrzyknięte jako nudne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-04-2012, 23:14   

Nie czepiamy się. Wyrażamy opinię. Różnoraką, doceniając wysiłek włożony w serię <i budżet, widać że kyoani dorobiło się na moeblobach>. Miło się ogląda. Also, we are legion, etc.


Eureka AO

Nie jestem fanem pierwszej serii, gdzie to Renton działał mi strasznie na nerwy a krótko ścięta Eureka drażniła moje oczy. Tu dla odmiany MC da się lubić, postacie poboczne da się lubić, muzykę da się lubić, nowy paint job Nirvash jest po prostu ołsom. I latające samochody.

I'm in love.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-04-2012, 10:43   

Gumi napisał/a:
Nic dziwnego, że produkuje się coraz dziwniejsze anime jak choćby Sankarea w tym sezonie, skoro takie historie zostają od razu przez cały internet okrzyknięte jako nudne.
LOL. Hyouka zostało okrzyknięte nudnym, bo pierwszy odcinek był, no cóż, NUDNY?
Te tajemnice i zagadki były na poziomie powtarzanego przeze mnie co rano pytania: "Okej, gdzie są moje kapcie?" (ostatnio doszłam do wniosku, że to sprawka tych samych trolli, które kradną onucki, ale zawsze z lewej nogi).

Wcale nie trzeba się wysilać na udziwnienia, żeby uniknąć przylepionej przez cały internet łatki "NUDNE". Wystarczy spojrzeć na takie "Sakamichi no Apollon", które jest realistyczne aż do bólu, a mimo to do bycia nudnym mu daleko, imho.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gumi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2012, 13:43   

No tak, Hyouka nie ma bójek, czy grania na instrumentach jak Apollon, a dla większości ludzi, brak takiej typowej akcji to nuda. Mnie, obydwa zaciekawiły.
Czytając ten temat mam wrażenie, że faktycznie bardziej się opłaca produkować anime tak durne, że aż śmieszne (bo mimo iż ludzie uznają je za głupie, to i tak o nich rozmawiają i oglądają dalej), niż takie co mają fabułę tylko po prostu nie wrzucają widza w sam środek akcji od pierwszego odcinka.

Ale dobra, ponarzekałem sobie trochę, już nie będę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-04-2012, 14:40   

Gumi napisał/a:
No tak, Hyouka nie ma bójek, czy grania na instrumentach jak Apollon, a dla większości ludzi, brak takiej typowej akcji to nuda.
Och, ta, jasne, przez całe dwa odcinki zarówno Kaoru, jak i Sentarou spuszczali manto kolejnym przeciwnikom, level-upując w zastraszającym tempie, a w międzyczasie, kiedy ich przeciwnicy wypluwali zęby, grali na harmonijce ustnej smętne, chwytające za serce ballady, coby zrobić klimat.

Nie żebym się czepiała, ale sorry, ale co ty oglądałeś? Czy na pewno było to Sakamichi no Apollon?

Bójki i granie to jakieś... 10% obu odcinków SnA, jako że to anime to okruchy życia (zresztą podobnie chyba jak Hyouka). W pierwszym odcinku Kaoru głównie szwendał się po budynku szkolnym oraz czerwienił na widok Ritsuko. W drugim odcinku trójka bohaterów pojechała nad morze, gdzie pływała łódką lub wpław. ŁAAAAAAAAAAŁ. Ale akcja.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gumi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2012, 16:11   

Ykhm, no właśnie stąd to moje zdziwienie. Skoro to nie o te bójki itp. chodzi, to skąd zachwyty nad szwendaniem się MC w SnA, a narzekanie na nudę w Hyouka? Co prawda zagadki wybitne tam nie były, ale też wcale takie nie próbowały być, imo służyły tylko do pokazania charakteru głównego bohatera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 353 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group