FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-10-2012, 14:43   

S-Cry-Ed do 17
Naprawdę przyzwoity shounen się z tego zrobił, a na plus należy policzyć, że brak mu kilku współcześniejszych baboli i kretyńskich motywów. Jedyne, co mnie irytuje, że wszystkie kobiece/dziewczęce postaci (przynajmniej te nieepizodyczne) są na mentalnym poziomie ogórka morskiego i nie zapowiada się w tym wymiarze żadna zmiana... Może kretynki podnoszą oglądalność?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-10-2012, 19:09   

Shinsekai Yori 2
Drugi odcinek potwierdza to, co sugerował pierwszy - to będzie ciekawe anime. W tle aż huczy od ukrytych informacji i atmosfery "coś tu jest nie tak".

Tonari no Kaibutsu 2
Seria w dwa odcinki załatwiła wszystko, co na czym normalne shoujo spędzają dwa sezony. Oby tak dalej :D

Jojo's Bizarre Adventure
W skrócie - prawdziwie badass seria. Kreska w starym stylu i efekty dźwiękowe w formie animowanej onomatopei - duży plus.

Ixion Saga DT
Humor nie najwyższych lotów, ale jednak patrząc na to co to mogło być - widać klasę reżysera. Obejrzę jeszcze jeden odcinek na próbę.

Magi
Seria wygląda świetnie, przekonała mnie do oglądania równolegle z mangą (nawet pomimo A1, które dla mnie staje się powoli drugim GONZO).

Code;Breaker
A z kolei ta seria nie przekonała mnie zupełnie, czemu jej oglądanie miałoby być lepsze od czytania mangi - koszmarnie ciemne sceny, nieudolnie próbujące maskować niski budżet - podziękuję.

Little Busters!
Key. I wygląda zabawnie, do dalszego oglądania.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!
KyAni ostatnio nudzi mnie strasznie każdą swoją serią... wzdech, czemu to nie oni robią Little Busters!?

Kami-sama Hajimemashita
Nie dorasta niestety do pięt pozostałym dwóm shoujo z tego sezonu, ale zastanawiam się nad daniem szansy drugiemu odcinkowi.

Girls und Panzer
Za mało fazy jednak jak na taki pomysł, więc podziękuję.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-10-2012, 21:51   

Daerian napisał/a:
Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!
KyAni ostatnio nudzi mnie strasznie każdą swoją serią... wzdech, czemu to nie oni robią Little Busters!?

Stwierdzili, że są zbyt zajęci, aby się tym zająć. Żadna strata, przynajmniej dla mnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-10-2012, 22:13   

Psycho-pass 01 - sądziłem, że w tej dystopii nr 29841 protagonistą jest facet z kołnierzykiem, a dostałem naiwną idealistkę świeżo po akademii policyjnej. Czuję się trochę oszukany. Cóż, może fabuła jakoś będzie dawać radę mimo takiej kuli u nogi. W scenografię włożono trochę pracy (choć ze względu na "cyberpunkową" pogodę zbyt pięknie nie jest), za to choreografia scen akcji jakby trochę kuleje. Pewnie mogło być lepiej, ale nie ma co wymagać zbyt dużo od Noitaminy, więc dam szansę dalszej części.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-10-2012, 23:35   

Jak wyżej.

Jeżu, jaki mhrok.

Taki Raport Mniejszości połączony z Ikigami, w strasznie głupi sposób - aresztujemy przed popełnieniem przestępstwa, ale grzecznie informujemy obywatela, że tenże został wyznaczony do odstrzału (biorąc pod uwagę jak pokazani w tym odcinku pan i pani odnosili się do możliwości "terapii", to chyba dobre słowo). No tak, przecież na pewno nikt nie będzie próbował uciec.

Oczywiście żeby było wystarczająco mrocznie, ścigający sami muszą być przestępcami. Od kolejnych odcinków oczekuję DUŻO wyjaśnień, może jeszcze ten setting nabierze sensu.

Przynajmniej eksplodujący człowiek wyglądał zabawnie

fm napisał/a:
Pewnie mogło być lepiej, ale nie ma co wymagać zbyt dużo od Noitaminy

Ech, pomyśleć że jakieś dwa lata temu można by było powiedzieć "to Noitamina, więc pewnie będzie lepiej" :/


Daerian napisał/a:
wzdech, czemu to nie oni robią Little Busters!?


Są zajęci robieniem najlepszej serii sezonu.

Tak a propo, Chuu2koi drugie wymiata, a sceny akcji od KyoAni to absolutna rewelacja. Na razie z nowych serii to dziadostwo wciągnęło mnie najbardziej, zobaczymy jeszcze jak wypadnie Robotics;Notes.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 11-10-2012, 23:38   

JJ napisał/a:
Są zajęci robieniem najlepszej serii sezonu.

Fullmetal Panic by zrobili dalej, a nie jakieś syndromy gimbusów rozprawiają.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-10-2012, 02:00   

Zetsuen no Tempest ep02
Approved. Blondas jest zdrowo pieprznięty, drugi nie wygląda na płaczka. Do tego się biją, skaczą, przemieszczają, bez tysiąca okręgów magicznych. Tylko dlaczego
Spoiler: pokaż / ukryj
Akiko wygląda mi na typową panienkę, śliniącą się do swojego brata? Wiem, że to dziewczyna Yoshino, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, iż to tylko przykrywka.

Poza tym jest najnormalniej w świecie ciekawy, co będzie dalej, jak również czekam na bliższe przedstawienie i uwolnienie Hakaze.

K ep02
Daję temu jeszcze jeden odcinek, na zaciekawienie mnie. Niby się coś dzieje, po ekranie gania naga cycata panienka, pojedynki są popisowe, ale nijak mnie to nie ciekawi. Jeśli nie uda się ta sztuka temu w następnym odcinku, będzie drop.

Chuunibyou Demo ni Koi ga Shitai ep02
Prawie mnie kupiło samą grafiką. Widowiskowe to jest, aż się chce patrzeć. Pojawiła się też ciekawa postać, szkoda, że nie wygląda na taką, co dostanie dużo czasu ekranowego. Główna bohaterka poraża mnie swoją głupotą, za to Yuuta jest so true z jego wstydem. Najprawdopodobniej będę kontynuował oglądanie, o ile mnie to czymś nie odstraszy.
Cytat:
Fullmetal Panic by zrobili dalej, a nie jakieś syndromy gimbusów rozprawiają.
Zgadzam się w całej rozciągłości. FMP z TAKIM budżetem i wykonaniem powróciłoby w chwale.

Psycho-Pass ep01
Ciemność, ciemność widzę. Sam plot dość mocno naiwny, głównie system sądów i broni. Niepotrzebnie też wsadzają przestępców do jednostki, za dużo truizmu w tym. Mimo to potrafiło mnie zaciekawić, więc jeśli nie zepsują, to zostanie na liście.

And yeah, this is next season so full of Hanazawa Kana. I'm scared, when I'm going to open refrigerator...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2012, 19:15   

Szybki przegląd:

Psycho-Pass ep01 - ujdzie. Głupie, ale akcja jest.

Robotics;Note 01- takie Stain;Gate bez stukniętego głównego bohatera. Innymi słowy gadają dużo, budują robota i nic się w gruncie rzeczy nie dzieje.

Piotrek napisał/a:
Blondas jest zdrowo pieprznięty, drugi nie wygląda na płaczka. Do tego się biją, skaczą, przemieszczają, bez tysiąca okręgów magicznych.

Nie martw się i tak to skopią...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 12-10-2012, 21:29   

Online bomberman 1 No nie wiem. Jakieś takie....podróbą zalatuje. Gantza. Obaczymy.

Zetsuen no Tempest 1-2. Jasna i niespodziewana zaraza na bujanym fotelu. Bohaterowie z motywacją, evil konspiracja*, kawaii panienka z gunami.
I beczka.
I want more.

*tak dobrze zrealizowanej zimnej/wrzącej wściekłości nie widziałem w anime jeszcze zrealizowanej. Brawo twórcom, brawo.


Psycho-pass
1 Oby nie przekombinowali z dramą, przemocą i mhrokiem. Also, starszy pan jest uroczy. Popaczymy.


A na weekend ciurkiem Jormungand pierwszy. Mhy.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-10-2012, 00:02   

Drugi odcineczek Hayate no Gotoku s3 uznaje za udany. Było na zmianę śmiech szczery i faceplamy. Czuje się jakieś luki fabularne ale to już chyba norma. Ale jedno mnie zastanawia, kiedy do diabelskiego licha na jabłkach pojawią się naklejki z pingwinami ? :P Podoba mi się to diabelskie loli, jakoś to tak fabułą pachnie?
I'm so happy, you're SO weird:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 13-10-2012, 12:48   

Girls und Panzer 1
Z trollerskimi subami. Oglądane z siostrami.
Prawie się zakwikaliśmy ze śmiechu. Chyba będziemy oglądać stadem dla lola, mimo ewidentnie kiepskiego budżetu serii.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-10-2012, 22:31   

SAO 15

Yyyy. Ok, przeczytałam kilka spoilerów... Ale książek nie czytam, więc generalnie lecę powoli z anime do przodu, ale pomysł z intrygą
Spoiler: pokaż / ukryj
w postaci ślubu z nieprzytomną Asuną
uważam za kompletnie idiotyczny i niepotrzebny. Nie mozna było jakoś tak nieco bardziej życiowo skomplikować im powrotu do rzeczywistości? I jakim prawem człowiek po dwóch latach w śpiączce tak szybko wraca do zdrowia?? Uszkodzeń w móżgu nie ma, ok. Ale zanik mięśni, anyone?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-10-2012, 01:46   

Elektrostymulacja. Wyjaśnione w noweli. Jak w Matriksie.
Co do śłubu - nie z nieprzytomną Asuną, ino obudzoną Asuną.

Spoiler: pokaż / ukryj
Idea jest prosta, po przeprogramowaniu Aśka miała być idealną żoną dla skorumpowanego szefa zarządu.


Ixion Saga DT 1
Włączyłem w sumie przez przypadek, nie spodziewając się niczego konkretnego. Dostałem nawet fajną serię, z MC który może i dramatyzuje, acz uzasadnienie. I walczy pragmatycznie.
I ma fikuśne buty. Zdecydowanie do oglądania.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2012, 18:59   

Po obejrzeniu drugiego odcinka To Love Ru Darkness jestem rozdarty pomiędzy chęcią oglądania a chęcią zabicia twórców.
Powiedzmy, że pierwszy sezon był w miarę zabawny , naiwny i niewinny. Owszem, od samego początku było sporo haremu i fanserwisu, ale reszta jakoś to rekompensowała. Natomiast trzeci sezon po dwóch odcinkach powoduje u mnie szczere obrzydzenie ale i zaciekawienie dwiema! postaciami, to chyba jednak trochę zbyt mało. Fanserwis jest ciutke zbyt nachalny, ciągłe plamy cenzury przeplatane scenkami z poziomu podłogi. Dobra to w sumie jest sprawa techniczna i można by ją było olać gdyby fabuła była znośna , ale jakoś wychodzi mi bokiem harem, mowa o haremie i koncentracja fabuły na Rito zamiast na Yami. Szczerze chciał bym obejrzeć anime o przygodach Yami, Celiny i ich wrogów, bez Rito, Lali i jej krewnych i znajomych królika oraz fanserwisu. Jednak autorzy uparli się na promowanie ocenzurowanego hentaja :p Chyba szykuje się drop z wielkim hukiem, bo jestem normalnie zły na siebie że to zacząłem.

W tle leci sobie reoglądana Hell Girl, obecnie około 10 odcinka trzeciego sezonu. Jakoś tak wydaje mi się, że w dwóch pierwszych sezonach Ai była karana swoją robotą a w trzecim szczerze bawi się tym co robi. To jest taki fenomen podobny do Yuki Nagato. Ale pszczółka czy inne roboty bojowe :] Ktoś tam ma poczucie humoru w tym całym poczuciu horroru.

PoyoPoyo epizod 41
I believe I can fly
I believe I can touch the sky
I think about it every night and day
Spread my wings and fly away
:P
O Poyo tyle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2012, 19:59   

JoJo 2 - widać niski budżet... Opening w pełni w CG tyłka nie urywa. Z drugiej strony ending wydawał mi się dość mało engrishowy i ogólnie ciekawy. A to okazuje się kawałek brytyjskiej grupy Yes z lat 70-tych: Roundabout. Me like. Odważne posunięcie moim zdaniem. Co do samego drugiego odcinka, to niewiele się zmienia: Dio nadal jest tak samo wredny, ale już jakby bardziej ostrożny. No i pojawia się Speedwagon, czyli jedna z postaci kanonicznych JJBA. Bo trzeba powiedzieć, ze nazwiska bohaterów i czasem również ich role powtarzają się w kolejnych seriach.

Ixion Saga DT 2 - nadal daje radę. Jaki jest koń każdy widzi i wyciśnięto z tego tytułu 100%. Oczywiście rewelacji nie ma, ale ogląda się przyjemnie. Tematem przewodnim odcinka są... um... tama... Kintama... if you know what I mean.
PS. DT = doutei. Thx 4-chan.
PS2. ED w sumie też jest dość oczywiste.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 377 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group