FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2012, 12:05   

K 1
Okej, to był ładny plottwist na końcu, jestem ciekawa jak to wyjaśnią. Amnezja? Ogólnie na razie wygląda fajnie. Zapowiedź kolejnego odcinka jest urocza.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-10-2012, 12:30   

K - jak na razie głównie popis animatorów, trochę zepsuty cholernie kiczowatą kolorystyką (wyraźnie widać że to twórcy Mardock Scramble i że dalej nie przeszła im faza na instagramowe filtry). Muzyka fajna, a poza tym jest toto... gópie jak but. I jednocześnie niesamowicie rozrywkowe. Ach ta metroseksualna, powiewająca bizonina, w zasadzie gdyby nie napisy powiedziałbym że to anime traktuje o świecie, w którym odbywają się czarodziejskie zawody lansu. No naprawdę, same walki i supermoce zdają się obchodzić panów tyle co zeszłoroczny śnieg, pikuś w porównaniu z tym, żeby podczas w.w. walk wyglądać jak najbardziej zajedwabiście, olewczo i seksi. Uśmiałem się jak norka, a finał - WHAT A TWEEST - zapowiada jeszcze prawdziwą INTRYGĘ.

Mam tylko nadzieję że nie będzie zbyt gejowsko :/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2012, 12:41   

Ależ oczywiście, że lans dodaje powerupa :D

Co do fujoshi bait to jest mi ono radośnie obojętne, bo będę je raczej traktować jak niezamierzony element komediowy.

Zresztą ja względem K mam raczej zaniżone oczekiwania, bo od początku nastawiałam się na powtórkę z rozrywki z Brave 10, tylko z nieco lepszą grafiką. Chwilowo nie jestem zawiedziona.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2012, 18:33   

Btoom 1 - chyba to trochę przerobili. Ale i tak 4-chan koncentruje się na tym, że wbił kontroler xboxa rzutem w ścianę.

K 1 - nie wystarczająco gejowe, by rzucić to od razu. Warto zauważyć, ze dziś jest taka tradycja, ze w pierwszym odcinku są jakieś walki a później jest charadevelopment. Problem polega na tym, że w tego typu seria postaci powinny pozostać niedorozwinięte i powinny naparzać się po gębach aż miło.

Kintama 253 - pierwszy odcinek i od razu jesteśmy trollowani. Cała Gintama. Z drugiej strony OP mi się nieszczególnie podoba.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lis 2009
Skąd: Wadowice
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2012, 23:03   

btooom ep01 - głowny bohater jest idiotą... w tym odcinku nie pojawiło się nic co zachęciło by mnie do następnego. w zasadzie w openingu zauważyłem pare ładnych istotek to może dam szanse.

k - hm... no wrażenie jakby się oglądało 405 odcinek shounena, są kolorowe wymaksione moce, wszyscy maja skilla powyżej dziewięciu tysięcy i oczywiście końcowy tweest po którym wieloletni fani masowo rzucają sie z mostu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-10-2012, 17:34   

Więc Hayate dzieje się dalej , nie od początku. I jak to zwykle bywa z tym, serialem , kolejny sezon jest kompletnie inny, Czegoś jeszcze brakuje, ale jednak to chyba będzie się oglądać.

Co do To Leve Ru to mam mieszane uczucia. Wydawało by się, że darknes odnosi się do Yami a ja tu widzę kolejny harem w około Rito i wszystko jakieś takie mało śmieszne. Chyba jestem nie w temacie albo nie w formie ale jakoś kolejny sezon wydaje się jakiś wyraźnie inny i mimo zarysu jakiejś fabuły, jakoś mnie nie kreci.

I jakoś to chyba w jakiś sposób jakoś tak wyszło, że to jakieś najczęściej używane słowo to jakoś.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2012, 17:53   

White napisał/a:
btooom ep01 - głowny bohater jest idiotą... w tym odcinku nie pojawiło się nic co zachęciło by mnie do następnego. w zasadzie w openingu zauważyłem pare ładnych istotek to może dam szanse.

MC jest idiotą. I przyszłe wydarzenia mu to uświadomią. Nie polecę tego tytułu, bo nie wiem, co studio zrobiło z mangą. Sama manga za to jest ok. Bez rewelacji, ale nie ma się za co wstydzić.

JoJo 1- ololololol... Dio Brando to drański drań. Jedna z najbardziej oczywistych i jednoznacznie złych postaci. Bez rewelacji, ale ogląda się przyjemnie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2012, 22:29   

SAO ep 14
WOOO, Sweet Ass Online zakończone, Kirito w przydługich włosach wygląda nieźle, tylko dlaczego u licha nie leżał w żelowym łóźku z noveli? Toć miało ono duży wpływ na jego przeżycie poza grą, czy raczej utrzymanie ciała w jako takim stanie. A w przyszłym tygodniu poznamy Sugu i
Spoiler: pokaż / ukryj
sorry Mario, but yer princess is in another castle :D


Proszę na przyszłość ukrywać spoilery i nie psuć innym przyjemności z oglądania. Tren
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-10-2012, 23:01   

Sukitte II na yo 1

LOL. Dawno temu zaczęłam to czytać... Ale to była trauma z królikiem?! Borze Szumiący...
Ponury odludek i szkolny idol, tia, kochamy te schematy... Ale z tego co pamiętam, to ta manga taka straszna nie była... A w końcu aż dwa romasidła szkolne w jednym sezonie! Z tym, że Kolega Potworek powinien być lepsiejszy jednak.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 06-10-2012, 23:20   

Altramertes napisał/a:
SAO ep 14
WOOO, Sweet Ass Online zakończone, Kirito w przydługich włosach wygląda nieźle, tylko dlaczego u licha nie leżał w żelowym łóźku z noveli? Toć miało ono duży wpływ na jego przeżycie poza grą, czy raczej utrzymanie ciała w jako takim stanie. A w przyszłym tygodniu poznamy Sugu i
Spoiler: pokaż / ukryj
sorry Mario, but yer princess is in another castle :D


Proszę na przyszłość ukrywać spoilery i nie psuć innym przyjemności z oglądania. Tren


Od spojlerów mamy osobny temat.
Takoż, koniec SAO, niech żyje naczelny troll serii. Pełna satysfakcja, mimo braku wspomnianego żelka.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2012, 20:05   

Ixion Saga DT 1 - czyli kolejne anime osadzone w świecie gry jrpgowej. I w zasadzie obejrzałem, by to dropnać. Ale nasłuchuję i słyszę: Kazuya Nakai, Tomokazu Sugita, Koji Yusa i Kenichi Suzumura w jednym anime (mnie też te nazwiska nic nie mówią, przepisałem je z ANN. Ważniejsze są głosy). Za dużo aktorów głosowych z Gintamy... A to oznaczać może tylko jedno: reżyserem jest Shinji Takamatsu. Jak na razie jest to mój ulubiony reżyser serii komediowych, a trzeba przyznać, ze seria nie traktuje się zupełnie na poważnie. Innymi słowy 100% zmienił się w 100% must to watch. Nie jest to Nichibro, bym płakał ze śmiechu, ale seria ma wystarczający potencjał by udało mi się ją skończyć pomimo nielubianego settingu.

Magi 1 - w mandze chyba nawet tak daleko nie zabrnąłem, bo mam straszną traumę za każdym razem, gdy Japończycy biora się za zachodnią kulturę. Ale na razie jest ok.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2012, 18:10   

Zetsuen no Tempest ep 1

W zasadzie tak jak w mandze, plus grafika mi się podoba, a podniosłe monologi śmieszą. Do tego dziwnie znajoma muzyka... aż musiałem sprawdzić, bo z X'amdem mi się kojarzyła. Skoro Mishiru Oshima odpowiada za nią, to mam kolejny powód do oglądania. Jak nie zepsują to zapowiada się co najmniej niezły średniak.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-10-2012, 22:04   

vries napisał/a:
Magi 1 - w mandze chyba nawet tak daleko nie zabrnąłem, bo mam straszną traumę za każdym razem, gdy Japończycy biora się za zachodnią kulturę. Ale na razie jest ok.

Niby Bliski Wschód leży na zachód od Japonii, ale jednak nie zaliczałbym go do naszego kręgu kulturowego.

Odcinek calkiem sympatyczny (mimo wstawek dotyczących niewolnictwa i smutnego losu pewnego alkoholika). Plus dla Alladyna, że dał szansę się wykazać innej postaci (mimo że pewnie mógł sam sobie poradzić z problemem).

Code Breaker 01 - po takim cliffhangerze twórcy powinni pójść za ciosem (złaszcza że protagonistka nie zrobiła póki co na mnie najlepszego wrażenia).

Little Busters! 01 - po pierwszym odcinku to anime zostało ochrzczone przez niektórych widzów Little Budget: The Animation. Nie oczekiwałem jakości KyoAni, ale przydałoby się chociaż coś na mierę naśladowców (przykładowo Kokoro Connect). Niestety, J.C. Staff zatrudnił do oprawy graficznej chyba swój skład B. W związku z tym wszystko jest jakieś takie rozmyte, burawe, pozbawione życia, a mniej statyczne sceny są dobijane białym, świetlistym tłem. Cóż, przynajmniej muzyki nie mają jak popsuć, a humor gry został póki co całkiem nieźle uchwycony.

JoJo’s Bizzare Adventure 01 - nie wiem, czy o to chodziło twórcom, ale przedramatyzowane cierpienia Jojo z powodu małostkowego zła w wykonaniu Dio jakoś tak mnie rozbawiły. W traktowaniu wydarzeń jako komicznych pomagała kiczowata kolorystyka i pojawiające się w niektórych scenach onomatopeje. Zobaczymy, co nas czeka po przeskoku czasowym.

Inu x Boku SS OVA - pierwsza historyjka była mocno taka sobie, kolejna już trochę lepsza (widać, czemu Karuta zalicza się do S a Watanuki do M), za to ostatnia pozwala spaść z krzesła. Bohaterowie chyba trochę zniszczyli dzieciństwo kilkuletniej dziewczynce i wszczepili jej niewłaściwe wzorce
Spoiler: pokaż / ukryj
wprowadzając elementy NTR do zabawy w dom.


edit:
Tonari no Kaibutsu-kun 01-02 END - no dobra, pewnie będzie dalszy ciąg, ale twórcy narzucili sobie takie tempo, że w dwóch odcinkach zamknęli cały sezon typowego shoujo.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-10-2012, 18:12   

fm napisał/a:
Tonari no Kaibutsu-kun 01-02 END - no dobra, pewnie będzie dalszy ciąg, ale twórcy narzucili sobie takie tempo, że w dwóch odcinkach zamknęli cały sezon typowego shoujo.
Serio? Fum, przecież tam nie było jeszcze żadnych traum, a w porządnym shoujo nawet w pierwszym sezonie musi być jeszcze jakaś trauma związana ze zdradą/nieodwzajemniona miłością, więc jaki "END"? xD A poza tym nie przesadzaj, nie było tak źle. Tyle że Haru zaczyna mnie irytować, to już nie jest dziecko z ADHD tylko idiota, zamknąć go u czubków...


A teraz ściana tekstu, bo w końcu miałam czas nadrobić pierwsze odcinki nowych anime.


K - 01

Wstfgl, jakie to ładne było!

A tak poza tym - ja pierdykam, o czym w ogóle jest to anime? To wygląda jak 8761245 odcinek Bleacha, z tym, że setting to tak jakby z DRRR!! wyciągnięty (no bo to przecież Shizu-chan się szlaja tu i tam i powala Engriszem...). A poza tym to anime dla wszystkich, trochę smutne toto, bo jak dla wszystkich, to jednocześnie dla nikogo: błyszcząca grafika, masa świetnych seiyuu upchniętych w jednym miejscu (ale Włochy Północne z Hetalii to mogli sobie darować, jak jakby ta postać nie była już wystarczająco wkurzająca), całe stado bizoniny (w tym jedno super-uke), dwie cycate babki, w tym jedna biegająca nago, zakochana dziołszka robiąca bentou, jakaś autystyczna loli, która pewnie jest jakąś prorokinią, Code Geassowy miecz Damoklesa, a nawet dwa, w tym jeden zardzewiały (radziłabym wyrzucić w pizdu)...

wtf?


BTOOOM! - 01 (a.k.a. Battle Royalowe przygody zidiociałego Yagami Lighta w wersji NEET na bezludnej wyspie)

A to anime też ładne było. Serio, podoba mi się grafika. I piosenka Nano w openingu. I to musi mi na razie wystarczyć, bo główny bohater jest TRAGICZNY. Ja pierniczę, on nie zauważył tych krowiastych, zajarzyście niebieskich cyferek na bombie?! Ślepy? Głupi? Jedno i drugie? Na początku myślałam, że jakaś tajna organizacja ściągnęła z całego świata ludzików z pierwszej dziesiątki rankingu tej gry, w celu bliżej mi nieznanym, co prawda, ale mogłoby to być zabawne. Ale, niestety, blond świrus okazał się być Japończykiem. Możliwe, że odcinek drugi już całkiem pogrzebie się w dołku, bo mam złe przeczucia co do owego anielsko wyglądającego dziewczęcia w minispódniczce moro i krawacie z czachą (lol).


Sukitte Ii Na Yo - 01

Właściwie czekalam na to anime - znośniejsza wersja Kimi ni Todoke, a zarazem kolejny szojec w tym sezonie, w którym ma miejsce Trauma Z Królikiem (to jakiś cholernie popularny motyw chyba jest, a w ogóle to dlaczego akurat królik?). Szablony, szablony, szablony i jeszcze raz szablony, z tym że Mei na razie jest jednak ciekawa. Problem polega na tym, że czytając mangę (od której odpadłam, swoją drogą) też miałam takie wrażenie, które potem się spsuło wraz z spsuciem się Mei jako dość oryginalnej głównej bohaterki, zwłaszcza że potem człowiek potyka się o przedramatyzowane błahe wydarzenia człowiek. Ale Yamato jest kjutny (wolę Sakurai Takahiro w mroczniejszych rolach, ale i tak dobrze się sprawdza), i, co ciekawe, jako postać całkiem nieźle się broni, nawet gdy potem wydarzenia zaczną się po szojcowemu gmatwać bardziej niż potrzeba. No cóż, zobaczymy, ile wytrzymam.


Kamisama Hajimemashita! - 01

Mały budżet - jest. Irytujący narrator z jeszcze bardziej irytującym głosem - jest. Ojciec, który przez swoją lekkomyślność zadłużył rodzinę - jest (swoją drogą te nastolatki w Japonii mają jednak przerąbane, co drugi ma nieodpowiedzialnych rodziców, którzy wyrzucają pieniądze w błoto). Tajemniczy bizon z głosem Akiry Ishidy - jest (och, jest). Powalające tsundere bizoniszcze - jest. Wkurzające plączące się pod nogami wypierdki - są. Pocałunek jako sposób zawarcia kontraktu - jest. Okej, dalej mi się nie chce wyliczać.

Ale dam temu szansę, bo w ujęciach na początku odcinka główna bohaterka wyglądała jak ja rano zaraz po wstaniu z łóżka, zanim zrobię sobie kawę.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-10-2012, 00:05   

Ixion Saga DT 01 - całe szczęście, że nie próbowali tego robić na poważnie. Miało całkiem zabawne momenty (i meido z głosem
Spoiler: pokaż / ukryj
FukuJuna),
więc dam szansę kolejnemu odcinkowi.

Sukitte Ii na yo 01 - najbardziej szojcowate shoujo sezonu (łącznie ze schematem, że brzydkie kaczątko trafia na księcia swojej szkoły). Tym niemniej pierwszy odcinek mi się szalenie spodobał. Pod względem grafiki plasuje się w czołówce obecnych serii, a drobne zmiany w porównaniu z mangową wersją (przejrzałem pierwszy rozdział) są dla mnie w większej części kroczkami we właściwym kierunku (szczególne wrażenie zrobiła na mnie końcówka odcinka). Tak więc daję twórcom pewien kredyt zaufania i może jakoś uda mi się przymknąć oko na typowe dla gatunku przymioty (czyli choćby następujące prędzej czy później naciągane nieporozumienia z powodu chronicznych zaburzeń w komunikacji).

Sakurasou no Pet na Kanojo 01 - ha, więc to tu zabłąkał się budżet Little Busters! (choć podobno Key też częściowo ponosi winę za jakość ekranizacji, bo uparło się, że studio powinno w krótkim terminie uporać się na jesień)? Szkoda tylko, że to taki gniot. Jakoś mnie nie przekonuje zawiązanie fabuły - lubiący zwierzęta chłopak dostaje zadanie opiekowania się w internacie dziewczyną, którą trudno określić innym słowem niż "upośledzona" - nawet mimo scenariusza Mari Okady (właściwie to wręcz gwóźdź do trumny). Wiem, że dziewczęta z gier od Key nie są szczególnie rozgarnięte, ale przynajmneij nie chodzą gołe dopóki ktoś im nie poda ubrania od majtek w górę (choć pewnie znajdą się osoby, dla których tytułowa dziewczyna-zwierzątko będzie atrakcją serii).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 376 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 375, 376, 377 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group