FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2012, 22:11   

Sakamichi no Apollon - 12
Niewątpliwie najlepsza seria tej wiosny, której jednak trochę brakło do bycia czymś więcej. Dość nierówny poziom jako całość i straszne cięcia w stosunku do mangi. Jednak, pomimo tych mankamentów, oglądało mi się bardzo przyjemnie i tylko szkoda, że tak krótko.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-07-2012, 17:21   

Hagure yusha no estetica.

Podstawowy skill wymaksowanego MC - zdjęcie stanika bez rozbierania.


Też potrafię. ^^ Kwalifikuję się na bohatera?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2012, 17:29   

Sword Art Online 1

Było zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem. Chociaż rozmów było dość sporo (akcji oprócz jednej tutorialowej walki zero), to nie czułem, że odcinek jest przegadany, jak miało to miejsce w przypadku początkowych epów Accel World.
Od strony graficznej/muzycznej bardzo mi się podoba, design świata gry również idealnie trafił w mój gust.
Szkoda trochę, że bronie/zbroje są takie... zwykłe, ale może po prostu .hack mnie rozpieścił jeśli chodzi o wygląd postaci.
Na pewno będę oglądał dalej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-07-2012, 19:07   

Keii napisał/a:
Sword Art Online 1

Było zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem. Chociaż rozmów było dość sporo (akcji oprócz jednej tutorialowej walki zero), to nie czułem, że odcinek jest przegadany, jak miało to miejsce w przypadku początkowych epów Accel World.
Od strony graficznej/muzycznej bardzo mi się podoba, design świata gry również idealnie trafił w mój gust.
Szkoda trochę, że bronie/zbroje są takie... zwykłe, ale może po prostu .hack mnie rozpieścił jeśli chodzi o wygląd postaci.
Na pewno będę oglądał dalej.



Również było zdecydowanie lepiej. Te same wrażenia i odczucia. Drażni troszkę chronologiczne ułożenie fabuły - nowelkowe jednak przypomina to co nam Haruhi zapewniła, więc zostańmy przy jasności odbioru.

Kwestia equipu jest banalna - to jest startowy stuff, ma wyglądać nudnie. W ramach motywacji.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2012, 19:16   

Smk napisał/a:
Również było zdecydowanie lepiej. Te same wrażenia i odczucia. Drażni troszkę chronologiczne ułożenie fabuły - nowelkowe jednak przypomina to co nam Haruhi zapewniła, więc zostańmy przy jasności odbioru.

Kwestia equipu jest banalna - to jest startowy stuff, ma wyglądać nudnie. W ramach motywacji.

To co mają na sobie w późniejszej części też nie wygląda zbyt szałowo - ot, czarny płaszczyk i trochę większy miecz. Że nooby wyglądają jak nooby akurat mi nie przeszkadza, chociaż troszkę różnorodności byłoby miłe. Chociażby takie PSO2 pokazuje, że da się zrobić kreator postaci, w którym wygląd "chłopka" można dostosować do swojego gustu pod każdym względem, a w SAO nawet przed
Spoiler: pokaż / ukryj
zmianą wyglądu na rzeczywisty
było tak sobie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 20:14   

nom, Sword Art Online mnie kupiło. Klimat i pierwszy ep pozostawił mnie pod dużym wrażeniem. Aż dziwie się że podobnego schematu jeszcze nie użyto.

Kokoro Connect 1
Wreszcie dostaliśmy pełny odcinek, czyli jakeiś +5min do tego co mieliśmy poprzednio. Bardzo ciekawe, mamy random body swapy. Interesujące!

Hagure Yuusha no 1
bardzo przypomina Ichiban Ushiro no Daimaou, choć tu na wstępie dostajemy "wyrobionego" bohatera.

Dakara Boku wa, H ga 1
Postać głownego bohatera strasznie przypomina mi Katsuragi Keima z tWGoK, nie tylko z powodu tego samego głosu ale i z podobnych odchyłów względem jego "ukochanego" tematu. Tylko z tego względu zamierzam przebić się przez ten prawie hentaiowy pokaz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-07-2012, 20:20   

NecroMac napisał/a:
nom, Sword Art Online mnie kupiło. Klimat i pierwszy ep pozostawił mnie pod dużym wrażeniem. Aż dziwie się że podobnego schematu jeszcze nie użyto.

A milion serii/gier/mang/książek z .hacka to pies?
Chyba, że chodzi Ci o to, że tym razem za całym zamieszaniem nie stoi szalone AI.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-07-2012, 20:32   

Keii napisał/a:
NecroMac napisał/a:
nom, Sword Art Online mnie kupiło. Klimat i pierwszy ep pozostawił mnie pod dużym wrażeniem. Aż dziwie się że podobnego schematu jeszcze nie użyto.

A milion serii/gier/mang/książek z .hacka to pies?
Chyba, że chodzi Ci o to, że tym razem za całym zamieszaniem nie stoi szalone AI.


Spoiler: pokaż / ukryj

Kayaba nie jest.....ou. Smooth.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".


Ostatnio zmieniony przez Smk dnia 07-07-2012, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 20:32   

Keii napisał/a:

A milion serii/gier/mang/książek z .hacka to pies?
Chyba, że chodzi Ci o to, że tym razem za całym zamieszaniem nie stoi szalone AI.


W .hack wszystko to było ukryte i dotyczyło co najwyżej indywidualnych osobników. Tu masz szalonego naukowca, który trzyma w rękach 100 tysięcy ludzkich żyć. Dolicz do tego drame w realnym świecie, plus to że ludzie ci muszą się w jakiś sposób zorganizować aby przeżyć.
Tak zbudowany wirtualny świat jest niczym bez ludna wyspa na której znalazło się parunastu rozbitków. Taki świat w świecie. Właśnie reakcje ludzi na taki typ więzienia jest dla mnie najbardziej interesujący.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2012, 09:09   

Tanken Driland 01 - lekkie w swej formie i oprawie anime fantasy (jRPGowe). Musze powiedzieć, ze ogląda się nie najgorzej, ale wielkich rzeczy po nim spodziewać się raczej nie należy. Poza tym grafika ssie (aczkolwiek sdczkowy charadesign jest ok).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2012, 12:51   

Kurogane no Linebarrels
-_-
To jest złeeee. Bardzo złe. Kretyn na kretynie, kretynem pogania:
- główny bohater: kretyn. I do tego dupek.
- kretyńskie mechy.
- kretyńska animacja mechów.
- kretyńskie stado wygłodniałych bab + trójkąt miłosny.
- kretyński motyw "zabili go i uciekł". Dwa razy.
- jw. motyw: "Ojej, mój wróg no. 1 jest moim bratem".
Jakby tego było mało na koniec: UFO!

Obejrzałam to do końca, tylko dlateg, że takie gnioty mnie bawią. Ale przyczyną może być także zaawansowany masochizm.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2012, 13:24   

Cytat:
Kurogane no Linebarrels

Słyszałem że to kiepska adaptacja lepszej mangi.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2012, 14:17   

Gamer2002, bardzo możliwe. Przede wszystkim nie da się żeby manga była gorsza niż to coś, bo to nie wykonalne. No i nie było by tej wołającej o pomstę do nieba animacji.

Zapomniałam dodać, że jakby było mało potworności, do OP zatrudnili Ali Project. Wrrrr. Fuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-07-2012, 16:49   

Moyashimon Returns odcinek 01.

O mamuśkoooo, jakie to nadal jest puchate i radosne! Ledwo co pamiętam cokolwiek z poprzedniego sezonu, ale sa fajne przypominki małe. I w ogóle - KAMASUZOOOOOO. Ending jest przeuroczyyyyy i w ogóle, odcinek o tym jak się robi sake czy sos sojowy.... mrrrrrrr.

Ponadto obejrzałam drugi raz całość Last Exile, pierwszej serii. Nadal BARDZO dobraaaa, choć denerwujące wątki pozostały denerwujące. Ale ta muzykaaaa, ta grafikaaaa, TE POSTACI. Alex. I teraz zaczęłam 2 sezon i pozostało zgrzytanie zębów "co z tym zrobili".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-07-2012, 17:34   

Cytat:
Moyashimon Returns odcinek 01.

O mamuśkoooo, jakie to nadal jest puchate i radosne! Ledwo co pamiętam cokolwiek z poprzedniego sezonu, ale sa fajne przypominki małe. I w ogóle - KAMASUZOOOOOO. Ending jest przeuroczyyyyy i w ogóle, odcinek o tym jak się robi sake czy sos sojowy.... mrrrrrrr.

Ja wiedziałem że to będzie dobre. I jest !!!
U mnie natomiast od pierwszego sezonu minął miesiąc, albo nawet nie cały. I szczerze muszę powiedzieć, że kreski nie popsuli ani troszki. Przyrównał bym to jak się sezony łączą z Naśkiem. Bo choć tematyka Natsume jest inna, to jednak kontynuacja po latach równie dobrze się połączyła.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 362 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group